Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

Ewulka nie jesteś sama, a my? Będę trzymała kciuki za Ciebie. Uda się Tobie i wszystko będzie dobrze. O to dobrze że doipisuje apetyt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem smutna ze nie jestem sama ze jestescie Wy ale wiesz o co mi chodzilo:P:) poza tym dzis mam lekki krysyz mojego ozytywnego nastawienia i nawet kupilam sobie z tego powodu piwko:( poki co tylko tomi pozostalo na poprawe humoru hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a apetyt to mam spory chyba wreszcie uda mi sie nnabrac pare kg o ile juz nie mam z 2kg wiecej bo cos czuje po spodniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia jedno piwko to przecież nic takiego :) poradzisz sobei ja mam zawsze racje zobaczysz:):) czyli juz jakieś okrągłości się pojawiają?:) z pracą ciężko dobrze że masz na te kilka rat i oby Ci się udało podjąć jakś przyjemną prace... życzę z całego serducha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo nabieram hehe czuje po udach spodnie jzu sa opiete a to dobrze wrozy:) a jak u ciebie w pracy? i w ogole? samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak okraglosci sa w udach poki co czuje i w tylku hehe tylko to mi sie powiekszylo:P:D hehehehe dziekuje niktosiu ale musze cos znalezc bojak nie to bede zmuszona po I roku jak go zalicze wziasc przerwe a tego nie chce bo mialam na licencjacie dziekanke i trudno pozniej wrocic ale jestem dobrej mysli..musi sie udac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co Ewuniu:) ja też jestem dobrej i wierzę że CI się uda:) bedzie wszystko ok bo w końcu musi być:) narazie tyłek powiadasz hihi jeszcze wszystko się łądnie rozejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no tylek i uda..zreszta to sie czuje po ubraniach ze cos przybywa .. pamietam jak pojechalam do anglii to po 2 mc spodnie w ktorych przyjechalam moglam wciagnac ledwo za kolana przytylam 8 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tez tak chce poza tym lepiej sie czuje jak mam troche wiecej tu i owdzie nie lubie byc szczupla do przesady uwazam ze tzreba miec troche kg nie mowie tu o otylosci ale....bycie szcuplym wprost chudym tez zle wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niktoś ma rację potem ładnie to wszystko się rozejdzie. Trzymaj się, jesteś bardzo dzielna i silna Ewcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ci smutna ale nie wydaje mi sie abym byla silna raczej przeciwnie hihihi wlasnie jestem w trakcie robienia pierwszej kolacji bo juz czuje glod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to ładnie przytyłaś. Kiedyś w ciągu 2 miesięcy przytyłam 6 kg, źle się z tym czułam. Teraz już mam to za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie wlasnie z paroma kg czuje swietnie jak sie rozloza na udach tylku i ma biodrach to jest super ....ahh rozmarzylam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh juz jetsem po kolacji ale pewnie jeszcze cos zjem przed pojsciem spac hehe smutna a jak Twoje samopoczucie? czujesz sie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze smutna:) ciesze sie ze ci lepiej najgorzej to chyba popasc w ...depresje uzalanie sie ( jak ja kiedys) i ..zly nastroj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×