Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

Tak mam marzenia:) Każdy z nas ma marzenia. Moje mieć kochaną osobę, rodzinę i maluszka. To moje największe marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne masz marzenie. ja o tym nie marze bo sprawia mi przykrość tylko i na zbyt wiele nie liczę już. życzę Tobie by się spełniło jak najpredzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a marzeniem Kelly B. jest pewnie by jej tata został kierownikiem sklepu z bucikami:):):) żarcik taki jak uraziłem to ajm sory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje marzenia;)? skonczyc studia, znalezc swoja droge, wyprowadzic sie z mojego miasta do innego mojego ukochanego miasta i miec wlasna, kochajaca sie rodzine, wspanialego, zabawnego faceta:P, dzieci, psa , kota , rybki.. :classic_cool: chomika, kozy, krowy czy tam inne papugi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kelly jakby co to ja ze wsi jestem i cos tam można pohodować:) żarcik:) I tez życzę by się szybko spełniły:) wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co mam w obecnej chwili to mnie przeraża. Marzenia są piękne, ale czasem strasznie ciężkie do zrealizowania. Niktwazny rozumiem że sprawia Ci przykrość. Tobie życzę żeby każde marzenie się spełniło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex-punk
Hej, założyliście bardzo fajny temat. Ja też czuję sie samotna jak cholera. Błąkam się po wyprzedażach, żeby nie siedzieć w pustym domu :o Dno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazda disco polo to takie marzenie żart:) lubię śpiewać witaj ex 🌻 :) samotna możesz zdradzić swoje imnie?? jeśli nie to ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex-punk
Nawet nikt nie chce ze mną gadać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nieraz zostaje w swoim miescie bez kompletnie ani jednego znajomego.. bo ci co sa tutaj ni maja czasu, a Ci bliscy sa daleko.. chlopa nie mam wiec jest jak jest.. czasem specjalnie tez ide na miasto, byleby zabic czas;) niestety tak to bywa w zyciu:O witamy na topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak lubisz śpiewać i napewno nieźle Ci wychodzi to juz dobry początek jest:) Żartuje, nie gniewaj się. Mam na imie Ania. Witaj ex-punk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex-punk
witaj nieważny :) Jak tam niepalenie? Bo ja rzuciłam z Nowym Rokiem i póki co sie trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex-punk
Witajcie, ja juz Was wczesniej podczytywałam, więc w końcu sie ujawniam ;) No dobra, juz nie będę marudzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×