Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Znalazłam. "W Polsce obowiązkowe szczepienie przeciw różyczce zostało wprowadzone w 1987." Szczepi się dziewczynki w wieku 13 lat, więc na pewno byłam szczepiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Widzę,że topik kwitnie aż miło:) Kurcze ja też byłam na zakupach.NORMALNIE OBŁĘD!!!!ja nie wiem co ci ludzi kupują?Powariowali na całego,a ja strasznie nie znoszę tłoku:(Jeszcze dziś mam jakiś dzień nerwowy ! A jak tam kobietki wasze przygotowania do jutra:)Jakie plany na sylwestra:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agioletta no na teścik to chyba troszkę za wcześnie, poczekaj jeszcze i jak nie będzie @ czego oczywiście Ci życzę, zrób kolejny. Czyli o różyczkę mogę być spokojna,bo pewnie byłam szczepiona :) Co do sylwestra, to wybieramy się z mężem do Poznania do mojej koleżanki z liceum, domowa imprezka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja idę do mojej psiapsiuły na małe domowe party połączone z parapetówką i napewno będzie fajnie:)Najbardziej lubie domwe imprezki ze znajomymi w fajnym gronie zawsze się ubawimy:) oczywiście będę ostrożna z % bo wiadomo co tam się dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Agatka-24.........0..........???..............brak.... . ......Szczecin 2)Angioletto-24......1.........7.01............brak..... . ......Londyn 3)Anted-34............0.........???.........synek(02.08) .. ...pomorze sr. 4)Atka-21 ............0.........28.12..........brak......Wrocław/Kłodzko 5)Dziewczyna-26....1........29.12......synek(12.07)..... .. Kraków 6)Ilaaa-27.............1..........31.12..........brak ...Birmingham(uk) 7)Kami-30.............4.........02.01.................. ..........Mińsk Maz. 8)KarolinaM-30......0...........?...........synek(01.07) .. .. Warszawa 9 Kobietka a taka22...2........24.01.............................Katowice 10)Lady love-20...... .1.........03.01..........brak..........Ruda Śląska 11)Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie 12)Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane 13)Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn 14)Pani L.-27..........4..........???............................Lin co ln (uk) 15)Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10. 07) ........UK 16)Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itam. Jesli chodzi o rożyczke, to ja już ja mialam, nie wiem czy mozna miec 2 raz. Wiecie chyba sie przeziebilam, bo mam gorączkę. :( Wiec ide do łążeczka. Zajrze później... `••*.¸ღ♥ღ¸. •*,•*¯* *•.¸_ (¯`•.•´¯)„. * SZCZĘŚLIWEGO ´*•.¸.•.*,• NOWEGO ROKU •.¸_¸.•* ..*•.¸.•* 2009!! `•ღ(¯`•.¸ღ♥ღ¸.•´¯)ღ .¸. ♥ ´¸.•*´ ¨) ¸.♥*¨) *.*´¨) ¸.•´¸.•*´¨) .•´,•*´¨)¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨).•*´¨) (¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨) ::::::°::::::::o::::°:::::o°:::O::°:::: ::::::::°::::°:::::::::o::°::::°:::::: ::::°:o::::::::°::::o::°:°:::o::°:::: ...~~~~~~~~/...~~~~~~~~/ ....~~~~~~~/.....~~~~~~~/ .....~~~~~~/.......~~~~~~/ ......~~~~~/.........~~~~~/ .......~~~~/...........~~~~/ ........~~~/.............~~~/ .........~~/...............~~/ ..........~/.................~/ ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ......./******........./****** I SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY DO BIAŁEGO RANA!! _$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$ $$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$ $$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$ ____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$ ___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$ __$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$ _$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$ $$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atka witaj w klubie,ja juz drugi dzien leze w lozku,a tempka zamiast spadac to rosnie.jeszcze wieczoru nie ma a ja mam juz 38.2'C. ide spac.ledwo zyje.sylwestra odwolalam.ahh:(do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewzyna
Cześć kobietki:) Wszystkim chorym dziewczynom życzę zdrówka:):):):) Odniosę się teraz do tematu, fakt jest żartobliwy, ale nie mam nic przeciwko. Dopuki nie miałam dziecka to też burzyłam się na słowo bobo itd, ale teraz jak patrzę na to słodkie dziecko to sama mówię mu bobasku, dzidziuśniczku:) itp., ale faktycznie, każdy może mieć coś przeciw czemuś. Mnie np. nie podoba się określanie dziecko w łonie matki fasolką. Tematu jednak się nie czepiam, najważniejsze, że topik jest bardzo sympatyczny:) Co do szczepień, to ja z tego co wiem też byłam szczepiona w szkole. Przed pierwszą ciążą się nie szczepiłam. Angioletto, nie martw się. NIe Ty jedna pokusiłaś się o przedwczesny test. Ja takowy zrobiłam w 1 dzień Świąt. @ nadal nie ma, ale daję sobie na razie spokój. NIe robię testu!!! Buziaki dla Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilaa,kochana,nie martw sie,pamietasz?obiecalysmy sobie ze zajdziemy wszystkie w ciaze w 2009roku,kochana chcialas nas przeskoczyc?:D:D:Dno juz uszka do gory,wszystko bedzie dobrze.zobaczysz.2009 rok jest nasz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grudzien byl ciezki a tym samym nieudany dla nas wszystkich,za duzo pracy,stresu i wogole,tak wiec zaczynamy od nowego roku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilaa nie przejmuj się. Na każdą z nas w końcu przyjdzie czas. Taka jedna dziewczyna weź sobie zaczernij jakiś nick, ale krótszy :) No określenia \"fasolka\" też nie lubię, ale wolę fasolkę niż \"płód\" na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha my na Sylwestra idziemy do lokalu, akurat tego, gdzie nasze wesele było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilaaa nie martw się będzie dobrze:):)::)plan na 2009 jest i to dobry więc musi wypalić !!!to twó pierwszy cykl jak dobrze pamiętam więc główka do góry.:) trzymam kciuki za Ciebie :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto agatka1984 kami111 dziekuje dziewczynki za pocieszenie, to prawda to 1 cykl ale jakos mi tak ciezko na serduszku, smutno strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja was proszę nie nakręcajcie się tak bo będzie wam coraz ciężej. Dajcie sobie czas, wytłumaczcie sobie że to wymaga czasu, że dziecko przyjdzie jak będzie na to odpowiedni czas bo zwariujecie, jak każdy okres tak będziecie przeżywać. ilaa to nie jest bezpośrednio do ciebie skierowane, do większości piszę. I wiem, że to nie jest łatwe, ale da się, ja jestem tego przykładem. Dajcie sobie czas! Po kliku miesiącach możecie się zacząć niepokoić, ale nie tak od razu. Z resztą ile razy się słyszy o tym, że psychika blokuje poczęcie. Tylko sobie szkodzicie takim przeżywaniem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja tez dopiero pierwsze starania,oczywiscie test juz zrobilam:(mozesz sie domyslic,dziewczyny mnie ochrzanily ze za wczesnie,ale ja i tak wiem ze nic z tego tym razem.trzymam sie tego ze umowilysmy sie na 2009 co nie? hahaha:D:D:D kochana ja sobie zafunduje prezent na walentynki-taki mam plan hihihih 🌼na pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem kochana:)Pamiętam jak my z mężem podjeliśmy decyzję o dziecku i w pierwszym cyklu okazało się że nic z tego czułam się tak jak ty...Było mi smutno i źle i byłam zdołowana.Bo to tak jest,że za pierwszym razem po odstawieniu zabezpieczenia wydaje nam się,że zaraz zajdziemy w pierwszym cyklu i potem jest smutno jak się okazuję,że to wcale nie takie proste i nie wystarczy odstawienie zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ilaa
nie martw sie ja zaszlam dopiero w 3 cyklu staran i tez mi bylo smutno za kazdym razem jak mi nie wychodzilo ale najwazniejsze teraz miec uszy do gory i jak sie skonczy @ zaczac dzialac;) najlepiej co 2 dzien! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie psychika jest okropna :)Ja jakoś sobie to poukładałam w główce i staram się cieszyć z bliskości męża (bo często go nie ma w domu)i tego ,że możemy być razem naprawdę blisko:) Wcześniej robiłam testy szalałam wszystkie obiawy to były obiawy ciąży..ech,,,,można oszaleć A teraz jest dobrze:)Cieszę się z faktu,że się kochamy i możemy naprawdę być blisko i wiecie co naprawdę jakoś tak łatwiej....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, co taka cisza na topiku??? czyzby wszystkie ogladaly \"barwy szczescia\" i \"M jak milosc\"??? haha, ja wlasnie w temacie jestem, bo....akurat kupilismy telewizor :-D odkad wprowadzilismy sie do naszego M, bytowalismy sobie bez tv, zreszta bardzo dobrze, ale w koncu sie przekonalismy, ze jednak czasami sie przydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja wam zycze duzo szczescia w tym nowym roku i tego o czym najbardziej pragniemy, zyczenia troszke wczesnie ale nie bede miala dostepu do neciku przez kilka dni, jutro wyjezdzamy do znajomych do londynu udanej zabawy sylwestrowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze mamy tutaj chore osobki, w takim razie szybkiego powrotu do zdrowia zycze :) ja na sylwestra ide do znajomych :) taka typowa domowa impreza :) napewno bedzie fajnie :) kupilam sobie termometr :) mialam nie mierzyc juz temperatury ale to jest silniejsze ode mnie :) mam niemała wprawe w tym, wiec nawet jak nie mierzylam przez prawie cały cykl to i tak powinno byc dobrze :) od wczoraj w nocy jakos cały czas chodze do ubikacji :) nie wiem czy to cos znaczy, tak jak kiedys wystarczylo mi isc z 3 razy na dzien tak teraz 10 to za mało :) piersi mi sie powiekszyły :) wczoraj cos mnie nathneło zeby zmierzyc obwod i wyszło mi 91 a mialam 87 :) moze to tylko tak przed @ :) nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×