Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Hej:) no i dolaczam do Was z chorobskiem..tez mnie cos zbiera,ale nie ma sie co dziwic jak za oknem -22 stopnie...:( w ogole ciezki dzien mialam i troche ponarzekam..:( znowu meczyly mnie mdlosci i do tego lewy jajnik strasznie bolal:( Zakopane strasznie zakorkowane przez najazd turystow....samochodem nigdzie nie idzie dojechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady 3mam kciuki za Ciebie:) moj maz wczoraj mi wyjechal z tekstem,ze piersiatka mi urosly cos ostatnio..ja w sumie tez to zauwazylam,ze sa wieksze...ale do @ mam jeszcze daleko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie nie masz czego zazdroscic :) a ja mialam jechac do zakopanego na sylwka :P ciesze sie ze tam nie jdade, nie lubie tłoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady o rety dobrze,ze nie przyjechalas, bo naprawde to co sie teraz tutaj dzieje to jakas masakra...mnostwo samochodow i wszystkie tocza sie z kola na kolo..wiekszosc dnia stoja w korku i jaka to przyjemnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) temperatura spada wiec czuje sie powolutku lepiej,ale to zasluga zimnych okladow mojego Radka:) wiecie co?mam ochote na truskawki i zastanawiam sie czy wyslac go do sklepu hahaha:D:D:Dchyba nie wytrzymam:) mnie cycochy juz przestaja bolec powoli,a zapowiadalo sie tak dobrze:( jeszcze kilka dni i @:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto dobrze,ze temperaturka spada:) jednak co facet to facet:D wiesz:> dopoki @ nie ma to jest nadzieja:) a jesli nie to przeciez nie jestes sama, wiec uszka do gory i laduj akumulatorki na styczen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam ze tak bedzie :) moj facet namawiał mnie zebysmy jechali, teraz bedzie mi dziekował ze zrezygnowalismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha:) tutaj co roku jest tak samo:) dziwie sie ludziom,ze jeszcze sie nie nauczyli,ze przyjezdzajac tutaj samochody zostawia sie pod hotelem/pensjonatem i korzysta z naszej komunikacji...krupowki zatloczone...mialam isc po pracy na zakupy,ale podziekowalam jak zobaczylam co sie dzieje...jutro bedzie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobitki,ja mam prawdziwy skarb w domu,caly dzien przy mnie skakal.srednio raz na godzine kazal mi zamykac oczy,wiec zamykalam,a on przynosil mi nowe smakolyki,ugotowal nawet zupke pomidorowa,ktora tak uwielbiam;) co chwilke robil herbatke z cytryna i zmienial wode w termoforze hahaha:) ale sa chwile,dzisiaj byla taka jedna kiedy wyjechal na godzine do kolegi ze moglabym go ''zabic'':D:D:D wiec roznie to bywa:D najwazniejsze ze po 7 latach nadal jestesmy w sobie zakochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto to tylko pozazdroscic:) ja niestety nie moge sie pochwalic,bo moj maz jest szefem kuchni i niestety widujemy sie jedynie rano kiedy to jade do pracy..a jak wraca to ja juz dawno spie...no,ale jak mamy oboje wolne to czesto zdarza nam sie poklocic:D na chwile, bo na chwile ale czesto:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna dziewzyna
Macie rację, muszę zaczernić nick i jakiś lepszy wymyślę:) ilaaa, nie smuć się tak, ja też pewno będę przeżywać, ale dziewczyny mają rację, nie można tak, bo będziemy żyły tylko wlotami, nadziejami i rozczarowaniami i na dłuższą metę nie będzie dobrze, a mężowie zwariują z nami. Angioletto, Nefretete - zdrówka życzę!!! Lady love, Nefretete, może to TO??:) U mnie za to już sama nie wiem (może błąd, że nie mierzę tempki) zamiast okresu teraz pojawił się śluz jak płodny. Czy to możliwe, żeby teraz dopiero występowała owulacja?? W sumie to musiałoby mi się już chyba wszystko rozregulować, bo dziś w końcu mam 34 dc już. W ogóle wszystko teraz przy okazji myśli dzidziusiowych mi się przypomina. Pamiętam, jak dostałam ostatnią @ przed zajściem w ciążę, akurat w tym dniu mieliśmy zaplanowany wyjazd, pojechaliśmy i jakoś tak pierwsze na co weszliśmy to był sklep dziecięcy, weszliśmy, wszystko oglądaliśmy:) W ogóle było ciekawie, bo test pozytywny zrobiłam 3 dni po urodzinach męża, czyli przegapiłam idealny prezent urodzinowy, za to był nieco spóźniony:) Fajnie się to wspomina, jakoś chyba przy okazji końcówki roku na wspominki mi się zebrało:) A co do roku 2009 to ja też przyłączam się do życzeń dotyczących nas tu wszystkich. Wszystkim nam życzę szybkiego i bezproblemowego zajścia w ciążę, a później szczęśliwego donoszenia i urodzenia uroczych maleństw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna dziewczyna.... ja tez tak mam ze jakby plodny sluz wystepuje tuz przed @. Wiem, ze niektore kobietki tak maja... Ale czy to oznacza owulacje????? Tez mam dlugie cykle, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna przylanczam sie do zyczeni i Tobie tez powodzenia!!! Z tymi naszymi organizmami to nigdy nie wiadomo. Ja tez nie mierze tempki tylko obserwuje sluz i przegladam kalkulatory plodnosci. Ale jak sie nie daj Boze w tym miesiacu nie uda, to w przyszlym zaczynam mierzyc tempke i kupuje testy. Teraz mam dni plodne i dzialam codziennie. Mam nadzieje, ze to nie za czesto. Ale tak sie boje, ze znow przegapie ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna Dziewczyna:) dziękuję:* mam nadzieję,że szybko się pozbieram, bo przede mną dużo pracy...:( co do tego śluzu to nie chcę nic sugerować,ale....:> w ciąży występuje właśnie jakis sluz na początku...niestety nie pamiętam już dokładnie jaki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna dziewzyna
Karolina, no właśnie ja też nie wiem. Zazwyczaj bywało tak, że śluz niepłodny, gęsty utrzymywał mi się do samej @. Chyba nigdy nie był taki jak płodny, dlatego zastanawiam się nad tym przesunięciem. Martwi mnie tylko to, że wóczas oznaczałoby to, ze wszystko u mnie stanęło na głowie...:( A co do testów to postanowiłam, ze będę teraz dzielnie czekać. Sprawdziłam i w ostatnich 3 latach ( z tym, że w międzyczasie była ciąża) najdłuższy cykl u mnie wynosił 40 dni. Postanowiłam ( i mam nadzieję, że uda mi się tego trzymać), że jak któryś z cykli będzie dłuższy, to dopiero wtedy pokuszę się o test. Tak szczerze mówiąc to zastanawiam się, jak kobiety żyły w czasach, gdy nie było tego typu testów...:) Nic to, buziaki dla wszystkich, zmykam spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Dziewczyny - jeśli wiecie kiedy macie dni plodne, to faktycznie - dzialajcie codziennie, ale jeśli nie wiecie - lepiej robić to co 2 dni. Wtedy sperma ma szanse sie \'odnowić\' . :) Jesli bedziemy to robic czesciej - sperma może byc za \'licha\' :D i nic w niej nie bedzie, wiec wszystko na nic ;) Ja jeszcze czuje luz, ale to chyba dlatego, że dopiero za miesiac zaczynam starania, na razie sie obserwuję :) Wiem jednak, że jak juz zaczniemy, dostane obsesji, jak ostatnim razem - 24 godziny na dobe, myslalam tylko o tym co zrobic by sie udalo.. nawet w nocy snilo mi sie to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie tez czytalam ,ze najlepiej co 2 dni. Ale jest powiedzmy z 5 dni plodnych w cyklu, z czego 1dzien lub jakies 12 h to owulacja, wtedy starajac sie co 2 dni sa mniejsze szanse zeby trafic. Wiec ja postanowilam poza tymi dniami co 2 dni, a teraz kiedy od 3 dni mam sluz jak kurze bialko (sorry za szczegoly) codziennie. A wedlug kalendarzy owu mam 2.01. To po tym wiesiolku, ktory bralam tylko 10 dni tak mi sie zobilo, bo do tej pory ciezko mi bylo okreslic kiedy to dokladnie przypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja mykam spac :) jutro ciezki dzien przede mna :) Szczesliwego i owocnego Nowego roku wam zycze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli sie ktos smuci;) Panie doktorze, w jakiej pozycji będę rodzić? - W takiej samej w jakiej nastąpiło poczęcie. - Niech mnie pan nie straszy! Jak ja urodzę na tylnym siedzeniu samochodu z noga wysunięta przez okno?! Jezeli jestes z kobieta, a ona ma rozpalone cialo, przymkniete oczy i drzacy oddech to... Uciekaj -ona ma malarie!!! Kobieta powinna traktowac faceta jak psa! Dobrze nakarmic, nie draznic i wypuszczac na wieczor:) Ty moj Ptysiu z salmonella!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre, najbardziej mi sie podobalo o psie :D Gdybysmy sie mialy jutro nie zobaczyć - życzę Wam wszystkim, żebyście rok 2009 zapamiętaly jako rok urodzenia Waszych Maleństw :D - tego Wam życzę najbardziej- o resztę zadbajcie same ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie dolaczam do zyczen skorpionki:) ale oprocz tego zycze nam wszystkim samych owulacyjnych cykli!!!:D:D:D:D:D:D:D mi tez sie podoba ten o psie hehehehe:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje, chcę sie pochwalić: zrobiłam wczoraj wieczorem test....iii... dwie gruge krechy...o rany nawet do mnie to nie dociera..... jestem przeszczęsliwa....Wam też życze takiego szczęścia w Nowym 2009 Roku no i żeby wasze marzenia się spełniły...tak jak to moje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile po owulacji zrobilas
test? Czy mozliwe jest ze 9 dni po owulacji nie wyszedl test a pozniej wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Agatka-24.........0..........???..............brak.... . ......Szczecin 2)Angioletto-24......1.........7.01............brak..... . ......Londyn 3)Anted-34............0.........???.........synek(02.08) .. ...pomorze sr. 4)Atka-21 ..........0.........28.12..........brak......Wrocław/Kłodz ko 5)Dziewczyna-26....1........29.12......synek(12.07)..... .. Kraków 6)Ilaaa-27.............1..........31.12..........brak ...Birmingham(uk) 7)Kami-30.............4.........02.01.................. ..........Mińsk Maz. 8)KarolinaM-30......0...........?...........synek(01.07) .. .. Warszawa 9 Kobietka a taka22...2........24.01.............................Katowice 10)Lady love-20...... .1.........03.01..........brak..........Ruda Śląska 11)Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie 12)Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane 13)Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn 14)Pani L.-27..........4..........???............................Lin co ln (uk) 15)Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10. 07) ........UK 16)Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok BRZUCHATKI🌼 Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.............????.......................?????..............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko 🌼G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼U🌼J🌼E🌼 tak sie ciesze,jestes naszym kangurkiem numer 1 !!!!!!!!!!!!!!!!! ale super,skopiowalam tabelke dla ciebie,uzupelniaj kochana jak bedziesz juz cos wiedziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrazcie sobie ze mam awarie ogrzewania!!! marznelam cala noc,wiec naturalnie rano juz nie moglam oddychac,powoli dochodze do siebie,a bylo juz tak dorze:( ahh,jak sie cos sypie to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIU!!! Gratulacje!!!!!! Zycze Ci, by malenstwo sie zdrowo rozwijalo!!! Zdawaj na biezaco relacje, jak sie czujesz, objawy ... oki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×