Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Kasiula GRATULUJE:) Kurczę strasznie się cieszę:) buzaki:* A DLA WSZYSTKICH SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mnie wywalił z tabelki, więc wpiszę się jeszcze raz POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Agatka-24.........0..........???..............brak.... . ......Szczecin 2)Angioletto-24......1.........7.01............brak..... . ......Londyn 3)Anted-34............0.........???.........synek(02.08) .. ...pomorze sr. 4)Atka-21 ..........0.........28.12..........brak......Wrocław/Kłodz ko 5)Dziewczyna-26....1........29.12......synek(12.07)..... .. Kraków 6)Ilaaa-27.............1..........31.12..........brak ...Birmingham(uk) 7)Kami-30.............4.........02.01.................. ..........Mińsk Maz. 8)KarolinaM-30......0...........?...........synek(01.07) .. .. Warszawa 9 Kobietka a taka22...2........24.01.............................Katowice 10)Lady love-20...... .1.........03.01..........brak..........Ruda Śląska 11)Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie 12) Markotka-23......1.........???..............brak...........Konin (Wlkp) 12)Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane 13)Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn 14)Pani L.-27..........4..........???............................Lin co ln (uk) 15)Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10. 07) ........UK 16)Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.............????.......................?????. .............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love i Nefretete coś mi się wydaję, że .... :) życzę Wam tego serdeczne na nowy rok!!! kasia495 gratuluję!!! :):):) Chorym dziewczynkom dużo zdrówka, nie dajcie się chorobie, bo teraz musicie być zdrowe i pełne sił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotko przepraszam,skopiowalam ostatnia tabelke;) dizekuje,staram sie za wszelka cene wrocic do zdrowia,ale brak ogrzewania w srodku zimy mnie dobija,bo nie mam tez cieplej wody.szkoda gadac.dobrze ze mam dobry nastroj hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,chyba Markotko mieszkamy niedaleko siebie,bo ja oryginalnie to pochodze z Wloclawka;)tam mam rodzicow:) a potem mieszkalam blizej Pily,no a teraz juz daleko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto ja cały czas właściwie w Koninie, chwilowo tylko w Łodzi mieszkałam :) Brak ogrzewania w zimie? masakra :/ współczuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pabi
witam wszystkich chetnie sie przyłączę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co dziewczyny mówicie że śluz przed okresem to może być obiaw;)?kurcze mam taki od kilku dni.A i wcześniej miałam jednorazowe plamienie.Pirsi mi się zrobiły większe i zaobserwowałam jeszcze coś. Nie boli mnie brzuch normalnie tak jak na okres tylko rano przez chwile w dole i wieczorkiem w dzień jest spokój..nigdy tak wczesniej nie miałam.Nie wiem czy to jakiś obiaw?Wcześniej nigdy tak nie mialam.Co o tym myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami przepraszam,ja niestety nie moge ci nic na ten temat powiedziec bo tez to moje pierwsze starania.ale o tym sluzie to faktycznie slyszalam,tyle ze niby jest go duzo i jest bialawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :)Wiesz nie chce sie nakręcać ale fakt trochę inaczej jakoś się czuję od wigilii:)zobaczymy Będę dziś malutko imprezować w razie czego:)hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Przyłączam się do Was. To juz moj 2 cykl starań i czekam z utęsknieniem na brak @ i 2 kreski na teście. Dzis zrobiłam test ale za wczesnie. Zasugerowałam sie tym ze wykrywa 6 dniowa ciążę, a to przecież nie jest 6 dni od owulacji tylko od implantacji. A ja mam dziś 9 dzień od owulacji i około 3 od przypuszczalnej implantacji więc jeszcze czas poczekać. Co prawda kupiłam test bobo strumieniowy a on wykrywa 7 dni od owulacji wiec pewnie jutro znowu bede testowac ;) Dopisuje sie do tabelki. POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Agatka-24.........0..........???..............brak.... . ......Szczecin 2)Angioletto-24......1.........7.01............brak..... . ......Londyn 3)Anted-34............0.........???.........synek(02.08) .. ...pomorze sr. 4)Atka-21 ..........0.........28.12..........brak......Wrocław/Kłodz ko 5)Dziewczyna-26....1........29.12......synek(12.07)..... .. Kraków 6)Ilaaa-27.............1..........31.12..........brak ...Birmingham(uk) 7)Kami-30.............4.........02.01.................. ..........Mińsk Maz. 8)KarolinaM-30......0...........?...........synek(01.07) .. .. Warszawa 9 Kobietka a taka22...2........24.01.............................Katowice 10)Lady love-20...... .1.........03.01..........brak..........Ruda Śląska 11)Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie 12) Markotka-23......1.........???..............brak...........K onin (Wlkp) 12)Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane 13)Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn 14)Pani L.-27..........4..........???............................Lin co ln (uk) 15)Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10. 07) ........UK 16)Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok 17) Trąbka 23.........2..........03.01............brak..............W-wa BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.............????.......................?????. .............??? Pozdrawiam wszystkie starające i serdeczne gratulacje dla Kasi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popisze jeszcze do Was. W zeszłym cyklu strasznie sie wkręciłam ze juz jestem w ciąży. Widziałam u siebie wszelkie objawy. Ale oczywiscie przyszła @. Teraz staram się podejśc do tego bardziej sceptycznie ale jak widać i tak robie testy za wcześnie ;) A porobiłyscie badania oprzed staraniami? Ja zrobiłam glukoze, morfologie, toxo, przechodziłam rozyczke wiec nie musze. Jem kwas foliowy i magnezB6. To mi zleciła ginekolog. Ja chciałam zrobic jeszcze mnostwo innych badan ale lekarka powiedziała ze nie nalezy przesadzac. Popytala tylko jak bylo u mnie w rodzinie, zbadala mnie, zbadala mi tez piersi i tarczyce i powiedziala ze mam sie starac a jak nic nie bedzie przez pol roku to przyjsc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4................koniec sierpnia....nadal 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje objawy które sobie przypominam z ost dni to np. piersi bolące...hmm... albo nie mogę znieść zapachu kawy, a wcześniej pilam dwie dziennie.... no i co rano jest mi straszliwie niedobrze...mdli mnie...a ja myślałam że to przez te święta się najadłam i mnie taki jadłowstręt dopadł...a tu....:):):):) w poniedzialek lecę do lekarza:):)no i mam nadzieję że tabelka się powiększy wkrótce, co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu,ja niestety mam takie objawy co miesiac przed @ hahaha:D:D:Dniestety poczatki ciazy sa podobne to tych dni przed@:( mnie juz piersi bola 2tydzien,jestem w 26 dc.ale bola mnie coraz mniej.dzis za to bola mnie szczegolnie sutki i troche swedza,dziwne nie??? no,oprocz tej kawy.a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia!!! Wielkie gratulacje!!!! Ale bedziesz miala super sylwestra!!!! Kazdy toast bedzie na Twoją cześć, a fajerwerki o północy -umówmy się - że to też z tej okazji :D :D Super wiadomość na zakończenie roku!! Tylko nie pij przypadkiem nic poza bezalkoholowymi drinkami i lampką szampana o polnocy ;) Teraz to już sie pewnie wyprowadzisz na topik dla....wrzesniowek lub sierpniowek, co? :) A w tabelke o terminie porodu mozesz wpisac to co Ci wyjdzie z kalulatorów - są na stronach www- bo jak pojdziesz do lekarza, to on Ci bedzie wyliczal na tej samej zasadzie :) Co do badań - ja nie robilam żadnych i nie zamierzam raczej, (mieszkając w UK to niemozliwe wręcz). Przed ostatnią ciążą, zrobilam tylko badanie ginekologicznie będąc turytycznie w Polsce (w UK nie robią ani razu przed ani w trakcie ciąży).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam jeszcze napisac do dziewczyn, które sie aktywnie starają, czekają na objawy ciąży i ich nie mają. Ja nie mialam przez CAŁĄ ciążę żadnych objawów oprocz tego, że oczywiscie nie mialam okresu i w pierwszych tygodniach spałam w dzien, czego nigdy wczesniej nie robilam. Oprocz tego nic a nic nie świadczylo, że jestem w ciązy. Wiec nie martwcie się, jesli nie macie objawów. Może jestescie jednymi z tych, ktore wlasnie ich nie mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, czy takie zacofane? :) Tez tak kiedys myslalam, bałam sie, że niebede miec zadnych badan, ale... juz sie do nich przekonałam. Skoro tyle kobiet rodzi kazdego dnia dzieci, bez badan, bez niczego.... to widocznie nie jest to takie konieczne. Tak samo mają we Francji i w USA. Wiec może to wlasnie w Polsce lekarze są nadgorliwi i robią za dużo. :) A my sie przyzwyczailismy do tego i dla nas to jest o.k. Prawda jest taka, ze w Polsce na byle przeziebienie daje sie od razu antybiotyki :/ Co za duzo to niezdrowo. Ostatnią ciążę przeszlam ok bez badan zadnych, dlatego teraz już im ufam. Oni reagują dopiero jak sie cos dzieje - wtedy są rewelacyjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje,mimo to troszke sie denerwuje,to bedzie moja pierwsza ciaza i chyba wolalabym zeby jednak lekarze byli nadgorliwi i chcialabym miec czesto badania:) ale pozniej to moze juz bede inaczej na to patrzyla,zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje i życzę, by bylo wszystko o.k. z ciążą ;) A jak nie bedziesz czegos wiedziala, zawsze mozesz tutaj zapytać :) Dobrze znasz angielski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj pabi :) kami111 objawy ciążowe z tymi przed @ bardzo łatwo pomylić, bo są niemal identyczne. Co do śluzu, to są różne opinie, jedne dziewczyny twierdzą, że jest taki jak przy owulacji inne, że taki biało-mleczny (taki jest zawsze po owulacji przed @, przynajmniej ja tak mam i jest to śluz niepłodny). Trzymam kciuki, żeby to jednak była ciąża a nie @ :) witaj Trąbka :) myślę, że na testowanie stanowczo za wcześnie, te testy niby mają wykrywać bardzo wczesną ciążę, ale zazwyczaj tak nie jest i wykrywają najwcześniej w dzień planowanej miesiączki albo nawet później. Dlatego poczekaj, bo po co masz się niepotrzebnie rozczarować. kasia napisz koniecznie do nas po wizycie :) a szmpana to najwyżej malutki łyczek :) Co do badań, skoro lekarze w UK ich nie robią, to skąd mogą wiedzieć, że coś się dzieje, czy dziecko ma wady, czy z matką wszystko ok? Ja uważam, że podstawowe badania powinno robić się regularnie, czyli krew, mocz, usg przynajmniej raz w każdym trymestrze, toxo, przeciwciała różyczki. Co do pozostałych badań, to może faktycznie tylko jak są jakieś podejrzenia, bo jak zaczniemy się tak badać na wszystko to tylko wpędzimy się w błędne koło i stanie się to jakąś obsesją, myślę, że trzeba zachować umiar. Ja zamierzam wykonać sobie badania za miesiąc o ile wcześniej nie dowiem się, że jestem w ciąży. Ale to będą tylko podstawowe badania: ginekologiczne, usg, krew, mocz, toxo i przeciwciała. Jeżeli o czymś zapomniałam to dopiszcie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka - oni w UK robią 2 razy usg, na początku by potwierdzic ciąze (w 12 tyg. znaczy), potem drugi i ostatni raz, w 20 tygodniu. Wtedy to wlasnie widzą i sprawdzają czy dziecko jest zdrowe, czy ma wady genetyczne itp. Oprocz tego badają chyba ze 3 razy podczas ciązy krew i mocz (papierkiem lakmusowym sprawdzają i jesli widzą że cos nietak jest z moczem, to wysylają probke do laboratorium). A - no i jak juz jest ciąza dosc wysoka, to sprawdzają tętno plodu kilka razy. Badan ginekologicznych nie ma, ani zadnych innych od wymienionych :) Wizyty są tylko z polożną, (okolo 4-5 na calą ciążę), z lekarzem nie ma w ogole. :) Ja już to zaakceptowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak jakieś badania są, bo myślałam, że wcale nie ma :) Czyli co, lekarz nawet nie widzi pacjentki? Położna robi usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obudzilam sie dzisiaj o 3 rano bo zachciało mi sie siku.. przy okazji przez ok godzine było mi strasznie nie dobrze, nie moglam zasnac.. po godzinie dopiero wyszlam z łozka zeby sie załatwic :) rano o 8 sprawdzilam temperature 36,8 czyli taka jaka powinna byc :) mam nadzieje ze utrzyma sie jeszcze przez kilka dni :) piersi bola mnie dalej, sluzu duzo nie mam.. no ale jest taki mleczny wiec nie wiem boje sie ze @ i tak przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady love trzymam kciuki cały czas :) Nie wiem jak jest u Ciebie, ale ja przed @ też częściej siusiam, co prawda nie wstaję w nocy. Proszę Cię, nie nakręcaj się za bardzo, żeby nie było później przykro. A kiedy masz dostać ewentualną @? Może badanie beta hcg już by coś wykazało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z lekarzem sie widzisz sie ani razu, aż do samego porodu, ktory i tak, jesli wszystko idzie gladko, głównie jest polożna. Lekarz przychodzi gdy cos sie dzieje,lub gdy akcja sie nie posuwa. A usg robi ultrasonograf, czy raczej osoba, ktora go obsluguje, ale nie jest to lekarz. Ginekolog bada pacjentki tylko gdy zachodzi podejrzenie, że są jakies choroby (albo jak np. krawawi dziwnie w srodku ciąży.... w srodku , bo jesli na początku to nie robią nic twierdząc że to normalny objaw, ale to sie raczej tyczy plamień niż powaznych krwawień). Tak czy owak - dopiero jak cos powaznego jest, to sie dostaje skierowanie na ginekologię. Jesli czujesz sie ok - nie zobaczysz lekarza ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionka czyli Ci lekarze nie mają zbyt dużo pracy i pewnie jest ich niewielu :) Ale tak sobie jeszcze myślę, że skoro oni nie mają właściwie kontaktu z pacjentką albo tylko w wyjąkowych sytuacjach, to chyba nie są za bardzo doświadczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nigdy nie chodzilam tak czesto do ubikacji :) za 3 dni mam dostac @ :) w kazdym cyklu po owulacji wieczorem moj brzuch puchł, znaczy sie wygladam wtedy jakbym była w ciazy :P to taka oznaka ze jestem po owulacji :) rano znow jest plaski, a wieczorem wybija, w tym cyklu tak nie mam :) nawet moj facet sie zdziwił czemu cały czas jestem taka szczupla :P co do bety wydaje mi sie ze nie mam takiej potrzeby zeby ja zrobic :) dzisiaj sylwester jutro nowy rok :) pozniej tylko 2 dni i sie okaze :) zreszta temperatura mi wszystko powie :) dzien przed miesiaczka zawsze spada mi do 36,6 a w dzien miesiaczki do 36,3 :) \wiem ze nie powinnam sie tak wkrecac, probuje naprawde, ale jak nie mysle o tym w ciagu dnia to znowu mi sie sni ze jestem w ciazy juz 4 dni z rzedu :) mam to do siebie ze kazdy sen doskonale pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×