Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Kami, no jak urosły teraz, to nie zmaleją:) Może nie będą takie obolałe, ale dędą duże 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńka, zrób test jeszcze za jakiś czas...jakiś dziwny masz ten okres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co TY ja sie dotknąć nie mogę,a ta mi tu o seksie hiszpańskim :)))) ale dobre hehe...apropo seksu .Brzuchatki jak z waszym apetytem na przytulanki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka - -z rana byl bardziej obfity ale teraz juz mniej tez sobie dzis pomyslalam ze w sobote zrobie znow test(tak dla spokojnosci) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laski, idę bo mój się niecierpliwi:) Będę jutro i chyba jednak potestuję:) Nie wytrzymam do niedzieli. Spijcie słodko, papapap 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI - to ja mam tak samo - dokladnie. I tez dla swietego spokoju w sobote testuje. Bo mi sie od wielu miesiecy czesto spozniala @, ale nigdy wczesniej. Zobaczymy. Jesli nie to tez sie przeciez z mostu nie rzuce hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi, bede trzymala kciuki. Zeby bylo wiecej fluidkow. Daj znac. Buziaki!!! Spij dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie olenka,hehe nie ma co dramatyzowac ;) tą nazwe "staranie" jakos hmmm inaczej wogole bym zamienila,bardziej na "bycie gotowym na dzidzie" bo to pierwsze z czyms wymuszonym moze sie kojarzyc ...;) bardzo chcemy dzidzie ale takie czekanie kiedy sama dzidzia bedzie gotowa tez jest fajne (nooo, byle nie za dlugo bo nie chce zeby miala mame babcie hihihi) pozdrawiam i kolorowych snow *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi, usmialam sie z tych cycek... :-D A kwaitki robisz: nawias kwadratowy otwierasz, piszesz kwiatek, nawias zamykasz o tak 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz pewnie spicie a ja jeszcze nie moj L pojechal po barta a ja zaraz zmykam pod prysznic moj L strasznie sie ucieszyl jak kreske zobaczyl bo mowi ze na cale szczescie nie zwariowalam bo juz myslal ze tak hi hi teraz tylko zeby @ nie przyszla bo wtedy bedzie ze mna zle :P zmykam dziwczynki jutro test rano zrobie jeszcze jeden :) Megi trzymam kciuki :) Aga no pochwal sie kolezanka :) :) 🌼 dobrej nocki mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj to ja jestem pierwsza :) Nie zrobiłam testu, bo mąż wstał przede mną, a nie chciałam, żeby wiedział. Zrobię jutro. Za chwilę nadrobię wczorajsze zaległości i odezwę się troszkę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka :(:(:(czeka mnie kolejny dzien w napieciu:(no trudno.w takim razie nadal trzymam kciuki!!!:D ja jestem jako druga:) oj dzis cycochy daly mi popalic,ojjj bola jak diabli:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! odebralam wynik i niestety 3,36 czyli ciazy nie ma. mam tylko nadzieje ze moze zrobilam za szybko bo wczoraj byl 9 dzien od potencjalnego zaplodnienia. mam nadzieje ze moze nie dostane w srode tego okresu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wy myślicie, ale mnie się zdaje, że ta pomarańcza to jedna z nas :( bo coś za bardzo zorientowana jest, a nie sądzę, żeby komuś chciało się czytać ponad sto stron, żeby komuś dopieprzyć :( Nusienka co tam u Ciebie, gdzie zniknęłaś? aulidka witaj :) gratuluję!!! Suri, Oleńka ten cykl należy do Was :) Angioletto powiem Ci, że boję się zrobić test, boję się rozczarowania :( Strasznie mnie dzisiaj mdli, ogólnie źle się czuję, brzuch boli i jest jak balonik, znowu siedzę w rozpiętych spodniach :( Nie mam apetytu, a waga spada, mam 3kg na minusie. Wczoraj usnęłam na kanapie o 19 i mąż nie mógł mnie dobudzić. W końcu o 21 wstałam, umyłam się i poszłam dalej spać, rano znowu nie mógł mnie dobudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd raczej beta by już wyszła, przykro mi :( Ciążóweczki nasz kochane, w tabelce nie wpisałyście ile macie latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie:):) Właśnie zjadłam śniadanko w łóżeczku....mniam:):):)tylko teraz trzeba wstać... wczoraj pomyślałam to samo o tej pomarańczowej...szkoda by bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kangurki i przyszle kangurki juz z pracy:) dotarlam,mam znowu malenkie mdlosci,albo sobie je wmawiam,jeszcze tego nie rozszyfrowalam:D jutro naprawde biore dzien wolny,przynajmniej sie postaram,a co z tego wyjdzie,zobaczymy:) Markotko,odkladasz cos co jest nieuniknione.w ktorym dniu cyklu jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi dopiero 21dc. ale może w poprzednim cyklu się udało, bo @ była słabiutka i trwała tylko 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na co czekasz Markotko??? a przecież możesz zrobić test teraz i w dniu spodziewanej @. A może już dzisiaj wyjdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam testy wieczorem po całym dniu i takie dwie krechy na każdym wychodzily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Kasia,jesli jestes w ciazy to juz powinien byc widoczny wynik,na wszelki wypadek zostaw test na kilka minut,w ta strone sie raczej nie myla,a pamietasz ze ja swoj wynik dop po 10 minutach zobaczylam??mialam wtedy jeszcze male stezenie hormonu,wiec musialam czekac dluzej i udalo sie:) i przypomne ze tez robilam jeden wieczorem.testy rano robi sie zazwyczaj kilka dni po zaplodnieniu,ty jestes na koncowce cyklu wiec smialo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm., tylko że do terminu @ jeszcze tydzień i nie wiem czy nie pośpieszę się za bardzo. Zrobię jutro rano i zobaczymy, ale mam strasznego cykora! W sumie to w poprzednim cyklu raczej nie mogło się udać. A cykle mam różne, bardzo różne, ale teraz wiem kiedy była owu, dlatego mogłam sobie wyliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×