Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

nad Nikolą w sumie też sie zastanawialiśmy, bo nam się podoba, ale raczej zostanie Zosia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio usłyszałam przypadkiem jak pani woła do córki Nela i tez mi się spodobało ale już nie zmieniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż cały czas mówi że czuje że będzie córka i do brzucha mowi Zosia.. dla mnie najwazniejsze by zdrowe bo i syna i córkę będe tak samo kochać... już kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia,pewnie,że się boje...zwłaszcza,że jestem nosicielką żóltaczki typu B i nikt mi nie zagwarantuje,że dziecko urodzi sie zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się boję... ale staram się o tym nie myśleć, bo co ma być to będzie, a ja nwet nie wiem jak mozna wykryc te rózne wady itp. To są jakies specjalne badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też Alicja sie podoba ale mąż nie bardzo . ja to bym córeczkę wolała ale aby zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, czyli jak coś będzie nie tak to na pewno lekarz sam powie... u mnie narazie wszystko oki, dzidzia zdrowa i oby tak do końca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia jak lekarz cos zobaczy to na pewno powie, bo wodogłowie u dziecka jeszcze można a łonie matki leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chyba synuś będzie, bo każdy mówi,że na urodzenie chłopca wyglądam;)Bo i ładna jestem (jak nigdy nie byłam hihihi) i malo mi kilosów narazie przybyło,bo gora 3 i idzie w brzuch i cycochy... Ale co sie urodzi to będzie super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 13 tydzień.. też bym chciała naturalnie urodzic , ale zastanawiam się nad znieczuleniem, boję się bólu, ale w końcu my nie pierwsze i nie ostatnie... a u mnie w szpitalu w ogóle nie podają znieczulenia więc musiałabym rodzić w innym jeśli bym chciala ze znieczuleniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia to ja na dziewczynkę wyglądam bo mi wszystko w tyłek idzie a brzuch mały. ale moja siostra z każdym wyglądała na chłopca i same córy ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia,acha;)13 tydzień;)męczą Cię jakies dolegliwości??? Stefcia,no sie zobaczy;)za pół roku:D albo wczesniej na USG;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są tylko takie zabobony i różnie to bywa... tak samo jak z tym jedzeniem słodkiego i kwaśnego... czasem się sprawdza.. Ja nawet sciagnelam z netu taki program co wyznacza pleć dziecka.. wpisuje się wiekw momencie zaplodnienie i miesiąc zaplodnienia i wychodzi plec.. niby 90% sie sprawdza.. ja polowe rodziny posprawdzalam i sie zgadzalo.. ale raczej nie biorę tego do serca... Dodam ze wychodzi mi dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu a Ty który? No ja ciążę znoszę bardzo fajnie.. może pare razy zrobiło mi się tylko niedobrze nic poza tym.. teraz mam lekkie bóle podbrzusza, swędzenie cycków i brzucha ale to spowodowane rozciąganiem się skóry... Czasem miewam wzdęcia, jak za dużo sie wszystkiego objem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu,ja jutro 18 tydzien kończe;) I fajnie,że bez sensacji znosisz ciąże;)Stefcia chyba też, prawda?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia,a to coś mi sie popierdzielilo...Wydawało mi sie,że też tak spokojnie u Ciebie było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi chcecie rodzić same czy żeby mąż był z Wami? W ogóle jak chodzicie na wizyty to chodzi z Wami mąż czy raczej wolicie same chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×