Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość domi2323
Hej yzzi3 w pracy nie mam zadnych problemow wszystko moge robic:) nikomu tez nie mowilam bo po co mam budzic kogos zazdrosc:p a ty jak sobie radzisz w pracy:)? Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yzzi3
Ja wrócilam do pracy juz w czwartek, niestety najbardziej mi dokucza moja noga cycuchy są grzeczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi2323
yzzi3 to szybkiego powrotu do zdrowia z ta noga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yzzi
Hej Domi;) Jak Ci sie cycuchy goja? Ja juz nie smaruje, u mnie wszystko wyglada oki, nie noszę opaski i pomalu juz śpię na boku. NAPISZ JAK U CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yzzi3
pozdrowienia dla Soni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi2323
Hej Yzzi3y:* u mnie tez juz ok opaski nie nosze ale smaruje dalej bo sie boje zeby nic sie nie stalo wiec to chyba bardziej ze. Strachu niz z potrzeby:D co do spania to dalej. Spie na plecach bo troche mmnie jeszcze bbola..w sumie to bardziej lekko pobolewaja czasen a jak to u ciebie wyglada? Czujesz cos jeszcze czy juz nic? Pozdrowienia od nas buziaki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yzzi3
Śpie delikatnie już na boczku. Jest oki wydaje mi się, ze tą jedną lewą mam większą, ale jestem bardzo zadowolona z efektu. Włożył mi w lewą 450 a w prawą 400 bo ponoć asymetria była. Nie smaruje wazeliną, szwy mam naciętę już się wszystko goi, kropeczki mi tylko zostały. Przestałam smarować, ponieważ tam przy szwach wcąż było mokro, postanowiłam to wysuszyć i dlatego odstawiłam wazelinkę. Teraz jest już oki. No i już mogę się ubrać jak człowiek, z czego jestem bardzo zadowolona:) Teraz tylko czekam aż pozbędę się tego okropniastego stanika i kupie w końcu cos ekstra;) Ale to jeszcze ponad miesiąc ale tyle wytrzymałam to i teraz dam rade:) buziale dla Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi2323
Jja w sumie mogla bym bym juz chyba tez sppac na boku ale przyzwyczailam sie juz na plechac:) no mi od dzis jesszcze miesiac zostal I tez bede mogla nosic wreszcie normalne staniki a kupilam sobie ostatnio dwa:D bez porownania z tym co mussialam wczesniej nosic..wreszcie moge sobie komffortowo kupic stanik taki jaki mi sie ppodoba a nie szukac ktora mi zakrywwa plaska klate I ma push up:) co do efektu to tez jestem zadowolona bardzo on mi dal 350 obie ale I tak mi sie wielkie wydaja..no ale takie maja byc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badsiw73
Hej Ja dopiero myślę o poddaniu się operacji. Czy jest może ktoś , kto jest na tym samym etapie, można by było razem przez to wszystko przejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi2323
hej dziewczyny jestem juz 3 miesiace po operacji i dalej troche mnie bola i mam wrazliwe sutki..nie wiem cy jest to normalne czy juz powinno byc wszystko w normie..piszcie jak bylo u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yzzi3
Hej Dominika:) U mnie wszystko oki, nic mnie już nie boli, czasem coś jeszcze zakłuje ale coraz rzadziej. Cycuchy zrobiły się już śliczne, ale mam lewą większą od prawej, ale nie jest to mocno widoczne. Sutki słabo jeszcze czuję ale myślę, że jeszcze mają czas żeby dojść do siebie. Spię jeszcze w staniku tym sportowym od lekarza jakoś tak bezpieczniej się czuję na co dzień jednak wskakuję w normalne:) Dziwne, że jeszcze Cię trochę bolą, trzy miesiące to już sporo czasu, ale widocznie masz taki organizm, że dłużej u Ciebie to wszystko trwa. Jedyne, co mi się dzieje to łamią i kruszą mi się włosy i to strasznie, podejrzewam, że to może po tych operacjach, bo w tym jednym miesiącu miałam dwie jak pamiętasz. Łykam witaminy od ponad miesiąca i nie bardzo widzę poprawę. Ty też tak masz? A może to normalne? A być może zaburzenia hormonalne, sama nie wiem. Odezwij się i pozdrów koleżankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1105
Yzzi3-Witam:)Jestem po opracji prawie 1,5 roku,a lewa pierś nadal mnie boli,mam manimalne czucie i jest mi z tym fatalnie...Byłam na USG u ginekologa,powiedział,że nic złego tam się nie dzieje,ale średnio w to wierzę,bo ten sam lekarz wydał też inną opinię w innej kwestii i nie miał racji,bo to sprawdziłam...Ta lewa pierś jest inna pod każdym względem od prawej...nie jestem przez to szczęśliwa,bo to dziwne uczucie...Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi2323
hej yzzi3 kompletnie juz nic nie czujesz? bo u mnie to nie wiem jak to nazwac..to nie dokladnie ze boli..tak lekko i nie wiem czy to normalne czy poprostu dalej sie goii..a ty mialas pod miesniowo czy nie? co do wlosow to u mnie wszystko ok..wiec moze to u ciebie faktycznie przez oslabienie tymi operacjami dwiema..moja kolezanka tez cie pozdrawia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yzzi3
Tak, miałam podmięsniowo. Nie boli mnie, czasem jak napinam mięśnie klatki piersiowej, to czuję, że coś tam mam, a tak raczej nic mi się nie dzieje. Ogólnie piękne, piękne wyszły:) Taki organizm masz, że dłużej się goi ale nie martw się, będzie wszystko oki:) Czas zrobi swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yzzi3
Majka1105, dopiero doczytałam Twój post. Jesteś 1,5 roku po i jeszcze coś tam czujesz? To trochę chyba dziwne, ale skoro lekarz wydał opinię, że wszystko oki, to chyba raczej nie masz powodu do niepokoju. Może zrób USG u innego lekarza, będziesz spokojniejsza. Co Ci dokładnie jest? Dlaczego czujesz, że jedną pierś masz inną od drugiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yzzi3
A jeszcze co do czucia to mam bardzo słabe na brodawkach, czasem mam wrażenie, że wcale ich nie czuję ale myślę, że na to też potrzeba czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi2323
yzzi3 to ja wlasnie brodawki czuje bardziej i to chyba tez bol a nie piersi..a tak poza tym to u mnie super wygladaja..jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1105
Lewa pierś często mnie narywa,nie wspomnę,że ma inny kształt od prawej...Do tego ten wkurzający brak czucia-jakby z drewna była...Co do lekarza-pójdę też do innego,bo nie do końca ufam poprzedniemu...Zgłaszałam problem Polakowi,ale powiedział,że nic na to nie poradzi,więc póki się nic nie dzieje jest zajebisty,komunikatywny,chętny do odpisywania,ale jeśli jest problem,to ma Cię gdzieś...Po różnych opiniach i sytuacjach z wkładkami PIP ma mniej klientek,więc aby nie pogarszać jeszcze bardziej swojej pozycji,czasami łaskawie kontaktuje się z tymi,które miały operacje w tym roku...Co z tego,że jest miły i niby przystojny-nie mój typ faceta ogólnie:)-skoro nie do końca uczciwy w swoich postępowaniach...uśmiecha się fałszywie,ale jakby mógł,to dałby kopa w zad na rozpędzenie,żeby mu d.... nie zawracać jakimś brakiem czucia...Jak już zrobi swoją robotę i dostanie kasę ,to reszta mało go obchodzi-takie mam o nim zdanie!Nawet nie ma USG w swoim gabinecie,więc namacalnie nic nie powie,a za 1000koron zaproponuje wizytę u innego lekarza,który też kase wyciśnie,i tak to z nim jest...Nie ma co liczyć na poprawę ja się łudziłam 1,5 roku i nic,więc może u Was będzie lepiej:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaa76
Witam. Mam pytanie odnośnie liposukcji u Polaka... Ciągle tylko temat cycków się przewija... Zamierzam odsysać sobie brzuch i boczki. Może wypowiedzą się też te, które to przeszły i z jakim efektem? Najbardziej chodzi mi o nierówności oraz o blizny. Za dużo tu emocji... poproszę o fakty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1105
No bez przesad poprzedniczko...A emocje to niby z czego się biorą?Z palca wyssane historie są tu opisywane...????Troche jakby nie na miejscu było to stwierdzenie...Brzuch i boki można wyćwiczyć,odrobinę chęci trzeba,dietka,nie wpierdzielać co popadnie i będziesz najpiękniejsza...cycków się nie powiększy ćwiczeniami!On głównie tym się zajmuje,dlatego ten temat przewodniczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaa76
Poprzedniczko... Pytałam się o liposukcję... Tak jak Ja mogę poćwiczyć, tak samo Ty możesz zaakceptować siebie :) Bez sensu ten komentarz, w końcu każda z nas robi sobie operację plastyczną. Proszę o wypowiedź w sprawie liposukcji, jeśli mogą niech się wypowiedzą osoby, które mają to za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1105
Piszesz że ktoś się emocjonuje...wiadomo,że jest poruszany temat cycków a nie liposukcji...głupio napisałaś,że chcesz FAKTÓW...Nikt tu nie pisze o sprawach z kosmosu,ale tylko o faktach...Widziałam jak bardzo cierpiała kobieta po lipo...Wyła z bólu!Przyjeżdżając do doktora na częste kontrole,rozmawiałam kiedyś z Czeszką,która była po tym zabiegu...powiedziała,że gdyby wiedziała,że to taki ból,to nigdy nie zgodziłaby się,podobno cycki to przy tym nic-też miała robione,dlatego ma porównanie...Wdała jej się też martwica,były problemy...Brzuch da się wyćwiczyć,cycków nie...dlatego tak napisałam,mój też do pięknych nie należy:):)haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroolina82
Witam dziewczyny, Przeczytałam wątek o implantach PIP na forum, kilka artykułów które są w sieci i jestem przerażona tym faktem i skalą tego „zjawiska....sama cały czas zastanawiam się nad zrobieniem operacji a każda taka sytuacja powoduje tylko niepewność i odwlekanie jej w czasie... Czy w końcu udało się jakimś dziewczynom załatwić tą sprawę czy to u dr Polaka czy też u prawnika? No i czy któraś z Was ma informacje, jakie działania i konsekwencje można z tego wyciągnąć? Drugi temat to gdzie w Polsce (po informacjach tutaj odpuszczę sobie Czechy) można zrobić bezpiecznie operacje? Czy macie jakieś wiadomości, która z polskich klinik używała PIPów? (żeby wiedzieć, które na wszelki wypadek omijać). Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 2 dni po operacji plastyki brzucha u Lek. L. Polaka w Ostravie. O efektach ciężko mówić bo minęło dopiero jakieś 40 godzin, ale pierwsze wrażenie jest super. Operacja była umówiona na sobotę, pełna dyskrecja, śliczna klinika, lekarz bardzo konkretny i rzeczowy, łatwo się z nim komunikuje w j. polskim. Operacja trwała około 3 godzin, pielęgniarka wspaniała i bardzo troskliwa - przychodziła przez całą noc prawie co pół godziny. Czułam się wspaniale - teraz jestem ściśnięta uciskowym pasem więc nie wiem jak to wygląda i nie zamierzam sprawdzać dopóki lekarz nie pozwoli. Mam regularnie dzwonić (ile krwi spływa do drenów) i jechać na ich zdjęcie jak tylko będzie odpowiedni ubytek w pojemnikach. Oczywiście mimo opuchlizny i pasa widać że jest płasko ale co i jak to dopiero jak będą dreny zdjęte a ostateczny wynik jak opuchlizna zejdzie czyli minimum dwa miesiące. Ale na pewno już za tydzień będzie lepiej widać. Gdyby nie te butelki i konieczność chodzenia schyloną poszłabym do pracy. Chociaż nie ukrywam że obawiałam się - zwłaszcza ze względu na to, ze nie w Polsce - bałam się że nie wszystko zrozumiem, że np. z pielęgniarkami nie będę mogła się porozumieć, z anestezjologiem. A jednak wszystko doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkavka
Regularnie dzwonic ile krwi splywa do drenow????!!!!!!!!! Toz to jakies NIEPOROZUMIENIE!!!!!!!! Dwa dni po tak ciezkim zabiegu i z cieknaca krwia to ty powinnas dziewczyno w klinice lezec a nie po chalupie sie krzatac!!!! Jestem w szoku!!!! Zaden odpowiedzialny chirurg nie wypusci pacjenta po operacji brzucha i z wyplywajaca krwia z kliniki!! No chyba, ze chodzi o dr Libora Polaka...:-o:-o:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkavka
"Gdyby nie te butelki i konieczność chodzenia schyloną poszłabym do pracy" - nastepna perelka!!!!...:-o:-o Po operacji bebechow to ty kochana przez miesiac powinnas byc na zwolnieniu, a jesli masz szyte miesnie brzucha , przez dwa miesiace nie powinnas wykonywac gwaltowniejszych ruchow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaa76
Nie doczekałam się na posty w sprawie liposukcji, więc postanowiłam napisać o swoich przeżyciach. Liposukcję miałam robioną pod koniec listopada w znieczuleniu miejscowym. Nieprzyjemny moment to wlewanie płynu znieczulającego, potem do zniesienia za wyjątkiem odsysania z lewego boku (prawdopodobnie za mało znieczulenia). Lekarz i pielęgniarka komunikatywni, jedyny minus to brak własnego egzemplarza umowy, którą podpisywałam przed zabiegiem, musiałam poprosić o kopię na wizycie kontrolnej. Jak na razie jestem opuchnięta, ściśnięta ubraniem uciskowym, masuję się regularnie wałkiem, na końcowe efekty muszę poczekać. Mam nadzieję że było warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkavka
Nieprawda, sa posty o liposukcji u Polaka. Wystarczy przejrzec, tylko zdaje sie ze jedna pacjentka po lipo u niego ledwie z zyciem uszla.... Milej lektury wszystkim chetnym na zabiegi u tego doktora....:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaa76
Do kkavka, Przeczytałam wszystko, również o liposukcji, jednak nie doczytałam się jakichkolwiek szczegółów oraz opinii pooperacyjnych. Żaden zabieg nie jest przyjemny, nie ważne gdzie się go wykonuje, mnie interesują efekty. O tej pacjentce też przeczytałam, reakcja alegriczna na znieczulenie, nawet mam z nią kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz polak nie ma
klientow i werbuje naiwne pacjentki na kafeteri i na esteticonie . udziela sie na forum esteticon na potege ,ciekawe ze inni popularni wsrod polek czescy chirurdzy (dr. kufa, dr. furmanek,dr. lucak) nie udzielaja sie tam, bo maja pacjentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×