Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość gosica1234
Dorotka....pieeeeeeekne....widzialam na telefonie...jak syn moj jedyny zejdzie z laptopa to oglądane w wiekszym rozmiarze i odpisze....dzzzziiiiieeeeekkkkiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monita03
do gosica . Witam Cię serdecznie. kiedy masz operację powiększenia piersi bo ja mam 9.11 czyli już za parę dni. będę miała w tym samym dniu powiększenie piersi i korekcję nosa więc stres mam ogromny. zaliczka już wpłacona czyli nie ma odwołania. najbardziej boję sie narkozy bo nigdy nie miałam no i blizn po cięciu. trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosica1234
Monita03...jadę 16.11...czyli juuuuz....proszę napisz jak Twój zabieg...życzę powodzenia...i do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ale mam stres, operacja już w poniedziałek, nie mogę jeść i boli mnie żołądek. Miałam mieć operacje w poprzednim roku ale parę dni przed zrezygnowałam. Trochę mnie wystraszyly odsetki w banku i stwierdziłam że na cyckach nie dam się zarobić i tak zbierałam przez rok. Odezwę się we wtorek jak dam radę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosica masz namiar na jakiś nocleg bo siostra jedzie ze mną i musi gdzieś przenocować. Ja jadę do Ostravy Polmedicana. Jak chcesz to pisz na maila monita03.ks@gmail.com pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze sa wielkie balony jal w p****lach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosica1234
Jestem 4 tygodnie po i nie chce zapeszac...ale Libor wie co robi☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam w styczniu sie wybieram na brzuch z lipo,,czy ktos ma jakis dobry namiar na noclegi? No i jakies swierze opinie..Dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super cycki
Witam! Operację powiększenia piersi miałam 20.10.2015.Ból był niesamowity przez pierwsze trzy dni a przez dwa tygodnie później bolało ale znośnie. Cycki wyszły 75f (implant 475 mililitrów) a miałam 75b.Chciałam większe ale nie dało rady.Są zajefajne ale żałuję,że nie mam większych.Pod sweterkami czy bluzeczkami nie widać żebym miała coś robione.A nie oto mi chodziło bo jeśli robić to tak aby było widać a jeśli nie widać to nie ma sensu powiększać.No ale cóż jeśli doktor stwierdził,że nie można to trzeba się z tym zgodzić. Zastanawiam się nad kolejną operacją za rok. Doktora mogę polecić wie co robi.Jest konkretny,ma wiedzę tylko za dużo o kasie. Pielęgniarki są bardzo miłe i na każde zawołanie.Nie ma znieczulicy jak w polskich szpitalach. Pokoje są małe ale to wystarczy. Poza tym czysto i przyjemnie. Czy mogę polecić? Oczywiście! Ps. W lutym jadę na likwidację bruzd nosowo wargowych i może powiększę lekko usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was robiła u dr Polaka operacje powiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. W połowie lutego jadę na operacje nosa do Czech do tego lekarza. Koszt 1500 euro i dodatkowe koszty dochodzą takie jak konsulatacja czy badania krwi. Łącznie za sama operacje wyjdzie około 1600 euro. Czy natknął się ktoś na negatywną opinie na temat operacji nosów u tego Pana? Powiem szczerze ze szukałam na wielu forach i wiadomo jak zawsze znajdzie sie ktos nie zadowolony, ale wiekszość komentarzy była jak najbardziej jak plus dla doktorka. Może miała któraś z Was operacje i podzieli się przemyśleniami? Może wyrusza któraś z Was na jakąkolwiek operację w lutym i potrzebuje towarzysza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witan Panie , Czy ktokolwiek mogul by napisac jakie efekty po lipo u Dr Polak ? Pro jakim czasie i lie cm ubylo wam w pasie /udach ? Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej,ja jade ale 25.01.2016na operacje piersi.jakby cos to:martadagmarakorab@gmail.com fakt razem razniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiia14
Hej Dziewczyny czy posiadacie jakiekolwiek informacje na temat Libora Polaka z Ostravy klinika Polmedicana czytałam na jego temat przeróżne opinie zreszta siedze juz w tym kilka miesięcy jesli chodzi o powiększanie biustu jest mnóstwo pozytywnych komentarzy na temat powiększania biustu :)Byłam na konsultacji w grudniu lekarz wydaje sie naprawdę w porządku klinika mała ale przytulna 12 lutego mam operacje Implanty eurosilicone lub senni 500ml okrągłe rozmiar D mój wzrost 172cm waga 62kg teraz mój rozmiar to 70male b jestem po dwóch porodach .Nie moge doczekać sie operacji i nowych piersi w ten dzień rownież zabieg liftingu twarzy wykonuje moja mama jesli któraś z was robiła u tego doktora piersi lub lifting twarzy czy tez powiek prosze piszcie Dziekuje i trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny wykonujące tam zabiegi :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz866
Cześć Anna91Anna , podaj e-maila...ponieważ będę mógł coś więcej napisać o operacji nosa. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosica1234
Pattia..jestem ponad 2 miesiace po...tydzień temu bylam na przedostatniej kontroli...jestem bardzo zadowolona...mam 475...z rozmiaru a...wymiary mam bardzo zbliżone do Ciebie...mogę juz chodzić w normalnych biustonoszach...co mnie dziwi koniecznie muszą byc z fiszbinami...blizny ..w sumie ich nie widac...a rozmiar..75d lub 80 c....dla mnie idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiia14
Gosica 1234 dziekuje za informacje :) ja tez chce rozmiar w granicach twojego 475-500 ml teraz mam miseczkę "a" jestem po dwójce dzieci takze czas zając sie w końcu sobą czy jest możliwość zobaczenia zdjeć twoich piersi podaje e-mail patrycja.czeremuga@onet.pl bede bardzo wdzięczna gdzie było ciecie ?powiedz mi jak wrażenia po obudzeniu sie po narkozie czy bardzo bolało przez pierwsze dni ?ja sie tylko boje tego żebym nie miała brzydkich nierównych blizn bo bedą wokół sutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze nie masz się co bac o blizny, fakt troszkę trzeba odczekać zanim sie zagoja ja tez się martwiłam, nawet troszkę rozjechala sie ta blizna jedna na początku ale wszystko się pięknie zagojilo , ja jestem bardzo zadowolona , z niczego kompletnie mam 365 ml wyszlo mi 70 E pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz866 Podaje swojego e-maila vetealamierda@wp.pl Dziękuje, że zainteresowałeś się moim postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Czy miała ktoras z Was lifting piersi z wypełnieniem .Jestem po dwójce dzieci .Nie wiem czy samo wypełnienie to dobry pomysł Proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszly wtorek mialam plastyke brzucha. ..a wiec. ..o 10rano przybylam do kliniki w niecale 10minut mialam konsultacje z rysunkami ciecia I oczywiscie zaplata,(doktor za bardzo nie ma czasu na pytania itp.) o 18tej operacja, 22ga powrot na sale. .UWAGA 14:00 (16godz) nastepny dzien juz musialam oposcic klinike . Trzeba oddac uciskowe skarpety.Jakos zakrwawilam caly pas uciskowy wiec pielegniarka chciala go wymienic ale doktor powiedzial ze zaschnie I moze zostac do nastepnego poniedzialku. Dodam ze bylam wg doktora 1/100-500 osob które mialy efekt uboczny po znieczuleniu podpajaczkowym(poczytajcie ) bol glowy I karku wymioty biegunka dreszcze niedoopisania, tabletki na migrene mi pomogly Bo lekarz stwierdzil ze tak moze byc. Co do brzucha nie moge powiedziec jeszcze nic, raczej dobrze zrobiona robota ale jak ktos oczekuje lekarza z sercem. .....hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, ja jeszcze Jestem w klinice, wczoraj o 16 mialam powiekszenie piersi. Doktor- Fakt raczej krötko i na temat- Ale jesli Mu sie niewchodz w slowo to informacje sä pelnie - Co Do operacji i postepowania po. A jesli pacjentka zada sie na jego wiedze i doswiadczenie- to Efekty pracy tez beda widoczne. Böl Po operacji- Mega-Ale pielegniarki z Sercem i zrozumieniem. Piersi nie widzialam- z rozmiarem zdalam sie na Doktora-360cc. Pewnie zmiescily bY sie i400- Ale ryzyko komplikacje by Bardzo wzroslo- bo Jestem dosc umiésnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj. Czy dzis ból jest jeszcze duży ?A znieczulenie jak wygląda ,jesli znajdziesz trochę siły to napisz proszę .natakocon@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej chcialam ci na maila odpisac..ale pokazuje blad w adresie.moj mail;martadagmarakorab@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosica1234
Za dwa tygodnie bedzie 3 miesiace po...chętnie odpowiem na każde pytanie...sama szukalam odpowiedzi 3 miesiące wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to gratuluje.jak Ci sie ukladaja?mialas tez skurcze piersi?i ten bol w plecach -jak dlugo? no i chyba najwazniejsze dla mnie teraz;na serio nie kapalas sie caly tydzien az do perwszej wizyty kontrolnej?mnie Doktor zabronil,zdejmowac pancerz i kapiel po pierwszej kontroli_to jeszcze 4dni-chyba zwariuje bez prysznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosica1234
Fakt żadnego kapania...po tygodniu pozwolił na prysznic ale bez mydła czy żelu po biuście...ból pleców...no cóż...bolaly do momentu az pozwolil trochę na boku zacząć spać..czyli po miesiacu...a takie napięcie piersi..to uczucie jakby ciągle puchly...przeszlo po 1.5 mies....teraz nie pamietam ze sa...no chyba ze w lustro zerkne...a i po tych 1.5 mie.mieknna z dnia na dzien...no i zaczynały sie ruszac...bo wczesniej jak przyklejone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zabieg juz nie długo i pełno obaw. dlatego od miesiąca śledzę to forum... Czy jesteś zadowolona z efektu, jak wyglądają po ok 3Mc. Będę wdzięczna za podpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie minelo 1,5 roku od operacji i dalej sa piękne i dalej miekna bo wcześniej tez jak przyklejone i twarde były,bol plecow okropny tez go pamiętam ja w ogole zle znosiłam powrot do sprawności bol okropny;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosica1234
Po prawie 3 miesiacach wygladaja tak jak oczekiwalam....ponoc do roku sie układają wiec moze byc tyko lepiej...choc jak mówię jest super...najbardziej sie cieszę z cięć w kolo sutkow...bo...ich po prostu nie widac...a upieralam sie pod....przekonal mnie i jestem mu wdzięczna...miało byc duze C i jest....naprawde jestem zadowolona z pracy Polaka...15 jade na ostatnią kontrolę...moze pozwoli spać bez pancernika☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×