Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marion1000

Teściowie nic nie pomagają!!

Polecane posty

Gość popieram marion
marion nie przejmuj sie głupimi komentarzami;). co do dziecka,to tak naprawdę nigdy nie ma odpowiedniego czasu,zawsze jest coś za i coś przeciw.Nie opowiadajcie głupot o karierze i tp.Znam kobiety ustawione zawodowo,decydujące sie na dziecko przed 40stką i tak naprawde to poza kasa nic z siebie nie dają,wracają szybko do pracy bojąc sie o stanowiska,a dzieci cały dzień siedzą z opiekunkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to juz nie licze na nic. Jak nie pomogli, gdy bylo nam trudno, to pomogą teraz, jak widza, że np mamy kupione meble? Buhahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyolbrzymiaj, wg mnie na dzieci powinni sie decydowac ludzie DOROSLI, ktorzy nie obarczaja calego swiata wina za wlasne nietrafione wybory zyciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak myślicie... a Ty to tak całkowicie na swoim utrzymaniu jesteś ze się tak rzucasz? Pewnie mieszkasz jeszcze z rodzicami i żerujesz na tym, że to oni płacą za mieszkanie i dają Ci jeść a Ty masz zarobioną kasę masz tylko na swoje przyjemności. I to nie jest obrzydliwe, że niektórzy właśnie w taki sposób się dorabiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna nie wypowiadaj się
na tematy, o których nie masz bladego pojęcia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to jestes do tego obludna, na cholere "jezdzisz i robisz dobra mine do zlej gry", a potem obrabiasz tesciom tylki na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak myslicie
mieszkanie w kredycie, jestem calkowicie na swoim utrzymaniu i staram sie usilnie o awans ,zebym w koncu ja mogła zafundowac cos rodzicom,za to ze tyle lat mnie utrzymywali i zapewnili mi wykształcenie. uwazam,ze teraz moja kolej na to zeby im pomoc,a nie ciagnac wciaz od nich kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna nie wypowiadaj się
a niby jakie masz pojęcie skoro ani nie masz dzieci i wciąż mieszkasz z rodzicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozczędna... bo nie chce robić przykrości swojemu mężowi. Jakby nie było to jednak jego rodzice ale pewni ludzie pewnych rzeczy nigdy nie zrozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszczedna---> ja nikogo nie obarczam za nic wina, to tylko zwykle ludzkie uczucia, ja nie potrafilabym nie pomagać dziecku, wręcz by mnie trzęsło, żeby cos kupowac pierwszej wnuczce, wnukowi...To jest tylko tak, ze jest mi przykro, ze są tacy obojetni na nas i dziecko, nawet nie powiedzieli słowa o meblach, a przeciez wiedzą, ze ich kupno nie przyszlo nam łatwo...Nie rozumiem po prostu takich ludzi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO a jak myslicie
skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marion - widocznie Twoi tesciowie sa tacy, a nie inni (w sensie niechceci do pomocy). moze maja ku temu swoje powody? Moze nie darza Cie sympatia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram marion
marion i nie licz na nic,nawet na dobre słowo:),tacy ludzie sie nie zmieniają.Próbowałam ułożyć stosunki z teściami ze względu na meża i nie udało się,naprawde sie starałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna nie wypowiadaj się
o tym, że nie masz dzieci napisałaś sama zaś na pytanei o mieszkanie nie otrzymałam do teraz odpowiedzi zatem rozumiem, że go nie posiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak myslicie
pochodze z małego miasta,ale przyjechalam na studia do Wrocławia i juz tu zostalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co komu szkodzi, ze sobie tu o nich popiszę i jak to napisala któraś, "obrobię im tyłki"? Tak jak pisze Basia, nie chce by mąż byl świadkiem moich żalów i frustracji, bo to by wiele m-dzy nami popsuło, a kocham go nad zycie i chce by bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO a jak myslicie
a można wiedzieć kiedy kupiłaś mieszkanie i jak duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak myslicie
3 lata temu 2-pokojowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasds
Gdyby moja synowa była taką suczką bez ambicji i tylko z postawą "DAWAJCIE BO MACIE: to choćbym srała pieniędzmi nie dostałaby ani grosza. Rany skąd się biorą takie pustaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziwne, że nawet moi rodzice są tymi ludzmi zniesmaczeni, nie przepadają za nimi, choc podobnie jak ja-robią dobrą minę do zlej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro wolisz ukrywac prawde przed mezem, to Twoj wybor, tylko nie zal sie pozniej na forum, ze zle zrobilas. Zakladam, ze znalas tesciow przed slubem i mniej wiecej doweidzialas sie, czego mozesz sie po nich spodziewac. Jesli na wiesc o Twojej ciazy nie zareagowali entuzjastycznie, to trudno, zeby z wielkim zaangazowaniem podchodzili do wychowywania Twojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO a jak myslicie
no właśnie, 3 lata temu masz świadomość tego ile w tej chwili kosztuje mieszkanie we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak myslicie
są zniesmaczeni, bo pewnie corcia niezłe bajki im o tesciach opowiada. robiac z nich potwory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram marion
asdsa przeciez ona im tego nie mowi!!!żali się dziewczyna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mozesz zakladac, ze wszyscy ludzie beda mysleli tak, jak Ty. Moze Twoi tesciowie wyznaja poglad, ze mlode malzenstwo powinno byc samodzielnie, i dlatego stronia od pienieznego wspieranai Was i ingerowania w Wasze zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asdas---> suczka bez ambicji?? Kolejne wredne babsko, co to wyrzuca dziecko po maturze z domu, niech radzi sobie samo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozumiem Marion1000
A ja rozumiem Marion1000. Jest tutaj wiele wypowiedzi osób, które uważają, że teściowie nie mają żadnych obowiązków wobec wnuczki. Myślę, że jest to racja, że nie mają, bo rodzice powinni zapewnić dzieciom przyszłość, ale ja również NIE CIERPIĘ skąpców, ludzi małostkowych, chytrych. Sam fakt, że ich syn mieszka u rodziców żony powinien dać im trochę do myślenia. Wszem i wobec chwalą się, że ubóstwiają wnuczkę, którą widzieli zaledwie parę razy. "Nie stać" ich na kupno porządnych słodyczy, kupują substytuty w postaci czekoladopodobnych cukierków. Mimo że im "zbywa"... Myślę, że Marion nie chodzi o dosłowną pomoc, ale o "gest". Pamiętam kiedyś pewien "starający się" o mnie facet przyniósł w prezencie przeterminowaną kawę (sprawdziłam datę ważności) i czekoladopodobny wyrób. Brrr... Człowiek "wielki" daje zawsze, Człowiek "przeciętny" tylko wtedy, kiedy wypada, Człowiek "mały" - nigdy. Nie zrozumcie tego dosłownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędna co ty klepiesz
?:O przeciez oni mieszkają u rodziców marion:O o jakiej samodzielnosci ty mówisz w takim razie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×