Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yee82

Albo on jest nienormalny, albo ja zycia nie znam. CO o tym myslicie?

Polecane posty

Gość yee82
a sie rozpisalyscie dziewczyny :) nadrobie zaleglosci niedlugo.promis ! ja wczoraj sie z nim jednak spotkałam o 16, fajnie bylo, film obejrzelismy, troche z jego kolegami pogadalam i tyle. Jutro jedzie do domu, wiec dopiero w poniedzialek sie spotkamy... jakos marnie sie dzis czuje :( chyba ta pogoda... ale ja dzis rozpieszczam pupe...zaraz otwieram chipsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yee82
mała --> ty nie mozesz tak pozwolic, zeby on u ciebie sypiał...musi sie zdecydowac ten twoj...albo woz albo przewoz..co to hotel? ale sie usmialam z tej twojej podwózki :D zazdroscze!!! musialam sie super czuc :D dziewczyny, ja nie wiem....ja chyba bardziej rozumiem facetow niz oni nas. to sa takie taborety ze to poezja...:Dja widzialam dzis mojego bylego, joj jaki on uroczy...ale to ja znim zerwlaam, ja!!! :D dzieki mojej koleznace:) i nie zaluje... chociaz jak widze opisy na gg mojego drugiego bylego, jakies całuski itp...to az mnie skreca z zazdrosci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że nie powinnam :( ja już nie mogę psychicznie..... w sobote jego siostra ma urodziny mieliśmy jechać całą ekipą na dyskotekę, ale ja nie chce bo w tym gronie będą panny których nie lubie zbytnio, i raczej nie pojadę nie chce, On pewnie pojedzie.... Yee to straszne, Podwózka była dobra :D podjechałam pod robotę jak królowa heheheheh Yee nie żałuj sobie Dobra zamykam i śmigam do domu, odezwę się z chałupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yee82
rozwalil mnie ten samochod pogrzebowy, po porstu padłam ze smiechu (przepraszam) :D a mnie strasznie suszy, strasznie...ciagle pije...ale mysle ze piwa mi sie nie chce, a nie mam w domu, buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooiirraaMM
setunia posdro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yee82
setunia Ty piwoszko!!! podzieliabys sie troche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooiirraaMM
nio i znowu "wtopa" :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia! ja też powinnam zabrać sie za pisanie pracy mgr..eh..ale oczywiscie wciąż mówie sobie że jeszcze mam czas... a czas ucieka...aaaa! no powinnam sie czasem odezwać, macie racje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oir zemu wtopa?:) Leluu a bronisz sie w tym roku -na ostatnim roku jestes?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema Dziś jestem zwarta silna i gotowa (mimo wczorajszej porażki którą oblałam piwem:D ) następnym razem będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie ta, ale u mnie w domu panowała ogólna agresja :D dziś mam zamiar wziąść się za robotę (wiem mówie tak od poniedziałku:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yee82
a ja wiedzialam, ze znowu przegramy, wiedzialam....w ogole to nie musialam wlaczac tv, wystarczylo wejsc na gadu i zobaczyc opisy ludzi :D a moj wczoraj byl na urodzinach u kolegi, ale o polnocy dzwonil to niewydawal sie byc pijany, ale rano zobaczylam sms ktory napisał o 1:30 "strasznie ciesze sie ze mam Ciebie...Skarbie moj....wcale nie jestem pijany...nie pisz tak" za 20 min sms :D "znow powaznie...bez zartow...ale mam ochote na Ciebie...sstrasznie...juz slysze krzyk i pisk" buahahha....on chyba musial byc niezle napruty :D napisałam do n iego przed 9, i jeszcze sie nie odezwał :( albo spi, albo sumienie go gryzie bo cos zrobil :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yee jego kac na pewno sięga zenitu :D odeśpi libację i się odezwie, swoją drogą to słodkie jak facet Ci wypisuje takie rzeczy po pijaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie z rana delikatnie suszyło bo wylądowałam u kumpeli i oczywiście piwkowanie .... to już chyba nałóg .... Yee na pewno nic nie zrobił spokojnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia- tak na ostatni roku jestem...mamy tylko sem. na napisanie pracy,a ja wciąż stoje...myśle że musze zacząc i na tym się kończy :D Yee-nic sie nie martw..jak sieo obudzi to się odezwie ( być moze już to zrobił)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ja jak ajki zucilam to zaczelam zapijac glo nikotynow piwem:D i teraz to tez chyba nalog:D Leluu ja:) dobrze ze sama nie jestem najgorsze jest to ze mam w niedziele seminarium:D\\ musz chocia poprawic pyania probemowe:D nosz kurva ale jestem leser:D ide se sniadaie zrbi bo umieram juz z glodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poprawe humoru:) Teleturniej \"Jeden z dziesięciu\": Tadeusz Sznuk: Ile nóg ma salamandra? Zawodniczka: Trzy Tadeusz Sznuk: To chyba kulawa... - Proszę podać wzór na pole prostokąta... - a kwadrat + b kwadrat. - O Boże powiedziałam wzór na obwód - Niestety Pani wzór na obwód również jest nieprawidłowy... - Jaką część ciała odciął sobie Vincent van Gogh? - yyy...yyy... włosy?! Pytanie: - Głowni bohaterowie \"Nocy i dni\" Odpowiedź: - Jan i Bogumił Sznuk: - To byłoby takie nowoczesne małżeństwo... Pytanie: - Jak się nazywa szpital wojskowy? Odpowiedź: - Latryna. (miało być lazaret) Pytanie (kategoria powiedzenia i przysłowia): Proszę dokończyć. - Goły jak święty...? Odpowiedź: - Mikołaj... - Jak nazywa się mężczyzna którego żona wyjechała na wakacje? [odp słomiany wdowiec] Odpowiedź jednego z graczy: - Rogacz - Postać z mitologii i znany klub piłkarski? Dla ułatwienia na literę A? Odpowiedź po zastanowieniu równo z bipem (nota bene policjanta): AC Milan. - Jaki narząd umożliwia rybom oddychanie pod wodą? - .. - Ile par oczu ma mucha? - 100 milionów - Jak się nazywał chłopiec z bajki o królowej śniegu - yyy... będę strzelał... Pinokio - Jak nazywa się para aktorów odtwarzających rolę Barbary i Bogumiła w serialu \"Noce i dnie\"? - Eeee, eeee, yyyy, yyyy (Biiip ! - koniec czasu). Zapomniałem. Ale teraz już wiem. - To proszę powiedzieć - Dalej zapomniałem - Ile w języku polskim rozróżniamy przypadków w liczbie pojedynczej, a ile w liczbie mnogiej? - Tyle samo Familiada Podaj rodzaj farby. - Czerwona! Wobec braku takowej odpowiedzi na tablicy Strasburger pyta kolejnego zawodnika: - Podaj rodzaj farby. -Zielona! Sport, w którym biorą udział zwierzęta. Odp. - Walka jeleni na rykowisku... Były premier. Odp. - Rakowiecki - Podaj rodzaj potwora. - Kangur! - Więcej niż jedno zwierze, to...? - Owca. - Źle. Pytanie przechodzi na druga rodzinę. Więcej niż jedno zwierze, to...? - Lama? - Co robią koty? - Skakają Pytanie: Dokąd rodzice nie zabierają ze sobą dzieci? Odp.: Do agencji towarzyskiej. Pytanie: Jaka może byc bańka? Odp. 1: Mydlana (braaaaawo) Odp. 2: Bańka na mleko (braaaaawo) Odp. 3: Bańka wstańka, taka zabawka. - Miasto na F? - yyyyyyy.... FLORYDA! - Nazwa przylądka? - Przylądek Zdrój. - Rodzaj kiełbasy? - Szynka! Pytanie: - Wymień zwierzę w paski... Odpowiedź: - Biedronka! Pytanie: Na czym można siedzieć?(Odpowiedzi na tablicy: na kanapie, na krześle) Głowa rodziny: na FOSIE - Owoc z pestką? - Truskawka! - Biblijna para? - Zeus i Hera! \"Kwiatek\" z Va Banque Kategoria \"Pieprz\" - Mówimy tak, kiedy ktoś nie orientuje się, nie zna się w danym temacie. - Co to znaczy pieprzyć androny? Autentyk z innego teleturnieju Odgadujący musiał być nieźle \"stremowany\": - Dokąd jechał słynny pociąg o 15.10?\" - Do Garwolina... Prowadzący zgłupiał: - Dlaczego do Garwolina? - A bo ja tam mieszkam. Źródło : inny topik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha ale się uśmiałam :D ludzie są nie przeciętni mój dobry humor zanika właśnie dzwonił były (ten ponury grabarz z którym byłam 5 zmarnowanych lat) że ma sprawe i przyjdzie do mnie do roboty po południu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala omg ciekawe zego on od Cieb iem chce:o do tego jedneg co z nim sie spotykalam tez byla co jakis zas pisze \"co slychac\" on od 2lat nic nie odpisal a ta pisze! nomalnie zenjaca jest:D a to ona z nim zerwala i poszla se do innego;) Mala wysle Ci cos na mejla jak dziewczyny podadza swoje mejle to tez im cos smiesznego wysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia tez Ci coś wysłałam :D ale to co Ty mi wysłałaś było najlepsze hehehehe \"lis postanowił go wyruchać\" a co on chce? pewnie ktoś mu doniósł że się z kimś spotykam i nie może ścierpieć, zawsze tak było że jak ktoś się pojawiał ten zaczynał mieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nawet nie wiem, ale coś ok 1,5 roku mieliśmy się hajtać ale zaczął do mnie łapy wyciągać i go pogoniłam, było ciężko bo mieszka bardzo blisko mnie ale miałam już dłuższy czas spokój,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala zajebiaszcze to comi wyslalas:D\":D:D jak t lapy zaczal wyciagac? czyli c?????? ja ide obiad robic:) zimno mi jakos obym nie byla 3raz chora na grype:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helousrelou
Najbardziej nieudanym produktem pana Boga jest mężczyzna: piersi bez mleka, ptaszek bez skrzydeł, jajka bez skorupek i torba bez pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helousrelou- to w sumie święta prawda :D Setunia - rozumiesz podniósł na mnie kilka razy ręke (i nie tylko) ale miarka się przebrała jak dostałam w swoje urodziny, powinnam od razu go pogonić teraz się cieszę że nie zmarnowałam z nim życia zrób sobie grzańca mi zawsze pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala tak myslalam, ze o to chozi! dobrze ze jestes slna psychicznie bo slabsza kobieta by ni odeszla jak to bywa z takimi ofiarami jeszcze maja jakies bledne poczucie winy i w ogole Mla dzis nie chlam piwa bo poszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×