Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

A mi tylko kwiatki w głowie :D:D:D:D:D:D Ale Ty wiesz, że Cię uwielbiam :) A gdzie smieska?????????????/ Hallo a Ty co już przestałaś się odzywać hm??? Do ukarania :-P I nadal zastanawia mnie chce dzidzie i szoja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frezyjka0🌼 Piotruś jest grzeczny ..... Może jak malutki hehe Mój mąż ma tak na imię i pierun jeden grzeczny nie jest :-P Żartuję :D:D:D:D:D Z tego co się orientowałam to większość ma chyba problemy z karmieniem na początku hm??? Ja bardzo bym chciała karmić, to spojrzenie spod cyca malutkich oczek______BEZCENNE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRZUSIOWA chwilowo starczy mi :) Pozdrawiam wszystkie staraczki i przyszłe mamusie . TERAZ MÓJ BRZUSZEK NAPEWNO KTÓRAŚ ZŁAPIE ..... Uciekam do Piotrusia pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem:P frezyjko ja tez to przerabiałam bo mój syn urodził się ponad 4200 i cały pobyt w szpitalu płakał z głodu a te wredne położne nie pozwoliły dac butelki:( w domu go dokarmiałam ale po 3 miesiącach przeszłam na butelke bo on mógł całą dobę być przy cycku taki głodomór:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frezyjka0🌼 ucałuj tego małego bąbla 👄 Jest w końcu naszym pierwszym synkiem tutaj :) Poproszę o zdjęcie synusia____________ czula84@wp.pl Majka🌼 jak tam wczoraj było w sądzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi panowie poszli z rana na badania krwi:P mąż miał robić badania na tarczycę a syna wysłałam na morfologię bo nie miał dawno robionej.Byście widziały jak się bał:P tchórz jeden:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też poproszę zdjęcie! majka-24@tlen.pl w sądzie było znośnie sprawa dosyć długo trwała i w końcu sie dogadaliśmy i odwołałam pozew, zobaczymy jak nie dotrzyma słowa to mam od nowa złożyć, no i sędzina mi zaproponowała żebym włożyła pozew o całkowite odebranie władzy rodzicielskiej i tak własnie zrobię:):):P:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tchórz??? :D:D:D:D:D No w sumie ma rację, bo jak zostaną odebrane prawa to masz więcej możliwości ze swojego punku widzenia??? Ja mam pytanko jak któraś była miła, bo że ma szefa ciamjadę to już wiecie:-P Ale dzwonię do niego i pytam czy muszę coś mu wypełnić jakiś wniosek na macierzyńskie, bo mam do dzisiaj chorobowe, a on że nie wiem... Załamka :( Miał do wieczora oddzwonić i cisza... Jak wiecie to dajcie znać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha tchórz bo się igły boi:D:D:D:D oj ja Ci w tych sprawach nie pomogę bo sie nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę już spadać, bo muszę dziś całe mieszkanie ogarnąć ;-) Bo michu pewnie tylko na to liczy, że zanim pójdę do szpitala to mieszkanko wyliżę :-P Diacheł mój jeden hehe Ale będę pewna, że jakby co to mogę z Malinką wracać, bo jest czysto :) Miłego dnia kobitki, zajrzę pózniej!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Spałam dzisiaj do 10:30;):)I dalej chce mi się spać:) Czuła...trzymam za Was kciuki!🌻 Majeczko🌻 Ja mam dzisiaj jakiś gorszy dzień chyba, wszystko mnie denerwuje...nawet mój maz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Brzusiowa>jezeli jeszcze nie urodzilas mozesz wziasc dalej zwolnienie,ale nie musisz.Wystarczy ze wypelnisz wnoiosek o macierzynski,bo juz masz prawo do jego wykorzystania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie miałam pisać to samo co Iwonka. A ksiegowa ze mnie żadna, mój to ksiegowy:):) Ale jaja, wiecie co,poszłam się położyć o 13 i wstałam 10 minut temu. I wcale nie pospałam:D poprostu stwierdziłam, że za dużo to też nie zdrowo. Zaraz jedziemy na jakiś spacer bo będe spała caly dzień jak się z domu nie ruszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wczoraj pospałam, tak dzisiaj spać nie mogę:) Muszę sobie jakieś zajęcie znaleźć. Brzusiowa jak tam?🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!!! No ogólnie nerwówka :D Wieczorem dwie godz przeleżałam, bo mnie brzusio bolał. Potem poszłam się wykąpać i ustąpiło, a już myślałam :) A moja Malinka trzyma się brzuszka grrrrrrrrr Już by mogła się pokazać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czuła🌻 uparciuch z Malinki , dobrze jej w brzuszku to po co wychylać się na świat:P:) dula🌻👄👄 miłej niedzieli dziewczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no nie - kilka dni mnie nie bylo a tu takie wiesci!!!! super - gratuluje dzieczyny! frezyjka- nasza pierwsza mamusia forumowa :) dula, esia, kruszynka - czad - wszystkie razem jednego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje kochane. :) @ nie nadeszła....zrobiłam już ze 3 testy od ostatniego...:)wszystkie blade pozytywy..nie mam już wątpliwości...:) każdy teścior podpisałam daą i zachowam w skrzyneczce pamięci :) już myśilmy nad imionami :) i marzymy o tym jak to będzie... nie wem kiedy iść do lekarza... napeno między czasie zrobię bete..chyba we wtorek..bo jutro szkole nowego pracownika.. kochane ale sie do Wa przywiązałam...! 🌻 dla Was wszystkich.. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki dzis jestem pierwsza. Komu kawke? O nie wiekoszość z Was teraz najwyzej kawkę zbozową. Czuła jak tam nocka mineła? Aha i Esia! Gratulują serdecznie. Tylko zadnych imion nie wybierac jeszcze! nie zapeszać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Esia gratuluję!!! Dziewczyny a mnie w zesżłym tygodniu wyszło zimno. Jeszcze się do Końca nie wyleczyło a wczoraj patrze a tu znowu na dolnej mi się robi nowe. Nie wiecie od czego tak, jedno za drugim. Będe wyglądac jak potwór:) Ale się dzieje. Będziemy miały w podobnych terminach poród:D Czuła Malinka nadal uparta? Mała ja poproszę herbatkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane 🌻. Frezyjka moje gratulacje. czuła a jak tam u ciebie? dla mnie kawke poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz się robi dziewczynki herbatka i kawka podana. A ja mam problem. W środę przestałam brac luteinę i mój gin powiedział, że maksymalnie po 5 dniach powinnam dostac @. a tu nic nawet nie czuje, że się zbliża. Nie wiem juz co robic. W tabeli podałam orientacjnie 15.10 nastepnej spodziewanej @, ale myslałam, że po tej luteinie przyjdzie szybciej , a tu nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×