Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

No ja mam dosyć sporo śluzu, dlatego zapytałam. Też się martwię, bo tyle miesięcy starań, najpierw trudno było uwierzyć a teraz znowu chciałabym żeby wszystko było dobrze. Więc z jednej strony radość ogromna a z drugiej oczekiwanie na jutrzejszy wynik no i na wizytę u gin, na która jeszcze trochę sobie poczekam. Karla👄 podobny czas starań miałyśmy i tak mocno trzymam za Ciebie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dula🌻 masz sporo białego śluzu????to naturalne w ciąży:):):P:P:):):P:):P Madzia pewnie urodziła tylko czekać na smska:):):D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 👄 Kruszynka bardzo podoba mi się twoja wersja ze teraz po trzy bedziemy zachodzic w ciązę, to jeszcze pare miesiecy i cała nasza tabelka staraczek przekształci się w brzusiowe, to jeszcze pare miesięcy wytrzymam:) Dula i Kruszynka nie stresujcie się to nie wskazane będzie wszytsko dobrze wasze dzieciaczki będą sliczne i zdrowe {usta}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka z takim nastawieniem to ty pierwsza teraz zajdziesz :) tylko musisz się bzykac, bo bez tego ani rusz. heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki u niektorycyh z was byłam wczoraj na nk. i zaprosiłam. ale nie u wszystkich, bo nie mogłam znależć linków do stron tu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko tak biały śluz mam, skąd wiedziałaś?:P:) I dużo, czasem już mam wrażenie, że to @ bo mi się mokro robi:) Ja wierzę w Ciebie!!! Chce zostać ciocią i jeździć do Was w odwiedziny. Mąż wyzdrowieje to do roboty!:):) Brzydulę oglądałam więc mnie chwilowo nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahadula🌻:) w brzyduli najlepsza jest Wioletta:P:P:P hahahahaha i jej ostatnie hasło z tym wietnamem buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Dule i Majke mam juz na nk wczoraj wyslalam z 5 zaproszen Wam i juz sama nie wiem ktora jest która :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×