Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

ale tak dziwne bo schudłam a spodnie zaczynają mnie w brzuszek cisnąć powoli:) trzeba bedzie się rozejrzeć za ciążowymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie własnie pada, tak mży, plucha, szaro, buro i nie miło:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałam się z moim szefem ostatnio. Strasznie rzadko bywa w biurze. a przez telefon czy mialem nie chce taki spraw załatwiać:) Pojawi się napewno w przyszłym tygodniu bo poczatek miesiaca i trzeba będzie wystawiać faktury i musi dać mi dane. Wtedy mu powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj jak mi się marzy zanieść L-4 ciążowe do pracy:):):):):):):):):):):):) ale na to jeszcze czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ale mialam pusta noc.Wogole nie moglam spac.Dopadla mnie bezsennosc.Zasnelam po 5tej dopiero i przed 8 juz sie obudzilam:(Ale dzis jestem do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach zeby to bylo takie proste.....nie moge zasnac niestety a w dzien to juz tym bardziej...ale poleze w lozku dzis bo nie mam na nic sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poprosze herbatkę z cytrynką:) No prosze Dula, ja tyje, a ty chudzniesz haha, ale myśle że niedługo nadgonisz ;) Który Ci tydzień weszedł na tym usg?? zgadza się to z poprzednim?? Ja też bym najchętniej cały czas spała :) ale już niedługo bo 2 tyg i będe spać do oporu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do tego mam świadomośc że jak tylko wróce z macierzyńskiego to i tak mnie zwolnią (szef nie toleruje kobiet w ciąży) to po co się męczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza aż muchę słychać jak bzyczy:P wróciłam ze sklepu, wstawiłam obiadek:) i zasiadłam z drugą kawusią dziewczyny jesteście?🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooo nareszcie:):):):) super te ciuszki:) proszę pączka:D na obiad spagetti i wszyscy zadowoleni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm pyszny pączuś ;) no ciąki ciążowe są po prostu super :) szkoda że tylko przez jakieś 6-7 miesiący można je nosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×