Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

i tak jak mówiłam jest też druga kreska na tym porannym. ;) ja chciałabym mieć 3 dzieci. jestem jedynaczką i zaaawsze brakowało mi towarzystwa. no i mamy duży dom i w nim też czasem jest tak cichoo że aż strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzencia ale testu nie powinno sie tak naprawde odczytwyac po godzinie.. bo jest wtedy niewiarygodny... bądź cierpliwa, poczekaj weekend i w poniedziałek zrób następny jak @ nie przyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ten nocniczek!! Sama bym taki kupiła:) Ja już w domku, ogarniam bałagan, wstawiłam pranie...Może do 15 się wyrobię:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mojemu pieskowi sie na zabawy zebrało:) Ma już prawie 2,5 roku a czasami jest jak szczeniaczek:):) Tak się czasami zastanawiam jak zareaguje na nowego członka rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siłuje się z łosiem ( maskotką prawie tak dużą jak on) a co się nawarczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Westa (terier szkocki) Biała kulka:) A Ty widziałam na zdjęciach tez masz taką małą pocieszkę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam westy,są piękne :) własnie sie zastanawialm miedzy westem a shih tzu, no ale jak widać shih tzu wygrało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wogole uwielbiam takie małe pieski!:) Ale zawsze z mój mówi, że jak będziemy mieszkać w domu anie w mieszkaniu to kupimy sobie malamuta( odmiana huskiego):)Ale jak sobie pomysle ile taki duzy piesek miejsca zajmuje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze maleńki był na tych zdjęciach, a teraz juz 7,5 kg waży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez bym chciala miec na podwórku większego psa, ale ja bardzo lubie owczarki niemieckie :) No a do podwórka coraz bliżej, ponieważ kupiliśmy działkę na początku października, dzisiaj zamówiliśmy projekt domku i na wiosne chcemy ruszyć z budową :) więc może jak wszystko sprawnie i łatwo pójdzie na zime wprowadzimy się z maleństwem do naszego pięknego domku :) ahhh już sie nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja też około 7,5 kg waży :) ja się jej obawiam jak będzie dziecko, tzn nie obawiam, ona jest poprostu bardzo zazdrosna o dzieci z którymi się bawie... no i nie wiem jak będzie reagować.... no ale mam nadzieje że będzie wszystko OK tak samo jak i z kotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swój domek to jest to! Gratuluję w takim razie. Maluszek będzie ganiał po pokojach:):) Mój nawet w porządku reaguje na dzieci, ale jak zaczynją dokuczać to warczy i ucieka się chowac pod stół w kuchni. Nie przyzwyczajony poprostu:) A na dworze jak jestesmy to podbiega i skacze bo on to taki przyjaciel wszystkich ja się śmieję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, właśnie przyszedł mój"Obi Tens" do uśmierzania bólu podczas porodu. Muszę przyznać że fajnie wygląda to cacko. Bałam się że będzie dopiero w pon(w koncu poczta zwykle nie dziala tak szybko) a ze porod moze byc wczesniej, ale teraz jak juz przyszło(czekałam niecałe 2 dni od zakupu) to jestem gotowa. Synek może już się rodzić. Dziś na pewno je wypróbuję na moim M czy działa:) Pilot jest poręczny mieści się w dłoni. Czuje że skórcze przepowiadające są coraz częstsze więc może będzie tak jak mój M chciał na Mikołaja(niedziela). Było by śmiesznie no nie? Moja córa urodziła się w lany poniedziałek, więc może teraz czas na Mikołajki, kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle że i u mnie i Cibie będzie dobrze i nasze pieski pokochają nasze maleństwa jak swoje ;) no w tej chwili mieszkamy w 32 m2 więc troche za mało jak na dorastające dzieciątko w przyszłości, a takto będzie miał pole do popisu :) super już sie nie mogę doczekać aż budowa ruszy.... Widze że dzisiaj tylko my praktycznie udzielamy sie na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chce 3 dzieciaczków. Jedno ma już 9 lat, drugie w drodze, może trzecie też się uda za 2 lata:) Zawsze mamy czas do 35tki dziewczęta. Potem już bym nie ryzykowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze ze z poorodami starsz sie trawfić w pamiętne daty :) Bardzo szybko dostałaś ten obi tens, dopiero co o tym mowilas a juz masz :) w takim razie trzymam kciuki za bezbolesny poród w niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 kochan westy :) ten prezent zajebiaszczy :) u mnie dzis znowu to samo :( Malinka pol dnia wymiotowala a drugie tyle strzelala te swoje usmieszki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza jak na morzu ;) madziu śliczna ta Malinka:D co zdjęcie to inna, bardziej słodka ;) ja dalej @ nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kodeks
o depopulacji mowa- 93% ludzi ma zniknac z tego swiata Wy chcecie dzieci rodzic? dla tego chorego swiata- oszczedzcie im cierpienia: Większość Europejczyków nie jest świadoma, że z końcem 2009 roku dostęp do naturalnych terapii, suplementów, ziół i witamin w Unii Europejskiej może być NIELEGALNY. Od roku 2010 możesz nie mieć wolnego wyboru wysokiej jakości pożywienia czy naturalnych terapii. Zgodnie z projektowanymi zmianami przepisów unijnych, po 31 grudnia 2009 r.: - cała żywność będzie napromieniowana i może - zawierając dodatki chemiczne oraz pestycydy - nadal być nazywana „żywnością ekologiczną”; sprzedaż naturalnych witamin, suplementów mineralnych i ziół będzie NIELEGALNA, jak również wszelkie terapie naturalne stosujące te składniki; wszystkie zwierzęta rzeźne BĘDĄ MUSIAŁY zażywać antybiotyki i hormony wzrostu (łącznie z hodowanymi ekologicznie!); z czasem przydomowa uprawa własnych owoców i warzyw będzie objęta ścisłymi uregulowaniami i nie będzie możliwa bez zezwolenia; Jeśli się z tym nie zgadzasz, możesz zaprotestować! Podpisz petycję! Poniżej znajdziesz więcej informacji. Aby podpisać petycję kliknij tutaj: http://www.eu-referendum.org/polski/petition s/natural_remedies_info.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki:) Marzencia szkoda ze sie nie udalo a juz myslalam ze taki piekny prezent na Mikolajki dostalas... a teraz czas na kawke....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×