Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Ja też robiłam dziś test Animil :D chyba się zgrałyśmy :D Najgorsze jest to że ja nie czuje że mam dostać @ Muszę być w pełnej gotowości hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ten test animil jest do d..;) chociaz z drugiej strony ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh nie ja juz nic nie robie czekam na malpe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! czyli już wiemy, że Animil'e są do du.....szy! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie jak to jest ... Podobno owulacja występuje 14 dni przed miesiączką, więc jeśli bym niby miała dostać @ za około tydzień tzn że owulację miałam tydzień temu a to by się nawet zgadzało bo coś tak mi dziwnie było w dole brzucha i jakiąś taką miałam ochotę na igraszki ... a nawet wiele osób mi mówiło że jakoś tak ładnie wyglądam Jedna z koleżanek powiedziała nawet że ładnie wyglądam bo pewnie mam owulację :D A może ... ?????? Miłej nocki Dziewuszki buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ... wpadłam na chwilkę ... zaraz zmykam do pracki, a nie chce mi się oj nie :/ Co do wcześniejszego wpisu mojego to wiem, wiem już głupoluje i szukam nie wiadomo czego... Miłego dzioneczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! kropeczka 🌻 jejku ale ty wcześnie wstajesz... Tzn. w sumie ja wstaję po piątej ale nie mam już czasu żeby przed komputerkirm zasiadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusiowa czuła
bytka ja czuję się bardzo dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Zmieniam dane w tabeleczce ,byłam u gina narazie jest ok. Co do teścików to ja owulacje miałam według moich obliczeń 18dnia i jak zrobiłam test w dniu spodziewanej @ to musiałam jeszcze na wynik trochę poczekać bo na początku nie było drugiej kreseczki a jak się pokazała to była ledwo widoczna za dwa dni tak samo dopiero trzeci tes był wyrażniejszy więc jeszcze może was spotkać miła niespodzianka. STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ Maggim.................31...........stracilam rachube.......19-1-09 nyny..................23....................7........... .... ......06.02.09 szoja..................29...................2........... ...........08.02.2009 dzusta..................29.................2............ ..........11.02.2009 Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 żaba81.................27.................4............. ..........18.02.2009 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............??????? karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ????? Bąblowa A..............24..................1.....................??? ???? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć....poród Frezyjka0......29..............1.................... 7 .........?....29.09.09 czuła............25..............1.....................? .............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAPAUCIUS26
Cześć Dziewczyny! Postanowiłam do was dołączyć w staraniu się o upragnione 2 kreski, zapewne będzie nam razniej jak będziemy mogły wymieniać się doświadczeniami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusiowa czuła
dziękuję bytka!!! nie mam żadnych dolegliwości związanych z ciążą :-) czasem mnie tylko brzuch zaboli, ale prawie tego nie czuję póki nie ma wymiotów, mogę powiedzieć, że to bardzo piękny stan :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusiowa czuła
Witam Cię KLAPAUCIUS26 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ja dzis dostalam okres:( jak w zegarku rowno co 28 dni. Przyloze sie w kolejnym cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zrobiłam ten durny test, i zobaczyłam jedna różowiastą krechę, i się wkurzyłam! a jutro pewnie przywitam @ no cóż, chyba kiedyś się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja !!! Dziś nie tak raniutko :D Oj dziewczynki chyba coś nam nie idzie, ale nie martwcie się jeszcze przyjdzie na nas czas :D Buziaczki na dzień dobry :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm to i ja pogrążę statystykę bo chyba też nici znów te przeklęte plamienia................ wczoraj się powyłam ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ Maggim.................31...........stracilam rachube.......19-1-09 nyny..................23....................7........... .... ......06.02.09 szoja..................29...................2........... ...........08.02.2009 dzusta..................29.................2............ ..........11.02.2009 Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............??????? karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ????? Bąblowa A..............24..................1.....................??? ???? żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć....poród Frezyjka0......29..............1.................... 7 .........?....29.09.09 czuła............25..............1.....................? .............?...........? Witam wszystkie staraczki i już nie staraczki ja niestety w tym miesiący również mogę zapomnieć bo @ przyszła wcześniej o 12 dni ale przynajmniej nie mam złudzeń i nadzieji bosze to już 5 miesiąc naszych staranek a ja się łudziłam na początku ze to tak szybko pójdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam tabelkę, wpisuje termin następnej @ w przedziale, bo potem nastawiam się na ten jeden dzień i wydaje mi się że po tym dniu to już na milion % jestem w ciąży! a tu niestety..... STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ Maggim.................31...........stracilam rachube.......19-1-09 nyny..................23....................7........... .... ......06.02.09 dzusta..................29.................2............ ..........11.02.2009 Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............??????? karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ????? Bąblowa A..............24..................1.....................??? ???? żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 szoja....................29.................3.....................10-12.03.2009 Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć....poród Frezyjka0......29..............1.................... 7 .........?....29.09.09 czuła............25..............1.....................? .............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaba81 ja też byłam wręcz pewna ze to będzie taka "bułka z masłem" i po pierwszych staraniach to byłam w mega szoku - jak to nie udało sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się wydawało, że to takie proste jest ... Pamiętam jak za młodych latek robiłam testy i błagałam \"żebym tylko nie była w ciąży\" ... a teraz błagam \"żeby tylko to była ciąża\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam sie nie przejelam zbytnio;) najwyzej pojade na wakacje z mniejszym brzuszkiem heheh.A powaznie to dzis drugi dzien cyklu wiec juz niedlugo zaczynamy znowuuuuuuuuu:)ahhhh no i mam nadzieje ze tym razem sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusiowa czuła
Hey dziewczyny!!! Dzisiaj wyliczyłam w necie, że moja fasiolka ma 4 tyg i 3 dni :-) A do gin jeszcze tyle dni żeby mi wszystko powiedziała dokładniej!!! Idę spać, bo jestem dzisiaj strasznie zmęczona. Cały dzień na nogach. Buzka pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja ... Ja znów raniutko :D Vindict nie musisz się martwić już raz zaszłaś w ciążę to i zajdziesz drugi ... trafisz na odpowiedni moment i fasolka będzie jak nic :D Gorzej właśnie jest z taką osóbką jak ja ... Staram się już od powiedzmy 8 miesięcy i nic ... w ciąży nigdy nie byłam, więc same nasuwają się myśli: \"a może ze mną coś nie tak\" , \"a może nie będziemy mogli mieć dzieci\" ... itd itp... Może czas wziąć się do działania ... W piątek za tydzień wizyta u ginekologa ... to już postanowione ... a może zaciągnę mężulka na badanie jakości nasienia ... Zobaczymy co powie mi mój gino ... co poradzi No i mam te testy owulacyjne gdybym to ja tylko wiedziała kiedy je robić???? :/ Czuła niech twoja fasolka rośnie zdrowo ... już niedługo będzie dawała mamie wielkie kopsy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusiowa czuła
hehe na pewno będzie dawała kopsy :-) Pozdrawiam wszystkie staraczki Życzę miłego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dlugiej nieobecnosci! zaraz poprawie tabelke wiecie ja tez mam takie mysli ze chyba ze mna cos nie tak skoro nie jestem do tej pory w ciazy, nigdy sie nie zabezpieczalam, i jakos specjalnie nie zwracalismy uwagi na dni plodne i nieplodne a ciazy nigdy nie bylo teraz zaczelismy sie starac no i zobacze 18.02 czy sie udalo - jeszcze tydzien, ale nie czuje sie na bycie w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×