Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piwnookaBlond

unika seksu

Polecane posty

Gość Cuspidor27
moja praca polega na pracy z ludzmi bardzo chorymi,musze zmagac sie ze smiercia prawie codziennie....to ciezkie.Nie wyobrazam sobie wieczoru bez kielicha wina....nie to ze chce sie zbetonic ,upic....musze sie zrelaksowac....to naprawde dziala na psyche...przez te trzy lata pogoni (idiotycznej) za forsa..nabawilam sie nerwicy...i prawie nowotworu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spluwa, koła to nie wymyślimy, ale kilka rzeczy jest pewnych: 1. Pan G. niech nieco ograniczy pracę, żeby miał więcej czasu dla siebie (i Ciebie). Ja wiem, że łatwo powiedzieć, ale... chyba lepiej się kochać w wieku 30-40 lat, niż 50-60, prawda? W sensie odkładania tego, bo seksić się można cały czas (z przerwami na pracę). ;) 2. Ty się trochę zaniedbałaś - jak bardzo, to tylko Ty wiesz. Ale to działa aseksualnie na G. 3. To co już pisałem - on już Cię "ma" w domu, nie musi się starać i zabiegać. Zdziadzialiście (jak na stare lata).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
i to chyba ma tez wplyw na nasze zycie sexulane....mialam zdiagnozowany rak w stopniu zero...po biopsji i szczegolowych badaniach okazalo sie ze to tylko niewielkie zmiany na szyjce macicy...do wyleczenia i ze to nie rak...ale po roku moglo by byc dla mnie za pozno.....mialam wiele szcescia...po tym zabiegu bylo zero sexu przez 2 miesiace...G nadal boi sie mnie tam dotykac..choc byl sex po wszystkim...i ja mam paranoje....zwyczajnie zastanawiam sie czy nie powinnismy wybrac sie do terapeuty z tym wszystkim .....bo i ja winie troche siebie....przepraszam ze tak sie rozczulilam zazwyczaj o tym nie mowie ale to chyba wina wina:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Ty też powinnaś trochę z tą pracą przystopować (chodzi o psychikę). Ale Ty wiesz lepiej, jak to u Ciebie jest. Ja rzucam luźne sugestie (rady). Mała, to nici z seksu dzisiaj u Ciebie? Szkoda, bo się nieźle zapowiadało. P.S. U mnie żona balnaja, więc jej nie męczę, już śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
wredny...rozbawiles mnie do lez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
malenstwo jestes z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
ale mi teraz glupio ze sie tak rozgadalam....ale to chyba magia internetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
wredniak co myslisz o swojej kobiecie gdy ma "fochy"???hjak na to reagujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podwiazka82
"W takiej sytuacji powinno się wykonać badania określające poziom hormonów: testosteronu i prolaktyny. Jedną z przyczyn takiej przypadłości może być niedoczynność jąder (produkują za mało testosteronu), którą leczy się farmakologicznie. Ale na obniżenie libido może także cierpieć mężczyzna żyjący w stresie - wydziela się u niego dużo prolaktyny (hormon produkowany przez przysadkę). Ten hormon blokuje testosteron. Jeżeli jednak wyniki badań hormonalnych są prawidłowe, przyczyn należy szukać gdzie indziej: może takiego mężczyznę znudziła partnerka, może seks go przestał bawić, bo pochłonęły go inne pasje..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
temat nabiera tempa....o dziwo...wredniak ,mala gdzie jestescie????wiem ,ze u was godzinke pozniej...ale moze ktos jeszcze nie spi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czym Cię tak rozbawiłem? Jak żonka ma fochy (nieuzasadnione), to ją olewam. W sensie jakby jej nie było w domu. Sprawdzone - długo tak nie wytrzyma. :) Wiem, wredny jestem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
podwiazko dziekujemy ci za tak fachowe wytlumaczenie ..poniekad wiarygodne....(bynajmniej w mojej syt.)Pozdrawiam. Kam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
czyli myslisz ze foch nie dzialaja?ja zazwyczaj jak mam focha to on sie plaszczy i pyta sie co jest grane ...a ja tak moge caly dzien....(milczenie).....np..dzisiaj zaczelam sie do niego odzywac o godz 3 po poludniu przed spacerem...sobota wieczor brak sexu....niedziela rano brak sexu...(ja sie nie dobieram...leze i czekam)...milczenie do popoludnia....potem on...kochanie co chcesz na lunch?i skacze jak krolik dookola mnie.....nawet powoli zaczyna mnie to draznic....ok godziny 16 zaczelam z nim rozmawiac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
zmienmy temat...co jedliscie na kolacjo obiad?dzis mnie natchnelo na kulinaria...planuje jutro zrobic niespodzianke G....w postaci jedzonka i mnie ...co polecacie?ja mysle o owocach morza...wiem ze on lubi ja niebardzo(smierdzi ryba)choc uwielbiem ryby....ostatnio jadlam ostrygi z sosem ostrym i cebula i szampanem na popitke...myslalam ze zwymiotuje...bleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
no i wszyscy poszli spac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam, ale mnie zignorowaliscie to po co mam sie wysilac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm- nie bluzgam ludzi na powitanie ale obiecuje poprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
hejjj..ludzie przestancie sie sprzeczac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
ewag...witam....jak tam?opowiadaj o sobie...nikt tu cie nie olewa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
olej wredniaka ...ten typ tak ma....ale to dobra wredna dusza..zasami ma przeblysl inteligencji i daje dobre rady.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....cupidor- ja za oknem mam rownie bajkowy widok- bo trawnik przed domem- i widok na canary wharf a ty w jakiej dzielnicy?.... :) a co chcesz wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznalam mu racje na poprzedniej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
a u mnie widok na Angel...mieszkam na angel..moze kochana trzeba sie spotkac na ploty i vodke:)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
przepraszam...nie doczytalam...wybacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
uwielbiam jak mowisz a raczej piszesz spluwa...to takie erotyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie :) nowi znajomi mile widziani wredniak- napisalam tylko na o mam widok czy kwestia zamieszkania to jakies watkowe tabu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×