Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość boskafoczka
sandraM moje gratulacie życze ci teraz dużo zdrówka oby dzidzia rozwijała sie dobrze i ty w spokoju nosiła ją pod serduszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskafoczka
irka odezwij sie jak po inseminaci ? mam nadzeje że udana a powiedz mi prosze co dostałaś na pękniencie tych pęcheżyków ? bo własnie u mnie nie pękają po podwujnej dawce pregnyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra czemu sie nie odzywasz? zaczynam sie martwic........... odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraM
Hej Dziewczyny :-) Jestem, jestem, tylko teraz sporo pracuje, a jak wracam do domu to juz tylko spie :-) Wg lekarza to 6 tydzien ciazy i za tydzien mam pierwsze USG, wiec czekam z niecierpliwoscia... Poza tym to, poza zmeczeniem, nawet nie bardzo mam jakiekolwiek objawy ciazy, jedyne co to powiekszone piersi (M sie cieszy :-)) i brak apetytu na slodycze i moze troche czesciej biegam do toalety... A poza tym to adnych mdlosci, boli, nic... Cisza tutaj straszna na tym forum... Mam nadzieje, ze wkrotce wrocicie z wakacji z dobrymi wiadomosciami :-) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra super!!!!!!! no to na usg serducha może już posłuchasz? ;) mnie jak na początku słodkie odrzuciło tak do teraz prawie nic słodkiego nie jem ;) i widać efekty 4cm. w biodrach zgubiłam a od początku ciąży do połowy 24tyg. przytyłam 2kg ;) a no i też tylko mnie mdliło ale nie wymiotowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraM
monika - mnie jeszcze nawet nie mdli :-) I lekarz powiedzial, ze juz powinna slyszec serduszko na USG... Juz nie moge sie doczekac! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskafoczka
DZIEWCZYNY MOŻECIE MI COŚ DORADZIĆ? NIE WIEM CO SIE DZIEJE ZAMIAST OKRESU MAM 3 DZIEŃ TAKIE BRUDZENIA W KOLORZE BRONZOWYM TEST ROBIŁAM 3 DNI PRZED SPODZIEWANĄ I WYSZEDŁ NEGATYWNY CZY WIECIE CO TO MOŻE BYĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób kolejny test, albo bete ta daje 100% pewności. Mogą to być albo plamienia przed okresem albo może sie dopiero "coś" zagnieżdżać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
hej....to mój 41 dc od 16 sierpnia zażywam 1 tab bromergonu na noc. Dotychczas ostatnie dwa cykle wstecz trwały 36 dni. W tym cyklu odczuwałam kilka objawów ciąży robiłam test quik czy jakoś tak i wyszedł chyba ujemnie a czemu chyba bo po chwili nie wiem dokładnie ile jak spojrzałam to było widać zarysowania drugiej kreski ale nie wiem czy to przypadkiem nie zarys gdzie miałaby się ukazać ta druga kreska. Narazie leci ze mnie białomleczna dość rzadka wydzielina cały czas mokro i nie wiem......czy iść już na usg czy bromergon ma jakiś negatywny wpływ na długość cykli a co za tym idzie nawet nie pojawienie sie przez dłuższą chwile? Jak sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra no to dobrze ze wszystko ok. Uwazaj na siebie i odpoczywaj teraz :) Stokrotka, najlepiej powtorz test. Irka wrocilas juz z wakacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
powtórzę ale w sobotę. Czuję się jakos dziwnie mam mega wzdęcia i cały czas znosi mnie na lewą stronę w głowie mam "karuzelę". Nie wiem a wizytę mam dopiero po nowym roku do mojej lekarki;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka u mnie na teście była tak blada druga kreska że myślałam że tylko ja ją widzę oczami wyobraźni. A jednak okazało się że to ciąża życzę żeby i u Ciebie tak wyszło. Jak doczekasz do soboty z drugim testem( w co wątpię) to powinna już być wyraźna krecha ;) POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
kara....doczekać doczekam ......bo ostatnim razem świrowałam i robiłam co 2 dni testa i na żadnym nie widziałam drugiej kreski. teraz w sobotę robiłam test z samego rana quik i po chwili widziałam tj zarys drugiej kreski ale to też po chwili jak zrobił się biały i tylko widać było w okienku kontrolnym bordową kreskę a okienku t tylko zarys tak jakby.... Miałam dwa dni spokoju od bóli brzucha ale dziś nawróciły takie ćmienie raz z jednej strony raz z drugiej tak nisko nisko... do tego mam zaparcia i dziś wzdęty brzuch i karuzela w głowie.Chyba jakby mocniej zawiał wiatr to bym się przewróciła ;P;P;P... Bromergon miał mi wszystko wyregulować a nie zatrzymać. Bromek biore dopiero 20 dni to mój pierwszy cykl z tym specyfikiem. Nie wiem co mam robić ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki, Melduje tylko, ze ja nadal w dwupaku. Termin na 14 wrzesnia, brzuszek nadal wysoko i nie wyglada na to by sie Filipowi "spieszylo". Opowiadam mu ciagle o tym jak duzo miejsca bedzie mial na zewnatrz, jaki pokoik i lozeczko i mleczko a nie jakies tam wody, ale nic go nie przekonuje :P Gdyby sie ruszyl to dam znac!!! buziaki :) I oczywiscie masa ciazowych fluidkow dla WAs wszystkich!!!!!!!!!! Stokrotka powodzenia! czyzby cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka to Ty już z torbą do szpitala spakowaną pod łóżkiem? ale Ci fajnie... no ale grudzień nadejdzie szybciej niż mi sie wydaje ;0 mój mały Akrobata wywija na wszystkie strony ;) dziś zaczynamy 26tydź. jutro ide na badania mocz i glukoza :( no ale dam rade, jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak torba i fotelik samochodowy juz czekaja przy drzwiach :) Nie zazdroszcze glukozy!!! fuj!!!!!!! Ja ten 1 godz mialam za wysoki i musialam robic ten 3 godzinny test! Masakra!!! Zycze dobrego wyniku :) A grudzien przyjdzie szybko, zobaczysz! Mnie sie wydaje, ze dopiero byl styczen i zobaczylam swoje dwie kreski, a tymczasem moje dwie kreseczki maja juz sporo ponad 3kg i kopia mnie po zebrach tak ze wytrzymac czasem ciezko :) Zjem te jego pietki! Jutro wizyta kontrolna i oczywiscie marze o rozwarciu!!! hahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Plotka...nio nie wiem właśnie.....umówiłam się na wizytę na 17 września ale w sobotę testuję jeszcze raz....z pewnością znów zobaczę 1 krechę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraM
Hej :-) U mnie juz 8tc i wczoraj na USG widzielismy juz bijace serduszko naszej malej fasolki :-) Przesyl Wam mnistwo ciazowych fluidkow i oby do kazdej z Was w koncu przylecial bocian :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
a ja robiłam dziś test i wynik negativ.....i teraz nie wiem czemu po bromergonie opóźnia mi się @;/;/;/.....dziś już 45dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka - 2 cm rozwarcia to nic wielkiego :P nie ciesz się za bardzo ... hehe ... ja od 7 miesiąca chodziłam z 3cm i co? I tak urodziłam Młodego po terminie 5 dni i to tylko dlatego, że przebili mi pęcherz i już nie było wyjścia :D Ale szczerze życzę leciutkiego porodu i samych miłych wspomnień z tego wydarzenia :D Sandra - super ... niech maleństwo trzyma się Ciebie z całych sił i nie puszcza do "dnia 0" :) Monika31 - dobrze, że fika ... a najlepsze to wtedy, jak sama próbujesz zasnąć a tu "obcy" zaczyna harcować :D U mnie na razie nic ciekawego ... robiłam wczoraj test, bo znów 35 czy 36 dc i cisza ... test oczywiście "negative" więc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tutaj tak cichoooooo??? Plotka - mam nadzieję, że już szczęśliwie tulisz maluszka w ramionach i stąd to zaniedbanie i brak info :) Sandra - wierzę, że dobrze znosisz swój odmienny stan :) Monika31 - coraz bliżej ... wszystko ok??? U mnie ... jak pisałam lipa ... tzn znów mnie "zalewa". Zioła pite jakoś nie działają ... no cóż bywa... Ostatnio zaproponowałam mojemu M... wizytę u pani "zielarki" (mojemu tacie pomogła ziołami kiedy wyniki prostaty były "rakowe") i podobno na swoim koncie ma już 70 par którym pomogła w "poczęciu szczęścia". I tak sobie myślę, że to już ostatnia "deska ratunkowa" po którą sięgam ... jak się nie uda ... odpuszczam ... widocznie "Szefo takiego ma plana" :D Pozdrawiam... odezwijcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej glukoze zniosłam ;) wyniki super naszczęście, jestem w połowie 27 tyg. Bąbel rośnie super, w c zwartek miał 918g wagi ;) wszystko nadal przebiega prawidłowo. jak na razie mam tylko 3 kg na + od wagi startowej ;) ale apetycik zaczyna mi dopisywać, do teraz jadłąm tyle co przed ciążą na więcej nie miałam ochoty. No i powolutki malutko słodzone rzeczy przyswajam ;) a co u reszty dziewczyn?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! Ja tylko na chwilke. Mam juz synka przy sobie!!!! Filipek urodzil sie 11 wrzesnia,silami natury wypchalam go w 25 minut,wody odeszly mi w domu podczas snu, w nocy z pon na wtorek i o 8:16 rano juz tulilam syna. Filipek wazyl 3641g i mierzyl 53.5cm! Jest cudowny!!! We wtorek skonczyl tydzien!!! Dzisiaj odpadl mu kikut z pepka :-) Karmie piersia i wyje przy tym z bolu bo Fifi lapie za same sutki i nie moge go przekanac by lapal dalej. Jestesmy tacy szczesliwi!!! SLOWA NIE OPISZA NASZEJ RADOSCI I WDZIECZNOSCI BOGU! DZIEWCZYNY NIE PODDAWAJCIE SIE! NAPRAWDE WARTO PRZEZYC SWOJE I POCZEKAC NA TO MALE SZCZESCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! o rety ja też chce takim ekspresem ;) tylko ja mam jeszcze zdążyć przejechać 60km do szpitala w którym chce rodzić bo w tym obok mnie (3km od domu moja noga nie postanie ;) ) BUŹKI DLA OBOJGA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka - moje gratulacje!!! Niezmiernie cieszę się Twoim szczęściem. Nie spodziewałam się, że poród może być tak "szyyyyyyyyyybki" :D Niech "Młody" zdrowo rośnie ... a Ty Kochana dojdź do siebie jak najszybciej. A brodawki ... cóż ... coś za coś :P Monika31 - oj te 25 min to cię raczej nie urządza :D Lepiej jakąś godzinkę na dojazd sobie zarezerwuj :P ... dobra, dobra ... wiem, że w tym wypadku nie ma mowy o "koncercie życzeń" .. ale dobrze będzie :) Ja właśnie kończę @ ... zatem znów lipa. Coraz mniej chęci do picia ziół. Ale jak pisałam wcześniej ... wybieramy się z M... do pani zielarko-bioenergoterapeutki. Kto wie ... może to pomoże? Pozdrawiam serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska0810
Plotka wielkie,wielkie gratulacje!!!! Dziecko jest cudem-jedynym,niepowtarzalnym i wyjątkowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×