Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Witam Dostałam od lekarza clo. Mam je brać od 5-9dc a od 10 monitoring. Chciałam się zapytać czy faktycznie udało Wam się szybciej zajść w ciążę na tym leku? Jakie jest Wasze doświadczenie- ja jestem zielona w tym temacie:( Mam jeszcze jeden problem, nie wiem od którego dnia liczyć nowy cykl- od wczoraj gdzie pojawiło się bardzo delikatne plamienie- plamienie- za dużo powiedziane, czy od dzisiaj gdzie póki co go nie ma, czy czekać na większe plamienie/krwawienie? Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka 11
mnie się udało z clo za I podejściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka 11
mnie się udało z clo za pierwszym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka 11
Zażywałam od 3-7 d.c. potem w 9 d.c. zastrzyk ovitrelle, oczywiście między czasie monitoring usg. Zyczę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika31 tobie tez kochanie gratuluje :) Wszystkiego Naj Naj! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskafoczka
dziękuje wam za obpowiedzi :) dziś jest mój 16 dzień cyklu troche kują mnie jajniki ale nic specjalnego czy wiecie co to może oznaczać? obawiam sie że może mi sie robić jakiś torbiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraM1980
Alez tu ciiiiiiiszaaaa...! Mam nadzieje, ze jakos sie trzymacie i moze macie jakies dobre wiadomosci o nowych wakacyjnych "fasolkach" :-) Ja wlasnie zaczelam druga faze przygotowan do invitro i, poki co, czuje sie swietnie, zadnych efektow ubocznych i zastrzyki tez nie takie straszne jak sie wydawalo... i moze juz za tydzien bede miala punkcje i transfer. Trzymajcie kciuki! :-) Irka - mama nadziej, ze uda Ci sie bez invitro, a jesli nie, to chetnie podziele sie z Toba tym , co wiem :-) Duzo slonca i duzych brzuchow Wam zycze! :-) I piszcie, co u Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście ciszaaaaaaaaaaaaaa Nikt nie ma żadnych miłych "brzuchatych" wiadomości? U mnie dużo ostatnio biegania i noszenia :( niestety. Przeprowadzka na całego. Wczoraj zamontowali nam wreszcie meble w kuchni, dzisiaj przywieźli lodówkę. Jednak okazało się, że jak podłączali płytę gazową ... zrobili to mało precyzyjnie i będzie konieczna poprawka, zatem zamieszkanie w nowym miejscu znów odsunie się nieco w czasie. Ale przynajmniej widać już koniec tego całego zamieszania :) Piję sobie ziółka ... i powiem Wam, że pierwszy raz od bardzo dawna miałam @ taką jak w "zamierzchłej przeszłości" :D (cykl 31 dni) i teraz całkiem niedawno w 18 dc ból z lewej strony na wysokości jajnika, łapiący na krótko, ale w ciągu dnia wielokrotnie. Mam wrażenie, że te zioła rzeczywiście coś "pozmieniały we mnie". Oby na lepsze :) Pozdrawiam i życzę wiele dobrego szczególnie naszym "forumowym ciężarówkom" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hey dołaczam do waszego grona mam pco od roku staram sie o dzidziusia i nic nie wychodzi dzisiaj byłam w klinice niepłodnośći i od przyszłego cyklu mam clo 50 dwa razy dziennie do tego duphaston oraz glucopharge clo mam brac od 3 do 7 dnia cyklu a pozniej 11-12 monitoring troche sie obawiam.... ale coz zobaczymy bede tu do was czesciej zagladac;p bral ktos kiedys te wszytskie leki naraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka997
Hej Dziewczyny, Gaja86 - brałam clo kilka cykli i nic z tego nie wyszło. Pęcherzyk był ale mimo zastrzyków raczej nie pękał. Pierszy dzień cyklu liczy się od normalnego krwawienia, nie od plamienia. Ewelinaaaaaaaa i Gaja - trzymam kciuki. Ja zaczęłam przygotowania do inseminacji. biorę zastrzyki no i czekam na efekty. Sandra - trzymam kciuki. daj znać jak i co, jak sie czujesz no i napisz kiedy będzie ten wielki dzień.. Plotka, Monika - jak samopoczucie? nie ma żadnych wieści od Was!!!! Darkness - jeżeli i Ty po ziołach zaskoczysz to ja się w końcu przełamię i też zacznę pić! Zioła oczywiście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaaaaaaaaaaaaaaa
A czy to normalne że na pierwszy cykl z clo lekarz zalecił mi dawkę 50 mg 2 razy dziennie?przy pco? W ulotce pisze że dawka powinna być mniejsza niż 25 mg na dobę a ja mam brać 100 mg???? Trochę się boję tak już chce dzidzie jak clo nie pomoże to też zacznę pić ziolka skoro pomaga heh jaka cena jest takich ziolek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, co do cen ziółek to zależy które byś piła bo z Plotką piłyśmy inne, ja O. Sroki a Ona O.Klimuszki. Ja swoje kupowałam w sklepie zielarskim każde osobno i mieszałam sama, zapłaciłam coś koło 30zł a wyszło z tego wiadro suszu ;) Wczoraj zaczęłam 20tydź. i 5miesiąc, na razie mam 1kg na + i czuje się dobrze bez żadnych zbędnych atrakcji. od jakiegoś czasu czułam delikatniuśkie motylki w brzuchu a wczoraj to chyba jakieś disco albo koncert był w brzuchu tak Maleństwo szalało ;) we wtorek mamy usg połówkowe to może poznamy płeć. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaaaaaaaaaaaaaaaa
hmm a czy to przeszkadza gdy stosuje clo czy moge brac clo i pic ziolka???bo normalnie zaczynam w nie wierzyc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaaaaaaaaaaaaaaaa
Monika a jak czujesz dziewuszka czy chlopczyk bedzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
co tu taka cisza;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinaaaaaa - ja podobnie jak Monika31 zaserwowałam sobie zestaw O. Sroki. Ziółka kosztowały ok 33zł i rzeczywiście wyszło ich strasznieeeeeeeeeeeee dużo. A co do brania clo i picia ziół ... z tego co wiem to lepiej tego nie mieszać. Kobitki macie jakieś sposoby na ochłodę kiedy w mieszkaniu 30 st? :( Wentylator nie daje rady... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-78
Witam was wszystkie . Bardzo długo się nie odzywałam. Powiem wam że cuda się zdarzają. Mój Michaś skończył 1 rok i 7 miesięcy jest dzieckiem wyczekanym 8 lat po invitro. a teraz okazało się że jestem w ciąży naturalnej choć w 6 tygodniu ale było to dla nas wielkim zaskoczeniem . Cieszę się bardzo . Pozdrawiam was wszystkie i daje dużo ciepłej energii aby wam też taki cud się zdarzył. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika widzisz mnie też sie zdarzył naturalny cud choć poradzić miało jedynie in vitro. Podobno często in vitro odblokowuje naturalny cykl i potem kobieta może mieć naturalnie poczęte dzieci. Byliśmy na usg połówkowym wszystko z Maleństwem jest w jak najlepszym porządku jeśli nic sie nei zmieni a nie powinno to w grudniu powitamy Tadzika ( widziałam przyrodzenie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaaaaaaaaaaaaa
Monika super::)gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A moj maz juz po badaniach nasienia ciesze się bardzo bo wyniki wyszły bardzo dobre:))))) wiec teraz zabieramy sie za clo i walczymy o pocieche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaaaaaaaaaaaaa
a ja biore ten duphaston 2x1 plus glucopharge i strasznie zle sie czuje mam okropne mdlosci skurcze co pare minut a do tego biegunke.........hmm niewiem czy dobrze zrobilam ale duphaston odstawilam po 6 dniach bo dluzej tego nie wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Straszna tu cisza :( Irka, co z twoja iui???? Darkness, jak ziolka i remonty? Ilosia, co u Ciebie? Monika31, jak brzusio? Znasz juz plec? Monika 78, gratuluje 6 tyg cudu :) Ewelinaaaaaaaa, ziolek po zadnym pozorem nie mozna mieszac z clo iwogole zadnymi lekami!!! A u "NAS"... jutro zaczynamy 35 tydzien!!!!! W przyszlym miesiacu przytule juz swojego Filipka! Szok! Jak ten czas leci :) Nogi puchna jak chole.. glowa boli...miednica sie rozchodzi... kosci bola, ale mimo wszystko jestem prze-szczesliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaaaaaaaaaaaaa
nagle sie glosno zrobilo hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika31 - super, że wszystko jest ok. Tak dalej trzyma :D Plotka - genialnie! Już ostatnia prosta. Pozazdrości nie ma co :) Jeśli chodzi o remont ... też ostatnia prosta ... w zasadzie wszystko już przewiezione (zostały tylko "graty" z kuchni, ale nie możemy się jeszcze przeprowadzic ... walka z płytą gazową - nie założyli kolanka i teraz płyta opiera się o piecyk i jest lipa...na szczęście jutro ma się to zmieni o 13 :) przychodzi ten co podłączał i mam nadzieję, że poprawi). Ręce odmawiają mi posłuszeństwa-tyle się nadźwigaliśmy z M... Ale już widac koniec... A ziółka - cieszyłam się niemal jak dziecko poprzednim cyklem takim jak w zamierzchłych czasach i ... teraz wczoraj lekkie plamienie, dzisiaj nic w sumie się nie działo, ale teraz przy popołudniowym prysznicu znów troszkę @ i bolą mnie piersi więc ... chyba znów lipa niestety :( :( Dużo dobrego dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness, Moje cykle na ziolkach tez wariowaly ze hej! Raz dluuuugie raz krotkie, a nawet zdarzaly sie plamienia w polowie cyklu. Wszystko teraz nieistotne :) Wazne ze zadzialaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskafoczka
dziewczyny brałyscie cio a potem mieliscie zastrzyk z pregnyl? bo mam dawke 5000 jeden a przepisał mi go lekarz rodzinny bo go poprosiłam i niewiem czy tak można prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskafoczka
cześć dziewczyny mam pytanie czy braliscie cio i potem mieliscie zastrzyk z pregnyk 5000 ? jedną dawke i czy to pomogło bo ja mam przepisany ten zastrzyk ale przepisał mi go lekarz rodzinny bo go o to poprosiłam i nie wiem czy mi nie zaszkodzi prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka997
Hej, W piatek miałam inseminację. Teraz czekam :-/ Może nie zwariuję bo za tydzień jadę na wakacjęi tam się wszystko rozstrzygnie. boskafocka - ja brałam clo i prednyl ale nie pomogło mimo tego, że jajowody drożne, pęcherzyk rósł, hormony w normie... Widocznie moja kolej nie nadeszła Ciężarówki - jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraM1980
Hej Dziewczyny! :-) Monika78 - gratuluje cudu! I zycze duzo zdrowia! :-) My, jak wiecie podchodzimy do invitro i w piatek mialam pobrane jajeczka, cale 15 i wczoraj sie dowiedzielismy, ze 7 jest zaplodnionych, tarez czekamy na transfer... Normalnie chyba nie zniose tego czekania, a pozniej czekania na wyniki testu, itp... Poki co, biore progesteron w zelu dopochwowo, czy ktos tez to bral? Lek nazywa sie Crinone 8%. Jezli ktoras z Was to brala to dajcie znac czy mialayscie jakies efekty uboczne i czy lek byl skuteczny.... Irka - mama nadzie, ze Twoja inseminacja sie powiedzie :-) Najwazniejsze to sie nie stresuj :-) Pozdrowionka dla wszystkich ciezrowek, mam i starajacych sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaaaaaa
A ją jutro zaczynam clo... Mam pytanie w którym dniu cyklu bylyscie na monitoringu ją idę w 12 dzień i się zastanawiam kiedy będę musiała iść drugi raz a będę miała od 20 młyn w pracy bo będę sama i nawet nie będę miała jak wyjść z roboty i się stresuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×