Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

no , nie wiem jak ci to powiedziec :O teraz nie bardzo do czola pasuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Ikuś, nosek jak najbardziej OK, tylko taki bardziej zadarty się wydaje. :P Lusiu, sama jestem ciekawa, jak spędzimy Walentynki. On pracuje. :( Ake spox, dla chcącego nawet to nie jest przeszkodą. :) :) Wy mi lepiej pomysł na prezent podsuńcie, Kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona wydziwia justyś oczywiście jak zwykle szczerze i zupełnie bezstronnie wyraża swoją opinię ju.......... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jakim Wy nosie tutaj w kółko, bo nie mogę dojść, o co chodzi???? Justys, zegarek omega ;-) A serio, cóż, myślę, że każdy go ucieszy. Liczy się co innego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu mam nowe rewelacyjne zdjęcia w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Oczywiście, że szczerze i bezstronnie! Taki nosek to skarb! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Ech, gdybym miała dużo kasy, to bym nie miała dylematu :) Cos znajdę. A jak nie, to faktycznie będzie zegarek. :D Lusia pewnie nie zauważyła zmiany w wyglądzie Ike. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mowie przeciez :P teraz zupelnie do czolka nie pasuje :O cos tu trzeba przyretuszowac .... [hmmm, mysli.....] moze ta sukienka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, nie jest tak źle, ale na przyszłość nie mijaj się aż tak z prawdą i nie oszukuj w kółko, ze większej zołzy od Cibie w mieście niet! Po prostu jeszcze kilka centymetrów i już będzie za długi. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju to ja tyle kasy dałam za to żeby nie było widać zmian??? a od sukienki proszę sie odtegodzić nabyłam ją za półtora funta w Londynie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu całkowicie cię nie rozumiem czy wy się na mnie dziś uwzięłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no , na pierwszy rzut oka widac , ze to jakies londynskie przescieradlo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona prześcieradło nie jest dobrym słowem na kafe nie powinnaś tak po prostu go używać z powodu byle okazji chociaż coś w tym jest -bo została nabyta w sklepie dla hindusów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powaznie , to z jakiegos teatru? [pewno nietrudno przyszlo ci zagrac sama siebie ? ;) ] 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niii to z madame tussauds ale kogo tam zabijam - nie pamiętam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Panie Mało_stanowczy 👄Zagubił się Pan gdzieś w tłumie?Gdyby Pan się pokazał,miał czas i ochotę ,czekam jutro o godzinie 11:00 z "dłonią". Miłego dnia i ułożonych myśli ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
No to ładnie, nawet Ike dziś nie zajrzała na ten ukatrupiony topik tylko ja wciąż taka optymistka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* na chwileczkę
hej No Ike pójdzie na odwyk a my we dwie zostaniemy:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
:O Sami, jest jeszcze wyjście awaryjne, znaczy zakochać się. Tylko kurna, w kim?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* na chwileczkę
nie w kim tylko jak:O Luśka czy mu już mamy syndrom desperatki czy jeszcze nie:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Sami, ja nie mam i nigdy mieć nie będę (pewnie na swoje nieszczęście). Bo chętni to nawet są, ale co ja zrobię, że z mojej strony nic? A przecież jakieś tam zalety mają, więc z braku laku ... Tyle, ze ja chcę "soul mate" i jeżeli mi nie dane to trudno - potencjał zabiorę do grobu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy dobrze rozumiem, że ubolewacie z powodu braku zakochania? :) To mocno przereklamowane, prowadzi do wrzodów żołądka, bezsennych nocy a czasem do bardzo desperackich kroków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Jeszcze na domiar złego moja mama, która wcześniej uważała, że gdyby mierzyć wg kryterium moich zalet to należałoby uznać, że o wiele za mało od życia dostałam, ostatnio w ramach podnoszenia mnie na duchu stwierdziła, ze widać taki już mój los, czy tam przeznaczenie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
MS, to oczywiste, że nie ma miłości bez skutków ubocznych, ale samotność tez je ma. Co najwyżej pozostaje zostać jakimś joginem, czy mistrzem zen. Wtedy powinno być OK. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×