Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monisiak757

Dieta od dziś = 15kg w dół! Przyłączcie się i pomagajmy sobie w mobilizacji!!

Polecane posty

no to ja po 2o minutach skakania na skakance ;) dzis mialam wpadke i zjadlam pol bułki ;( ehh jestem zła na siebie ale nie bylo dzis jeszcze tak zle zjadlam platki z melkiem maało ok 150 kcal jogurt 2 jabluszka (małe) warzywa na patelnie z ryzem i kapusta kiszona 3 wasy z szynka no i te pol bułki :| jutro bedzie podobnie ;) tylko bez wPadki :D no a teraz zmykam pod prySznic:) ;* Trzymajcie Sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim no widzę , że znowu się tłoczno zrobiło i super!! witam nowe odchudzaczki. U mnie niestety też waga stoi ale co tam tak musi być chociaż przyznam szczerze, że jest to dołujące na maxa ;( Za oknem piękna pogoda (przynajmniej u mnie) więc od razu jest motywacja do dalszego odchudzanka ;) Kurcze widzę dziewczyny, że ślub Was mocno motywuje i super w końcu zdjęcia i wspomnienia zostają na całe życie więc oby tak dalej a na pewno osiągniemy swój cel. Ja też idę na wesele w lipcu więc też mam podobną motywację ;) Pozdrowionka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale wiatrzysko u mnie za oknem, aż zal z domu wychodzic :P waga spada!!! już 77,5 hurra! chciałabym juz zobaczyc 6 z przodu zamiast tej nieszczesnej 7 :D:D:D ale na to to trzeba jeszcze chwilke poczekac, ale na bank sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widzę, że nas przybywa! super!!! Ja w sumie przez 2 miesiące zrzuciłam 7 kg. a w ogóle po ciąży już 11:) zostało mi jeszcze 6:) ale wiem, że teraz będzie najciężej zrzucić tą końcówkę...zwłaszcza, że poza spacerami nie mam czasu na ruch...no i na basen nie mam czym jeździć, bo rozwalili nam samochód:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu_karolina ja mam 172cm :) ale narazie juz nie chce rosnc bo taki wzrost mi pasuje :P ale waga musi spadac :D wiecie co wczoraj zrobilam 10 min rowerku w \"powietrzu\" i nogi mi odpadly, mam takie zakwasy ze masakra :o ale dzis sie nie poddam, tez rowerek bedzie :D i brzuszki. Ide na kefirek :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja wlasnie po obiadku :) dzis zjadalm platki z mlekiem ok 130 kcal 2 jabuszka ok 120 kcal warzywa na patelnie z ryzem i kapusta kiszona :D 300 dzis postaram sie zjesc jeszcze tylko kalcej i tyle :) Dziewczynki ja sie jeszcze tak zapytam was dyskretnie :D ja u was jest z Wc podczas diety bo u mnie od niedzieli chyba nic poza siiKu ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona slawka
jak u mnie to dobrze zdarzaja sie przerwy 3 dniowe ale rzadko a tak to na codzien,lepiej niz przed dietką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka525
witajcie:) dobiega końca czwarty dzień..i jest lepiej niż wczoraj, bo wczoraj to jak pluto, gdzie stałam tam padałam:) i jeszcze te wieczorne ćwiczenia, to mnie już dobiło no ale dzisiaj jest cudownie..:)) jeżeli chodzi o fizjologię, to u mnie jest ok..a nawet lepiej niż przed dietą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to musze koniecznie kupic wlonnik albo jakis senes bo zle sie z tym czuje ;| No i dzis wpadka 2 nalesniki z dzemem maluutkie ;( ale sa a takto to patki z melkiem 2 jablka warzywa na patelnie z ryzem i kiszonka 2 wasy 1 kromka ciemnego ehh te nalesniki ;| Zaraz ide skakac na skakance ;)) Dzis miałam ochote rano stanąc na wadze ale bałam sie ze nie bedzie zadnego efektu i ze mnie to załamie jutro tym bardziej nie stane Zwarze sie w poniedziałek to bedzie motywacja zeby trzymac sie przez weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie weekend jest najtrudniejszy... zawsze na cos malego sie skusze, lub pojde na impreze a tam piwko... :/ ale na drugi dzien odrazu trzymam sie jadlospisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez miałam problemy z wypróżnieniem ale mam sposób herbatka z senesem :D wiem jaki stosunek do tej herbatki maja niektóre nasze koleżanki ale ja nie narzekam a nawet jestem bardzo zadowolona, oczywiscie nie przesadzam z piciem jej, tylko 2 razy w tygodniu :D i działa super na mnie, od razu klo mniej :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie duzo o niej slyszałam w jakiej cenie one sa mniejwiecej ? Jutro koniecznie ja kupic musze bo to bezsensu tez nie chce rozpowolnienia pracy jelit wiec bede pic 2/3 razy w tyogodniu moze powoli wruci wszystko do normy Na skakance dzis tylko 15 minut nie dalam rady wiecej musze cos urozmaicic w moich cwiczeniach bo skakanka dzien w dzien jest nudana jutro naszczescie lodowisko ;) ;D Eh nieech sie zrobi cieplutko to bedzie mozna biegac a jak schudne pare kg to na basen zaczne chodzic narazie mi wstyd :( wiem ze to glupie ale juz tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka525
tak co do tego sobotniego piwka..:) to słyszałam (od zaufanej osoby, to z nią konsultuję dietę), że przy piciu piwa trzeba spożywać coś mięsnego..oczywiście beztłuszczowego, czyli jakiś kurczak z rożna, ewentualnie grillowane - szkoda, że jeszcze nie pora..:( na pewno nie ma co sobie wszystkiego odmawiać, po całym tygodniu męczarni należy się jakaś nagroda, także jutro pijemy nasze zdrowie:) a póki co dzisiaj jestem sobie po śniadanku,całkiem zjadliwe.. jeszcze tylko kilka godzin, siłownia i upragniony weekend..superancko:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Ja dzis sie strasznie najadlam w szkole ale spokojnie samych warzyw :) z racji ze jestem w technikum na profilu technik zywienia ;) dzis mialam zajecia praktycznie no i gotowalismy czyt. robili surówki no i tak zjadlam sporo sałtki z papryki cebuli i pomidora to nie mogla miec za duzo kcal odrobine z grylosa ale maalutko i zamiast majonezu byl jogurt naturalny 2 sznycelki z kapusty i pare plasterków ziemniaków pieczonych z tego akurat mam wyzuty sumienia W domu mam na obiad pierogi ale ich nie jem bo jestem najedzona tym wszystkim ;) Tak wiec to co w szkole zjadlam to bylo moje II sniadanie i obiad o 16 zjem jabłko o 18 ide na lodowisko wiec przed zjem 2 wasy albo jablko ;) Nie bedzie zle jesli do konca dni zjem tylko to co zaplanowalam ale co by nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj ta herbatka z senesem kosztuje około 4 złotych, wic wydatek zaden a działanie w moim przypadku jest pozadane ;P Ja jestem ta farciara dzisiaj i mam grilla ze znajomymi. Napewno skusze sie na schabik grillowany. Uwielbiam, mniam mniam :D:D Ale bez piwka, bo nie przepadam, ewentualnie jakiś drineczek albo dwa :D:D No po takich meczarniach to chyba raz na jakis czas mozna sobie pofolgowac, oczywiście wszystko ze zdrowym rozsadkiem :D Pozdrowiona i buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem z dzis bardzo bardzo zadowolona :) ostani posilek o 16 tylko jabuszko ;) i godzina jazdy na łyzwach :) brr sobota niedziela czas grzechów oby sie jakos udało :) przeciez to zalezy odemnie ? :) No i dopadl mnie okres i tak sie dziwie ze nie mam zachcianek bo wtedy jem jak bym była w ciazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona slawka
hey dziewczeta! ja sie zwazylam i o zgrozo waze 62kg(moze to przez okres?) no ale jednak zalamka jest i dzis dzien glodu za kare. a potem bede sie jeszcze bardziej starac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh 62 kg ale mi sie maarzy tyle wazyc :) ale wiem wiem bedzie 62 to i tak bede narzekac ale to napeno lepsza alternatywa niz 74 :| Dzis na sniadanie zjadlam platki z mlekiem na 2 beda dwie pomaranczki male na obied jeszcze nie mam pomyslu ale napewno cos lekkiego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona slawka
no niby tak ale ja mam tylko 160 wzrostu do tej cholernej wagi! jejciu a tyle juz zrzucilam to nie chce nawet myslec ile wazylam wczesniej, pewnie kolo70 jak nic! nie no teraz to juz bede sie mocno odchudzac bo nie chce tyle wazyc,bez wzgledu na to czy to tluszcz czy miesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Witam nowe is tare dziewczyny :) Ja sobie cały tydzień odpściłem od poniedziałku muszę się znowu wziążć za odchudzanie na ostro :( W środę mam ważenie. Wyznaczyłem sobie dzień rozpusty - czwartek. W tedy jem pasek czekolady mlecznej :) I kupilem sobie wafle ryżowe w czekoladzie jeden ma tylko 72 kalorie :D Pozdrawiam :P I obiecuje że będę częściej czytał nasz topic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh własnie zjadlam 2 małe kawałeczki sernika mojej mamy caly dzien miałam ochote na cos słodkiego i zjadlam i wszystko sie uspkoilo po 2 kawalkach zaspokoilam potrzebe na cukier ;) Nie jestem jakos bardzo zła na siebie za to dzis juz nic wiecej nie jem i poskacze na skakance 20 minut :) eh mam nadzieje tylko ze jutro jaKoś dam rade ale musze cos sobie zroic na obiad bo dzis zjadlam kotleta mielonego wogule to tak dzis zjadlam platki z mlekiem 2 pomarancze jablko 2 kromki ciemnego same troszke ziemnaczkow z koteltem mielonym i ogórkiem kiszonym zupke pomidorowom z ryzem 2 kawalki sernika Masakra :| jest gorzej niz myslałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza ? Czyzbym nie tylko ja zaliczyla w sobote wpadki ? No bardzo ciekawe co dzis bedzie ale mam nadzieje ze mnie nic nie skusi mam zrobiona galaretke wiec moze jej zjem troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona slawka
ja nie zaliczylam zadnej wpadki bo wczoraj zjadlam równo 0 kcal:) mialam glodoweczke dzis z niej wychodze i od jutra normalnie dieta:) juz nie jutra nie moge doczekac bo bede jesc jutro rybke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemartwcie się ja też mam wpadki od tygodnia :( Jutro już wracam do diety... NAPRAWDĘ !!!;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam! ja tez miałam nieciekawy weekend :(:( nie skonczyło sie tylko na grillu w piatek :( mam zamiar jutro miec głodówke, a od wtorku dalej z dietą mam nadzieje, że tym razem wytrwam w swoich postanowieniach! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona slawka
monia dasz rade,glodowka nie jest taka straszna:)gorzej dzien po niej ale to szczegol:P dasz rade tylko troche wiecej samozaparcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie za głodówki nie biore bo wiem jak one sie dla mnie koncza na 2 dzien czyt. obzarstwo bo sobie odbijam Ja poprstu nie bede jesc przez tydzien kolacji to te 200 kcal bede odcinac i5 minut duzej na skakance a w sobote rano postaram sie wybrac na basen. Moja taka kara !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona slawka
no to ja mam calkiem inaczej wczoraj bylm na glodowie a dzis z ledwoscia cos w siebie wcisnelam, wcale nie moglam jesc do tego rewolucje w brzuchu wiec oczyscilam sie porzadnie. tak swoja droga ja sie nie potrafie rzucic na jedzenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie czytam o tych glodowkach i musze wam sie przyznac, jak dwa dni temu przyszedl mi okres to dzis nie mialam ochoty nic jesc. Zjadlam jedna bulke i duzo pilam wody :) nawet fajnie bo czuje sie taka lekka :) nie moglam patrzec na jedzenie i najlepsze jest to ze to bez przymusu :D takie cos mi sie podoba heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×