Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

olu, bez izyty u lekarza sie nie obejdzie. na podstawie twoich objawów można ciążę i wykluczyć i przypuszczać, że jednak jest. Ale w tak trudnyc kwestiach adna z nas nie jest fachowcem. umów się dolekarza bez względu na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZEWCZYNKI WITAM PO DŁUŻSZEJ PRZEWRIE!!!! wróciłam właśnie z Chorwacji i całkowiecie zakochałam sie w tym kraju. teaz nadrabiam zaleglości na forum, a jest tego sporo.... całuję was wszystke. ja usg mam 16 czerwca o 10 i juz odliczam godziny. moje dzidzio mocno kopie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
Dzięki Agatek, ja już obejrzałam sobie wózek na żywo, ale na allegro znalazłam taniej. Jest jeszcze inna opcja - kupic od producenta przez neta, cena porownywalna jak w sklepie. Olu - ciezko powiedziec czy jestec w ciazy -chyba nie pozostaje nic innego jak wizyta u lekarza. Rumianella - nie bylam w Chorwacji, ale slyszalam wiele dobrego o niej. Mi sie marzy Grecja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
Witam Mamuśki:) Olu------> dziewczynki mają rację idz do lekarza bez konsultacji chyba będziesz się bardziej zadręczać, Rumiella----->mam nadzieję kochaniutka że wypoczynek dobrze Ci zrobił U nas kochaniutki wszystko ok czuję jak dzidzia się bawi i kopie a czasem nawet przewraca się z boku na bok miłe uczucie:) Mam do was wszystkich mamusiek pytanko intymne ale tylko wy mi coś powiecie na ten temat więc.... od początku ciąży mam upławy dość intensywne wiem że wszystko jest ok bo lekarz mnie uprzedzał o tym ale zastanawiam się jak sobie z tym radzicie bo ja na razie mogę polegać tylko na wkładkach higienicznych a wy co robicie???:) Pozdrawiam Buziole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄 Ja to kochana się bez wkładki nie ruszam :D:D:D A do tego dwa razy dziennie aplikuję :D luteinę dopochwową, także wyobraz sobie co ja przeżywam :-p upławy i jeszcze rozpuszczająca się tableta :D:D Mnie tylko wkładki ratują :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymczasem1972
Lubila - weź też pod uwagę przy wyborze wózka serwis - to dosyć ważne, jeżeli na posłany do naprawy wózek będzie się czekać 3 dni czy 3 tygodnie. Sama nie zwracałam na to uwagi dopóki ktoś mnie nie uświadomił. A tak poza tym mamy podobny dylemat, tyle, że ja poza Jumperem i X-Landerem biorę pod uwagę jeszcze Boldera i Mutsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
Witam mamuśki, ale u nas ładnie dzisiaj! Szkoda tylko ze nie mam siły na spacer - ciągle słaba jestem, mimo że już mi trochę przechodzi. Moj gin mowil ze uplawy sa jak najbardziej naturalne w ciazy, chociaz mnie tez to juz meczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
Dziewczyny zdecydowałam się jednak na tako jumpera X. Wlasnie dostalam info od producenta, że jesli kupie u nich w sklepie internetowym przesyłka jest gratis i do tego dostaję parasolkę. Cena jest porownywalna jak u nas w sklepie w Szczecinie. Do tego jak cos sie zepsuje a moge naprawic to sama to oni doślą mi za darmo zepsutą część. A jesli trzeba jednak wozek odeslac - odbywa sie to na ich koszt. Czyli daję sobie spokój ze "zwyklym" sklepem i z allegro (cena niższa o jakieś 40 zl, ale jak dostanę parasolke gratis to na jedno wyjdzie) Moze komus sie przyda ta informacja, ja sama mialam spory dylemat gdzie kupic wozek, teraz juz wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! K_Z--> niezly uklad z tym sklepem internetowym. Podaj namiary. My jutro jedziemy na usg i na ogladanie wozkow, wiec bede miala jakies porownanie :) A jak twoje zdrowko? Obylo sie bez antybiotykow? No i jakie masz objawy? tylko kaszel? Ja dzis wieczorem koncze antybiotyk, ale czasem mam jeszcze taki odrywajacy sie kaszel. Ale na szczescie czuje sie juz o niebo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja jak miałam upławy to dostałam 3 globulki od gina i po kłopocie, dziwię się trochę że mówicie że to normalne i wasi lekarze nic z tym nie robią, no ale co ginekolog to inna opinia. Ja własnie wybieram się z mężem na spacerek, wreszcie nie pada i nawet sloneczko ładnie świeci, tylko trochę wiatru jest. Renatinka- ja biorę cały czas magnez, bo miałam skurcze łydek, a drętwienie reki dalej mam, więc chyba to nie przez brak magnezu, ale zapytam w czwartek gina i zobaczymy co powie. Pozdrawiam weekendowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymczasem faktycznie trzeba zwrócic uwagę na serwis nie pomyślałam o tym a jednak to ważne Rumianella wcale się nie dziwię że się zakochałaś w chorwacji ja też kocham ten kraj:) A ja wczoraj byłam na urodzinach niespodziance u koleżanki,którą organizował jej mąż z pomocą rodziny i przyjaciół i faktycznie była to niespodzianka bo jak zajechaliśmy wszyscy autami z tortem i klaksonami pod dom to otorzyła nam w szlafroku zaszokowana a później bardzo wzruszona i zdziwiona jak się nam taka wielka konspiracja udała.Impreza była super i nawet moja dzidzia pierwszy raz troszkę potańczyła i tatuś był wniebowzięty że jeśli to dziewczynka to pierwszy raz tańczył z córeczką ,wróciliśmy o 2.30 w doskonałych humorach.Dzisiaj po kościólku byliśmy z synem na pysznym obiadku i teraz troszkę odpoczynku a później na poprawiny urodzin.Był też wczoraj malutki 5 miesięczny Kubuś i powiem Wam żę ja to bym już chciała żeby mija kruszynka była już z nami. No cóż zaliczony kolejny fajny weekend ale trzeba korzystać bo za 4 miesiące przerwa bo dzidziuś nie da pobawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia112
witam ja też miałam wczoraj udany wieczór byliśmy z mężem na festynie i tak sie uśmialiśmy że szkoda gadać trzeba korzystac puki można;) ja tez mam uplawy ale ja nie nosze wkładek bo u mnie to odrazu się zaparza i dostaje sfędzawek. Ja nie mam jeszcze wózka wybranego nie mam pojecia. wczoraj mnie bolało podbrzusze wy też tak macie czasami? czy to normalne?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj miałam wesele i właśnie jestem po kolejnej drzemce. Ruminella - Faktycznie Chorwacja jest boska - istny raj. Ja ze względu na możliwość wystąpienia usterki decyduję się na wózek ze sklepu. Dziewczyny a tak w ogóle kiedy zamierzacie go kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
No, dziewczyny dajecie czadu! Ja wczoraj byłam półżywa. Renatinka - już mi trochę lepiej, dzisiaj wyszłam już z domu, ale ciągle trochę kaszle (wystraszyłam się tym kaszlem), wczoraj zrobilam syrop z cebuli i dzisiaj widzę poprawę. Obyło się jednak bez antybiotyków, mam nadzieje że przejdzie na dobre. Ja też zastanawiałam się czy nie lepiej kupić wózek w sklepie, ale jak mi wytłumaczył producent, jak coś się zepsuje, odwozisz wózek do sklepu i oni odsyłają do producenta (też nie wiadomo jak szybko raczą to zrobić). Jak kupisz bezpośrednio od producenta - odsyłasz kurierem bezpośrednio do nich, na ich koszt. Jak kto woli, dla mnie taki układ lepszy,bo do sklepu mam troche kilosów ;) Namiary na tako: http://www.tako.net.pl/ Nie wiem jak to jest u innych producentów. A wózio chcę kupić jakoś na pocz. sierpnia. Chciałam już teraz ale mama mi wyperswadowała (jakieś tam przesądy; najlepiej żeby kupić w ogóle po porodzie - nie wyobrażam sobie nawet!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma4303
Witam kochaniutkie:) K_Z------>masz racje moja mama też mówi że z wózkiem poczekać,słyszałam że można kupować wszystko przed porodem ale żeby wstrzymać się z wózkiem i też jestem zakłopotana ale umówiłam się z mężem że jak ja będę w szpitalu po porodzie to on pojedzie kupić wybrany wózek.Słyszałam też że można się umówić w sklepie żeby przechowali wózek do dnia zakupu tylko trzeba wpłacić zaliczkę:) Pozdrawiam Kochane Grubaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! K_Z dzieki za stronke. No i bardzo sie ciesze,ze lepiej sie czujesz. Podaj przepis na swoj syrop. Mi jeszcze zostalo troche kaszlu, wiec dolecze sie syropkiem :) Tylko nie mow,ze jest to cebula+czosnek zasypane cukrem, bo juz mam odruch wymiotny :) A jutro wielki dzien!! Juz sie nie moge doczekac. O 14 USG 4D :) Mam nadzieje,ze lekarka w koncu potwierdzi, kto tam mieszka w brzuszku :) Dzis dzidzia caly dzien rozrabia. Czyzby robila sie na bostwo przed jutrzejszym podgladaniem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
Heh no jeśli tak się szykuje to by wskazywalo na dziewczynkę! Moj syrop to cebula zalana miodem - wcale nie najgorsze ;) Powodzenia jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!!! Witam kochane w poniedziałkowy, słoneczny poranek :) Od 6 rana dziś już chodzę hehe, bigosik na śniadanko, już posprzątane:-p Tak, nawiedziło mnie :D:D:D:D:D Mąż wyjechał i dlatego tak wcześnie. Martwi mnie fakt, że ciągle mi z nosa leci krew, no kurde do północy z tym walczyłam, a od rana znowu, moja gin powiedziała, że wyniki mam przecież dobre, to raczej nie ze zmęczenia, więc albo jakieś uczulenie, albo jakaś kość być może się przesunęła. A do lekarza czekaj głupia kilka miesięcy pewnie. Pójdę chyba w sobotę prywatnie do babki, która jest alergologiem i laryngologiem w jednym, niech mnie zbada, bo zeświruję... A i miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ja już po sniadanku, musiałam dzisiaj wcześniej wstać bo mam kontrolę u internisty w związku z moim sercem i ciśnieniem. Znowu będę mieć robione EKG i będą porownywane moje wyniki, mam nadzieje że wszystko będzie dobrze, a o 17:00 USG 4d :D Renatinka- no to powodzenia na usg i miłego oglądania dzidziusia :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Z_
Czesc dziewczyny ;-) Hehe ale fajnie wczoraj synus kopnal meza jak sie 'przytulalismy' ;-) Ale mielismy ubaw. Brzusiowa jak krew leci to moze masz wysokie cisnienie? Ja tez zaraz biore sie za sprzatanie, po weekendzie mam mały sajgon w domu ;-) Powodzenia Angela !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale u mnie dzisiaj parno szok:O zaraz wybieram sie na spacerek bo wczoraj tradycyjnie kłotnia z mezem i musze ochlonac ehh kurcze u nas to juz norma non stop sie klocimy:( renatinka napisz bo wizycie kto tam w koncu mieszka w twoim brzuchu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{K_Z_} Ciśnienie co prawda mam wyższe, ale cały czas w normie, przed ciążą to zawsze za niskie :( Osłabienie też chyba nie, gin mówiła, że patrząc na wyniki to niemożliwe, ja też się super czuję, ale od kilku miesięcy tak mam. Kiedyś też z dziąseł i to niby tak może być w ciąży, ale nie i z tego i z tego, a poza tym długie te krwotoki i powinny już przejść :( Sama już nie wiem, gin mówiła, żeby iść zbadać to to alergologa i laryngologa, chyba pójdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa - ja tez ciagle taki przekrwiony nos mam,jak rano sie budze mam lekko zapchany a jak wysiakam to zawsze taka zaschnieta krew,cisnienia wysokiego nie mam,wrecz przeciwnie,ale czytalam ze to normalne ze ma sie przekrwiona sluzowke nosa i jak czasem z dziasla krew poleci, tylko kurcze srednio przyjemne a jakie bierzesz witaminy?? ja biore prenatal classic,tam jest duzo zelaza co chyba ratuje mnie przed tym ze krew jeszcze mi nie poleciala tylko taka zaschieta czasem jest w tym nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam takie problemy problemy z nosem i dziaslami, ale w ciazy to normalne, wiec nie panikuję. Kurczaczki! Pierwszy dzien w pracy po urlopie to okropność!!! Czlowiek wraca do szarej rzeczywistości. jak ja zadroszczę tym, które siedza sobie w domku.... Doceniajcie to!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi tam w domku dobrze, w pracy sie zle czulam i naprawde teraz ten spokoj doceniam :) nie to zeby pod kloszem caly czas siedziec,ale po pracy naprawde odchorowywalam caly dzien wrazen, wiec mi tam dobrze gdzie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{S.U.R.I.} ja biorę feminatal, na początku też miałam tylko troszkę i co jakiś czas, ale teraz to już mogę nazwać spokojnie krwotokiem :( I to prawie codziennie ehhhh {rumianella} też masz tak mocno?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie mam aż takich krowyoków, ale mam zawsze taki jakby zapchany nos i w strupach z krwii. A jak cos pocieknie, to tylko przy wypróznianiu nosa. Martwia mnie te twoje krwotoki. A jaka masz hemoglobine? Może to anemia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×