Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

hej dziewczyny, wieki mnie nie było i dużo się wydarzyło moja Zuzanka jest już z nami :) 15.09 o godz. 10.35 przez cc przyszła na ten świat w 36 tc z wagą "giganta" 2700 gram od razu oddychała i nie leżała na wcześniakach, jak we wtorek się urodziła to we czwartek wyszłyśmy do domu nie mam zbyt dużo czasu na pisanie więc pozdrawiam gorąco i trzymam za was kciuki dopisuję do tabeli: PSEUDO...........wiek..termin....imię....woj...........k to re dziecko Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow.... pierwsze Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw sze MG 29..............31...01.10.09..Igorek......wlkp.......drugie Monia_monia......25...02.10.09..Marcel.....Mazow...pierw sze czuła...............25...03.10.09 córcia.... pomors.....pierwsze alla23...............24...03.10.09.synek.......mazow.... .pierwsze K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsze Pultaska...........30...05.10.09...synek....kuj.-pomNiem cy)...pierwsze Tyśka............ 24....06.10.09...córeczka małopolska/pierwsze Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....p ierwsze Mewka123........29....07.10.09. Martynka...wlkp......pierwsze MERY27...........28....8/12.10.09....synek......wlkp...d rugie JoG.................27...9.10.2009..Patrycja....dolnośl. .pierwsze mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pi erwsze MartaDz...........30...11.10.09..Zuzia......podlaskie... perwsze ur 15.09 waga 2700 KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pi erwsze 4sz4 .............20....16.10.09....Ola........Śląsk......pierwsz e Renatinka…...….26....17.10.09..Filip........ pomors.....pierwsze DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia…. Łódź........pierwsze Anulka.............28....18.10.09.Patrycja...małopolskie ..pierwsze Betix.............23....18.10.09. synek..kujawsko-pom..drugie Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz....p ierwsze Jenny06..........29....20.10.09Kacperek..śląskie.......d rugie RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pier wsze SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... ...pierwsze agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie...drugie lubila..............32....25.10.09..Ola..........rzeszów ...drugie agata_xyz......28.....26.10.09...synek.....śląskie...... .pierwsze camisia……......35…...28.10.09.? chybaHania?.Austarlia….drugie smalle............27.....28.10.09..synuś........UK...... ......pierwsze madzik..........21.....29.10.09..???????.......lubelskie . ..drugie dorka572........29....01.11.2009 córka..śląskie..drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju Marta gratulacje🌻🌻🌻 ale super!!! moze troche zmienimy tabelke na taka: PSEUDO...........wiek..termin....imię....woj...........k to re dziecko Perełka1983......25...26.09.09…Pawełek...mazow.... pierwsze Nieznajoma4303.22...01.10.09..Blanka.....pomors....pierw sze MG 29..............31...01.10.09..Igorek......wlkp.......drugie Monia_monia......25...02.10.09..Marcel.....Mazow...pierw sze czuła...............25...03.10.09 córcia.... pomors.....pierwsze alla23...............24...03.10.09.synek.......mazow.... .pierwsze K_Z_Kasia.........27...04.10.09..synek...zachodniop..pie rwsze Pultaska...........30...05.10.09...synek....kuj.-pomNiem cy)...pierwsze Tyśka............ 24....06.10.09...córeczka małopolska/pierwsze Angela24...........27...07.10.09..Martynka.śląskie.....p ierwsze Mewka123........29....07.10.09. Martynka...wlkp......pierwsze MERY27...........28....8/12.10.09....synek......wlkp...d rugie JoG.................27...9.10.2009..Patrycja....dolnośl. .pierwsze mazia112..........22...11.10.09..Miłoszek..Małopol....pi erwsze KASIA444................14.10.09..SZYMUŚ....pomors....pi erwsze 4sz4 .............20....16.10.09....Ola........Śląsk......pierwsz e Renatinka…...….26....17.10.09..Filip........ pomors.....pierwsze DAGAR.............34...18.10.09..Kornelia…. Łódź........pierwsze Anulka.............28....18.10.09.Patrycja...małopolskie ..pierwsze Betix.............23....18.10.09. synek..kujawsko-pom..drugie Lalune.............27...19.10.09..Nadia...warm.-maz....p ierwsze Jenny06..........29....20.10.09Kacperek..śląskie.......d rugie RUMIANELLA.....27...22.10.09..Larysa..dolnośląskie..pier wsze SURI...............30...22.10.09..Dawid......śląskie.... ...pierwsze agatek-gagatek 24...24.10.09..córka..dolnośląskie...drugie lubila..............32....25.10.09..Ola..........rzeszów ...drugie agata_xyz......28.....26.10.09...synek.....śląskie...... .pierwsze camisia……......35…...28.10.09.? chybaHania?.Austarlia….drugie smalle............27.....28.10.09..synuś........UK...... ......pierwsze madzik..........21.....29.10.09..???????.......lubelskie . ..drugie dorka572........29....01.11.2009 córka..śląskie..drugie Mama............Data....TC........Imię........Poród........Waga/Cm Marta Dz.......15.09....36........Zuzia.......CC...........2700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta!!!!!!! WOW!!!!!!! G R A T U L A C J E !!!!!!!!! Skoro taki byl powod twojej nieobecnosci, to ja sie nie gniewam :) :) :) :) Mam nadzieje,ze mala jest grzeczniutka i dostarcza Wam mnostwa radosci!!! Odzywaj sie czesto i przekazuj nam swoje patenty na opieke nad malenstwem. Buziaki dla malutkiej od cioci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeee my tu się zastanawiamy kto tu pierwszy a okazuje się że mamy już pierwszego dzieciaczka :) Marta gratuluję z całego serca! 👄 dla Was! fajnie że się odezwałaś, jak będziesz miała chwilkę to wpadaj do nas i chwal się swoim szczęściem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) MatruśDz---->gratuluję,super że masz już dzidzię ale się cieszę:):):):):) Byłam u lekarza dziś i wszystko ok krew,mocz,ciśnienie w normie mała kopię jak wariatka mam nadzieję że wyjścia szuka łobuz jeden:):):) Wczoraj miałam skurczę co prawda regularne i ból pleców ale położna moja powiedziała że trzeba czekać jeszcze trochę,może już lada dzień oj jakbym już chciała:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie... córcia zdrowa, mama już się nie męczy... a my tu się kulamy z tymi brzuszyszkami ;)termin miałaś na 11.10 czyli prawie m-c wcześniej! ale najwazniejsze że wszystko ok. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeszcze do niedawna latalam ciagle jak z motorkiem w d..., a ostatnio cos sie zmienilo. Nie mam sily na nic. Wczoraj i dzisiaj turlam sie z kata w kat i jestem zmeczona. Tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a46bc2b3984e01c7.html]http://images41.fotosik.pl/199/a46bc2b3984e01c7m.jpg dzięki dziewczyny, wszystko odbyło się tak nieoczekiwanie, sama jestem jeszcze w szoku. Najgorsza była 1 noc w domu, nawał pokarmu, wielkie obrzęki piersi, że wzywałam pogotowie laktacyjne. Przyjechała położna, rozmasowała mi fachowo piersi, ogrzewała suszarką do włosów a potem ściągała laktatorem i tak 2 godziny, ból niesamowity ale pomogło i nie miałam zapalenia. Karmię już od wczoraj sama a tak laktator i podawanie mleka butelką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEUDO...........wiek....termin......imię.........woj...........które Perełka1983......25... ..26.09.09….Pawełek...mazow........pierwsze Nieznajoma4303.22..... 01.10.09...Blanka.....pomors........pierwsze MG 29..............31... ..01.10.09...Igorek......wlkp..........drugie Monia_monia......25..... 02.10.09...Marcel.....Mazow........pierwsze czuła...............25..... 03.10.09 ...córcia.... pomors.......pierwsze alla23...............24.. ...03.10.09....synek.....mazow.... ...pierwsze K_Z_Kasia.........27... ..04.10.09....synek...zachodniop....pierwsze Pultaska...........30... ..05.10.09....synek....kuj.-pom/Niemcy...pier Tyśka.............. 24.....06.10.09....córeczka.. małop/......pierwsze Angela24...........27.....07.10.09....Martynka.śląskie........pierwsze Mewka123.........29.....07.10.09. ..Martynka...wlkp.........pierwsze MERY27............28.....8/12.10.09....synek......wlkp........drugie JoG..................27.....9.10.2009...Patrycja....dolnośl. ....pierwsze mazia112..........22.....11.10.09....Miłoszek....Małopol......pierwsze KASIA444..................14.10.09.....SZYMUŚ....pomors.......pierwsze 4sz4 ................20....16.10.09......Ola........Śląsk..........pierwsze Renatinka…...…...26....17.10.09.....Filip........ pomors......pierwsze DAGAR..............34.....18.10.09....Kornelia…. Łódź..........pierwsze Anulka..............28.....18.10.09...Patrycja....małopolskie ..pierwsze Betix...............23.....18.10.09. ...synek.......kuj-pom......drugie Lalune..............27.....19.10.09....Nadia......warm.-maz....pierwsze Jenny06............29.....20.10.09....Kacperek..śląskie........drugie RUMIANELLA.......27.....22.10.09...Larysa.....dolnośląskie...pierwsze SURI.................30.....22.10.09....Dawid......śląskie.... ...pierwsze agatek-gagatek ..24.....24.10.09...córka......dolnośląskie...drugie lubila................32.....25.10.09....Ola..........rzeszów .....drugie agata_xyz.........28.....26.10.09...synek........śląskie...... .pierwsze camisia…….........35…...28.10.09.?.. chybaHania.Austarlia….drugie smalle...............27.....28.10.09.....synuś........UK..........pierwsze madzik.............21......29.10.09......???????.......lubelskie...drugie dorka572..........29......01.11.2009 ..córka......śląskie......drugie Mama..............Data.......TC........Imię.........Poród..... ...Waga/Cm Marta Dz..........15.09......36........Zuzia........CC..............2700 troszkę wyrównałam żeby było czytelniej :) to gratulacje MArtaDz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martus--> ona jest przesliczna!!!!!!!! Gratulacje raz jeszcze! Jaki byl powod,ze urodzilas wczesniej? Zazdroszcze Ci - teraz masz juz "z gorki" - masz przy sobie swoja kruszynke i mozecie sie siebie uczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta - gratulacje!!!! Jest boska! Jak ci dobrze, że już masz swój skarb przy sobie!!!! DZIEWCZYNY, ja powoli dochodzę do siebie - trzy noce nie spałam przez to przeziębienie. Ja mam straszne kłucia w dole (tak boli, że muszę przystanąć i poczekać aż przejdzie). A ostatnio w nocy też mnie tak bardzo zabolało w boku, takie okropne ukłucie. Pewniw to takie zwiastuny, że my juz tez niedługo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już kiedyś pisałam, miałam całą ciążę przeleżaną w łóżku z powodu łożyska centralnie przodującego przez które byłam 4 razy w szpitalu z powodu krwawień. 07.09 położyłam się do szpitala z założeniem że już zostanę do końca ciąży. Planowo powinnam mieć cc w 38 tc ale nie doczekałam bo znów było krwawienie w szpitalu co oznaczało że dla naszego dobra lepiej było wcześniej rozwiązać ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martaDz - GRATULACJE!!!!!! JUŻ MASZ PRZY SOBIE SWOJĄ KRUSZYNKE:) miałaś termin tak jak ja :) życze powodzenia i odzywaj sie do nas jak bedziesz misć czas. bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś--->ŚLICZNOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Renatinka---->ja tam mam czasem zapierdalam na pełnych obrotach:)a na drugi dzień nie do życia:o ale masz racje to już tuż tuz niebawem:) Lalune--->to dobrze jak wracasz do siebie 😘 zdrówko najważniejsze a zwłaszcza w naszym stanie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta gratulacje!!! maleńks jest śliczna a się popłakałam no to się zaczęło :-) zaraz musiałam do męza zadzwonić, strasznie sie ucieszył rówież przesyła gratulacje renatinka- u mnie to samo , rano mysle ze zrobie tyle rzeczy a potem w ciagu dnia tylko zmieiam sofę na łożko i na odwórt:-) mi tez sie wydaj ze urodze prz teminem chociaz czasami( zwlaszcza po wizytach u lekarza , ktory mowi ze wszystko zwarte i zamkniete ) wydaje mi sie ze to tylko moje zyczenie agatek - nie denerwuj sie , a masz moze kontakt z wykladowca moze ciebie potraktuje inaczej wkoncu to 9 miesiac! daleko masz do wroclawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta-gratuluje tak pięknej córuni:)jest boska, tyle się nacierpiałaś ale warto było dla takiego maleństwa.Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatinka--->wczoraj na przykład cały dom wysprzątała a dziś tylko łóżko widzę:):)Ale masz śliczniusi brzusio:* Mazia112---->Cudowny brzuszek:) Camisia---->świetnie wyglądasz a ta wasza Pola?? OOOOOO Matko jaka śliczna dziewczynka,śliczne,duże oczka i taki szczęśliwy uśmiech:):)Po prostu czarująca:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta grtulacje!!! Śliczna jest ta twoja Zuzia, taka kochana ja też poleciałam po męża na dwór żeby zobaczył pierwszą październikową damę i też jest zachwycony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale, się porobiło tyle zmian w tak krótkim czasie :) Marta-GRATULACJE córeczka jest urocza . Czekać tylko na następne bobasy :)dopiero wrzesień a co to będzie w październiku . Tyle zmian nowa szkoła na NK nowe znajomości przyjaźnie i tak powinno być !!. Uciekam na razie muszę jeszcze posiedzieć w pracy będę wieczorem w domu około 20 i jak nie padnę z tego upału napiszę więcej . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jakoś apetyt mi odszedł zjem tylko śniadanko i to wszystko nie chce mi się jeść ostatnio:) Opiję się wody,może jakiegoś owoca wciągnę i koniec:)Położna mówiła że czasem tak jest przed porodem że brak apetytu bo zbiera się energie na poród:) Ahhh im częściej myślę o tym porodzie tym bardziej się BOJĘ!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się ;-) Martusia -gratulacje kochana! Az się lezka zakrecila....Zuzia jest przesliczna, niech sie zdrowo chowa! Zazdroszcze Ci ze juz masz swoje malenstwo przy sobie Coraz wiecej piszemy, az ciezko nadrobic... Dagar - o jaaaa to juz w piatek, powodzenia! Odezwij sie koniecznie! Renatinka - ja tez ostanio caly czas zmeczona jestem, w nocy nie moge spac a potem w dzien chodze po scianach Nieznajoma - ja tam z apetytem nie mam problemu ;) Tak wiec mozemy sobie rece podac z Anulka ;) JoG- cale szczescie ze juz Ci lepiej, imprezka u tesciow mowisz.... a tesciowa Cie lubi? hehehe Moze cos Ci podsypala ;) Dorka - glowka do gory, pogodzicie sie. U nas tez ostatnio czasem jakis kryzys sie trafi, ale zawsze przechodzi Kasia - u mnie hormony tez szaleja, raz mi smutno raz wesolo. A moj piesio pilnuje mnie tak samo jak Twoj Ciebie Tyska - moj synek tez czasem wpycha nozki pod zebra, az oddechu brakuje SURI - podziel sie tymi pierogami ;) Agatek - wspolczuje Ci, ale dół z ta poprawka Ja dzisiaj tez juz skonczylam ostatnie przedporodowe porzadki - przeprasowalam posciel wygnieciona przez psa ;) i umylam wanienke (wyparzacie ja? ja przelalam wrzatkiem tylko) Czekam jeszcze tylko na waleczki do spania i hamaczek do kapieli, wypiore je i mam wszystko gotowe Od dzisiaj pije herbatke z lisci malin, pisza ze w pita regularnie w mniejszych ilosciach pomaga w porodzie i mozna ja pic od 38 tc. Zrobilam sobie dzisiaj tez masaz ;) Ale nie wiem czy to cos da jak nie robie go regularnie tylko jak sobie o nim przypomne. Wiecie co.... chyba chce cesarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta sliczna twoja corcia jest:) ja to nie moge uwierzyc ze te nasze dzieci w brzuchach juz sa takie jak dzieci no wiecie ze juz wygladaja jak normalne noworodki:P nie moge sie doczekac az zobacze swoja coreczke dagar ty chyba bedziesz nastepna choc do piatku to kto wie moze sie kolejne dzieciatko pojawi:) u nas chyba tez bedzie jednak Kornelia tak jak u dagar bo moj maz strasznie sie uparł na to imie mowie wam jestem taka wsciekła na ten wyjazd do wrocławia bo mam ponad 100km a na tym etapie to jednak kawał drogi ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta - GRATULACJE!!!!!! śliczna Twoja kruszynka, cudownie że możesz ją przytulić i ucałować, niech zdrowo rośnie dziś przepakowałam torbę, mam nadzieję że już ostatni raz. Jutro do lekarza, mam nadzieję że nie zmienił zdaniaco do mojego terminu cc na poniedziałek zazdroszczę niektórym energii, ja tylko czasem do sklepu wyjdę żeby coś na obiad kupić. Cieszę się, że wszystko poprałam, poprasowałam i posprzątałam wcześniej, bo teraz to już tylko sapię i na nic nie mam sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkońcu dotarłam. Niestety miałam dzisiaj problemy z internetem. Cieszę się, że mamy juz jedną mamusię a drugą niebawem- super!!!! Problemy z facetami chyba każda z nas ma, ale jak to mawiałam moja mama "lepiej z diabłem niż bez" i chyba cos w tym jest bo w jednej chwili bym go udusiła ze szczęścia a następnym razem ze złości.... Kasia-----a teściowa raczej mnie lubi, wszyscy jedliśmy to samo.... Dziewczyny wysłałam wam zaproszenia na nk-Jolanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×