Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Renatinka- no to widzę szalejesz :) ja zaraz zamawiam wanienkę profilowaną....muszę jeszcze dokupić matę, bo przewijak mam stojący, umieściłam go kolo łozeczka i wygląda super :) dużo jeszcze rzeczy potrzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela -------->superowe:-) Jak ja kocham ogladac takie rzeczy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn, 2 czy 1 , czasu zostało juz niewiele....co ja potem z tym zrobie....kurde nie mam sie kogo poradzic :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ciesze się, ze wam dopisują humorrki. Wychodze z biura i ide do labolatorium, zanim sie doczłapie, bedzie juz pora na pobranie krwi. A potem chyba faktycznie to z siebie wyrzucę;) a co do cycków, to ja zawsze marzyłam o obfitym biuscie, a teraz wiem, ze to był błąd;) Mój mąż jest ocywiście zachwycony. Nastraszyłam go jednak, że po karmieniu zo0stana mi dwie sflaczale skarepty, a on na to: " co się łamiesz, zrobimy drugie dziecko i znowu sie napompują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagar, ja bym wzięła jedną para, chyba że potrzebujesz konkretnie dwa rózne kolory. ja mam jedne leginsy i styka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella- dobry tekst męża hehe :D Dagar- ja takich leginsów nie kupuje bo myslę żebym źle wyglądala :O za dużo kilogramów już mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella------>dowcipny ten twoj maz;-) Angela------>ja tez nie mam superowej figurki,ale chce je nosic pod długie tuniki:-) aaaaaaaa zamówie jedna pare, czarne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar--> ja tez sobie kupilam te leginsy, ale juz jakis czas temu w kolorze czarnym. Nie sa z jakiegos super materialu,ale do konca ciazy spokojnie w nich pobiegasz. Mi jedne wystarczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiowa------>ja zamowiłam te czarne z koronka:-)I koszulke nocna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od przyszłego tygodnia zaczynam zamawiac dla dzidzi:-) Planuje tez zakupy w Smyku, musze wykorzystac talon na 20% znizki do konca lipca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar- to zdawaj realcję z tego co zamówsiz, chętnie zobaczę też linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, juz jestem... mam juz wyniki glukozy i mieszczę sie w samym środeczku normy, hura!!!! przy okazji odebrałam krew i mocz. wszystko ok, tylko hemoglobina spadła mi do 11,5. co robicie zeby ją podwyższyć? Acha, chciałm się pochwalić, ze od zeszłego tygodnia robie furorę na mieście. Dostałam w prezencie koszulkę (t-shirt) dl Ciężarnej z napisem na brzuchu: WYCHODZĘ JESIENIĄ teraz trudno zachowac mi anonimowość;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella--> ten t-shirt jest swietny!! Zaloze sie,ze wszyscy reaguja usmiechem :) A ja przed chwila tak sie usmialam,ze szok. Licytowalam na allegro kombinezon na zime dla malego: kurteczka + spodenki, rozm 74, nowe, niebieskie, w srodki biale. Sliczne. No i facet chyba zapomnial ustawic cene minimalna, bo wygralam te aukcje za 26,50 zl + przesylka hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) dawno mnie nie było ale mam nieciekawą sytuację tzn. nie wiem kiedy przyznają mi zasiłek chorobowy a co za tym idzie macierzyński...dostałam pisemko że nie podoba im się ilośc przepracowanych godzin w danych miesiącach a co za tym idzie różne wynagrodzenie i muszą coś tam rozpatrzyć ponownie,dodam że mam nieodpowiedzialną szefową ,która po dostaniu tego samego pisemka pojechała sobie na urlop nic z tym nierobiąc a ja czekam bo to ona musi załatwić.Słyszałam że w Zus jest taką instytucją że mogą to odwlekać i odwlekać jak coś im sie podobac nie będzie.... A tak z innych rzeczy to w czw. też czeka mnie nieszczęsne badanie z glukozą(a juz myslałam ze będę miec darowane) ,cycki mi nie urosły i mam nadzieję że nie urosną (mam 75 G jeden ,drugi 75 H (masakra :/) przy drobnej budowie ciała,mój mąż się smieje że ma dwa w jednym- \"mały\"i duzy:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Grubaski:) JA tez mam spore dojniki i mam nadzieję że po porodzie stracę troszkę bo bo buty to ja widzę na szafce a nie na nogach:):)Chyba dopadła mnie jakaś panika przez ostatnie dni i spać nie mogę jak pomyśle że jeszcze nie całe 10 tygodni to ja już wszystko chce mieć na gotowe a męża to podziwiam że wytrzymuję to moje napięcie przed porodowe bo idzie oszaleć z dnia na dzień boję się coraz bardziej ale nie że nie podołam jako mama tylko czy zdążę wszystko zorganizować ahhhhhhh płakać mi się chcę ale cóż. Rumialla----->t-shirt rewelka:) Mewka123---->ja też mam glukozę w czwartek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma - mam dokładnie to samo! Staję na głowie, żeby posprzątać, nie mam wybranego wózka, musze kupić całą masę rzeczy dla malutkiego i zadręczam się myślami, czy na pewno wszystko bedzie dobrze i czy malutki urodzi się zdrowy :-O To jest straszne!!! Renatinka - rzeczywiście napaliłam się na ten wózek na początku ciąży, ale czym dłużej go oglądam i o nim czytam, to mam wątpliwości! Masz może jakieś linki do opinii? Mnie tylko zastanawia to, że na allegro niektórzy odsprzedają ten wózek po 2-4 m-cach a jak wózej jest dobry, to użytkuje się go ze 3 lata! Jest wiele wózków, które mi się podobają w necie, a jak zobaczę w sklepie, to są bleee. Zgłupiałam zupełnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Mi też urosły piersi, ale nie tak bardzo, miałam 75C, a teraz 75D. Mg - wybrać wózek przy takim wyborze na rynku to rzeczywiście wyzwanie. ja zdecydowałam się na x-landera, bo moja koleżanka pracuje w dużym sklepie dziecięcym i rozmawiałam też z jej szefem i polecili mi ten wózek Dzisiaj byłam u lekarza i nasza Nadunia waży już prawie 1 kg, a dopiero zaczął się 26 tydzień. do tego tak wystawiła pupcię, że mogłam na własne oczy przekonać się, że będziemy mieli dziewczynkę! Ja kupiłam sobie dresiki Pumy za kolano na gumce, to będę potem używała po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianella - też chciałam taki T-shirt, jest zarąbisty!!! Dagar - w Smyku są piękne ciuszki! Ja Nadii kupiłam kilka, a dziewczyny z pracy kupiły mi dzisiaj boski sweterek z kokardkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff pracowity dzień.... mnie to chyba tez dopadlo - sprzatam, ukladam ciuszki, robię zakupy dla synka... to sie nazywa wicie gniazda ;-) Ja tez jakis czas temu kupilam sobie legginsy, ale zwykle - bede mogla je tez zalozyc po ciazy. Brzuszek sie miesci, gumka jest elastyczna i naciagam ja az nad brzuch - nic nie uciska ;-) Mewka - wspolczuje Ci, nie denerwuj sie, jak szefowa wroci to popros ja zeby Ci pomogla (w koncu tez jest kobieta) Renatinka - rzeczywiscie tanio, niektorzy nie ustawiaja ceny minimalnej Rumianella- super ze masz dobre wyniki. Na hemoglobinke dobry sok z burakow (hmmm a moze na zelazo?? niewazne, na pewno Ci nie zaszkodzi hehehe) Tez chce taka koszulke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, długo mnie nie było bo byliśmy z mężem nad morzem. właśnie skończyłam czytać zaległości.ufff Pogoda była totalnie w kratkę , ale może to i dobrze. Za to odpoczełam- bo nic w domu nie trzeba robić itp. Ale zmartwiłam się trochę wagą bo przytyłam już 15 kg. i jak nic przekroczę 20. ( nie boję się tu o siebie tylko o maleństwo) chociaż wyniki łacznie z osławioną glukozą są w porządku a biust z 75A/B zwiększył się na 75/80 C Nad morzem full ciężarnych i dopiero co urodzonych maleństw. Nie mogłam się napatrzeć na wózki i wiem jeszcze mniej niż przed wyjazdem. Tak się na nie gapiłam że raz wlazłam na szybę - wielki huk bo walnęłam głową ale nic się nie stało. Normalnie ludzie naokoło się śmieją w takich wypadkach , ale jak robi to kobietka z brzuchem to wszyscy się przejmują i ogólnie zrobiło się zamieszanie - a ja nie lubię być w centrum zainteresowania - zaraz uciekłam ale z nerwów się popłakałam :-( Rumianella ja też dostałam taką bluzeczke w prezencie tylko że białą :-) MG29, nieznajoma- ja też dziś wpadłam w lekką panikę , że się ze wszystkim nie wyrobię do porodu. Jutro zabieram moją mamę na zakupy i może się trochę uspokoję :-) aaa mam jeszcze pytanie do rozmiarów ubranek- spotkałam wczoraj kolezanke z miesiecznym bobaskiem i powiedziala że ona też kupowała ubranka 62 cm , dziecko urodziło się mając 58 a ona musiała dokupywać ubranka mniejsze bo w nich pływał- i nawet teraz po miesiącu chodzi w 50!! i to różnych producentów - już sama nie wiem jaki rozmiar kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojć Kasiu, ale musialo bolec... Ja tez sie gapie na wozki,ale jeszcze na zaden slup nie wpadlam ;-) JA tez mam problem z rozmiarami - kupilam kilka sztuk 56 na poczatek a reszte na 62. Ale przestalam sie tym martwic - jakby co wysle meza do sklepu i juz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ten t-shirt:) Jakiś taki dziś dzień mam że jestem mało wygadana,głaszczę brzuszek i mówię do mojej córeczki i płacze nie wiem czemu chyba hormony:o No to nam koleżanko wypoczęłaś nad morzem super świeżutkie powietrze więcej przestrzeni super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie zamówiłam koc http://www.allegro.pl/show_item.php?item=680570568 i poduszkę http://www.allegro.pl/item676983592_zdrowa_poduszka_klin_dla_niemowlaka_firmy_matex.html dziś znalazłam w moim niewielkim miasteczku sklep z niedrogimi ubrankami, na razie większość to letnie rzeczy, ale wyszukałam body z długimi rękawkami w tym jedno z napisem \"syneczek mamuni\" za 10zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma------> ja tez czasem mam takie schizy......dzisiaj jest mi bardzo smutno,ale tak jakos bez powodu:-( Angela------>bede podawac linki na biezaco;-) Kasia444--------. witaj Brzuchatko :-) Czy wy tez macie czasem takie delikatne kłucia w okolicy pępka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×