Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limonka2+1

PAŹDZIERNIK 2009

Polecane posty

Oj szalejecie z zakupami dziewczynki! Migotka fajny ten kocyk! Nieznajoma - ja tez tak czesto mam, czasem siedze i rycze bez powodu ;) Dagar nie smutaj sie :) Klucia w pepku nie mam, czasem tylko taki dziwnie wrazliwy jest, ze az boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagar ja mam takie kłucia, ale lekarka powiedziała, że wszystko ok. Czasem mam takie kłucie, że przechodzi mi aż do krocza, masakra, ale za jakiś czas przechodzi, więc się nie przejmuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pare dni mnie nie było byłam w szpitalu bo znowu zaczęłam krwawić jest już troszke lepiej pewnie wszystko przez to moje niskie łożysko jakoś damy rade jeszcze niecałe 3 miesiące pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery, no pewnie ze dacie rade!!! Zotało nam juz mniej niz sto dni, a żadna z nas nie robiła stódniówki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Boze, jaka mialam noc. O 5 rano obudzilam sie z takim bolem w krzyzu albo w okolicy lewej nerki,ze myslalam,ze mnei sparalizowalo. Kurde, jaki bol. Maly musial mi gdzies na zakonczenia nerwowe naciskac, bo nie moglam sie polozyc. Tylko siedziec albo chodzic. Auuuccc!! :( Ide na spacer, kupic mu jakies ciuszki, moze przestanie mamie cisnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe studniowka, dobre! Mery - trzymaj sie dzielnie! Ale mialam noc.... obudzilam sie o 2, nie spalam do 6 prawie... Chyba tez zaczynam sie robic poddenerwowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewczyny a ja noc może i mialam dobrą, ale rano poszlam i kupiłam sobie czereśnie, no i wpitoliłam z 0.5 kg i skończyło się takim rzyganskiem, że omalo nie zemdlalam :( teraz wiem że Martynka nie lubi czereśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Macie racje, nie zrobiłysmy sobie studniówki...:-D Mnie zostało 96 dni;-) Mery----------->trzymajcie sie, bedzie dobrze:-) Angela-------> przypomniał mi sie film \"Czarownice z Eastwick\", jak ta babka rzygała,ale to chyba były wiśnie :-P Renatinka------->przekupujesz brzdaca ciuszkami;-) K_Z_Kasia--------> ja tez tak sypiam, a ciekawe, co bedzie potem;-) Lalune---------->widze,ze nie jestem sama w kłuciu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery łączę się w bólu z niskim łożyskiem :( Mi na szczęście się podnosi :) Wiecznie na tabsach ehhh Od 3 m-ca się też tak męczę no i absolutny zakaz brykania z mężem, biedak jeden, faceci to mają przerąbane jak kobita w ciąży :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy dzień znowu zaczęłam od krwawienia z nosa!!! Ja ja tego nienawidzę, cholerka otworzyłam tylko szafkę gdzie trzymam pieprz i kichnęłam i teraz walczę znów z krwotokiem już jakąś godzinkę, no powoli przechodzi ehhhhh Pociesza mnie myśl, że bliżej końca niż początku :D:D:D:D:D Koleżanka urodziła tydzień temu chłopca, był owinięty pępowiną wokół szyi, ale godzinka i mały był na świecie :D:D:D zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki:) Mery27--->dacie rade:) Ja jakoś dziś noc przespałam bez bóli i częstego siusiu,mąż mówił że jak spałam to czuł jak mała kopała cały czas i umówił się z nią że jak będzie wychodzić to żeby mnie nie bolało bo jak ma boleć to niech siedzi i czeka aż ją wyciągną bo mamusia już dużo wycierpiała a on mu odpukiwała i tak się dogadywali:):)kochany:):)pewnie że się posłucha bo to córeczka tatusia :):) Renatika i K_Z Kasia----->dziś jest ok ale ostatnie noce miałam takie same :( Angela24--->współczuję czersienki są takie dobre wybredna ta twoja pociecha:) Dagar---->mi zostało 80 dni:) Brzusiowa ---->ty to masz kochana przerąbane z tym nosem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznajoma, mam nadzieję, że córcia posłucha tatusia. Mój maz tez z nasza malą rozmawia - -mają nawet swoje tajemnice;) a ja zauważyłam, ze jak czytam małej na głos, to rusza sie bardziej. Tez juz czytacie swoim brzuszkom? Brzusiowa, współczuje tych krotoków. Ja mam nadal strupki w nosie i ogólnie podrażniony nos, ale nigdy nie miałam krwotoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. ja mam już 29 tydz. dzidzia waży około 2 kg. wydaje mi się strasznie dużo. przytyłam w ciąży 10 kg. też powol zaczynam kupować różne rzeczy. zamówiłam już: http://www.allegro.pl/item676799583_okbaby_wanienka_onda_termometr_korek_wsk_wody.html http://www.allegro.pl/item673214795_orlando_4_w_1_wszystko_na_tej_aukcji_wozek_fotel.html http://www.allegro.pl/item674880015_6_elementowa_posciel_orginalna_baby_raj_promocja.html http://www.allegro.pl/item678989636_kojec_lozeczka_sun_pelen_wypas_6kol_polecam.html kupiłam też śpioszki itd. zamówiłam położną i osobny pokój. położna dała wytyczne co kupić do porodu i muszę się tym zająć od poniedziałku. duuuuuuużo tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baczyskooooo1
a co to za wymogi? może pieniądze niech da na te zakupy jak taka mądra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po długiej przerwie ;) byłam tak zajęta nie nie miałam kiedy pisać budowa idzie pełną parą. co do obaw to mnie tez to wszystko przeraża już zostało niewiele czasu a jescznie tyle do kupienia. Mery- trzymajcie sie juz nie wiele wam zostało:) renatinka- ja miałam też tak raz że mi nacisnął na nerwa że mnie bolało Ja jestem przęziębiona i nie moge sobie dać z tym rade jak mi nie przejdzie do poniedziałku to ide do lekarza. Ja też mam czasem noce nie przespane już ne jest tak jak kiedyś;) he he he. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazia112--->co racja to racja kochana na początku się cieszyłyśmy jak głupie \"O Boże kopło\",\"A ja czuła że miało czkawkę\"ojojoj jakie to słodkie było a teraz \"Żebra mnie bolą,wątroby nie czuję ,jelita szwankują oby do końca\"Ale cóż powtarzam się ale słusznie \"CIERP CIAŁO COŚ CHCIAŁO\":):):) A tak ogólnie to cały dzień zapycham się pomidorkami w śmietanie:):)mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz dostalam koszulke nocna i getry, kurcze szybko, wczoraj zamowilam, a dzisiaj juz dostalam;-) Jutro ide do ginki, a wczesniej po odbiór badan: krzywa cukru, morfologia krwi i moczu, toxo.... nie ukrywam,ze troszke sie denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ dagar na pewno bedzie wszystko ok z wynikami ile razy robilyscie juz wyniki? bo ja dopiero dwa razy: raz morfologie, mocz, toxo a raz tylko morfologie i mocz, za tydzien mam wizyte to moze bede musiala zrobic znowu dzisiaj cos głowa mi peka musialam sie poratowac apapem, moze to od pogody rano upał niesamowity, teraz przestało padac po 3godzinach deszczu ja wczoraj kupiłam w lumpeksie (moze mnie ktos skrytykuje za takie zakupy ze nie wszystko nowiusienkie mam) 2 sweterki wełniane malutkie za 6zł i kurtke z polaru na 68cm za 5 zł i jestem bardzo zadowolona z zakupu a teraz zmykam na spacer bo w koncu nie pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek-gagatek czasem te ciuszki są lepsze ja też mam zamiar zaglądnąć do takich sklepów.Ja miałam robioną już 3 razy morfologie i za każdym razem mocz nieznajoma-właśnie CIERP CIAŁO COŚ CHCIAŁO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie uwazam,ze jest cos zlego w ubrankach uzywanych. Wogole to takie malutkie ubranka nawet uzywane sa malo uzywane, bo ile taki maluszek je ponosi. Poza tym sa czesto lepsze gatunkowo niz te,ktore mozna kupic w sklepie. Ja dzis kupilam super, super,super swietna rzecz: pajacyk z dzianinki, taki jak cienkie sweterki w paseczki. Jest po prostu sliczny!! pod spod rajstopki i body i maly bedzie przystojniak :) Te ciuszki trzeba po prostu dobrze wyprac. A wlasnie! Jaki proszek kupujecie do ubranek dzieciecych? Lovelle czy cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar- no to szybko dostalaś porzesyłkę i jak koszulka fajna?? Ja slyszałam że proszek Jeelp jest dobry i chyba ten kupię. a mnie coś pobolewa kość ogonowa..chyba już mi dzidziek uciska. Jeszcze 86 dni i koniec tego "błogoslawionego" stanu :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ten Jelp ogladalam w sklepie i na nim jest napisane,ze jest antyalergiczny. Nie wiem,czy Lovella tez. Lovella jest bardziej rozreklamowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatinka ja sobie kupiłam bobas proszek yeż jest antyalergiczny już poprałam ubranka te co dostałam a następnie te nowe muszę wyprać. angela- mnie tez boli kość ogonowa nia codziennie ale boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lubie wyszperac cos w lumpeksie zwłaszcza ze ciuszki po małych dzieciach naprawde sa w dobrym stanie a co do proszku to nie wiem jeszcze jaki kupie, synka ciuszki prałam na poczatku w loveli ale bardzo szybko przeszłam na \"dorosły\" proszek bo nie mial zadnego uczulenia od niego czy ktoras z was ma moze zgage?? bo mnie strasznie meczy wieczorami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatek----->kochanie ja miałam zgagę na początku ciąży teraz już ok czasami ale to bardzo rzadko mam i mój lekarz mi powiedział że mogę brać Rennie albo pic rumianek małymi łyczkami,a co do ciuszków to osobiście uważam że to super pomysł bo ile takie maleństwo pochodzi w takim sweterku czy dresiku,pewnie że się opłaca kupować w lumpexie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem cała happy bo jadę do mojej najlepszej funfeli i mąż odbierze mnie koło 24 dopiero nie widziałam jej jakieś 2 tygodnie i się boje że jak zaczniemy gadać to nie skończymy albo czasu nam braknie:):) Miłej nocki Aniołeczki:) Buziole 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela------>koszulka bardzo fajna, tylko mogłam wziac wieksza, bo lubie bardzo luzne, ale nic to........potem sie przyda:-) Getry tez sa fajne,ale nie jest to jakis rewelacyjny materiał.....juz sa uprane i moze jutro załoze do lekarza:-) Ja chyba bede prac w Lovelli. W ogole musze wyprac moje stare poczciwe pluszaki i przekazac je w wianie córci :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece obejrzec \"Misia\",jest na jedynce, ta komedia zawsze mnie rozwala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×