Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Lista babeczek, które dały sobie czas do 15.02 1. Cortina 2. zaczynam_od_nowa 3. RamonaSama 4. truskawka22 5. anaaaaaaa 6. mała555 7. kaniuga 8. Dead_girls_dont_say_no 9. porzucona księżniczka 10. edziorek1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam kogo wypytac Ma kumpla z ktorym sie 3ma ale ten kolega nie jest za tym zebysmy byli razem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramona, idz do kina , na spacer, siedzenie w domu powoduje że tylko się dołujesz. Mnie koleżanka wyciągnęła właśnie i idziemy na 19.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednego co wie co on czuje itp zreszta juz doszlo do mnie to ze my juz nie bedziemy razem I napewno sie nie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam go jakby sie obrazil to na 2 dzien by sie odezwal Nigdy nie robil tak jak teraz zawsze odp cokolwiek jak do niego pisalam teraz milczy To Juz KONIEC Dosc złudzeń Odszedl na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramona ja też czekam, wszakże dopiero albo aż 3 dni, ale ostatanio mój zadzwonił dopiero po 1,5 tyg. Więc spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Moj tak nie robil Zawsze napisal choc "Nie pisz do mnie" jak zameczalam go smsami Teraz nic.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz rozumiem, że nie piszesz żadnych smsów, zgodnie z naszymi ustaleniami milczysz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D i co to ma być za załamka! Dziewczyny bo się zmarszek dorobicie przez takie użalanie sie a powiedzicie sobie szczerze oni są tego wart? Mi tez jest ciężko cholernie ale coś próbuje robić! Do 15.02. trzymajmy sie jeszcze wariantu, że może byc dobrze a potem sie zobaczy. Udanego wieczorku i pozdrowienia dla wszystkich a i witam nowe kolezanki :D GG mi nie dziala więc sobie teraz tu popisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj wszedl to przez nich padlo napewno :p Jutro chce isc do wrozki wezme jego zdjecie ciekawe co mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramona jak musisz to idz do tej wróżki, ale nie wiem czy nie będzie gorzej. Moje GG też wywaliło, może to ich sprawka byśmy o nich nie plotkowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze 9 dni temu slyszalam ze bardzo mocno Mnie Kocha :( ehhhhhh Popłakałam sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramona, a jak ci wróżka powie, że to nie ten, że nie wróci, będzie ci lepiej, a tak nadzieja matką głupich - czekamy do 15.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie pisalam do siostry zeby jakos mi pomogla moze jak by ona z nim porozmawiala to by sie czegos dowiedziala Odpisala mi tak "NIC NA SIŁE"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×