Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Madzialińska - jest tabela rozmiarów ale i tak sie cykam :O niby się mieszczę w tej ich rozmiarówce ale cholera wie :O http://www.happymum.pl/sklep3/?grupa=outlet Upatrzyłam tam sobie lniane brązowe długie spodnie i czarne tez długie.... no i jedna z sukienek też mi sie podoba. Ceny jeszcze znośne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie super fajne ciuszki te pierwsze czarne spodnie fajne ta czwarta sukienka ,ten piąty komplecik szary ,siódma spódniczka czarna z kwiatuszkiem po boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
ja też przymierzam się do kupienia czegoś w happymum, ale też mam opory jeśli chodzi o zakupy przez internet. Całe szczęście mają sklep niedaleko moich rodziców, więc jak pojadę do nich w odwiedziny to może odrazu zajrzę :) jakaś taka juz dziś padnięta jestem. Coś mnie plecy zaczynają boleć (chyba za długo siedzę w jednej pozycji) i czuje takie jakby ciągnięcie w okolicach pachwin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajne ciuszki a ja wlasnie sie przekonalam ze jednak nie kupilam spodni ciazowych:o tylko zwykle spodnie z szerokim sciagaczem bo widze ze te golfy ciazowe sa zupelnie inne ale gapa ze mnie choc mysle ze te moje spodnie tez beda dlugo sluzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciuchy masakra dla mnie każde zakupy ubraniowe to horror. nigdy nic mi się nie podoba i zawsze mam wrażenie że w każdym sklepie jest to samo. lubię klasyczne rzeczy bez cekinów brokatów rysunków itp. a takich rzeczy albo nie ma albo są ch.... drogie. odbiegając od ciuchów ostatnio chciałam kupić okulary przeciwsłoneczne ale u optyka. klasyczne bez ozdób. i wiecie co udało mi się po 3 godzinach i kilkunastu zakładach a co jest najlepsze były przecenione bo taki modele nie są popularne. na samą myśl o zmianie garderoby i związanych z tym zakupach robi mi się zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa to ta stronka :) Juz ja kiedyś przejrzałam od deski do deski. Fajne te ubranka i cenowo nawet do przeżycia... ale patrząc na ich rozmiarówkę to chyba musiałabym brać największy rozmiar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te wszystkie modelki pokazane to maja rozmiar xs albo s praktycznie nigdy nie pokazuja teższych kobiet. A wiadomo że na tęższych te ciuszki zupełnie inaczej bedą wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyta w sklepie z ciuchami dla ciezarnych przede mna- kupilam kilkA par ubran w zwyklym sklepie w wiekszym rozmiarze i jak na razie jest ok. Jesli chodzi o spodnie to z racji tego ze nie chodze juz do pracy zakladam zwykle czarne (w pasie na gumce) - cos jak legginsy ale troche luzniejsze... Ciesze sie ze Greczynki dosyc otyle sa i dlatego latwo jest cos znalezc w wiekszych rozmiarach- kupuje ciuchy w rozmiarach \"l\" i xl\" i jeszcze sa za luzne. A wiem ze w Polsce to by bylo niemozliwe .Jedynym zakupem ze sklepu z moda dla ciezarowek jest sukienko-tunika, ktora sprezentowal mi maz kiedy plakalam ze nie mam sie w co ubrac :-). Wiec na razie zle nie jest... choc od czasu do czasu napada mnie by zalozyc cos co nosilam przed ciaza i wciaz sie dziwie ze jest ciasne...;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialinska - ja też pewnie musiałabym wybrać największy rozmiar wg ich tabeli bo w biuście mam 107 cm a w biodrach 112 cm. Ale i tak boję się kupować przez sieć bo cholera wie jak to będzie leżeć :O Przedyskutowałam sprawę z mężem no i wybierzemy się w niedługim czasie do Wawy do tego sklepu - chociaż jest ich w stolicy kilka. Wolę poprzymierzać i być pewna, w końcu kasa za to nie mała, ale słyszałam że te ciuchy są świetne jakościowo. Tam też wyhaczyłam rozmiar XXL którego nie ma w tabeli...to jest właśnie kupowanie w necie, nie cierpię tego :O Michaa- ja też lubię prosty styl bez nie wiadomo jakich ozdobień, aczkolwiek lubię bardziej coś eleganckiego niż sportowego. Nigdy nie miałam problemu z kupowaniem ciuchów....no a teraz robią się schody. Może trzeba było się katować przed ta ciążą i schudnąć 20 kg to z kupnem ciuchów nie miałabym problemu :O Wkurza mnie że w tych sklepach to same miniaturowe ciuchy jakieś XS :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety mnie też to dobija co to wogóle za rozmiar xs przecież w polsce nie żyja same szczupłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie... w sklepie mają większe rozmiary a na stronie internetowej już nie :O Co to za polityka ?? Tasia dla Ciebie mam Dwa sklepy w Łodzi Mama Style 1) Żwirki 8 2) Zachodnia 107 Jak byłam w Ptaku to mieli troszkę ciuszków ciążowych, ale mało. Kupiłam tam u nich bluzkę firmy BRANCO. Nie była tania bo kosztowała 89 zł, ale jakościowo jest super. Może być i elegancka i sportowa. Facet powiedział, że w tych sklepach mają wszystko od bielizny do grubszych ubrań i bardzo zapraszał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna ta bluzeczka dzieki za adresy sklepików musze któregoś dnia sie wybrac może znajde coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie szkoda ze nie pokaza tych ciuszkow ciazowych na prawdziwych kobietach w ciazy bo wiadomo ze w kazdej czesci ciala sa tezsze a nie wezma modelki szczuple z kazdej strony zrobia im brzuch i tyle.... a ja znowu jestem sroka uwielbiam wszystko co sie swieci cekiny brokaty cyrkonie dzety wszelkie gadzety by z kilometra sie swiecily hehe i wszystko mam rozowe srebrne i zlote wiem to smieszne... i to jest tez problem bo znowu ciazowe ciuszki sa dosc powazne i klasyczne no coz pozostaje mi kupowac i samej sobie je obszywac cekinami (mania) juz wyobrazam sobie co bedzie jak bede miala corcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uwielbiam wszelkiego rodzaju cekinki koraliki kolor rózowy ,brzoskwiniowy super i róznego rodzaju kwiatuszki motylki serduszka dlatego chciałabym by była córeczka ale najważniejsze by było zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek.......termin......kg+.......tc.. ... . ...miasto mycha881.........26.........1.11.........1,5.......15t c. .......Otwock tasia1985.........24..........2.11........1,5.......16 tc...........Łodz pindilindi...........32.........4.11.........0......... ...............Gdynia Iwusia_25.........26.........9.11........0,5....... ................Gdańsk Aaanniiaaa........25.........9.11........1,1.......15 tc.......Warszawa Korciuchna.......25..........10.11......3,5.......14 tc........Sosnowiec gawit_79..........30.........12.11.......2......15tc.. .............Łódż Kiki1980...........29.........14.11.......3.5......15 tc ............Gdańsk miśka1803........30..........14.11......2.........11t ...Katowice/Tychy Ejmi................27..........15.11......2.........14 t.......Ostrów Maz. kropcia............25..........15.11......0.........14 t..............Kielce madzialinska76...33..........15.11......1.........14t.. ...........Puławy spa_cja............29..........15.11......2.......... ................. Calineczka_22_...22........16.11/30.11 wg USG.....0....12tc......Śląsk agusiaradom......30..........10.11......0..........14t.. .............Radom Mathea...........26...........16.11......2...........13t c............Grecja _nowa_............32..........17.11......1..........13tc ............Gdańsk natalia86.........23..........20.11......1,5.........12t c........Środa Wlkp eddi29.............28..........23.11......0...........11 tc..............Śląsk Martushia.........23..........23.11......1.......... ..................Lublin michaaa...........28..........25.11......0.......... ..................Lublin tyllkaaa...........19..........26.11.......0........10tc ......Dzierżoniów mili_23............23..........05.12........?........12t c.....TomaszowMaz Maggie84.........25..........31.10.......0.......... ...................Płock no i zaczynamy dziś ze Skorpionkiem 15 tc :) tasia ja znalazłam jeszcze sklep ciążowy na Zachodnioej 90 (zaraz obok takiej chińskiej knajpki). sama kupiłam rybaczki na allegro, ale jeszcze nie doszły, więc się nie wypowiem w tym temacie. jak przyjdą i będą dobre to od tego samego sprzedawcy kupię długie spodnie. ma zarówno jeansy i takie bardziej eleganckie, też chciałam lniane, ale niestety nie ma :( Widziałam ciuhcy ciążowe w H&M , nawet mieli duże rozmiary, ale ceny mnie zszokowały :( jednak jak nie będzie nigdzie nic taniej, to będę musiała się szarpnąć :( W Ptaku znalazłam na siebie spodnie dobrew w biodrach, ale za to dużo za długie :( no ja nie cierpię robić zakupów ciuchowych :( ale muszę! muszę też kupić sobie jeszcze ze 2 tuniczki i na jesień coś cieplejszego! więcej rzeczy kupować nie będę, chyba, że trafi się nam jakaś impreza. w ogóle musze jechać do koleżanki, obiecała mi coś pożyczyć, tyle,. że ona jest ode mnie troszkę szczuplejsza i nie wiem czy to na mnie wejdzie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam adresy paru sklepików Salonik przyszłej mamy na retkini ul Armi Krajowej 32/13, ul Próchnika 13 lub 15 firma 9 fashion, podobno jeszcze na Legionów 59 sklep Sofi. Ja jeszce nie byłam w tych sklepach wiec nie moge nic doradzic gdzie są fajniejsze ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A podobno na Rydzowej to jest na teofilowie jest komis od wózków po ciuszki dla dzieci siostra mi cos o tym komisie napomknęła podobno sprzedaja tam o połowe tansze rzeczy dla dzieciaszków.Trzeba sie któregoś dnia przejechać i popatrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jeden sklepik z odzieżą ciążowa na kościuszki 32 firma mama fashion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Oj widzę, że adresy w Łodzi sie posypały :) Jak będę u rodziców to może gdzieś zajrzę sobie. Dzięki tasiu! Normalnie sie tu dziś zaziewam chyba... :O Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
Ja też witam z rana :) zapowiadał się ładny dzień, ale już się chmurzy, znając moje szczęście, to zacznie padać jak będę z pracy wychodziła ;) madzialinska ja też ziewam jak szalona - strasznie mi się wstać nie chciało. Także dziś dzień zapowiada się baaardzo długi, a jeszcze wieczorkiem wizyta u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam soboty jak zmiłowania, nie trzeba będzie wstawać wcześniej :) Oj wizytę u doktora to mam dopiero przed Bożym Ciałem... wiec jeszcze ponad 2 tyg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
my planujemy jutro po pracy jechać na weekend nad morze, do rodziców mojego męża. Jak wyjedziemy ok 19 to jakoś w nocy będziemy na miejscu. ja u swojego lekarza mam wizytę w połowie czerwca i mam wtedy zrobić morfologię i mocz. Ale do końca nie jestem przekonana do tej lekarki, dostałam namiary na tego lekarza, do którego idę, podobno fajny człowiek i dobry specjalista i planuję się przenieść do niego. Idę do niego prywatnie a na wizytę czekam juz z półtora miesiąca ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
a u mnie to jest tak, że ja nawet w weekend wstaje wcześnie. Tzn do pracy jak idę muszę wstać o 6:00, natomiast w weekend od 7:00 jestem na nogach i czuję się wyspana :) jednak godzina sporo robi. Oj coś mi się wydaje, że dziś w pracy będzie dzień słodkiego lenistwa ;) siedzę tu od godziny a póki co jedyne co zrobiłam to sprawdziłam pocztę i odpisałam na kilka maili ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×