Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

teraz to będziemy się raczej dowiadywać o kolejnych dziewczynkach a nie chłopcach :) Wydaje mi się, że limit na chłopców został wyczerpany :) Wiadomo, że w przyrodzie więcej dziewczynek więc teraz kolejno będą się pojawiać Julki, Zosie, Zuzie a nie Jurki, Zbyszki :) Pozdrawiam niby ze słonecznego ale za to wietrznego Gdańska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w kwestii przewagi chłopców nad dziewczynkami. Taka jest prawda,ze biologicznie rodzi się wiecej chłopców niz dziewczynek, ale potem w miarę wzrostu to się wyrównuje (bo niby nie jest to słaba płeć, ale jednak, baby są wytrzymalsze i silniejsze). Ale przyznaje,ze czas już na dziewczynki! Chociaż ja tez zaczynam wierzyć,że zamiast Karoliny bedzie facet mały. Ale już w środę mam USG i może się okaże. Na razie ruszamy do Zielonej Góry na badania z teściem. Pogoda się ustabilizowała, nie pada!!! Duchota wczorajsza, po burzy minęła,ale nadal wisi coś w powierzu. Dobrze,ze choc ciepło jest. Ale senna jestem tak bardzo, że w aucie od razu chyba padne. Pozdrawiam serdecznie. Miłego dnia dziewuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenek, dzieki za prognoze bo jeszcze nie wychodzilam! No to wyglada na to ze ja... jako ostatnia dowiem sie plci swojego dziecka, bo 23 lipca (no chyba ze malenstwo bedzie nie wspolpracujace).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) U nas też wczoraj wieczorem była burza i lało, a przez cały dzień było duszno na maksa Tak właśnie czytam i nie wiem co myśleć. Chodzi mi o to co napisała Sroczka, że była w szpitalu, bo robiła się jej taka twarda kula na brzuchu i że to są skurcze. Trochę zaczęłam się martwić, chociaż wszyscy wokoło mówią mi że to ruchy. Bo od dwóch dni, wczoraj troche mniej zaczyna mnie pobolewać brzuch i jak się położe to też mi taka górka, kula sterczy! Ale jak już się położe to widzę że się przesuwa i robi się normalnie, a wczoraj nawet dojrzałam jak mi brzuch podskoczył i to był ładny kopniaczek. Więc może to jednak ruchy, skoro widzę jak dziecko się rusza, sama nie wiem. Nad ranem obudziłam też się z lekkim bólem brzucha i znów ta górka i dopiero po jakiś 15 min. małe się uspokoiło. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde natalia ty juz nawet po brzuchu widzisz jak male cie kopie? ale fajnie a jeszcze kompletnie nic nie poczulam:( choc moze cos tam delikatnego od srodka poczulam ale to pewnie moje jelita nie nastawiam sie...czekam z niecierpliwoscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... u mnie dziś kolejny dzien duszno i parno- nie ma czym oddychać... pewnie wiczorem znów popada albo jakaś burza przejdzie... zazdroszcze Wam że czujecie juz ruchu... ja narazie nic... chociaż początkiem tyg czułam takie łaskotanie w brzuchu i sie zastanawiałam czy to nie pierwsze odczucia ruchów... ale ostatnio jakby tego mniej i żadziej wiec nie wiem czy to To...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witjcie dziewczynki,ja też nie czuje jeszcze ruchów ani kopniaczków maleństwa:( Tłumaczę sobie że napewno jeszcze za wcześnie zwłaszcza że do najszczuplejszych nie należę,mam tylko nadzieje że z dzidzią jest wszystko dobrze ...a do usg jeszcze 10dni Przyszedł mi do głowy pomysł że skoro jesteśmy tak rozsypane po polsce a nawet po świecie i trudno sie poznac,spotkac to może poznamy sie na Naszej Klasie bo pewnie większośc z Was ma takie konto... wiem że pewnie nie wszystkim spodoba sie ten pomysł ale może będą zainteresowane??? Bardzo jestem ciekawa co Wy na to? Buziole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja tez jeszcze nie czuje ruchów maluszka. Raz mi się wydawało, że wyczułam lekkiego kopniaczka, ale teraz od kilku dni spokój... W sumie lekarz mi mówił, że mam na to jeszcze czas, więc staram się tym nie przejmować :) Hamuda, już chyba któraś dziewczyna proponowała naszą klasę , ale jakoś to przeszło bez większego echa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydawało dziewczyny, że ktoś proponował nie naszą klasę,ale tylko umieszczanie zdjęć z brzuszkami, chyba na fotosik.pl. Ale pomysł z naszą klasą nie jest zły. Kto chce to może przeciesz przez maila podać zwoje dane. Mnie właśnie martwi fakt, że ja nie będę umiała odróżnić skurczów od ruchów i wybijania się dziecka. Ktoś kiedyś mi mówił, że jak skurcz to niby cały brzuch staje się twardy, a ja mam twardy brzuch tylko w tym miejscu gdzie dziecko właśnie się wypina. Dlatego nie wiem co myśleć. Gdzieś na innym forum czytałam o różnicach między skurczami a ruchami i według mnie są to bardzo podobne objawy i boje się że nie będę mogła ich odróżnić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Co do ruchów to ja czuję, ale najczęściej wieczorami i są one jeszcze bardzo delikatne! Co do naszej-klasy to jak dla mnie ok :) albo możemy sobie jakieś wspólne konto mailowe założyć i tam wysyłać swoje aktualne fotki :) A ja się troszkę martwię, bo wypływa ze mnie takie coś białe, bezwonne! i nie wiem czy to śluz czy wody mi się sączą :( wiem, to z tymi wodami głupie, ale nie mam pojęcia jak wyglądają wody płodowe? mają jakiś zapach, kolor? wizytę mam dopiero 07.07, nie wiem może powinnam zadzownić do ginki i zapytać ją o te wody? A poza tym w Łodzi znowu parno, pochmurno, tylko czasem wyjrzy słońce! no, ale chociaż pranie mi wyschło :) Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit_79 ja mam podobny problem do ciebie. U mnie już od dłuższego czasu też pojawił się biały śluz. Czasem to tak leci, że biegnę do łazienki sprawdzić czy wszystko oki. Więcej pojawia się go jak dłużej leże i jak zaczne chodzić to wtedy wylatuje. Kiedyś też pisałam na temat wód. Mnie też zastanawia jak je odróżnić. Lekarz niby mówił mi że wszystko oki, że mam zamkniętą szyjke, ale zapomniałam zapytać jak właśnie odróżnić wody od upławów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze fajnie by bylo wrzucac fotki na jakas prywatna stronke czy cos takiego zeby osoby trzecie np nie nalezace do forum sobie nie ogladaly...ale jaka ta stronke to nie mam pojecia na maila tez by mozna bylo...no bo na nasza klase nie bede wrzucala przeciez zdjec mojego golego brzucha:) a to fajnie by bylo jakbysmy na bierzaca mialy porownanie co do brzuszkow... no nie wiem takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili_23 na Nk masz blokade,którą możesz sobie ustawic i Twoje zdjęcia mogą oglądac tylko Twoi znajomi ;)Ale oczywiście nic na sile...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie witam pierwszą koleżankę;) Wcale to nie takie straszne:);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz wejsc w edytuj profil potem w prywatnosc a potem masz wypisane wszystkie opcje co chcesz i kto żeby widział;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zaraz pokombinuje:) a pozniej osoby ktorym wysle zaproszenie i na odwrot moga sobie zobaczyc tak te zdjecia objete blokada tak? ale cimna masa ze mnie:0 niedawno dopiero profil zalozylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle, że mojego brzuszka na nk, nawet w ubraniu sobie nie pooglądacie, bo ja tam zdjęć ciążowych nie wstawiam ! na razie nie chcę, żeby ktokolwiek z dalszych znajomych wiedział (bo Ci najbliżsi zostali juz poinformowani). wiele osób, które chodziło ze mną do klasy czy to w podstawówce, czy liceum, a ju,ż zwłaszcza na studiach, nie są mi w ogóle bliskie! i nie chcę, żeby wiedzieli o ciąży! przynajmniej na razie! może później mi się to zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troszeczke nie tak:)jak już zrobisz blokade wszystkie Twoje zdjęcia będą mogły oglądac tylko te osoby, które zaprosiłaś lub te od których zaproszenia przyjęłas jednym słowem tylko Twoi znajomi;)osoby trzecie jak je nazwałaś czyli obce nie będą mogły oglądac Twoich zdjęc:);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×