Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

michaa ja kupuję na allegro. do tej pory kupiłam 3 pary spodni, wszystkie od jednego sprzedawcy i jestem zadowolona. 26.07 idziemy na chrzciny i muszę sobie coś na tą okazję zakupić :D hanka mi ostatnio w tramwaju ustępowali miejsca, mimo, że na końcu wagonu było parę wolnych :D ale taki miły pan powiedział, że nie będę łaziła na koniec, bo tramwaj ruszy, szarpnie i jeszcze się przewrócę :D nawet bilet mi wziął i skasował :D są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie :D Ejmi no zgadzam się co do tej pogody! i szczerze powiem, że cienko to widzę, jeżeli takie ma być lato :( brzuchy nam rosną coraz większe , będzie nam coraz trudniej się poruszać :( ja niestety w takie pogody staram się siedzieć w domu, bo boję się, że gdzieś na ulicy padnę! jak wychodzę, to albo się umawiam z mamą, albo idę do osiedlowego sklepiku i zawsze mam ze sobą butelkę z wodą! Pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja także zaopatrywałam się w moje spodnie na allegro mam takie pytanie w jaki sposób utworzyć taka stopkę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baska200 musisz wejść w link \"Internautko, zarezerwuj swój nick\" Na głównej stronie forum, zalogować się i tam będziesz miała możliwość wpisania kilku słów o sobie i sygnaturki/stopki :) W ostatnim okienku wpisujesz dane :) Ja znikam lulu, życzę wszystkim kolorowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! u mnie gorąco, duszno i parno... męczy mnie taka pogoda.. brzuch coraz większy rośnie... umówiłam sie juz na drugie usg- to w kierunku wad serca u dziecka itp.... mam nadzieje ze wszystko bedzie ok... baska mam pytanie... widzę, że jesteś z b-b do jakiego lekarza chodzisz i jak go oceniasz...? pozdrawiam Was gorąco... zmykam juz spać bo jutro bardzoo cięzki dzień...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam do wątku o opalaniu... rzeczywiście trzeba uwazać na plamy. Tylko, ze ja takie na twarzy mam kazdego roku. Plama na czole, nad górna wargą i na policzkach, taka ma uroda, w tym roku się bronię, bo wiem ,ze ze wzgledu na ciąże mogą jeszcze silniejsze być. Kupiłam w aptece z serii Iwostin Solecrin krem ochronny SPF 50+, moja siostra tym dziecię smaruje. i powiem,ze na razie przebarwienia nie są dużę. Ale Słońce dopiero tego roku się pojawia. hihih. Może byc gorzej. Michaa - Co do ubrań. ja kupuje tylko na allegro. Nie stac mnie (zresztą nie ukrywam,ze zwyczajnie mi szkoda kasy) na parę spodni za 130 -170 zł. I tuniki powyżej 100zł, bo takowe ceny widziałam w sklepach ciażowych. Tuniki kupuje w sieciówkach. Rozmiar wieksze,albo odcinane pod biustem. Albo kupuje na allegro. Ze wszystkich ubrań ciażowych tam kupionych jestem bardzo zadowolona i ceny super : spodnie za 39zł (chodziłam w nich non- stop), choć od wczoraj to tylko sukienki po domu, bo oszalec mozna z upału), bluzki od 21 do 34zł. Też super skrojone, wygodne i dobrej jakości. Poza tym naprawde szkoda kasy na te kilka miesięcy. Jakies 3 bluzki i 2 pary spodni dostałam od siostry i bratowej . Tylko siostra ma 10cm mniej wzrostu,a bratowa jeszcze nizsza jest. hihi. mam zatem rybaczki! Na razie poszukuje spodenek krótkich lub do kolan - przewiewnych i lekkich. Ale widziałam takie kiedyś w tesco - z luznym sciągaczem w pasie - i takie sobie kupie jak dostane. Michaa jak chcesz to podam namiary na sprzedawców na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I z tego wszystkiego zapomniałam napisac wrażenia z wczorajszego USG. Szaleństwo po prostu! Spóźnienie lekarz miał godzine, bo jakas kobieta 2 godz wczesniej stała w korku i wszyscy na nią czekali. Ale nic doczekaliśmy się i my. Wszystkie parametry prawidłowe. Waga ok. 410g, długa dość kość udowa - co ucieszyło mojego , ze niby dziecię wysokie bedzie. Nie mam długosci dziecka - pan nie zmierzył., albo nie zapisał. Serce pikało jak szalone, bardzo miarowo 151. Dzidzul ruszał ustami - chyba połykał sobie płyn. na wniosek niemeża - lekarz podał płeć - bedzie dziewczynka. Choć ja tam nic nie widziałam i pewności nie mam nadal.. hihi. Ale jako,ze imienia dla chłopca nie mielismy to jestem zadowolona. Zresztą płeć obojetna nam była. A tak bedzie trzecia dziewczynka w rodzinie. Jako,ze ja obstawiałam dziewczynke wygralam zakład i dostałam piccolo. hihi. pyszne tropikalne. Poza tym moja siostrzenica już na początku ciazy powiedziała ,ze w brzuchu jest dziewczynka - ona ma takie dziwne zdolnosci jasnowidzenia. A i jeszcze - zrobilismy sobie nagranie z badania i mam czarno na białym jak dzidzul wierzga nogami i kopie mnie z całych sił - chyba w żołdek,bo głową w gól leżał. Nogi wyrzucała do maksymalnego rozciagniecia - najpierw lewą, a potem dobijała prawa (żeby mnie wykończyc hihi) i tak w kóło. Teraz już wiem, stad te dziwne kłucia czasem i pobolewania jak mnie dziabnie kopniakiem takim. Ogólnie jestem zachwycona i wzruszona badaniem. I też mam czasem dziwne przemyślenia a propos zdrowia dziecka i czy wszystko dobrze bedzie. Ale takie badania mnie utwierdzaja w myślach ,ze jest ok i wszystko bedzie dobrze i teraz znów podchodze do ciaży na luzie. Stres mi minął. (na razie hihi) MIłego dnia dziewuszki - wszystkim zyczę takich cudnych wieści. A dziś konczę 22 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo nie zaglądałam tutaj ale bardzo dziękuję za wszystkie zaproszenia na nk!!!! Fajnie jest widzieć z kim się rozmawia choć przyznam się ze nie wiem która jest która;-) U nas ostatnio upały niesamowite!!!! Nie mam czym w nocy oddychać i spać nie mogę a w ciągu dnia to prawie nago po domu chodzę bo tak i gorąco:-) A we wtorek to taka nawałnica u nas przeszła że kosz na śmieci latał w powietrzu obił się o garaż i spadł przed drzwiami do domu...Ale byłam przerażona!!! Ja mam mieć badanie cukru w 24 tc tak mi powiedziała położna więc pewnie na następnej wizycie powie mi jak ono wygląda żebym się przygotowała...Ja nie muszę po laboratoriach biegać bo gabinet położnej mam w tym samym miejscu co gabinet lekarza i zawsze przed wizytą i gin ma wchodzę do położnej która pobiera krew i mocz, waży mierzy ciśnienie a potem idę do lekarza-duża wygoda!!! A tak w ogóle to brzuch(nie brzuszek:-) ) mam już taki duży że wszyscy już widzą że jestem w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ta pogoda nas wykonczy ducota straszna choc dzis jest troszkie chłodniej niż wczoraj . Ja w dalzym ciagu nie moge sie połapac która jest która na nk :) synus moj malutki coraz mocniej zaczyna szalec w brzuszku juz nie tylko smyra ale tez leciusienko uderza w brzuch ze on lekko podskakuje ale ma swoja pore bo tylko przed spaniem go czuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) U mnie też skwar niemożliwy... wszystkie okna i drzwi pootwierane, wentylator na maksa się kreci,a ruch powietrza znikomy :O Oj kiepsko te upały widzę... W nocy tez taki upał, ze nawet mi moje spuchnięte nózie nie otęchły i mam dziś takie banie, ze coś strasznego :O Dlatego też jutro urlopuję, dam sobie trochę luzu :) Choc mam kilka spraw do załatwienia na mieście, to jednak nie będzie to siedzenie 8h w pracy :) Agulina, gratulacje dziewczynki :) Jakies mały krok w kierunku zrównoważenia tej masy chłopaczków :D Ja może sie dowiem płci we wtorek, bo mam wtedy wizytę :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wczoraj dopadla taka handra, ta alergia czy cos mi sie nasilila mialam takie zapuchniete oczy i twarz wagon chusteczek mi szedl na pol godz z tej desperacji psilkam se w nos jakimis kroplami ktore mialam pod reka, a ze musialam miec bardzo podrazniony to tak mnie zaczelo piec w nosie ze wpadlam w placz i chyba z godz ryczalam, no ale wyplakalam sie wzielam kapiel troche zrelaksowalam i noc jakos przetrwalam a dzisiaj ide do lekarza mam nadzieje ze mi pomoze i wykryje na co ja taka uczulona jestem, mam nadzieje ze nie na slonce:( Agulina gratuluje dziewczynki! moze teraz czas na zmiane i dziewczynki wkraczaja do akcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja dziś byłam u lekarza na comiesięczne badanie i po zwolnienie. Ogólnie wszystko dobrze, żadnej infekcji nie ma (a już się bałam, że przez to pocenie i upały coś mi się przypałętało). Badając lekarka powiedziała, że wszystko dobrze w środku, brzuszek ładnie duży. Posłuchałam serduszka, musiałam sie wsłuchać dobrze żeby być pewna że to bicie mojej niuni :) Najważniejsze, ze wszystko dobrze. Cytologia dobrze, test potrójny też. Mocz dobrze, tylko morfologia spadła ale mam się nie przejmować tylko łykać dalej prenatal, dużo pić wody i odpoczywać. Nie biorę już luteiny, ale jakby coś się działo, że bym się gorzej czuła to mam do lekarza przyjechać i ona mi coś tam zapisze. Ogólnie jak po każdej wizycie czuję ulgę, że wszystko dobrze. Teraz za tydzień mam usg, będzie serduszko badane, może płeć poznamy bardziej, bo teraz tak 50 na 50. Aczkolwiek dziś byłam w pracy ze zwolnieniem, a wszyscy nie no chłopak będzie :) bo niby ładnie wyglądam :) zobaczymy. Na razie się wstrzymałam z zakupem śpioszków i innych :) W Gdańsku dziś znów upalnie i słonecznie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od ostatniej wizyty u lekarza z początku czerwca przybyło mi 2 kg. Więc suma sumarum już 5 na plusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) taka pogoda upał potem burza a samopoczucie straszliwe ja tez na zwolnieniu a wy jak pracujecie jeszcze ???????? tak ja na Usg a ja dopiero 16 lipca to tak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nadal tylko upal... jakoś na burze sie nie zanosi :) Ja jeszcze pracuję ale we wtorek poproszę chyba lekarza o zwolnienie... trochę odsapnę, wyśpię się :) Zreszta po dzisiejszej akcji w firmie rto nie wiem czy mam ochotę tu przychodzić... Zdarza sie to bardzo rzadko, ale dali dziś czadu... Tak nas zagazowali amoniakiem, że aż łzy z oczu poszły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulinia - gratuluję córki :) Madzialinska - podziwiam Cię że w te upały jesteś w stanie przepracować 8h! I współczuję tych opuchniętych nóg :( Mili - nie zazdroszczę tych alergii (chociaż sama nie mam i nigdy nie miałam więc nawet sobie nie wyobrażam co przeżywasz) 🌼 Zenek - nadal mamy termin na 16.11. :D Baska - ja na zwolnieniu jestem od 6 tc i powiem szczerze że dostaję już cholery od tego siedzenia w domu... 16 lipca to nie jest tak strasznie ;) szybko zleci... A ja usg mam jutro i mam nadzieję że dowiem się w końcu czy chłopiec czy dziewczynka chociaż szczerze mówiąc jest mi bez różnicy byle było zdrowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem od początku na zwolnieniu i leniuchuje sobie już 4 miesiąc na L4;-) a ten dzisiejszy upał to wyssał ze mnie ostatnie siły...A to dopiero początek lata;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jakoś tak nie spieszy mi się na zwolnienie... Tym bardziej, że dobrze się czułam. A tak w ogóle to nie lubię siedzieć w domu, wole przyjść do ludzi. Teraz te upały faktycznie dały mi się we znaki i tym bardziej jestem za tym zwolnieniem... ale tak gdzieś na dwa tygodnie i chciałabym wrócić :) Myślałam popracować jeszcze do polowy września.. jednak zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie wczoraj zafundowałam spodnie ciążowe właśnie w sklepie z ciążowymi ubraniami i osłupiłam!!!ceny jak z kosmosu!!! ja za spodnie zapłaciłam 100zł bo ponoć jakiś tam rabat dostałam;-)miałam sobie jeszcze tunikę kupić ale niestety szkoda mi było drugiej stówy;-) nie boicie się na allegro spodni czy spódnic kupować ja jakoś nie ma przekonania choć przyznam ze widziałam parę fajnych ciuszków za rozsądną cenę:-)boje się że za małe będą;-( dzisiaj się dowiedziałam ze siostra chłopaka mojej siostry(skomplikowane ;-)ma ciuchy ciążowe i chętnie mi je odstąpi więc chyba skorzystam o ile będą dobre;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym chciec wrocic do pracy. Wlasnie koncza mi sie dwa tygodnie urlopu i mdli mnie na mysl o powrocie do pracy. Ale na zwolnienie isc nie moge, o czym wspominalam. Tymczasem jak zobacze znow szefa czy kolege, to sie chyba na nich wyrzygam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sroczka, jak poogladalam to co jest w sklepach, to sie w koncu przekonalam do allegro. Wprawdzie fajne spodnie kupilam (dzieki podpowiedzi jednej z nas) w Terranova ale porzadne jeansy to juz przez internet. Wymierzylam sie bo firma proponowala dokladne wymiary i jestem z zakupu bardzo zadowolona. Fakt ze moglam wziac ciut mniejsze - bo faktycznie z ostroznosci zdecydowalam sie na wieksze a dopasowanie tych dwoch rozmiarow bylo wlasnie tak na granicy - ale i tak sa bardzo OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulinia gratuluję dziewczynki i dziękuję za namiary na allegro może uda mi się coś kupić. chciałabym jakieś spodenki i ze 2 sukienki ale w sklepach jak na złość są same małe rozmiary niby nie mam jaiś olbrzymich wymiarów ale w tej mojej dziurze rozmiar 40 jest nie zdobycia. no i te upały spędziłam dziś 2 godziny i w autobusach i miałam dość. dobrze że nie pracuje bo mój pokój ma okna na zachód i jest pod samym dachem więc gorąca jak nie powiem gdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny trochę mi lżej że nie tylko ja mam takie zajawki i panikuję. Jeżeli chodzi o ciuchy ciążowe to ja kupuje na allegro i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam już jedną parę spodni, jedną parę rybaczek i dwie bluzeczki odcinane pod biustem. Dziś kupiłam na bazarku tunikę za 25 zł, a wczoraj dwie sukieneczki na takie dni jak dziś w ciuchlandzie. Nie zamierzam wydawać dużo pieniędzy na rzeczy w których pochodzę kilka miesięcy, wolę je wydać na rzeczy dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pami
ale jestescie fajne dziewczyny kwiatek.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam problem z inna czescia garderoby:( a mianowicie ze stanikami, a jak poszlam kupic dzis kostium kapielowy to wrocilam zalamana majtki xs a stanik xxl normalnie wkurzaja mnie te giganty:) no coz bede probowac dalej moze wybiore sie do galeri tam chociaz mozna kupic pomieszane rozmiarowki... a uczulona jestem prawdopodobnie na jakies grzyby plesiaki no ale w 100% moze to wykryc tylko test a ten moge zrobic jak dzidzius sie urodzi no jak juz nie bede karmic piersia...a na razie mam jakies delikatne leki i kropelki przepisane i na szczescie momentalnie przynosza ulge, no i recepta jest jeszcze pobyt nad morzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili w sklepie new yorker można kupic rożne rozmiarówki stroju kąpielowego z jednego rodzaju ; testy alergiczne nie sa obojetne dla organizmu można różnie reagować typu goraczka, obrzęk i dlatego te przeciwskazania ja miałam dylemat z odczulaniem (uczulenie roztocza kurzu domowego) trwa takie odczulanie ok 3-5 lat a i tak nie wiadomo czy poskutkuje a poza tym na okres ciązy i tak się przerywa czyli miałam nosa że nie zdecydowałam się teraz na to odczulanie najważniejsze że są leki które można zarzuwać i które skutkują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sroczka a moze wiesz czy zniesli ten zasiłek rechabilitacyjny mieli go mzniesc w styczniu i kobiety w ciazy mogły by byc na zwolnieniu 270 dni a nie tylko 182 bo ja tez jestem od 8 tc ciazy na zwolnieniu i sie tak zastanawiam bo jak nie zniesli to trzeba bedzie latac po zusie i wypełniac druczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem od swojej pani z płac że możemy być na zwolnieniu te 270 dni i nie musimy latać do zusu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×