Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Hej dziewczyny! Moja mała już padła :) mąż finalizuje transakcję samochodową, bo wreszcie coś kupił, a ja mam chwilę dla siebie! Martynka troszkę spokojniejsza się zrobiła! już nie jest taka marudna, chociaż nadal do ideału nam daleko ;) nocka tez nawet nie zła. o 22 obudziła się z płaczem, więc dałam mleko i czopka i spała do 7.30!chociaż oczywiście wygibasy były ;) i mamusia się nie wyspała, bo musiała jej pilnować ;) a no i chyba przyszedł czas na obniżenie łóżeczka na sam dół, bo mała łapie za szczebelki i próbuje wstawać! MY tatusiowi zyczenia złożyliśmy rano! oj był zaskoczony i bardzo wzruszony, mimo, że Martynka torebki z prezentem oddać tacie nie chciała :) i buzi też dać nie chciała :D ale ona generalnie nie lubi dawać buziaków hi hi Nie odniosę się do Waszych postów, bo nie mam siły! eh muszę koniecznie oduczyć młodą zasypiania na moich rękach, bo nie dość, że kluska już sporo waży to jeszcze dla mnie to nie jest sposób na usypianie dziecka! to takie niewychowawcze moim zdaniem ;) ale to dopiero jak wrócimy z nad morza! już teraz nie będę jej stresować, bo będziemy mieli zmianę otoczenia i klimatu, więc znów dla niej duże przeżycie! ale jak wrócimy to mam zamiar być konsekwentna! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam My z patryczkiem dzis wiekoszosc dnia poza domem spedzilismy. Odkad malego przesadzilam do fotelika 9-18 i jest przodem do kierunku jazdy skonczyly sie placze w aucie i maly usypia mi w nim ladnie. patyrzy sie w okno i odplywa, tak to ja moge z nim jezdzic:) odwiedzilismy moja kolezanke i jej synka a potem za zakupy pojechalismy kupic tacie prezent i mojemu i patryczkowemu:)Patryczek zdecydowanie lubi markety , siedzial grzecznie w wozku 1,5h ,a ze juz wszsytko co potrzebowalam kupilam,wiec do domu pojechalismy,ale on to pewnie by jeszcze kolejne tyle chetnie posiedzial. Smial sie glosno, ludzi zaczepial, humor mu dzis dopisywal choc jesc prawie wcale mi nie chcial. Agulinko to w przyszlym tygodniu do was w takim razie przyjedziemy,jutro ci napisze czy w poniedzialek czy we wtorek.I ja tez uwielbiam sie do malego przytulic, dlatego zawsze kolo 4-5 jak zaczyna sie w lozeczku krecic do naszego lozka go biore:) Ejmi waga krzysia imponujaca. Moj patryczek tez na szczescie z waga ostatnio przystopowal,no ale Kochana Ty to masz co nosic:) Thekasiu dobrze,ze tomus juz lepiej sie czuje, ja tez slyszalam,ze jak sie juz raz na rota zachoruje to ponoc potem sie lzej chorobe przechodzi,ale ile w tym prawdy to nie wiem. Aguliniu Tobie weny brak??? Niemozliwe:)No to kiedy do nas przyjezdzacie , bo nie odpisalas:)Musisz przeciez katowice zwiedzic:) Madzia gratulacje dla zuzi wstajacej:) Pieknie Mala robi postepy, chyba najszybciej ze wszystkich dzieci forumowych. mlodamamuska patryczek moj tez bananka uwielbia i nawet jak ma dzien,ze jedzenie jest be to jak daje mu bananka od razu buzke ladnie otwiera. Elu mam nadzieje,ze z twoim tata juz lepiej,ale narobilas ta makrela, no ale kto mogl przypuszczac,ze tak sie po takiej pysznej rybce pochorujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeslalam wam zdjecia patryczka z wyjazdu u mojej kuzynki na poczatku czerwca i ze chrztu. A co tu takie pustki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem.. pisze... hihih,a to potrwa... A fotki widziałam.. jak TY wygladałas! Kurde bele , w ogóle piekna rodzinka. A Patryś - elegancko - idealnie na taką uroczystość. I fotka na pomarańczowym krzesełku - cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou! My już w domu, dzien nam tak szybko zleciał,ze nie wiem kiedy i jak :-) Nachodziłam się dziś sporo,ale przynajmniej na figurę mi to dobrze wpłynie hihi Mała zasypia.. hihi, coś Wam powiem.. była już taka padnięta,ze mówię do mojego, dając Jej butlę: wyłącz muzyke, zasłoń rolety i wyjdź już z pokoju, Mała odlatuje.. Ta..a ta besia się tylko przyczaiła, 30min póxniej idę do niego i mówie, ona tylko udawała,ze zasypia, zwyczajnie zbierała siły na wieczorny koncert i teraz ma od 15 min solówke.. bo fakt, faktem piszczy i śpiewa w tej chwili bez przerwy hihi I usnęła mi dziś w spacerówce,ale wymeczona była, wstała o 12 i do 16.30 się trzymała,ale postekała i jakos dała radę, szum aut ją uspił chyba.. Natalie - racja, xle wpisałam,weny mi nigdy nie brakuje, sił raczej.. :-) I Muszę Karolcię pochwalić, bo 3ci dzień zjada warzywa i nie marudzi. Jutro czas się wziąć za gotowanie, bo już kończą się obiadki. TYlko z miksowaniem musze poczekac, bo strasznie reaguje na dzwięk malaksera. Jak tata wróci to ją zajmie i wtedy wlaczam hałasnika A kiedy bedę? jak tylko sprzedam mieszkanie i kupię auto i Przem dostanie urlop to ruszymy na południe. Podejrzewam,ze jakieś 2 lata maks i dojade do Was.;-) A i ja tez musze barszcz czerwony zrobić - uwielbiam i Małej musi zasmakowac - bo to taka pyszność! Młodamamuska - Malina lubi banana i całego może wsunąc, bez mrugniecia okiem. Cieszy mnie to,bo jest wygodny w jedzeniu. Banan w torbe ,do tego łyzeczka i idziemy do parku. Ohh ten basen... I przyznaję,ze mnie rozbawiła Twoja wczorajsza wypowiedz do Deseo - "ale oczywiscie zaraz po nocy poslubnej nam sie tu zamelduj i podeslij zdjecia! " - no,no, takie zberezieństwa na kafe chyba nie przejdą hihi Wiem głupia jestem, ale wesoła! :-) Hanka - jesteś rekordzistą okresową hihi Ela - najwazniejsze ,ze tato jest pod dobrą opieka. Bedzie dobrze. I własnie to jest przy dietach najlepsze - małe grzeszki hihi.. Gawit - no, autko się kupiło! :-) Alez macie fajnie z tym wyjazdem! :-) Tysia bedzie zachwycona woda i piaskiem. I pogoda się super zapowiada. Ejmi - będzie dobrze. u nas ostatnie szczepienie tez było najmniej ciekawe. I prosze jak to fajnie się ułozyło, obyło się bez leków. Karolcia ma 2 pary legginsów, kupilismy w Tesco. Są fantastyczne, cienkie, przewiewne i wygodne. Żałuje,ze tylko 2 pary, bo Małą tylko w nie bym ubierała.Musze poszukac kolejnych - może w 5-10-15, skoro polecasz,u nas jest taki sklep. Thekasia - to teraz rozumiem,skąd taki ostry przebieg, skoro nie był szczepiony.A dietę powinnas mu lekka zastosować, raczej kleiki niż kaszki smakowe i sok z marchwi tez chyba. Obiady sobie podaruj. A i dziewczyny prosiłyście o czarowanie i zapomniałam. U mnie Madzia poczarowała i poszło wczoraj pieknie, choć dziś juz były takie obroty w nocy, ze łózeczko czas zakupić w kształcie koła, to jedyne i optymalne wyjście. Innych rozwiązan nie widzę ;-) Deseo - jak sukienka? I rozpieszczaj Adaśka, rozpieszczaj,za 10 lat Cię nawet do pokoju nie wpuści, a za 20 to bedzie mówił, mama nie smęć hihi..daj zyc! Wiecie co? strasznie chciałabym miec z Karolcią kiedyś dobry kontakt i być taką fajna mama, z która mozna pogadać, której mozna poradzic się, wypłakac w rekaw, pozalić, posmiac wspólnie. Nigdy nie miałam takiego kontaktu ze swoimi rodzicami i chciałabym inaczej... ale znając moje szczeście Mała w gimnazjum przystapi do jakiejs subkultury i bedzie mnie olewac hihi Aguś - Przem mój też się wzruszył,jak zobaczył napis na bodziaczku u Karolci - kazał zrobic fotkę, gdyby Karolcia kiedyś zamierzala zmienić zdanie o nim jako najwspanialszym tacie. hihi Ola - a może Niuniut nie chce juz na czworaka tylko na dwojaka spacerowac. stąd ten płacz hihi No to kończąc dziękuję za "okresowe" wypowiedzi - już wiem czego się trzymac! ;-) I pozwalam sobie jeszcze przekazać słowa Jej Ekscelencji - Dzieciaki! - Zarządzam Wielkie Spanie hihi Maniusia się dostosowała i spi z tatkiem od 2 godz.-ale mi zeszło z tym pisaniem! Dobranoc! Pchły na noc i karaluchy też.. a i taus kupił nam dziś Lokomotywę Tuwima! Ale frajda.. dla mnie ,bo lubię czytac i wchodze w role ciuchci także nawet Zamachowski, by się nie powstydził , dla Maniusi, bo pognieść mogła i polizac kolejną ksiązkę. Zbyt kolorowa jest chyba. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis planów żadnych nie mamy większych. Tylko goscia na kawce i to to najfajniejsze. Poza tym musze odpoczac po ostatnich bieganinach, zrobić obiad, nagotować Małej jedzonka i chate oporzadzic. Zaraz zjem sniadanie, póki Manuela zapuściła komara, juz miała 2 przebudzenia,ale przysneła.. wyciągałam rzeczy z szafy i zaskrzypiało, otworzyła oczy i na mnie patrzy,to ja hop na czworaka i udaje,ze mnie nie ma i zasneła.. to straszne,by się chowac przed dzieckiem swoim hihi..Ale co zrobić, dzięki temu pogadałam na spokojnie z siostrą przez tel i się umyłam. Miłego dnia. :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamuski:) wczoraj wieczorem u Oli byl lekarz na kontroli z ta astma jak sie nowe leki przyjely, no i przy okzaji zbadal Minia, jest ok, pytalam czy mam mu zmniejszac porcje zeby za bardzo nie przytyl itp dostalam taki opierdol ze masakra:( takiemu dziecku nie ogranicza sie porcji, on ma teraz ogromne zapotrzebowanie na wapn, magnez itp a niby skad ma to wziasc jak nie z jedzenia, nawet jesli na tym etapie dziecko ciut wiecej wazy to gdy przychodzi etap raczkowania, chodzenia dzieci chudna same z siebie. no i tym sposobem mama ugotowala wieczorem grysik z babanem tak zajadal ze tylko sie uszy trzesly:) wczoraj odwiedzil nas kolega ktorego nie widzielismy 2 mce, a 2 mce temu to byl pasztet z wielkim brzucholem,wielki chlop po prostu, wczoraj jak otworzylam drzwi to go nie poznalam!!! w ciagu 2 mcy schudl 18 kg na dukanie, fakt dalej jest duzy ale juz praktycznie nie ma brzucha wogole buzka wyszczuplala, calkiem inny czlowiek. tak mnie cholera zmotywowal ze skoro on dal rade wytrzymal, zawzial sie to ja nie dam rady??????? dal mi trochu przepisow co i jak jesc i naprawde da sie na tym zyc:) najgorsze 10 dni jak dla mnie bez warzyw a pozniej jest system 5 dni protein, 5 dni proteiny plus warzywa:) dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u nas nocka jako taka, 2 razy Krzyś płakał przez sen, ale smok uratował sytuację, pospał nawet do 7 rano, więc ok. Ale niestety apetyt ma gorszy i humor też nie dopisuje, albo to po szczepieniu albo ma gorszy dzień, ja dziś też czuję się jakoś dziwnie, a pogoda jest po prostu piękna - leje od nocy, wiec ze spaceru nici :O Agulinia - hehe robisz tak samo jak ja, jak się krzątam w Krzysia pokoju i on się przebudzi to od razu kucam, żeby mnie nie widział hihih :) A co do kontaktu z dzieckiem to każdy ma chyba nadzieję, na super relacje z dzieckiem, ale niestety nie zawsze się to udaje. Z dziewczynką o tyle jest łatwiej że z natury chce się pozwierzać i jeśli w mamie ma przyjaciółkę to super, z chłopakami już tak prosto nie jest, no chyba że się wychowa takiego cycka :) Ja akurat chciałabym, żeby Krzyś był samodzielny i zaradny i żeby sobie nie dawał w kaszę dmuchać :) i leginsy dla dziewczynek w 5.10.15 są super takie kolorowe w paseczki i z falbankami przy nogawkach - śliczne, a dla chłopców nie ma takich ładnych :O Natalie - dziękuję za fotki, kieckę na chrzcie miałaś boską, w ogóle jesteś laska zgrabna więc we wszystkim Ci ładnie :) A Patryś podobny do Ciebie bardzo :) i ubranko do chrztu miał marynarskie, podobnie jak mój Krzyś - chyba taka moda teraz ;) uciekam zjeść śniadanko, mały zasnął po marudzeniu. A i w ogóle to mamy problem bo Krzyś teraz zazwyczaj śpi na boczku i już 2 razy w takiej pozycji przeciekł nam pampers! dziwne, jak śpi na wznak to jest wszystko ok, a jak na boku to pampers przepuszcza. Założyłam już podkład pod prześcieradło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo , meldujemy sie w trakcie pierwszej drzemki dzis u nas tak pogoda ze przedrzemkowalabym caly dzien... normalnie listopad:) choc dla mnie listopad od zeszlego roku to najfajniejszy miesiac:) Basia przespala mi kolejna noc bez ani jednej pobudki czy kwękniecia, jestem w szoku i megawyspana:) to chyba to czarowanie Wasze... Agulinia - jakże bym smiała prosic Deseo o zdjecia z nocy poslubnej:) hehe to byl skrót myslowy, ja tam tylko chce zobaczyc pare mlodą w pełnym anturażu:) swoją drogą to baaardzo jestem ciekawa tej sukni Deseo, na pewno jest przesliczna. No i ta karoca ... mam nadzieje ze pogoda im dopisze i bedą mieli cudny slub. apropos slubu - u mnie dzis 4ta rocznica.... co roku wybieramy sie na symboliczny spacer do Wilanowa bo tam bralismy slub, ale jak patrze za okno.... to najchetniej bym wskoczyła pod koc i przespała ten dzien. A pamietam jak w zeslzym roku myslelismy sobie ze za rok przyjdziemy na taki spacer z wózkiem, a w wózku bedzie sobie spał taki maly żuczek.... hehe wczoraj mialam niezła akcje z Basia, od kilku dni wsrod jej zabwek znalazlo sie opakowanie z tabletkami musującymi - Multiwitamina. Pieknie sie tym bawila, obracała na wszystkie strony, pakowala do buzi. My sie smialismy ze teraz to jej ulubiona zabawka, jak widzi to opakowanie na kocu to czolga sie do niego od razu no i wczoraj dałam buziaka Basi i poczułam ze ten policzek to jakis strasznie slodki... okazalo sie ze pudelko bylo od spodu lekko pękniete, Basia wstrzykiwała tam sobie sline i tym sposobem wysysała słodziutkie tabletki :) Troche sie tez sestresowalam bo nie wiem ile tych tabletek tam bylo, ale skoro bawi sie tym od tygodnia, a nie widze zeby miala jakies oznaki bolu brzucha czy cos to chyba nic jej sie nie stalo. Mam nadzieje ze w sumie nie wyssała wiecej niz 1 tabletke:D W kazdym razie witamin ma ze ho ho!:) Natalie - zdjecia cudo, lubie takie luzne stroje do chrztu, bez tych frędzli i tiulów:) wy tez wyglądaliscie pieknie, ty laska jak nie wiem co:) Ela - pls podeslij mi te ksiazke dukana. moze i ja sie skusze, chociaz najpierw ta tarczyce powinnam naprawic bo przez nia mam kolejne 5kg do przodu... ehh mamabaski@gazeta.pl ;) no i wczoraj przyszedl do nas fotelik 9-18kg ten Chicco X1plus. Normalnie inna jakosc zycia. Mała zachwycona, siedzi sobie jak królowa, wszystko widzi, wreszcie ma troche luzu w ramionach w tym fotelu, bo w poprzednim juz sie nie miesciła. Jestem bardzo zadowolona ze w koncu nie wybralismy maxicosi tylko ten. dobra spadam wstawic pranko bo wczoraj jak bylismy na jezdzie testowej fotelika i zachaczylismy o tesco i nakupilam ciuchów dla malej. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ale dzis było ciężko wstać Całą noc padało, tak sobie ten deszczysk szumiał po drzewach za oknem i usypiał :) A teraz zaczyna słonko się przebijać. Ciekawe czy mu się uda :D Zaczyna się u nas jazda z Zuzą. Dziś rano złapałam rozrabiakę jak mi w ziemi w doniczce grzebała. Zdarzyłam w ostatniej chwili, zanim paluszki poszły bo buziaka ;) No i nie była zachwycona, ze ja odciągnęłam od supernowej zabawy hihihih Wczoraj klęczała normalnie wyprostowana przy kostce do zabawy, bo musiała zobaczyć co tam na górze jest ojjj będzie wesoło :D Ejmi dobrze, ze szczepienie już z głowy. Teraz spokój na poł roku :) A pogoda taka, że Krzyś może mieć gorszy dzionek. Zresztą szczepienie tez mogło mieć jakiś wpływ na niego. Dzięki za wiadomość o 5 10 15 :) Musze się wybrać popatrzeć cos dla Zuzy i Eryka. Koleżanka urodziła niedawno i w przyszłym tygodniu wybieramy się w odwiedziny do małego Eryczka :D Ela, pilnuj się z ta dietą :O Agulinia, zdolna ta Twoja Malina :D Tak rodziców sprytnie oszukiwać hihihh Natalie, Patrys jest superowy! I to zbliżenie na krzesełku boskie :D Pieknie wyglądałaś mamuśka na chrzcinach :) A Zuzalina faktycznie jest szybka, oby nie za bardzo Gawit, opuszczał łóżeczko bo nawet się nie obejrzysz jak wstanie ;) I kiedy jedziecie nad morze? Kasia, Zuza podniosła się na mojej nodze. Blokowałam jej koniec wersalki i tak co się mocniej pchala to wyżej podnosiłam nogę no i w końcu wstała ;) Zdrówka dla Tomka! Mlodamamuska, nie pochwaliłam Kasieńki. Sliczna dziewczynka :) Ale ta buła to chyba wszędzie była hihihihih Oj szefowa woła. Jeszcze wrócę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda mamuska hihi, no niezle niezle, mala spryciula zalapala troszke witaminek hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu ZUzia niesamowita jest! silna babeczka! a ja szykuje sie do lekarza w zwiazku z moim krwawieniem tomek juz nie rzyga ale kupki ida co kilkanascie minut jaak cos zje. normalnie na przemian woda, zieloone, śluz czy sluz jest przy rota normalny??? biegam no gore 30 razy dziennie go przebierac, nogi mi wchodza juz do du...mezus wielce obrazony ze maly chory 'dzieki mnie' i sie nie odzywa a tomek niesamowity. on sie caly czas smieje, norma;lnie bez pr\erwy brecha- nawet jak sam sobie sie bawi to sie smieje na calego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas nocka dzis cudo, dalam tylko malemu troszke herbatki o 1.30,a potem mlezko dopiero o 5 i pospalismy do 7. takich nocek to ja moge prosic wiecej. MAly szybko wypil co mial wypic i dalej spi. I co on za akrobacje wyprawia. Wczoraj ogladalam zdjecia co to szymus od agulinki w nocy wyczynia,ale patryczek chyba pozazdroscil, bo wieczorem nad lozeczkiem tak sie smialismy,ze szok. Maly w paragraf wygiety, nogi w gorze na szczebelkach lozeczka, potem sie z 3 razy przemieszczal, bo co ja chcialam go przykryc to mu chyba niewygodnie cos bylo i kolejna pozycje wymyslal, a co jedna to lepsza:)I u nas pogoda dzis tez taka sobie, ale ja mam w planach dzis pojechac po stroj kapielowy dla mnie, bo tak sie zbieram do kupna i zebrac nie moge.A ze moj dzis w domu to razem pojedziemy, bo sama z patryczkiem za wiele bym nie poprzymierzala. I dziekuje za mile komentarze o patrysiu i o mnie:) Az sie zaczerwienilam tak chwalicie:) Madzia no to bedziesz miala teraz wesolo z zuzia, wiec chyba dziewczyny nie ma co tak sie spieszyc, zeby te nasze maluchy zaczely sie same przemieszczac i podnosic. Mlodamamuska no to basienke nawitaminizowalas;)Dzieci tak juz maja,ze najlepsza zabawka jest to czego nie wolno. Ejmi u nas tez czasem pampers przecieka jak maly cala noc na boczku spi,albo jak juz jest taki full,ze pielucha nie wytrzymuje. My nosimy teraz pampersy 4+,ale zastanawiam sie czy mu na noc 5 nie kupic?Moze to rozwiaze problem. Elu wytrwalosci w dietowaniu zycze. Ja to odkad pamietam wiecznie sie odchudzalam i cwiczylam i wiecznie nie bylam zadowolona ze swojego wygladu.w ciazy musialam odpuscic, a teraz po porodzie mam juz 3 kg mniejn niz przed zajsciem w ciaze.Ale odpuscilam wszelkie diety, jem to na co mam ochote i kiedy, na typwoe cwiczenia czasu brak,ale jak widac praca przy dziecku jest wystarczajaca. Aguliniu wyobrazilam sobie ciebie na czworaka padajaca:) CZego to sie nie robi,zeby dziecko pospalo.A ty nie czekaj na auto i urlop twojego, tylko pakuj karolinke w pociag i przyjezdzajcie:) MIlego dnia wszystkim mamusiom zycze i ich malym szkrabom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze w parku przy fontannie.probuje mala uspic. Czytam co u Was.dobrze miec tel z wifi i sie komus do sieci podlaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, A ja patrze za okno i zalamac sie idzie, normalnie jesien i to chyba sredniowiecza.. Termometr pokazuje temperature ktorej wole nie widziec, wieje ze az gwizdze w wentylacji i leje deszcz. Mam nadzieje ze ten front przejdzie bo inaczej zamarzne, bo nie mam nic do zarzucenia. Adas tez letnie ciuchy ma - lniane. Agulinia w parku przy fontannie - ja tez chce! :) U was chyba lepsza pogoda?! A co do zdjec z nocy poslubnej :) to zapewne nie beda ciekawe :) wiec przesle inne :P A kiecka mi sie widzi, jest w kolorze ecru choc dla mnie to juz troche wanilia. Gora to gorset z drapowaniami bez jakis ozdob a dol to falbany i z tylu ma niewielki tren. Jest do samej ziemi, a niektore falbany nawet leza troche na ziemi. Zobaczycie same :) Dzis juz mezu wrocil z wojazy wiec mam troche pomocy. Jedziemy na sale porozkladac winietki. Ach i zapomnialam Wam chyba powiedziec ze sama robie dekoracje, pomaga mi ciocia ktora zrobi mi wiazanki kwiatow,takze dzis jeszcze porostawiac musze swieczniki i swiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tradycyjnie szybko i tylko pokrótce bo w końcu muszę ogarnąć chałupkę skoro całe dnie spędzamy na dworze;) Deseo - piękną, słoneczną pogodę już zaklepałam ;) i o zdjęcia tyż się będę upominać (chociaż może niekoniecznie z nocy poślubnej jak co poniektóre hihi... Agulinia - jak będziesz się już wybierać do tych Katowic to wpadnij w przelocie do Łodzi :D Natalie - Tyś normalnie jak jakaś królewna wyglądałaś a nie Matka Polka! Super! A Gwiazda dnia jak mały królewicz hihi.... Młodamamuśka - Basieńka wie co dobre i zmyślna istotka z niej! Po prostu kobita wie czego chce ;) Oho! Mojej Myszce wychodzą górne jedynki i strasznie niespokojnie sypia więc uciekam bo słyszę że maruder chyba już się wychrapał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze tak a propos Myszki to co się dzieje z Alex że w ogóle jej tu nie widać??? jeszcze tylko jedno pytanie czy któraś z Was zna się na prawie pracy??? Bom potrzebująca się poradzić w pewnej kwestii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja na szybko Hanka ja troche bo walczylam o kase meza za postojowe i pisalam pisma wiec cos tam wiem ale zalezy jaka masz sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka a o co chodzi??? mamy wlasna firme wiec trochu nabieramy wprawy w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulinia nad fontanną a u mnie fontanna to z nieba leje, w ogóle nie przestaje padać :O Ale to nam z Krzysiem nie przeszkodziło, żeby wyjść z domu :) Poszliśmy do naszej spacerowej mamusi i małego Jasia i sobie posiedzieliśmy godzinkę w gościach :) mały super się tam bawił, ale niestety musieliśmy wracać bo kurier przyjechał z paczką. A nie pisałam Wam, że kupiliśmy fotelik Maxi Cosi - nowy. Jak się moja siostra dowiedziała, że chcemy kupić używany to powiedziała, że jej chrześniak w jakimś obdartym i przepoconym foteliku po kimś nie będzie jeździł i że nam dokłada połowę kasy i mamy kupić nowy. No więc jak tak to był rozkaz i zamówiliśmy nówkę i tak wyszło 200 zł taniej niż w sklepie. No i fotelik już mamy, jest super i mam nadzieję, że Krzyś będzie zadowolony. W starym już na prawdę było mi go żal wozić, nie mógł się w nim już praktycznie ruszać i dziw, że nam jeszcze koncertów w drodze nie strzelał. Deseo - opis sukni brzmi pięknie, na pewno będzie jeszcze lepszy efekt na fotkach :) powodzenia w dekorowaniu :) Natalie - właśnie u nas pampki 5 przeciekają, więc chyba to nie od rozmiaru zależy, tylko po prostu od ułożenia. madzialińska - no niestety teraz to będzie mały szkodnik w domu, ja tak bym chciała, żeby Krzyś już raczkował, ale może to i lepiej że mu się nie spieszy, bo na pewno wtedy to już trzeba non stop dziecko pilnować, a tak teraz to jeszcze obiad ugotuję jak on na macie leży :) A w ogóle to przeczytałam, że jest kilka rodzajów raczkowania i to czołganie mojego Krzysia to także raczkowanie i wcale nie musi on podpierać się na rączkach i dźwigać wysoko pupę, niektóre dzieci się po prostu czołgają i każdy sposób raczkowania tak samo przygotowuje dziecko do wstania.No zobaczymy jak to będzie dalej u nas wyglądało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziwczyny co za noc za nami :o masakra :( mała od 2.30 do 5.00 zrobiła sobie czas na zabawę :o nie płakała, ale nie chcia ła spać tylko się bawić :( po czym o 5 zasnęła, po 7 wstała i nie spała już do 12.30! o 12.30 na siłe ją uspiłam i pospała godzinę i 15 minut, ale musiałam leżeć obok, bo co chwila się budziła, więc musiałam ją po tyłku klepać albo po buźce głaskać :o nie mam poj ęcia co saię porobiło z moim dzieckiem :o jak tak dalej pójdzie to będę wyglądała jak cień człowieka :o Agulinia mam nadzieję na tą pogodę i na to, że troszkę wypocznę! że mąż mnie trochę odciąży w opiece nad małą i rodzice jadą, wi ęc jakoś damy radę! no i że małą zachwyci woda i piasek :D JEzu i Ty mnie zawsze rozbawiasz :) z tą subkulturą to normalnie poplułam komputer ze śmiechu :) ale jak sobie pomyślę, że za lat naście moja Martyna będzie jakąś emu, punkówą , czy kimś w tym stylu to się chyba normalnie pochlastam :) a jeszcze mój chłop ostatnio wypalił, że jakby miał syna geja to byłby dramat, ale córka lesbijka to mu nie będzie przeszkadzała! ja w ogóle nie wiem skąd się w jego głowie takie myśli biorą hi hi Ela to trzymam kcuki za Twoj a dietę! ja na diety jestem za cienki bolek i raczej stosuję metodę Ejmi, czyli aktywność fizyczna i MŻ ;) Ejmi moja młoda też sypia teraz albo na boku albo na brzuchu (uf nareszcie się nauczyła i jak się przekręci na brzuch to już nie płacze tylko przekręca łepek na bok i śpi), zdarzyło si ę parę razy, że pampers przeciekł. no i ja musze się do 5 10 15 wybrać zobaczyć te leginsy :) mlodamamuska najleszpego z okazji rocznicy :) Madzialinska Zuzia zaczyna poznawać świat :) no, ale fakt! będzie wesoło! ja na szczęście nie mam segmentów z dolnymi półkami, nie mam kwiatków, które mozna dosięgnąć :) gniazdka też pochowane, ale pewnie coś młoda znajdzie dla siebie hi hi a nad morze wyjeżdżamy jutro w nocy! już się doczekac nie mogę! thekasiu tak śluz jest normalny przy chorobie! obserwuj dobrze Tomcia, żeby sie tylko nie odwodnił, bo biegunki też do tego prowadzą! i dajesz mu jakieś leki? jakis probiotyk? dobrze by było, gdyby coś dostał! jak Martynka miała biegunke to dostawała dicoflor! deseo pogodę masz niczym w Łodzi! ja wczoraj Martynce kupiłam taką cienką kurteczkę! myślę sobie, że będzie na wczesna jesień a już dziś małej załozyłam :( rano miałysmy temp 10 stopni :o no ja dziękuję za takie lato :o hanka no ja też co nie co sie w praiwe pracy orientuję, ale wszystko zależy czego potrzebujesz? Ejmi super, że jesteście zadowoleni z fotelika! najważnieszje aby Krzyś miał wygodnie i bezpiecznie! Uciekam! obiad się ugotował, więc może maruda pozwoli mi zjeść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit wspolczuje nocki :((( wiem co to znaczy...bedzie lepiej :))) nie daje tomkowi nic, mowili mi zeby dawac tylko cos jak bedzie goraczkowal. wmuszam tylko mleko i herbatki. za razie maly jest zadowolony i dobrze wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja się narazie nie odniosę bo ledwie żyję. Wywaliło mi dziś tak ciśnienie, ze w końcu wylądowałam na izbie przyjęć na kroplówce. Hanka a jaki masz problem z prawem pracy? Może będę mogła pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski mam kompa!!!!! hurrra, juz tak jeczalam mojemu,ze nagle w tempie blyskawicznym przywiozl... teraz pieke ciasteczka wiec jak tylko skoncze to do was wracam i powysylam fotki choc za duzo nowych nie mam bo ostatnio nie cykalam ale mu sze narobic to powysylam wiecej... powiem wam ze musze natentychmiast zakupic nocnik bo sadzam codziennie nikusia na kibel:D i on normalnie za kazdym razem sika, im szybciej zaczne oswajac z tym dziecko tym szybciej mi sie nauczy wolac... w ogole to czuje sie taka strasznie w tyle:( nie wiem z czym teraz jestesmy na kafe na bierzaco, moze cos maluszki juz nowego jedza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toszi - normalnie wleję Ci! Wolne weź, bo te stresy Cię wykończa! Jasny gwint,zeby lądować na pogotowiu! Ela - co do wizyty lekarza to źle zadałas pytanie, nie czy zmniejszyc porcje, by nie przytył za bardzo, tylko,by nie wymiotował. Skoro je tak od jakiegoś czasu i nie tyje to znaczy,ze mu taka ilość dobowa odpowiada - choć jest naprawdę ogromna. :-) Ejm i - nie ma jak to się kryc przed dzieckiem swoim hihi, no i ja bym chciała miec taką fajna, pogodną córe, która by mnie nie traktowała jak zło konieczne. Z chłopcem też się da. Ale jest to jeszcze trudniejsze. Nam przeciekały kiedyś pieluszki Huggiesy - ale moim zdaniem miały za mało materiału po bokach i góra, jak Mała lezała na boczku, wyciekało. Albo jak mało dokładnie lub krzywo zapiełam.Tera śpi tylko na boczku,ale nic nie wycieka. Na szczeście, bo bardzo często wtedy przebierałam w srodku nocy Karole. co nie było dobrą opcją dla snu ;-) Młodamamuśko - e tam..kazde fotki moga byc ciekawe, to zalezy od ujęcia i fotografa i pozujących hihi, o karocy zapomniałam - bedzie się działo! Najlepszego z okazji rocznicy slubu i pogody! By można było ten spacer rodzinny odbyc! Obowiązkowo! :-) No i po raz kolejny okazuje się,ze dzieci preferują słodki smak i znajda go wszedzie i zawsze hihi I widze, że foteliki kolejne góra! Dzieci wreszcie odzywają. TYlko Tysia strajkuje chyba hihi.. Gawit - juz jedziecie... ale cudnie! Odpoczniesz. Zobaczysz. Wrócisz nie do poznania - z taką radościa. hihih. I wyspij się. A Martynkę do dziadków.:-) Ja nie wiem co tu takie smieszne hihi..punka zniose, ale emo to jakieś chore jest. O geju i lesbijce nawet nie myslałam,ale to może dopiero być ciekawe przeżycie :-( A ja bym chciała byc babcią kiedyś. Wiem,że jedno drugiemu nie przeczy.. o matko o czym my tu debatujemy. Madzia - ino patrzec jak się Zuza wezmie i z domu na swoje pójdzie ;-) hihih Ale ona jest niesamowita! Natalie - kupuj strój, bo wczasy już chyba niedługo? Jedziecie? Nad morza ciepłe? Oj chciałabym tak się zebrac i już..sobie jechac. Ale na razie nie możemy, musimy na miejscu byc - sytuacja rodzinna. Deseo - u nas pogoda cud - miód ,taka jak w całej PL jutro. 4 godz byłysmy z Małą na dworze. I zaraz tez ruszamy. Tylko spi i spi, od 4 Co do sukienek to ja cześto przechodze koło takiego fajnego sklepu z sukniami i zawsze,ale to zawsze, na wystawie jest taka,która bym kupiła w ciemno i ubrała na ślub - własny lub czyjś. Hania - do Łodzi to na dużej wpadne! Obowiązkowo! I a prospos zębów to kumpela mi dziś się chwaliła,ze jej Kornelcia - równo roczna, ma 10zębów, 4 na dole i 6 na górze.. ale na górze ma jedynki, dwójki i czwórki - tróki zapomniały na razie wyjść hihi to musi byc fajny widok. Dobra, Moja Mała Chinka wstała i czas na kąpiel. Wyjścia niestety nie bedzie juz. Miłego wieczoru i nocy! :-) O MIli - Słodzino, ciastka też wyslij..razem z fotkami. Wciągniesz się.. a kaszanki i gulaszu jeszcze nie jadamy..hihi nic Tobie nie umknęło. dzis krupnik zrobiłam,ale Mała przespała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Urodziłam córeczkę 27.11.2009, Emilka :) Czy mogę się do Was przyłączyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listek - no jasne! Dziewczynek nigdy za wiele,a Emilki żadnej nie mamy,zatem tym chętniej zapraszamy i witamy. :-) I od razu powiem: nie zrażaj się,ze w temacie nie jestes, ze nie wiesz kto jest kto. Pomału się wciągniesz i poznasz. Poza tym teraz juz i tak mniej nas niz na początku to bedzie Tobie łatwiej. W stopkach mamy nasze dzieciaczki i po nich tez łatwiej rozpoznasz. Napisz kilka słów o sobie i córci. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listek_82 jasne ze mozesz;) a jeszcze mialam zapytac, czy moglby mi ktos podac linka to tego stoliczka, na zdjeciach widzialam u basi i chyba jeszcze ktos mial, super ten stoliczek i chcialabym taki zamowic... ja bede sie starala tak wychowac nikosia zebysmy mieli bardzo dobry kontakt,baardzo bym chciala pomimo ze to chlopczyk ale ja wiem ze chlopcy sa bardzo za mamusiami...ja mialam taki kontakt z moja mama zawsze jak mialam jakis problem to tylko do niej i nawet na dyskoteki do niedawna z nia chodzilam:) na wielu kolezankach sie w zyciu przejechalam i teraz jestem bardzo nieufna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×