Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Witam nowe koleżanki. Sagapoamore wysłałam ci zaproszenie na n-k. Przepraszam dziewczęta, że ja mało ostatnio piszę, ale jakoś nie mam weny i nic ciekawego się u mnie nie dzieje. Ale czytam wszystko regularnie i zawsze naszą stronkę otwieram jako pierwszą po wejściu do sieci:) Poproszę o zdjęcia brzuszków - dziewczynka@konto.pl, obiecuję rewanż choć nie mam za wiele zdjęć. bar2basia3 chętnie zobaczę twój pokoik, ja narazie się nie pochwalę, pokoik będziemy robić może dopiero na wiosnę, narazie Juleczka będzie z nami w sypialni. Holercia strasznie mi się od godziny brzuch stawia, stwardniał mi przez tą godzinę conajmniej z 5 razy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem:) Ja tylko na chwilkę, bo leżę i leżę a dodatkowo złapałam od męża katar i mnie męczy strasznie, na szczęście to tylko katar, ale oczy od tego mnie bolą więc tak szybko odpiszę na parę waszych postów. Więc Deseo uważaj na męża i siebie, bo to wszystko wisi w powietrzu i możesz się zarazić. Mój mąż spał w osobnym pokoju, ale przeciesz cały dzień nie będziemy się unikać :) POza tym panuje jakiś wirus...:( Nadia dziwię się że lekarz nie wyjaśnił Ci dokładnie co z szyjką, bo Fenoterol to lek który raczej trzeba już brać do końca. Ty bierzesz małą dawkę, bo 1/2 tabl. co 8 godzin, ja za to 1/2 tabl. co dwie godziny, więc już o odstawieniu nie ma mowy! Dziękuje dziewczynki za zdjęcia, są super! :) A ogólnie widzę że humorki dopisują i cieszę się bardzo:) Co do imienia to mój mąż wczoraj powiedział że córcia będzie miała na imię Alicja a na drugie Zofia:) Może być :D Poruszę jeszcze jeden temat, czy kupujecie dziewczynki elektroniczne nianie? Wiem że są bardzo przydatne, bo kuzynka ma i ze spokojem może przyjść do mnie na górę na kawe i słyszy wszystko dokładnie jak jej synek się obudzi:) Zastanawiam się nad firmą MAXCOM model BM 20, ona ma taką i zasięg ma super bo aż 2000m! Pozdrawiam i życzę dobrej nocy:) P.S. Znacie jakiś sposób na katar, bo zwariuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sagapoamore i Kama witajcie na naszym forum! AleksandruniaK - już Ci wysyłam te ćwiczenia tylko podaj mi swojego emaila :) Tasia, Natalia, Agulinia - dzięki za komentarze na nk. Co do brzuszków to mi też dziewczynki przyślijcie swoje bo dopiero teraz doczytałam że się wymieniacie fotkami hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe kolezanki!!! Alex z checia wypije z Toba kawke:) a ten Twoj brzusio to sie nie zmniejszyl?:D taka chudzinka z Ciebie, wygladasz kwitnaco, no moj jest na pewno wiekszy... a dziewczyny maja racje,bywa,ze tezsze kobiety rodza malenkie dzieci, a szczuple wieksze,ale nie ma reguly zazwyczaj drobne mamy maja drobne dzieci,to sie sprawdzilo na mojej siostrze przed ciaza wazyla 45kg koncowa waga 55kg a synka urodzila 2700 a dzisiaj sie dowiedzialam,ze jawazylam 2500 a moja siostra 2800, ciekawe jaki moj synek bedzie:) a tak w ogole to jest tak ruchliwy ostatnio,jak nigdy,chyba w koncu doczekalam momentu kiedy najbardziej czuje ruchy wypina sie, przesowa, jezdzi po calym brzuchu,przez caly dzien go dzis czulam jakby w ogole nie spal, w nocy nic nie czuje moze odsypia:)ciesze sie jak nie wiem i mam taki spokoj jak nigdy nic sie nie martwie:D Ejmi super,ze dzien udany,a moze Ty wlasnie powinnas rozchodzic troche sie,moze dzieki temu ten bol spojenia ustapil, ja powiem Wam,ze mialam takie dni jakis czas temu,ze ruszyc z domu mi sie nie chcialo,moglabym przelezec caly dzien to to mi dolegalo to cos innego,a ostatnio jakas taka aktywniejsza sie zrobilam i czuje sie znacznie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzuchatki :) U mnie wlasnie burza, milo tak sobie lezec w lozeczku i patrzec jak pada - wreszcie jest chlodniej. Dobrze ze sobie ostatnio sweter sprawilam to bedzie na taka pogode w sam raz, bo ciuchy sprzed ciazy to siegaja mi do pepka :) Agulinka wyslalam Ci fotki. TheKasia, Agusia i Hanka Wam tez :) Natalia bardzo ladne te imiona, Alicja Zofia, podobaja mi sie :) A na katar to chyba jakies kropelki musisz sobie kupic, ja na szczescie trzymam sie dzielnie mimo tego ze mam w mieszkaniu calkiem spore zrodlo bakterii :) o mezu mowa :) :). Co do niani to napewno jest to fajna sprawa jesli ma sie gdzie jej uzywac tzn ma sie np dom. Ja narazie nie planuje zakupu niani bo mysle ze bede slyszec malucha z drugiego pokoju czy z kuchni, jednak z czasem mysle ze kupie bo niania przydaje sie na wyjazdach. Ja i moj maz od 3 lat jezdzimy nad morze w zime - w lutym, zdecydowanie wolimy polskie morze w zimie niz w lecie, powietrze jest wtedy super i w przyszlym roku tez planujemy pojechac. Adas bedzie mial wtedy 3 miesiace i przyda mu sie troche jodu na wzmocnienie :) :) i mysle ze na ten wyjazd nianie napewno sobie sprawie :). Tak sobie czytam ta ksiazke Jezyk niemowlat (mam ja w wydaniu ksiazkowym) i mysle sobie ze poki co w moim brzuchu mieszka zywczyk :) mam nadzieje ze jak sie urodzi to przeistoczy sie w aniolka :) Buziaki mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Koleżanki :) Ja sobie dzisiaj pozwoliłam :) Obudziłam się o 8.30, czyli sobie pospałam :) U mnie pogoda była fajna po 5.00 jak padał deszcz i była burza, a teraz znów zaczyna być gorąco :( Ja chcę już jesień ! Wczoraj wieczorem moja niunia tak mi naciskała na żołądek, że byłam w WC z odruchami wymiotnymi :( Jak tak popatrzyłam się rusza w moim brzuszku to ona już wcale nie jest taka maleńka pomimo mojego mikro brzucha :) Już nie mogę się doczekać USG, a tu jeszcze 4 tygodnie :( Kama witam na forum, niestety wczoraj nie miałam czasu Cię przywitać :) Widzę, że termin masz bardzo zbliżony do mojego :) michaaa ja na ogół mam dobre wyniki tylko ostatnio zaniżyły mi się czerwone krwinki dlatego dostałam lek na mini anemię :/ Po za tym mój lekarz twierdzi, że jak na moją masę;) i wyniki 50g wystarczy :) thekasia ja nie mam jakieś dezorientacji tylko czasami łapię tzw.zawieszki :/ Najgorzej jak jadę autem i się wyłączę na chwilę ale na szczęście szybko się doprowadzam do porządku :) Wysłałam Ci moje focie :) deseo wysłałam Ci moje focie :) agulinka79 dziękuję za miłe słowa:) Fakt, że jestem szczupła ale jeszcze z 10tyg. mnie czeka, więc nigdy nic nie wiadomo :/ agusiaradom wysłałam Ci focie :) natalia86 co do elektr.niani ja jestem zmuszona kupić, bo mam duży dom. Pokój małej jest na górze, a kuchnia i salon na dole, więc muszę ją mieć :) Ale co do Firmy i modelu jeszcze się nie rozglądałam. Co do kataru to ja mam sposób od mojego dziadka i pomaga na bank, a w dodatku jest smaczny :) Wetrzyj sobie miód pszczeli do każdej dziurki, zobaczysz jak szybko Ci przejdzie! hanka83 mój mail jest w stopce :) mili to musimy się umówić na tą kawkę :) Daj znać kiedy możesz, bo ja raczej jestem dostępna :) A brzusio chyba się nie zmniejszył ;) WOW nadrobiłam straty :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczyny :) Ale mnie dziś zgaga pali :O Co to Malutkie w tym brzuchu wyczynia?? ;) A tak ogólnie to jako s mi sennie... chyba prze te pogodę. Pochmurzyło się - jakoś tak się zbiera na deszczyk i się zebrać nie może. Ale przynajmniej jest chłodniej, a to duży plus. Co do elektrycznej niani, to ja sobie ten zakup na pewno odpuszczam :) Na tych moich 60m2 to raczej nie będzie takiej potrzeby. W większym domu i do tego piętrowym jak najbardziej, ale w naszych małych mieszkankach to jest to zbędny wydatek :D Deseo, tez kiedyś byłam na wczasach sylwestrowych nad morzem i muszę przyznać, że było rewelacyjnie :) Chociaż trafiliśmy akurat na takie mrozy po -20, że półgodzinny spacer po plaży kończył się zesztywniała twarzą i szybkim biegiem do ośrodka pod kołderkę hihihi. Ale chodzenie po zamarzniętych falach to coś niesamowitego :D A jeśli chodzi o imiona, to my nadal nie mamy imienia dla chłopca, jakby nam to Małe zrobiło psikusa i pokazało jednak siusiaka :D W ogóle nie możemy się dogadać w tej kwestii :O Mam nadzieje, ze nie będzie to potrzebne. Za to koleżanka mnie tu maltretuje, żebym nazwała córkę Antonina... Nie wiem co jej się ubździło z ta Antosia, ale już jej w końcu powiedziałam, ze jak będzie miała swoją to sobie ja nazwie jak będzie chciała. Chyba w końcu dotarło :) Ejmi, fajnie, że wyprawa się udała, chociaż zakupowo tak sobie. Najważniejsze, że Ty się troszkę ruszyłaś i miałaś jakąś rozrywkę :) Ja do IKEI jakoś przekonana nie jestem... byłam kilka razy i nie mogę się w tym sklepie odnaleźć ;) Ale mam znajome, które jakby mogły to by co dziennie tam latały i coś kupowały. Jak w końcu otworzą w Łodzi (z tego co się orientuje to ma to by c w połowie listopada) to mam zamiar się wybrać i pooglądać, ale jak to będzie z zakupami to się okaże ;) Tasia, nie za dobre te wyniki krzywej. Pewnie będzie jakaś dietka i kontrola poziomu glukozy. Zobaczymy co u mnie wyjdzie... jutro rano się wybieram na badania :O Miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajce ... mimo wszystko jakos jestem spokojna po wizycie u tego lek on przyjmuje prywatnie dzis jedzie do niego mama wiec powiez zeby sie zapytala czy te leki mi nie zaszkadza itp i zdam wam relacje co odpowiedzial a teraz lece sprzatac ... aha poprosze o fotki na nadia_19@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki U mnie dziś od rana LEJE i jest dosłownie ciemno na zewnątrz. No ale to nie przeszkadzało mi żeby w tym deszczu pójść na zakupy :) Po wczorajszym upale to dziś ten deszcz traktuję jak zbawienie :) Agusiaradom - gin mi powiedział, że jeśli brzuszek się napina nieregularnie i jest to 10 razy na dobę to jest rzecz normalna. Macica jak rośnie to pracuje - kurczy się i rozciąga, stąd te nasze twardniejące brzuszki :O Ja tez tak mam że w ciągu godziny brzuch potrafi mi się napiąć 2-3 razy a potem cały dzień nic. No i dowiedziałam się że jest jeszcze cała masa skurczy których my nie czujemy i może być ich aż do 30 na dobę. Niebezpieczne są skurcze w regularnych odstępach albo malejących np 15-10-8 minut i każdy jest mocniejszy od poprzedniego, wtedy trzeba szybko jechać na pogotowie. No ale Ty to powinnaś wiedzieć bo już rodziłaś....a ja wypytałam gina na co mam być szczególnie wrażliwa, bo po prostu nie mam pojęcia. No i wszelkie bóle okresowe podbrzusza też są niebezpieczne, jak się tylko poczuje to od razu trzeba brać nospę i jechać na badanie do lekarza. Mili - ja myślę, że to nie jest kwestia rozchodzenia tego bólu spojenia, bo jak mnie bolało to za cholerę ruszać się nie mogłam, po prostu rozeszło się to co miało się rozejść i ból zaczął ustępować, a przez to i ja stałam się aktywniejsza. Zresztą gin mi powtarza jedno - kobieta sama powinna wiedzieć co jest dla niej dobre, trzeba słuchać organizmu, jak jest ochota na ruch to się ruszać, jak czujemy się zmęczone i nic się nam nie chce to trzeba wypoczywać. Organizm sam reguluje wiele spraw :) Mój mały ostatnio strajkuje i nie wiele daje o sobie znać, tak jest już od wtorku :O Przyznam szczerze że zaczyna mnie to już lekko niepokoić. Mam wrażenie że on jest odwrócony pleckami i tyłkiem do zewnątrz i wszystkie ruchy idą mi do środka a przez to są mniej wyczuwalne. Oczywiście czuję go, że on tam sobie jest, ale intensywność ruchów mu spadła....poczekam jeszcze jeden dzień, jak tak dalej pójdzie zadzwonię do swojej położnej, żeby mi zmierzyła jego tętno. Może po prostu jest spokojniejszy nie wiem... Dziś naszła mnie ochota na sałatkę warzywną, zatem zabieram się za gotowanie jarzyn :) Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialińska - ja też szczególną fanką Ikei nie jestem uważam że meble z Ikei są cholernie fajansiarskie i robione na sztukę, szybko się niszczą i ludzie je non stop reklamują, natomiast to co mają fajne to wszelkie dodatki do urządzenia domu. Fajność fajnością ale ceny nie są rewelacyjne (trzeba trafić na okazję ) i ja zawsze wypad do Ikei traktuję jako rekreację i jakąś rozrywkę - rozrywkę tylko wtedy kiedy nie ma tam tłumów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroka07
Sagapoamore i ja wysłałam zaproszenie na nk(sroka) a tak poza tym witam serdecznie!!! Kama Ciebie również gorąco witam w naszym gronie!!! Nie wiem ja wy to robicie kobitki drogie że człwieka parę dni nie ma na necie a potem zaległoscie nie moze nadrobić:-) Gaduły jesteście i tyle ale to fajniutko;-) Ela, agula ,Nadia1987,Iwusia dziękuję ze śliczne fotki i jeszcze sliczniejszych brzuszków;-) Jak zrobie aktualne zdjęcie to Wam prześle(muszę męża zmolestować żeby troszkę fotek postrykał;-) ) Ja już nie reaguję na uwagi ze mam duży brzuch jak na moj 7 m-c tylko sie ciesze ze rośnie i niech jest wielki!!! Nie było mnie parę dni na necie bo dostałam taki przypływ energii ze codziennie mnie gdzieś nosiło;-) Aż sama nie moge uwieżyć że aż tak mnie enegria rozpiera:-)) Byłam u koleżanki i odkupiłam od niej 2 worki ubranek dla maluszka:-) mówię wam jeansy w wersji mini albo bojówki to istny szał;-)) Jak przywiozłam ubranka do domu to z mężem stwierdzilismy że będą ładne klocki jak z syna córcia sie zrobi;-) A i odwiedziłam wczoraj kuzynkę i jej miesięczna Oliwke jaka ona kofaniutka:-)) No i oczywiście probowałam ja uśpić(wiecie trening sobie robiłam;-) )i nic z tego nie wyszło... Mam nadzieje ze moj synek będzie dla mnie łaskawszy;-) A i nosidełka nie musze kupować bo Ona ma 2 i jedno mi da(jeden wydatek mniej:-) ) Ech juz się nie mogę doczekac listopada... Pozdarwiam i ide na gołabki(mamunia zrobiła;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desoe - dzięki za zdjęcia. Superowy masz ten brzusio, taka łajowa piłeczka i ten pępuszek. Ja nigdy takiego nie będę miała :( Bardzo mi się podoba. thekasia, Agusiaradom, Hanka wysłałam Wam fotki. Co do niani to ja planuję zakup bo mieszkam w domu wiec myślę, że się przyda i sprawdzi. U nas pogoda bez zmian, miało padać a na niebie ni jednej chmurki. Oby dotarły i porządnie lało bo oddychać nie ma czym. Ja też chcę już jesień albo, żeby chociaż chłodniej się zrobiło. Wykańczają mnie te upały. Wogóle mi się z domu wychodzić niechce bo nawet na ogrodzie i w cieniu duchota straszna. Wczoraj miałam odwiedziny teściowej i trochę mi ogródeczek wyplewiała a na jutro się moja mama zapowiedziała z myciem okien tak ze na pomoc nie mogę narzekać bo ją mam. Mój synuś wczoraj kopał cały dzień a dzisiaj tylko rano dał znać, że jest a teraz chyba śpi bo nic nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mogę się już doczekać listopada. Już bym chciała, żeby maleństwo było z nami :) . Kurcze sroczka smaka mi narobiłaś tymi gołąbkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za fotki Agulince, Eli, Iwusi i Aleksandruni :) Stwierdzam, że na forum są same LASKI :D Za chwilę wysyłam swoje fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi ja też proszem;-) srokaj@interia.eu A gołabki mamuni to istny szał:-)) i tak sie spełniaja zachcianki ciązowe:-)) a tak wogóle to Wy takowe posiadacie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od początku ciąży miałam apetyt na słone...zwłaszcza upodobałam sobie rzodkiewki z solą :) Teraz czasem najdzie mnie ochota na słodkie, ale i tak zdecydowanie przeważają ostre i słone potrawy w mojej diecie;) ...i 3 cytryny tez moge zjeść, ale mama tez tak miała ze mna w brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi mi tez proszę przysłać brzuszkowe fotki :) madzialinska@tlen.pl Odwdzięczę się może po weekendzie :D Co do zachcianek to ja chyba takowych nie posiadam :) Ale wole rzeczy słodkie niż słone. Z rzeczy nie słodki to tylko nabiał mi wchodzi, bo wędlinka to tak niekoniecznie :O I dzisiaj będę biedna przez tą jutrzejszą krzywa cukrową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zachcianek to u mnie rożnie. Na początku pożerałam kiwi koszyk za koszykiem. Teraz mnie nachodzi na śliwki - wszelkiego rodzaju czy to węgierka czy nektarynka czy brzoskwinia i coraz częściej na słodycze choć przed ciąża wogóle nie jadałam ale tak, żeby mąż musiał koniecznie do sklepu lecieć po cos to nie, zawsze coś w domu znajdę :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialińska - już wcześniej wysłałam Ci fotki ale dostałam info że masz skrzynkę coś nie tego a wysyłałam na madzialinska76@tlen,pl. teraz wysyłam na madzialinska@tlen.pl - oby doszły :) Sroczko - wysyłam :) Co do zachcianek to ja mam bardzo różnie, po prostu czasami nachodzi mnie na coś ochota i raczej to nie jest na słodkie ale na coś treściwego :) na pewno daleko mi do takiego scenariusza że w środku nocy zachciewa się kobiecie śledzi i wygania męża do sklepu nocnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi, bo ten adres madzialinska76@tlen.pl to ja nawet nie wiem co to jest... :O Teraz doszły i powiem, ze mam bardzo podobny brzuszek :) Tez taka piłeczka od samego biustu :D Postaram się w weekend gdzieś mężulka wyciągnąć i jakieś fotki sobie każę zrobić :D Ja dziś na obiadek pichcę zupkę fasolową na żeberkach i boczusiu :D Mężowinka sobie zażyczyła, więc za to ciągłe bieganie po sklepach i załatwianie wszystkiego za mnie mu ugotuję. W sumie należy mu się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Foczki:0 ale sie rozpisalyscie:) witam nowe dziewuszki:) cholera zamowilam lezaczek a dzis patrze na fotke i on cholera nie ma szelek do przenoszenia, no ladnie a ja cholera dalabym sobie reke uciac ze ma. i dzis bym reki nie miala:( zaczelam porzadki z w szafach i cholera tak malo mam miejsca ale nie oplaca mi sie juz zadnych mebli kupowac skoro na wiosne przeprowadzka, a druga sprawa nie mam tego gdzie postawic. no i lipa. Nadia ja tak z dobrego serca radze przejdz sie do jeszcze jednego lekarza, wiesz co 2 glowy to nie jedna, a to sa BARDZO silne leki ktore maja wplyw na dalszy rozwoj plodu a z tym nie ma zartow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tylko na chwilkę wpadłam:) Witam serdecznie nowe koleżanki, fajnie, że nas coraz więcej. Baaardzo proszę też o zdjęcia waszych brzuszków, bo jak na razie tylko 2 z was mi przysłaly:( moj e-mail to klaudi82@interia.pl Na pewno odwdzięczę się jak najszybciej jak tylko zrobię aktualne zdjątka. Zdjęcie pokoiku tez bym chętnie zobaczyla bar2basia3:) U nas upał nadal , mpogłoby trochę wreszcie popadać. Milego dzionka zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deseo, ALex, Agulinka79 dziękuję za fotki, brzuszki śliczne, mój ogromniasty przy waszych:) Ejmi mi brzuch twardnieje często, 10 razy to ja mam czasem ale w ciągu godziny, biorę luteinę, mam pessar więc się tym już tak nie martwie. Bóle okresowe też mam, np wczoraj, nospa fakt pomaga. Moja koleżanka jest już na końcówce i ma je często przez całą ciążę, nospy nie bierze, tylko magnez, szyjke ma nadal twardą i zamkniętą, więc widocznie nie zawsze mają one niepożądane działanie, ale wiadomo, że u lekarza sprawdzić trzeba. spa_cja wysłałam ci zaproszenie na n-k. Co do smaków to ja zdecydowanie słodkie wolę niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia 82- za chwilkę wyśle swoje fotki :) Agusiaradom - bo to prawda - nie wszystkie kobiety reagują na skurcze rozwarciem czy skróceniem szyjki, zależy od organizmu, ale niestety trzeba to kontrolować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou! Wczesnym popołudniem! Ja dziś załatwiłam sprawy na mieście - a w tym czasie kurier był z przesyłką..ale moj go złapał jeszcze gdzieś w centrum i mam oto cudny fotelik i boskiego banana do spania. Bardzom zadowolona! :-) Bardzo... Chyba zaraz pojdę się zdrzemnąć. hihih hanula - dzieki za ćwiczonka, 3-4 z nich juz mi połozna pokazywała. Ale planuje serio się wziąc za nie! Mysle,ze od jutra. hihi Zachcianek żadnych nie mam. Niestety! Słodkiego nie lubię tak jak nie lubiłam. Słone lubię i tu się nic nie zmieniło. Gdy były truskawki to zjadałam ich duzo,ale zawsze tak mam ,korzystam w sezonie. Choc nie, ostatnio strasznie chciało mi się nalesników - ale wcisnęłam tylko 3 i potem cierpiałam z przejedzenia cały wieczór. Straszne - bo ja mogłabym tylko na nalesnikach żyć- od zawsze jestem mączno - makaronowa. hihi Nianię bym chciała,ale czy się opłaca w malutkim mieszkanku? Raczej nie przyda się. Kumpela mówiła mi ,ze z urodzeniem dziecka nawet sen jest lekki- na czuwaniu i kazdy szmer u niego ona słyszy. Ale zobaczymy. Wczoraj w tesco widziałam cudne śpiworki do spania - cena ok. 54zł. Śliczne,choc liczę,ze może uda mi upolowac w Lidlu tańsze. Ikea - uwielbiam, poogladam, pomacam, podelektuje się i najczęściej nic nie kupię! hihi. W dodatku tak rzadko tam bywam - chyba juz 2 lata minęły od ostatniej wizyty. spacja - śliczna z Ciebie dziewczyna! natalia - imiona sliczne. I Alunia i Zosieńka! Ja się martwię co bedzie jak chłopak się trafi zamiast dziewuszki. Ale popatrzymy najwyzej na jego twarzyczkę i samo przyjdzie. Olśnienie! Tasia - rzeczywi.scie chyba Cię czeka dietka. Ale To chyba nic strasznego:-) Wiecie, jednak jestem zdania, ze troche bez sensu to badanie 50g ..lepiej od razu 75 i miec 100% pewnosci. A glukoze trzeba czasem kupić samemu,a czasem dają w przychodni. Najlepiej się dowiedzieć lub profilaktycznie zakupic - koszt 50g u mnie 2,80zł. I pani ja rozrabia bo nie wyobrażam sobie wypic w domu i potem badać krew, najpierw musi byc pomiar na czczo. Poza tym nie zaleca się spacerów po glukozie. Idę poleżec troszke,bo senna jestem. Potem zabiorę się za porządki i obiadzik . Dzis planuję placuszki z kaszy gryczanej - uwielbiam! Poza tym nic więcej mi się nie chce robić. A i chciałam Wam powiedzieć, ze wczoraj po raz pierwszy skorzystałam z przywileju pani z brzuszkiem i w Tesco, gdzie były koszmarne kolejki,a do kasy dla ciażowych najdłuzsza - wlazłam sobie bez pytania pod samą kasę i nawet chciałam się zapytac czy moge rozłozyc zakupy,ale kasjerka jak zerknęła na brzuchola mojego to zwaołała: prosze wykładac! Ale taka cisza zległa za nami,ze szok. Nawet oddechy ucichły ;-) Na szczeście nikt nie szepnął nic złego - może dlatego,ze moj chłop wielki jest i groxnie wyglada - w dodatku ochroniarz też od razxu się zblizył do kasjerki (chyba profilaktycznie) Na koniec pieknie podziekowałam i poszłam! Moj mówi,ze tylko usłyszał jak gosciu do zony powiedział, to nie widziałas ,ze to kasa z pierwszeństwem?! Uff. ale stracha miałam po tych Waszych opowieściach, że mnie zlinczują tam przynajmniej! Ale było łatwo! hihih tym razem;-). Miłego! Co do fotek, to już chyba wszystkim posłałam! Jeśli ktos nie ma, prosze o info! Papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyneczki :) Ja to dziś pospałam :D zawsze wstaję razem z mężem, szykuję mu kanapeczki i czekam aż wyjdzie do pracy. potem zazwyczaj się jeszcze kładę :) jak dziś z nim rano wstałam, to pomyślałam, że odmrożę lodówkę :D jak mąż wyszedł o 7.45 to się jeszcze położyłam i wstałam o ............ uwaga, uwaga ............... 10.30 :D rany dawno tak nie pospałam :D a zastanawiam się czy nasze dzieci czują to co dzieje się wokół nas? bo dziś jak nad ranem była burza, to Lenka przy każdym grzmocie mnie kopała! nie wiem czy się bała ? mówiłam do niej, że nie ma czego się bać, że to nic strasznego, tylko burza, ale tak mi jakoś smutno było, że moje maleństwo być może się boi, a ja jedyne co mogę zrobić to mówić do niej uspokajająco! deseo ja to póki co myślę, że w moim brzuszku mieszka aniołek :D albo średniaczek :D i oby tak zostało ;) a tak na serio to raczej spokojne to moje dziecię :D zauważyłam, że ma swoje godziny w których się rusza, a poza tym chyba śpi ;) natalia86 ja nie kupuję elektronicznej niani, bo mamy maleńkie mieszkanko, więc to zbędny zakup :) w naszym przypadku! madzialinska dobrze powiedziałaś koleżance! chociaż Antosia to fajne imię i wiem, że dość popularne! ale to Wam ma się podobać, a nie koleżance :) co do IKEI to ja w PL jeszcze w żadnej nie byłam :P byłam parę razy jak mieszkaliśmy w UK :D ale też wrażenia na mnie ten sklep nie zrobił ;) Ejmi kurczę widzisz co lekarz to opinia. moja ginka oczywiście kazała mi obserwować ruchy małej, powiedziała, że skurcze regularne i te malejące są niebezpieczne, ale brzuch jak na okres może mnie boleć! oczywiście jeżeli ból będzie długi i mocny, to mam jechać do szpitala na konsultację, ale generalnie takie bóle miesiączkowe mogą się zdarzać, bo właśnie macica rośnie i sobie ćwiczy! sroczka he he ja dostałam od koleżanki 3 worki ciuszków po jej córeczkach i też się zastanawiałam co będzie jak moja Lenka będzie synkiem ;) no, ale po wtorkowym usg, ginka powiedziała, że jak się myli, to stawia nam kolację ;) więc chyba była pewna :D spacja wysłałam Ci zaproszenie na nk :D (Gabriela W ) to ja :D Ela co do porządków w szafach, to ja muszę niedługo zrobić przesiew rzeczy letnich i zimowych i zrobić miejsce dla małej :D wczoraj kupiłam proszek do prania rzeczy niemowlaczków i w przyszłym tygodniu biorę się za pranie :D no i muszę zakupić jeszcze parę drobiazgów dla mnie i dla niuni! A właśnie dziewczyny czy Wy dla swoich pociech kupujecie te termometry co się do ucha czy czoła przykłada i chwila moment i mierzy temperaturę? Agulinia dlatego ja nie cierpię robić zakupów w tesco! tam są zawsze kolejki do kas!!!!!!!!!! 😠 i owszem teraz, jak już jestem, to lezę do kasy pierszeństwa ;) no, ale po sotatniej przygodzie to jednak wolę jechac do innego marketu :D mojego brata kiedyś spotkała nieprzyjemna przygoda w kasie pierszeństwa ! on jeździ na wózku inwalidzkim i właśnie w tesco były ogromne kolejki do kas, więc podjechał pod tą kasę! stało kilka kobitek w ciąży, więc je przepuścił i zaczyna wykładać towary (był z mamą), a taka paniusia damulka jak nie zacznie się drzeć, że jaki on niepełnosprawny! że on jeździ na wózku, to go nogi nie bolą 😡 mój brat raczej jest z takich niekłotliwych, moja mama też nie chciała robić afery! ja to pewnie bym się na babę darła, że szok, ale mama mówi, że ludzie w tej kolejce jak na tą babę naskoczyli! taki młody chłopak się jej zapytał czy chce się z moim bratem zamienić? bo on da sobie rękę i noge uciącć, że mój brat wolałby stać na samym końcu tej kolejki, ale stać na własnych nogach! eh ludzie czasami na serio są pieprznięci! 😠 Uciekam na rynek kupić chleb i jakieś mięsiwo :D dziś na obiad zaplanowałam gulasz :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexandrunia Ty nasz szczupaczku :), szczuplutka mamusia to i brzusio zgrabniutki :) Ejmi ja od 2 dni czuje bole zblizone do tych przed @, z tego co piszesz to powinnam zaczac sie martwic, myslalam ze rozciaga mi sie tam wszystko i dlatego je czuje. 2 tygodnie temu bylam u lekarza i szyjka byla dluga, sformowana i twarda. Sroka ja tez juz nie moge doczekac sie kiedy bede miala synka na rekach, mowie mu caly czas ze jak wyskoczy z brzuszka to mamusia tak go ukocha i wycaluje ze tylko tatus go bedzie mogl uratowac :) :) Sp_acja wyslalam Ci zaproszenie na nk, tam widac moj brzuszek :) A co do zachcianek to ja przez cala ciaze mialam ochote na slodycze, ale teraz je ograniczylam ze wzgledu na wyniki cukru. Od 2 tyg nie mialam w ustach nic czekoladowego, jestem z siebie dumna :) Czasem zlapie jakies ciacho, ale od momentu kiedy mam glukometr czyli juz ponad tydzien nie mialam poziomu cukru ponad norme :) :) A teraz wcinam na potege sliwki ale musza byc malo dojrzale tzn kwasne :) :) Natalie wysylam Ci 2 fotki :) Agusiaradom pokazny masz brzuszek ale jak cudowie Ci z nim :) :),mysle ze moj nie odbiega wielkoscia od Twojego :) Mamy tez niedalekie terminy porodow :) ja sie zastanawiam czy moj to jeszcze urosnie bo jakos tak stanal w miejscu :) Gawit moj Adas tez kopal w nocy jak byla burza bo grzmialo niesamowicie, mysle ze dla naszych maluszkow to byl nowy dzwiek i dlatego sie uaktywnily. A co do termometru to ja kupie takowy choc mam nadzieje ze moj syn to bedzie okaz zdrowa :) :) :) Lece upichcic cos dla mezowniki i dla siebie na obiad :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×