Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

witajcie po odpoczynku!!!Ja wczoraj zaszalałam na imieninach u wujka początkowo nie chciało mi się iść bo niby się źle czuje i w ogóle nie miałam ochoty na rodzinne spotkanie ale zostałam namówiona a raczej zwerbowana bo potrzebowali kierowcy a że ja w ciąży to maja 100% pewność że alkoholu nie tknę...ale było strasznie sympatycznie!!!!Mam taką mała kochaną kuzynkę która ma 5 lat i cały czas się do mnie przytulała i wypytywała kiedy będę miała dzidziusia...bo ona słuchajcie chciałaby się z nim już pobawić!!!a na koniec to wszyscy jednym głosem stwierdzili że jak patrzyli na mnie i Ulkę to że dziecko mi pasuje... A teraz z innej beczki chciałam wam powiedzieć że strasznie się ciesze że trafiłam na to forum bo ja nie mam tak zdrowego podejścia jak Wy drogie towarzyszki...Ja gdybym mogła to u lekarza byłabym co tydzień i robiła usg i słuchała bicia serduszka żeby się upewnić czy wszystko jest ok a ja tutaj zaglądam to dociera do mnie że nie ja jedna jestem w ciąży i dolegliwości które mam to nic innego jak oznaka odmiennego stanu...Strasznie się ciesze i dziękuje za wsparcie!!! A tak nawiasem mówiąc jutro o 17 wizyta i pana doktorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mnie od wczoraj boli głowa :( i nie wiem czemu! ciśnienie mam w porządku, a apap nie pomaga :( co do usg 3d wczoraj rozmaiwałam z mężem i nie będziemy go robić! koszta są dość spore! za taką sumę, to ja mogę kupic coś dla dziecka! Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja naleze chyba do tych panika ktorym sie ciagle wydaje ze jest cos nie tak. tak ciezko mi uwierzyc w to dziecko... 3d wychodz faktycznie drogo, siostra placila 300 zl zwlaszcza na warunki polskie, przy polskich zarobkach to duzo. u nas za zwykle prywatne usg sie placi 100 funtow i ponad ale przelicznik jest inny, wyzsze zarobki wiec ja przelicze te 300 zl na funty to 60 funtow wydaje sie niewiele dla mieszkajacych w Uk ...w Polsce gdybym mieszkala to bym sie dlugo zastanawiala nad badaniem...zwlaszcza ze wiekszosc zdjec wyglada tak samo i dzieci sa takie do siebie podobne na wiekszosci obrazkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakasia moja córcia w 20 tc - no własnie kurcze nie mam całości ale mam np Ac 15,25 cm, FL 3.31 i BPD 5.19 było wszytsko ok :) więc może Ci to coś da- chociaż kurcze nie pamietam ile miała w całości, a lekarz napewno podoawał bo ja też ciekawska byłam:) generalnie w 42 tc miała 56 ;) cm hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj.. ale mnie łakomstwo dopadło na kalafiorka... Tyle zjadłam, że chyba zaraz pęknę ;) Dobrze, że taki kalafior to szybko opadnie :) jakasia, spokojnie, jeszcze chwilka i się będziemy wszytskie chwalić wymiarami maluchów :) Moje małe w 18 tyg i 4 dni (wg USG) miało wymiary: BPD - 45 mm AC - 135 mm FL - 27,6 mm a od główki do pupy chyba niecałe 13 cm :) przynajmniej tak zrozumiałam lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki to by sie zgadzalo. wlasnie dogrzebalam sie w mojej angielskiej ksiazecce ciazowej takiego wykresu :) wychodzi na to ze idelanie to 18 cm na 20 tydzien , oczywiscie wokol kreski na wykresie jest strefa zaznaczona- jaka moze byc na plus i na minus :) u nas dzis pogoda sliczna byla...no wlasnie byla ;) czuje deszcz w powietrzu buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie duzy apetyt??? bo ja ciagle mam niechce do jedzenia. nawet slodycze jakos mi nie wchodza. jadlabym tylko bagietki z serkiem philadelfia i pomidorkiem. mieso beeee. ryby beeeee. wiem ze musze jesc mieso wiec sie zmuszam, ale mogloby dla mnie nie istniec, tak jak sery! a przed ciaza moglabym wcinac kotlety bez konca. a dzien bez sera nie istnial. moze dlatego az tak bardzo nie tyje, bo porownujac z okresem przed to jem jakos mniej -kiedys wcinalam za troje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja mam apetyt znowu straszny normalnie cały czas buziom ruszam dlatego po mnie juz widac ze jestem w ciazy tak fajnie mi brzuszek wypieło do przodu :) niestety kopniakow jeszcze nie czuje :( słysze tylko od czasu do czasu bulgotanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.......wiek.......termin......kg+.....tc.. płeć...imię.........miasto Maggie84........25..........31.10.......0.......... ..................Płock mycha881.......26.........1.11.........3,5kg.........19t c........Otwock tasia1985........24........2.11..........6kg..... 20tc.............Łódź natalie82........27..........2.11........4kg......19tc ?........Katowice Doro82...........27..........3.11........2kg.......18tc ..........Poznań pindilindi.........32.........4.11.........0.......... . ............Gdynia jakasia*..........29.........5.11........3kg........19tc ..............UK Agulinia..........34..........5.11......2,6kg.......18tc ....Gorzów Wlkp. Iwusia_25........26.........9.11........0,5....... .................Gdańsk Aaanniiaaa.......25.........9.11........1,1...18tc chłopak....Warszawa agusiaradom.....30.........10.11......1,5.......17tc... ..........Radom Korciuchna......25..........10.11......3,5.......17tc.. .......Sosnowiec gawit_79........30.........12.11.......3.........18tc. ..............Łódż _nowa_..........32..........12.11......2.........17tc. ...........Gdańsk Kiki1980.........29.........14.11.....6.5....18tc...D ............Gdańsk miśka1803......30..........14.11......2........11tc... .Katowice/Tychy Ejmi..............27.........15.11.......2........18tc .......Ostrów Maz kropcia..........25.........15.11......0.........18tc. .......Warszawa madzialinska76..33........15.11....1,5........18tc... ..........Puławy spacja...........29..........15.11......2.......... ........................ hanka83.........26...........16.11......2.........17tc ..............Łódź Mathea........26...........16.11......2...........17tc.. ...........Grecja zenek897.......27...........16.11......3..........18tc ...........Gdańsk natalia86........23..........20.11......3,5.......16tc .......Środa Wlkp eddi29............28..........23.11......0..........11t c.............Śląsk Martushia........23..........23.11......3..........15tc ............Lublin ciężarówka M....28.........24.11.....0,5.........15tc..........Wrocław< br /> tyllkaaa..........19...........26.11.....0.....10t c.....Dzierżoniów Hamuda.........32..........30.11........4........16tc.? ....Ostrowiec Św michaaa..........28..........30.11......1,5..........16t c ............Lublin Calineczka_22_...22........30.11/2.12.....0....15tc..chł opak?...Śląsk mili_23...........23...........05.12.......?.........15t c......TomaszowMaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj w pracy po tygodniowej nieobecnosci mialam mase roboty.Od razu jak sie nie oszczedzam boli mnie wieczorem krzyz,ledwo co sie moge schylic.Boje sie co bedzie pod koniec ciazy, jak juz w 5 miesiacu tak mnie boli. Ogolnie to czuje sie od paru dni grubo i nieatrakcyjnie.Wszyscy wkolo niby mi mowia ze wygladam bardzo dobrze, ze wszystko mi idzie w brzuszek i piersi, ale ja i tak wcale nie czuje sie ok. Ciesze sie, ze juz moj brzuszek jest na tyle duzy, ze nikt nie pomyli ciazy z nabraniem dodatkowych kilogramow:)ale jakas taka ociezala sie czuje. Jem normalnie, a na wadze juz 5,5 kg do przodu.Jak tak dalej pojdzie to pod koniec bede miala conajmniej 20 na plusie,ale naprawde nie mam na te kg wplywu, bo ani sie nie opycham, wiec widocznie taka juz moja uroda. Ale Wam tu dzisiaj smęcę, ale chyba zly dzien mam. Musialam sie gdzies wyzalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.......wiek.......termin......kg+.....tc.. płeć...imię.........miasto Maggie84........25..........31.10.......0.......... ..................Płock mycha881.......26.........1.11.........3,5kg.........19t c........Otwock tasia1985........24........2.11..........6kg..... 20tc.............Łódź natalie82........27..........2.11........5,5kg......20tc ........Katowice Doro82...........27..........3.11........2kg.......18tc ..........Poznań pindilindi.........32.........4.11.........0.......... . ............Gdynia jakasia*..........29.........5.11........3kg........19tc ..............UK Agulinia..........34..........5.11......2,6kg.......18tc ....Gorzów Wlkp. Iwusia_25........26.........9.11........0,5....... .................Gdańsk Aaanniiaaa.......25.........9.11........1,1...18tc chłopak....Warszawa agusiaradom.....30.........10.11......1,5.......17tc... ..........Radom Korciuchna......25..........10.11......3,5.......17tc.. .......Sosnowiec gawit_79........30.........12.11.......3.........18tc. ..............Łódż _nowa_..........32..........12.11......2.........17tc. ...........Gdańsk Kiki1980.........29.........14.11.....6.5....18tc...D ............Gdańsk miśka1803......30..........14.11......2........11tc... .Katowice/Tychy Ejmi..............27.........15.11.......2........18tc .......Ostrów Maz kropcia..........25.........15.11......0.........18tc. .......Warszawa madzialinska76..33........15.11....1,5........18tc... ..........Puławy spacja...........29..........15.11......2.......... ........................ hanka83.........26...........16.11......2.........17tc ..............Łódź Mathea........26...........16.11......2...........17tc.. ...........Grecja zenek897.......27...........16.11......3..........18tc ...........Gdańsk natalia86........23..........20.11......3,5.......16tc .......Środa Wlkp eddi29............28..........23.11......0..........11t c.............Śląsk Martushia........23..........23.11......3..........15tc ............Lublin ciężarówka M....28.........24.11.....0,5.........15tc..........Wrocław< br /> tyllkaaa..........19...........26.11.....0.....10t c.....Dzierżoniów Hamuda.........32..........30.11........4........16tc.? ....Ostrowiec Św michaaa..........28..........30.11......1,5..........16t c ............Lublin Calineczka_22_...22........30.11/2.12.....0....15tc..chł opak?...Śląsk mili_23...........23...........05.12.......?.........15t c......TomaszowMaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki ;) Ale dziś pogoda śpiąca... Cała noc u nas padało, na szczęście teraz już przestało :) Ale faktem jest, że spało się rewelacyjnie, jak deszczyk po drzewach za oknem szemrał. natalie82, a smęć sobie ile dusza zapragnie ;) w końcu od tego tu jesteśmy, nie tylko od radosnych wieści :D U mnie waga jakoś się w miarę utrzymuje... w sumie przytyłam tak jak w tabelce około 1,5 kg i lekarz trochę nosem kręcił na ostatniej wizycie. Jednak biorąc pod uwagę moje nagromadzone wcześniej zapasy stwierdził, że nie jest najgorzej ;) Co do jedzenia, to powiem, ze czasami wsuwam wszystko co podejdzie, innym razem jestem strasznie marudna i nic mi nie pasuje... Ale jakichś takich typowych zachcianek jak to sie słyszy to nie posiadam... żadnych ogórków kiszonych czy śledzi :D Koleżanka mi dziś przyniosła dwie pary spodni ciążowych, muszę zabrać do domu i na spokojnie sobie przymierzyć :) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś chcę sobie kilka ciuszków zamówić w 9fashion przez neta- mam nadzieje, że nie będe żałować!!! byłam pomierzyłam ubranka i chyba zamówię bo będą tańsze, a jak mi się nie spodobają to najwyżej stracę na presyłce :(, w końcu jak się jedzie do sklepu to też kosztuje ;). Za 3 dni półmtek :) hura już nie moge się doczekać a wizytę u gina mam chyba 23 - musze sprawdzić dokładnie. dokładnie za tydzień. Co do zachcianek to tez raczej nie mam. Coś mi bardziej smakuje, coś mniej. A może mam na lody magnum z migdałami :P. A od wczoraj zostałyśmy same- mąż w delegacji :( a buu aż do soboty. Będzie ciężko. No i generalnie moja babcia ukochana cięzko jest chora :(. Bardzo cięzko- wczoraj ją do szpitala zabrali. A ja jeszcze w tym tygodniu na koniec polski mam jechać :(. Ach cięzki tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj mam bardzo smutny dzień...na dzisiaj miałam wyznaczony termin porodu...nie sądziłam że tak bardzo będzie bolało... wszystko widzę w czarnych barwach...nawet dzisiejsza wizyta u gin zaczęła mnie jakoś tak przerażać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sroczka głowa do góry- tym razem będzie dobrze- nie smuć się bo to nie słuzy dzidzi ... uwierz mi wiem co mówię mam za sobą tż takie przeżycie- ciesz się tym co daje Ci dana chwila a niebawem poczujesz tą chwilkę w swoic ramionach a to będzie najcudowniejszy dzień w Twoim życiu :) warto czekać i głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ otóż moje drogie wydaje mi się (bo cholerka pewności nie mam), że czuję moje dzieciątko! gdzieś tak w okolicach pępka, bardziej z prawej strony! czasem czuję takie coś jakby rażenie prądem :) nie umiem tego opisać! tak jakby mnie ktoś smyrał i kopał jakimś mega delikatnym prądem! to jest zupełnie coś innego niż czułam do tej pory, dlatego myślę, że to dzidzia, ale jak już pisałam, pewności nie mam :) a no i smaki zmianiają mi się niesamowicie :) przed ciążą w życiu nie napiałabym się ciepłego mleka , a teraz śniadanie bez mleczka, to nie śniadanie :) no i zaczął swędzieć mnie brzuch. niby wróży to rozstępy, ale jakoś się tym nie przejmuję (ja chyba jakaś dziwna jestem :) ) smaruję się oliwką, ale jak coś mi wyskoczy, to nie będę z tego powodu rozpaczać :) no i w Łodzi okropna pogoda, a ja musze iść na pocztę i na rynek! sroczka07 przytulam mocno! kochana pomyśl, że masz w sobie nowe życie! ja wiem, że ono nie zastąpi tamtego dziecka! na pewno nie! pamiętam jak mnie bardzo bolał termin mojego porodu :( a potem z czasem było lżej i już druga rocznica tak nie bolała! na pewno nigdy nie zapomnę o tamtych ciążach, ale ból jest zdecydowanie mniejszy! Iwusia ja mam półmetek już jutro i nie mogę uwierzyć jak to szybko zleciało :) madzialinska ja nie wiem co jest z tymi lekarzami i ich opiniami na temat naszej wagi! ja przytyłam 3 kg (na samym początku nic nie chudłam, bo nie wymiotowałam) więc wydaje mi się, że te 3 kg jak na połowę ciąży to jest ok! zresztą kalkulatory wagi pokazują, że tyję w sam raz, nawet biorąc pod uwagę moją nadwagę! a moja ginka kręci głową, że za dużo! tyle, że ja nie wiem co robić, żeby było mniej! nie objadam się! słodyczy nie jem w ogóle. jem dużo owoców, więc nie wiem co robić, żeby nie tyć? natalie powiem Ci, że ja wczoraj czułam się bardzo ociążała i nieatrakcyjna :( i jak do tej pory idąc miastem dumnie wypinałam brzuch, tak wczoraj go chowałam za torbą :( eh gupol ze mnie, ale jakiś taki zły dzień wczoraj miałam! dziś mimo brzydkiej pogody jest znacznie lepiej z moją samooceną :) tasia co do tych kopniaków to ja sama nie wiem co czuję ;) ale wiem, że na prawdziwe kopniaki mamy czas :) no i podobno później będziemy modliły się o to, aby dziecko przestało kopać :) chociaż na razie pewnie czekasz z niecierpliwością na te kopniaki, jak i ja :) Pozdrawiam babki i idę łazienkę sprzątać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sroczka07, nie byłam w takiej sytuacji, więc nie wiem co czujesz :O Ale tak na mój rozum spróbuj sie pocieszyć tym maleństwem, które jest teraz i sie pięknie rozwija... niedługo pojawi sie na świeci i przekręci całe Twoje życie do góry nogami :) Oczywiście o tamtym maluszku trzeba pamiętać, ale dla obecnego nie powinnaś sie smucić. gawit, mi sie wydaje, że co lekarz to inna opinia. Mój tak niby głowa kręci na to ile przytyłam, ale jak mnie zbada to zawsze stwierdza, że maluch sie rozwija prawidłowo i faktycznie tego tłuszczyku trochę mam ;) Co zresztą nie dziwne... 81 kg przy 165 cm wzrostu :O Tak więc ja sie akurat z mojej wagi cieszę i mam nadzieje, ze nie zacznę jakoś strasznie przybierać :) Przyrost masy jest oczywiście nieunikniony, ale niech on będzie rozsądny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! a teraz ja mam jakiegos schiza od paru dni:( niedlugo 16tydzien a ja nawet zadnego smerania nie poczulam poprostu nic w ogole nie czuje sie jakbym byla w ciazy, a te 3tygonie czekania na wizyte to dla mnie wiecznosc choc tak sobie tlumacze za jakby bylo cos nie tak to chyba by cos na to wskazywalo samopoczucie nie wiem, no jedyne co to brzuszek mi rosnie i to jak na drozdzach, wczoraj spotkalam kolezanke i jako pierwsza stwierdzila \"ty chyba jestes w ciazy\" powiedziala ze po brzuszku mozna sie domyslec ale ogolnie to jestem strasznie szczupla i nic sie nie zmienilam a nie widzialysmy sie dosc dlugo. tak wiec nie ukrywam to mnie ucieszylo bardzo... a wczoraj dzwonilam do lodzi tam gzie mialam robione usg prenatalne zeby dowiedziec sie o cene usg polowkowego, koszt 160zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ja mam powiedziec ja jestem 20 tc i tez narazie nic nie czuje :( dobrze że ide 23 do lekarza bo normalnie zwarjuje dzis wogóle mam jakis kiepski humor nie wiem moze to przez pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do tego wszystkiego pogoda u nas jest tragiczna codziennie leje jak nie wiem i podejzewam ze to lato bedzie cale takie. wczoraj byl jedyny dzien ladny wiec wykorzystalam go i calutki lazilam po sklepach kupilam troche kosmetykow troche ciuszkow ale zauwazylam ze kondycje stracilam calkowicie gdybym nie byla autem i ze sklepu pod sklep sobie nie podjezdzala to chyba bym musiala zaraz wrocic do domu...juz mnie nawet meczy wejscie na 3pietro, przydalby sie choc jeden jakis ladniejszy weekend to moze bym sie wybrala z mezem nad morze albo w gory a tak to strach jechac i siedziec w pokoju. ale tak szczerze mowiac na upalach mi nie zalezy byloby to za bardzo meczace w takim stanie, chociaz zeby tych ulew nie bylo... matko co za lato:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) U mnie też dziś brzydka pogoda, ale wczoraj czułam się gorzej. Sroczka, bardzo mi przykro, z powodu twojej straty, ale pamiętaj, że tamto małe słoneczko w niebie czuwa, teraz nad tobą, żeby tym razem było wszystko dobrze:) Mili ja zaczęłam w sobotę 18 tydz., a też nie czuje ruchów, może raz czy dwa wydawało mi się że jakieś bąbelki mi pękają w brzuchu, ale nie jestem pewna. Ja nie bardzo czuje ruchy, ale widzę, jak rano leżę w łóżku, to widzę jak maleństwo jest ułożone, bo mi taka góra stoi:)) Dzis mam wizytę u gina, mam nadzieje, że wszystko oki. Wczoraj ciocia mi opowiadała, że jak była teraz w szpitalu na ginekologii,to była dziewczyna w podobnej sytuacji do mnie. Miała macicę dwurożną, była w 34 t.c. i już robili jej cesarke, bo ona dodatkowo, miała jakąś dziwną budowe i dzieciątko już nie miało miejsca. Dziecko zdrowe, choć wiadomo wcześniak, ale daje rade i to mnie pociesza:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszylo mnie to ze nie jestem sama i nie tylko ja nie odczuwam ruchow choc zycze wam z calego serca (sobie tez:) ) zebysmy w koncu cos poczuly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim 🖐️ Gawit - nooo wreszcie czujesz swojego mieszkańca w brzuszku, ja też nie miałam pewności na początku że to TO, ale potem już wiedziałam :) No zatem teraz wyczekuj bo będą harce w brzuszku :) Tylko nie przerażaj się tym że nie czujesz dziecka cały czas, to na początku bedzie kilka razy na dobę a potem się rozkręci, ja teraz to już na większość ruchów nie zwracam uwagi :) I reszta dziewczyn też się doczeka :) Z wagą to uważam że jest to bardzo indywidualna sprawa i jeśli ktoś miał nadprogramowe kilogramy przed ciążą to nie ma się czego obawiać boi dziecko ma z czego czerpać energię :) Ja mam wizytę w przyszłym tygodniu i jestem ciekawa czy waga ruszyła coś ponad te 2 kg które mam wpisane w karcie ciąży. Teraz ważę 75 kg - u lekarza 78kg- bo mnie waży w ciuchach zawsze:O ale mam dobrą wagę w domu i biorę pod uwagę swoje pomiary. Ja dziś byłam u swojego gina bo postanowiłam być nie ugięta w temacie i łatwię sobie wszystkie badania na fundusz. W mojej przychodni powiedziano mi że żaden inny lekarz nie da mi skierowania na toxo i cytomegalię niż ginekolog, więc pojechałam do swojego gina i powiedziałam prosto z mostu że chce skierowanie i koniec kropka :) Powiedział że mam się zgłosić do niego do przychodni i mi wypisze, umówił się ze mną nawet na godzinę :) Będę gniotła ten fundusz zdrowia ile tylko będę mogła Pogoda dziś pod psem, ale mam nadzieję, że w końcu lato nas nawiedzi - chociaż w naszym stanie to chyba lepiej jak nie ma upałów. Aha zapomniałabym.... dziewczyny na ból pleców polecam krem ELASTI-Q - relax- polecono mi go w aptece na ciężkie nogi dla ciężarnych a na ulotce wyczytałam że wspomaga też bóle pleców. Wypróbowałam i efekt jest powalający. Od kilku dni bardzo bolały krzyże, wczoraj mąż posmarował - uczucie chłodu i rozluźnienie i dziś już bólu nie czuje. Tak wiec polecam. Koszt 20.50 zł :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou! Witam po weekendzie. Jakoś mi zleciało, w pt poszłam posiedzieć z moim facetem do pracy, nawet fajnie się bawiłam i pewnie jemu szybciej zleciało. W sobote byłam u Rodziców,a w niedziele leniuchowałam. Wczoraj za to miałam bardzo płaczliwy dzień. Zwalam to na hormony,bo normalnie jakoś tak wylewna nie jestem hihi. Ale dziś juz lepiej. Byłam rano w przychodni zbadać krew i mocz,bo 22 idę do ginki i musze mieć świeże wyniki. Czytam o Waszych odczuciach w sprawie ruchów. Ja już zaczełam 20 tydzien i nie czuję. Cos tam mi się wydawało (lub nie :-) ale pewności nie mam. Na razie codziennie wieczorem mój facet przykłada głowę do brzucha i nasłuchuje, naśmieje się przy tym - mówi,zebym się nie martwiła, bo dzidziul fika tam fikoły że hej. Nawet przystawiał mu słuchawki z rózna muzyka,by wyczuć co Młodemu się podoba a co nie, no i on miał zabawe, a mi szkoda, ze nie moge sobie też posłuchać. Na razie się nie martwię. gawit wezme troche opytmizmu od Ciebie. hihih Co do wagi, to trochę przez długi weekend mi się przybrało. Patrząc na wage to ze 3,5-4 kg już mam na plusie. Ani chybi u lekarki wyjdzie z 6kg i dostane ochrzan. Ale co ja zrobie. Nie obżeram się jakoś szczególnie. Samo się tak robi. Serio! hihihihihi Ja na starcie miałam 59kg przy 168cm. Ale zobaczymy jak to bedzie przy końcówce. Trochę za mało się ruszam odkad poszłam na zwolnienie. Tak mi się wydaje, a jem podobnie i stąd przybór kg. Sprawdzałam cenę USG połówkowego -120zł plus 20zł nagranie - a chce sobie nagrać. I to USG jest najdrozsze, w 12 tyg - 80zł i kazde nastepne po połówkowym też 80zł. To jest niby normalne usg (bo 3d duzo drozsze -180zł) , ale lekarz wydrukował mi 2 normalne zdjecia i 1 3D. Super to wygladało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O w mordę! Co za chamstwo. Tydzień temu jak sprawdzałam cennik w przychodni, gdzie zapisałam się na usg, cenny były inne niz teraz. Już je podnieśli, a co. Przed sekundą otworzyłam ich strone a tam już wszystko 20zł drożej. Widnują ceny, bo ponoć są najlepsi w okolicy. Moja lekarka tylko tam kazała iść. Znajome też tylko tam robiły. Mam nadzieję,ze nim ja się doczekam tego 1 lipca to ceny znów nie rusza. Profilaktycznie chyba zaczne szukać nowego miejsca na badania. ;-) sroczka - nie smutaś! nawet nie zauważysz, jak przyjdzie wreszcie ten termin porodu. Ale wierzę,ze lekko nie jest! Mocno ściskam. Na poprawę humoru kupiłam sobie na allegro fajną bluzkę ciazową i spódniczkę(troche mniej fajna) . Uciekam. Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie jeszcze gryzie taka jedna rzecz podzielcie sie opiniami i doradzcie... otoz zastanawiam sie czy nie zmienic lekarza, moja ginekolog fajna kobitka ale na kazdej wizycie robi tylko usg nic szczegolnego nie mowi daje zdjecie i dowidzenia a tak patrze na was to jestescie wazone, badane, posiadacie karte ciazy itd wiec za co ja place? a do tego nie przyjmuje w szpitalu. ja planuje zalatwic sobie cesarke wiec chodzac do takiego lekarza ktory jest przy porodach moze bym ustalila ze to on mi zrobi ta cesarke, a ta moja gin co zrobi nic a przeciez nie bede latala przed porodem i szukala lekarza do cesarki... nie mam pojecia co zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×