Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

witam dziewczyny nic nie piszę ale na bieżąco śledzę. ja miałam ostatnio smutne dni dowiedziałam się że formalnie moje miejsce pracy istnieje ale praktycznie już nie więc jest prawie pewne że po macierzyńskim dostanę wypowiedzenie a wierzcie mi osobie niepełnosprawnej nie jest łatwo znaleźć pracę. wiem że teraz nie mogę się denerwować ale ja mam już dość zmieniać pracę 3 razy w ciągu 3 lat to paranoja. ja się martwię że u mnie jeszcze nic nie widać żadnego brzuszka ale wydaje mi się że to bulgotanie już jest :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaa nie martw się, TY przynajmniej masz macierzyński. Jesli to możliwe bierz od razu po wychowawczy. To Cie nie zwolnia. Ja umowe mam tylko do dnia porodu. Trudno, takie zycie. Napłakałam się już trochę z tego powodu,ale cóż - kobietom w ciazy się u mnie nie przedłuza umowy. Ale pracuje już 9 rok i kuroniówka mi się chyba nalezy. po ZUSowskim zasiłku macierzyńskim pójdę na kuroniówke i jakieś pieniądze bedą. A w mi.edzy czasie zacznę szukac nowej pracy. Grunt to pozytywne myślenie. Ale współczuję, bo świadomość straty pracy to nic radosnego. Ja miałam cudną pracę i umowe na stałe,ale zachciało mi się przprowadzać za \"mężczyną mego życia\" i teraz miałam pracę z umową na rok i przedłuzaną. Trudno, miałam świadomość,ze lekko nie bedzie. Ale czasem żal mi tamtej pracy, warunków, super atmosfery i świadomości, że byłam praktycznie nie do zwolnienia. Ale nic to. Chmury już się rozeszły i z 11 stopni zrobiło się 16. Normalnie lato za 2 tyg. hihi Buziaczki. Ściskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaa nie martw się, TY przynajmniej masz macierzyński. Jesli to możliwe bierz od razu po wychowawczy. To Cie nie zwolnia. Ja umowe mam tylko do dnia porodu. Trudno, takie zycie. Napłakałam się już trochę z tego powodu,ale cóż - kobietom w ciazy się u mnie nie przedłuza umowy. Ale pracuje już 9 rok i kuroniówka mi się chyba nalezy. po ZUSowskim zasiłku macierzyńskim pójdę na kuroniówke i jakieś pieniądze bedą. A w mi.edzy czasie zacznę szukac nowej pracy. Grunt to pozytywne myślenie. Ale współczuję, bo świadomość straty pracy to nic radosnego. Ja miałam cudną pracę i umowe na stałe,ale zachciało mi się przprowadzać za "mężczyną mego życia" i teraz miałam pracę z umową na rok i przedłuzaną. Trudno, miałam świadomość,ze lekko nie bedzie. Ale czasem żal mi tamtej pracy, warunków, super atmosfery i świadomości, że byłam praktycznie nie do zwolnienia. Ale nic to. Chmury już się rozeszły i z 11 stopni zrobiło się 16. Normalnie lato za 2 tyg. hihi Buziaczki. Ściskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulina dzięki za słowa pociechy ale wychowawczy nic mi nie da :( z jednej wypłaty nie zapłacimy raty hipotecznego i się nie utrzymamy. taka prawda na dodatek jestem osobą niepełnosprawną i ciężko jest znaleźć pracę. jeśli już coś się trafi to za najniższą krajową a wierz mi dla mnie nie ma za wiele ofert. po prostu boję się co będzie później wiem że każdy nie jest pewny jutra ale niektórzy mają większe możliwości, ja nawet prawka nie mogę zrobić. wiem narzekam ale to spadło na mnie jak grom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_76
Cześć wszystkim! Michaa, z tego co zrozumiałam, problem u was pojawi się ewentualnie dopiero za wiele miesięcy, po twoich urlopach macierzyńskim i wychowawczym. Masz więc czas żeby kombinować i szukać zmiany na... lepsze. Ja od stycznia utrzymuję siebie, mieszkanie, narzeczonego i dwa psy z jednej pensji. Szkopułem jest brak pewnych zabezpieczeń socjalnych ale jakoś leci. Wierz mi, da się. Też mam czarne myśli bo gdybym została tylko z zasiłkami, to już nie da się dłużej żyć tak jak dotąd. Ale może wynajmę część mieszkania, może całe a na czasowo wrócę do rodziców. Nawet gdy myślę że albo poradzimy sobie, albo rozwali się nasz związek a ja zostanę chwilowo na lodzie, to i tak wiem że będzie dobrze, tylko inaczej. Póki co natomiast, rozglądam się za jakimś biznesem. Może też spróbuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis piekny upal wiec lezakuje troszeczke na slonku :) mili fajny ten wozeczek faktycznie, zwlaszcza ten niebieski. jakos mam faze na ten kolorek. fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulina witaj w klubie porzuconych prac :) ja tez pracowalam kilka lat w super miejscu z fanastycznymi ludzmi, klientami i musialam porzucic to wszystko. meza wyslali na polnoc anglii i zdecydowalismy sie na wspolny wyjazd we dwoje...w dzien wyjazdu test wyszedl mi pozytywny i tak oto od marca bawie sie w kure domowa ;) troszke nudno ale przynajmniej nie przemeczam sie i nie stresuje. na zadne zapomogi, benefity nie mam co liczyc ale M. dobrze zarabia wiec nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaa narazie nie myśl o pracy, jesteś w ciąży i to się na razie liczy :) co do brzucha to wszystkie z nas mają małe brzuchy :) To dopiero 4-5 miesiąc więc jeszcze zdążą urosnąć :) Co do ruchów dzidzi to moja przed chwilą smyrnęła co bym wiedziała że jest i tyle :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.......wiek.......termin......kg+.....tc.. płeć...imię.........miasto Maggie84........25..........31.10.......0.......... ..................Płock mycha881.......26.........1.11.........3,5kg.........19t c........Otwock tasia1985........24..........2.11........6kg......19tc. ..............Łódź natalie82........27..........2.11........4kg......19tc ?........Katowice Doro82...........27..........3.11........2kg.......18tc ..........Poznań pindilindi.........32.........4.11.........0.......... . ............Gdynia jakasia*..........29.........5.11........3kg........19tc ..............UK Agulinia..........34..........5.11......2,6kg.......18tc ....Gorzów Wlkp. Iwusia_25........26.........9.11........0,5....... .................Gdańsk Aaanniiaaa.......25.........9.11........1,1...18tc chłopak....Warszawa agusiaradom.....30.........10.11......1,5.......17tc... ..........Radom Korciuchna......25..........10.11......3,5.......17tc.. .......Sosnowiec gawit_79........30.........12.11.......3.........18tc. ..............Łódż _nowa_..........32..........12.11......2.........17tc. ...........Gdańsk Kiki1980.........29.........14.11.....6.5....18tc...D ............Gdańsk miśka1803......30..........14.11......2........11tc... .Katowice/Tychy Ejmi..............27.........15.11.......2........17tc .......Ostrów Maz kropcia..........25.........15.11......0.........18tc. .......Warszawa madzialinska76..33..........15.11....1,5........16tc... ..........Puławy spacja...........29..........15.11......2.......... ........................ hanka83.........26...........16.11......2.........17tc ..............Łódź Mathea........26...........16.11......2...........17tc.. ...........Grecja zenek897.......27...........16.11......3..........18tc ...........Gdańsk natalia86........23..........20.11......3,5.......16tc .......Środa Wlkp eddi29............28..........23.11......0..........11t c.............Śląsk Martushia........23..........23.11......3..........15tc ............Lublin ciężarówka M....28.........24.11.....0,5.........15tc..........Wrocław< br /> tyllkaaa..........19...........26.11.....0.....10t c.....Dzierżoniów Hamuda.........32..........30.11........4........16tc.? ....Ostrowiec Św michaaa..........28..........30.11......1,5..........16t c ............Lublin Calineczka_22_...22........30.11/2.12.....0....15tc..chł opak?...Śląsk mili_23...........23...........05.12.......?.........15t c......TomaszowMaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Micha glowka do gory. na razie sie nie martw niczym :) dbaj o siebie i mysl o dzidzi, kiedys kryzys minie i ja wierze ze sie polepszy ..no w koncu musi. takze pewnie jak juz odchowasz troszke dzidzie to sytuacja jakos sie wyklaruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja dziś połaziłam troszkę po ciucholandach . chciałam kupić jakieś tuniki, ale niestety nie było nic w moim rozmiarze, a jak już coś było, to kosztowało tyle, co w normalnym sklepie, więc wolę kupić nówkę! Za to kupiłam jeansy ciążowe. w normalnych sklepach kosztują koło 100 zł, ja w lumpku zapłaciłam 30zł! i są świetne jakościowo! na pewno starczą mi na całą ciążę, bo na razie mają jeszcze sporo luzu! i w ogóle w szoku byłam, bo ja taka niewymiarowa jestem i jak coś pasuje na mnie w biodrach to jest dużo za długie, a te spodnie pasują w biodrach i są dobre na długość! także bardzo zadowolona jestem! poza tym normalnie czuję jak mi dziecko rośnie! dziwne to, bo nie czuję ruchów, ale czuję jak mi się więzadła rozciągają! Co do wózka to ja nie mam jeszcze wybranego, ale budżet na ten cel mamy niewielki :( Ja też mam umowę do dnia porodu :( mój mąż od kwietnia nie pracował. teraz od środy chodzi do pracy, ale jak długo to też nie wiem :( także u nas w tym sensie też nie jest wesoło! jakoś na razie dajemy radę, ale jak będzie jak nas przybędzie, to nie mam pojęcia! mam nadzieję, że do tego czasu mój mąż już ruszy z tym swoim interesem, który rozkręca! na razie trochę w tym cisza, dlatego poszedł do kolegi trochę dorobić! jak wyklaruje się to o czym marzy, to od kolegi zawsze może odejść (tak się z nim dogadał), ale musiał już iść do pracy, bo normalnie zaczyało być ciężkawo! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa 76 madra z ciebie babka :) i taka dzielna. a co najwazniejsze masz pozytywne podejscie do zycia. najwazniejsze zeby widziec zawsze jakis sens w tym co sie dzieje i wierzyc ze nawet jesli cos sie skonczy to...nie oznacza konca swiata...zawsze moze byc przeciez lepiej :) widzisz Micha mozna jakos dac rade, tylko nie martw sie i glowka do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek :) no brzuszki nam chyba jeszcze urosna :) ja dzis wcisnelam sie w stroj kapielowy ale wersje z zakrytym brzuszkiem i ...pomimo moich kraglosci to chyba nie jest az tak zle ;) malo kto by stwierdzil ze jestem w 5 miesiacu prawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam sobie wózki na allegro i myślę o takim (jeszcze nie wiem jaki kolor :) podoba mi się nr 3, ale zastanawiam się czy nie będzie za jasny, ewentualnie 1,6 lub 14) http://www.allegro.pl/item649192618_orlando_4_w_1_wszystko_na_tej_aukcji_wozek_fotel.html Te też mi się podobają (kolor niebieski+kwiaty) http://www.allegro.pl/item652790506_kunert_polskie_wozki_fotelik_kola_pomp_gratis.html Te (kolor chaber+bąbelki lub niebieski+kwiaty) http://www.allegro.pl/item649443292_king_active_fotelik_gratis_32_kolory.html Ogólnie to podobają mi się takie właśnie zwykłe, duże wózki :) co do wagi to nie muszę się aż tak bardzo martwić, bo mieszkamy na parterze. muszę tylko zmierzyć czy do bagażnika nam się taki wózek zmieści, no i dobrze byłoby go obejrzeć "na żywo" zanim zdecyduję się na zakup! czegoś takiego jak wózek nie chcę kupować w ciemno! jakasia dzięki za gratulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za słowa pociechy problem rzeczywiście będzie tak koło kwietnia więc jest trochę czasu. może będzie lepiej. zaraz zrobię sobie górę frytek superdługich z maccain najlepsze wiem ze to niezbyt zdrowe ale frytki to na razie moja główna zachcianka :):):) więc raz na jakiś czas można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit z tego pierwszego linku slodkie sa te wozki haha. znowu mi sie spodobal ten niebiesciutki. slodkie :) te drugie tez juz widzialam kiedys, tez cudaczne, kolorek niebieski sliczny tyle ze zwyb kwiecisty, no moze dla dziewczynki ;) a tych trzecich to nie widzialam wczesniej. no oryginalne sa. u nas jakos w mothercare itd panuje moda na szarzyzne co mi sie nizbyt podoba. ps. czy dziewczynka moze jezdzic w niebieskim?? jesli on jest bardzo jasny? http://www.baby-central.co.uk/item/Brand_ConcordNeoTravelSystemwithFoldingCarrycotandIonCarseatXenon_0_0_68_3.html first wheels ma fajne kolorki tez : http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=345&osCsid=44389e4c64cd74dc1ee7375dc00b4898

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micha ja tez juz zaliczylam frytki ;) jakos nie mialam ochoty gotowac i nie mam apetytu wiec...wcisnelam hinduskiego kebaba mniammmmm z frytkami. forcja dla slonia wiec ...nie dalam rady calego haha. do tego zimna cola mniammmmm. czasem chyba wolna zaszalec z niezdrowym jedzonkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wy poważnie z tymi kolorami i pytaniami typu niebieski wózek dla dziewczynki pasuje? ja osobiście nie cierpię koloru różowego i nie wyobrażam sobie kupować w takim kolorze tylko dlatego że to jest dziewczynka. lubię niebieski i jeśli urodzi mi się dziewczynka to będzie mieć niebieskie ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam kolor niebieski i jeżeli mąż wyrazi zgodę (bo jemu niebieski wózek nie bardzo się widzi) to zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki będę kupowała dużo niebieskiego! różowy lubię, ale np. różowego wózka bym nie kupiła! ewentualnie jeszcze czerwony, ale póki co wygrywa niebieski :) może , w razie co pójdę z mężem na kompromis i kupimy niebieski z jakimś tam innym :) więc jak dla mnie to i dziewczynka może jeździć w niebieskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie oglądam te wózki z tego pierwszego linku, który wkleiłam i zakochałam się w nim! no bardzo mi się podoba i głupia już sobie wyobrażam, jak spaceruję z maluszkiem w środku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit tego staromodnego bym nie kupila hehe. ten o ktory pytasz zielony to cana za spacerowke, trzeba dokupic gondole za 115 fuli. a ten trzeci taki prosty, nienaciapany ale cena hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jedziemy dziś na działkę, będę więc bez neta, wracamy jutro, to się odezwę! miłego weekendu Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×