Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Na 8 miśka wożę do szkoły, a na 9 do pracy. Czasami nie śpię do 1, 2, 3, bo nie mogę po prostu, sama nie wiem dlaczego. Ale rano ciężko wstać :-( Zapalę jeszcze i pójdę lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja się czesze, że prawko zdałam 12 lat temu. Jak słyszę jakie są teraz problemy z tym, a jakie zasady egzaminu- to myślę, że nie zaliczyłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki a co wy jeszcze tak buszujecie??? kamcia Ty mi jutro pod lade wpadniesz! albo jakiegos przechodnia skosisz po drodze! :) Milka - ja też często nie spie do 2 czy 3 i mało nie wykorkuje wtedy! strasznie tego nie lubie! zwłaszcza jak moj maz z boku sobie chrapie! wrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo matko- cieszę się, a nie czeszę miało być wyżej. Jutro rano się dopiero uczeszę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty babusia dlaczego nie poszłaś spać po dobranocce jak grzeczna dziewczynka? Czyżbyś była niegrzeczna? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi! taka jak i wy! :) :) :) ale maż na mnie krzyczy że mi si eskończy to siedzenie po nocach! :( czuje sie jak wtedy gdy miałam 15 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka- smacznego. Ja jak długo w nocy siędzę to też niestety duuuużo jem- skutkiem czego mam jakieś 10 kg na plusie, ale nie potrafię się powstrzymać. To dobranoć dziewczynki. Babusia niech leci do męża, bo się jeszcze obrazi, a twój Kamilko niech wraca jak najszybciej. Mój śpi, czyli z kochania nici ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam ogórki :-) Tego u mnie nie zabraknie, bo bardzo lubię i kiszone i korniszony. To przesyłam ci jednego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd się przyznać, właśnie sobie zapiekam kanapki z serem i wędliną. A dieta?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Milka jestem pierwsza ale wolalabym byc piata i pospac sobie jeszcze tak jak wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pumciu !! Ja już nie śpię. Pilnuję siostrzeńca :) Tzn on ogląda bajki a ja na kompie ;) I Od 30 minut je płatki, ja nie mam sił do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielko tylko mi sie nie smuc !!! nie ma jeszcze @ i jest nadzieja pamietaj !!!! mi tez jest czasem smutno a dopiero 2 cykl sie staram ale czuje sie jakby to byly wieki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila-31
Pumka, Natanielka, Kamilka, Berta- miłego dnia :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodna jestem ;-) za mało w nocy zjadłam najwidoczniej :-) Miało być Milka, a nie Mila, zjadłam literkę k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) Wstałam, ale ziewam i ziewam. Nie mogę się obudzić. Dziś chyba będę potrzebowała duuuużo kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz piję trzecią kawę ;-) Nie wyspałam się. Hmm... Ciekawe dlaczego ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) Nie mogę się obudzić. Dziś chyba będę potrzebowała duuuużo kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszowałyście w nocy to się spać chce :) A ja wczoraj miałam taki dzień (nie wiem czy to ciśnienie czy co), ale chodziłam w pracy cały czas ziewając. Tragedia. Może dzis będzie lepiej, słoneczko świeci, ale to wietrzysko... Kiedy wiosna w końcu będzie ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, no o co chodzi? No przecież nie wysłałam czegoś, czego nie napisałam do końca. Dlaczego mi się to wysłało? To już drugi raz. Ratunku!!!! Komputer przejmuje nade mną władzę!!!! Matrix?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×