Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lokatorka

dwudziestolatki do boju! 10-15kg w dół

Polecane posty

Eh:( ale czemu tak jest ... było 67 tak się cieszyłam ... i znów 68 ;/ ; /; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie spokojnie.. a nie czujesz po ciuchach ze sa lzejsze czy cos? i nie marudz mi tutaj bo ja za te twoje 68 oddalabym wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie .. nie na darmo mowi sie, ze jednm z glownych kluczy do sukcesu w odchudzaniu jest cierpliwosc i wytrwalość, nie mysl o tym..:) prosze Cie, za tydzien w niedziele sie razem zwazymy i zobaczymy polecisz jak nic a ja daej bede w miejscu:) całus na otuchę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec glowa do gory bo kolejny tydzien walki o piekne ciało przed nami i nie mozna sie zalamywac.. uwierz kochana, ja czuje ze urosly mi miesnie dlatego obawiam sie, ze nawet z tych pieprzonych 77 nie zeszłam:P hehe:D zobaczymy:) dzisiaj zalicze jeszcze 15 minut orbitreka jakos rozgrzewke przed brzuszkami- zrobie 2 x 10 skosne na kazda strone, i 3 x 8 podnoszenia nóg na oponke:) zrobie tez skretosklony na poczki i 2x 10 pompek damskich:) kochana to co idziemy razem cwiczyc?:) 15 minut rozgrzewki i cwiaczenia na konkretne partie co Ty na to?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o te mięsnie się boję ... temu na tydzien odstawiam cwiczenia, chwilowo zalezy mi an wadze ... a nie miesniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba, ze:) ja ta moge nawet wazyc 150 kg byle wygladac ladnie umiesniona i szczupla:) byle uciekały cm, bo waga nie zawsze bywa odzwierciedleniem naszego wygladu:) ja pocwicze zaraz:) chociaz te kilkaminut:) potem sie wykapie, wysmaruje balsamem z garniera- boze juz go uwielbiam, jest swietny i pieknie pachnie i juz po 2-3 uzyciach skora jest gładsza, oby bylo tylko lepiej:) a na wieczor do snu jeszcze herbatke czerowna wypije niech sie pali co sie ma palic w nocy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak do 65 zejde to zaczne cwiczyc .... tez chce miec ladne umiesnione cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok:) dobra to ja ide chwilke pocwiczyc te rzeczy co tu pisalam, potem sie wykapie i sie odezwe jak zaparze sobie herbatke:) bedziecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to idę do łóżka ... fatalnie się czuję ;8 dobranoc;* jutro mam na 8.30 ... do 15.15 ;/ szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za niedzielne kryzysy:> Ja sama nie wiem czy jutro się ważyć czy nie. Z jeden storny ejstem ciekawa, z drugiej ten @ i boje się, ze jak zobaczę z rana wagę w miejscu to zaraz minka zrzednie. A wiadomo jak widac efekty to człowiek zaraz pełniejszy zapału. Ja dalej nie ćwiczę, ale jak pisałam byłam na godiznnym dosyć szybkim spacerze więc policzę to sobie jako porcję wieczornych ćwiczeń. Już mnie mniej brzuch boli, to od jutra znowu robię brzuszki. To jedyne ćwiczenie do jakiego potrafię się zmobilizować. Myslę, ze jak za tydzień będzie tak fajnie jak teraz to zaczynam bieganie. Mi nie wiem czy Ci dietetyk pomoże...ale spróbować można;] A ja jutro mam od 9 do 15. Umówiłam się dzisiaj, że za tydzień zaczynam w poniedziałki korki na jakimś wygwizdowiu, więc będę mieć caluśki dzień zawalony. Ale zawsze to jakieś pieniązki do przodu. Ostatnio w ciągu 2 tygodni wydałam ok. 100zł na książki. Niedługo moje finanse osiągną dno;] Kolorowych snów dziewczęta, obudźcie się w lepszym nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja mam dobry humor hehe:) mam nadzieje, ze jak sie bede wazyc za tydzien to nie bedzie inaczej:) pocwiczylam na orbim 30 minut i cwiczonkea inne brzuszki itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski 😘 ja wstalam 0 6.20 , pocwiczylam !tylko! 20 mnut bo bym sie nie wyrobila, wykapalam i wysmarowalam sie balsamem garniera, teraz jem jogobelle muesli 250g i spadam na uczelnie:P wpadne pozniej i mam nadzieje, ze bede miala co czytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:) ja zjadłam dwie kromki razowca z 2 plasterkami sera żółtego posypane kiełkami. Na uczelnię robię sobie bułeczkę z chudą wędliną. Ostatnio czytałam w sklepie skład takiej wędliny, jeny sama chemia. Wzmaczniacze smaku, i różne takie. Co trzeba jeść żeby było zdrowe? Lecę się oprasować itd. Miłego dni wszytskim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) po pierwsze to nie uważam że mam nie dowage a przynajmniej tego nie widac!!! pisałam juz jakiego grzechu sie w sobote dopuściłam a wczoraj wcale nie było lepiej (kolacja-pizza) teraz pije herbatke (czerwona) to moje sniadanie za kare i zaraz ide cwiczyc i pomyliłam sie w stopce bo spadło 1 kg teraz jest juz dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) na uczelni zjadlam jablko a teraz wcinam surowke i 2 kromy razowca ze sliwka oblozone chudym twarogiem:) viss- obecnie to nawet w warzywach i owocach jest chemia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila zjadłam duzego corny z zurawina i 200 g suszonych fig.. ufff najedzona jak cholera, chyba odpuszcze sobie kolacje dzisiaj:) juz tylko herbatka:) o 19 mam trening siatkowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Lokatorka - czy używasz tego ujędrniającego tonizującego balsamu Garniera? Jeśli tak to patrz na skład - na trzecim miejscu alcohol denat :/ Też używałam i ładnie ujędrnił i wygładził skórę, jak również wysuszył ją na wiór po trzech tygodniach :) U mnie jakoś leci dieta, dużo się ruszam, mam wiele do roboty ostatnio, posprzątałam i wydaje mi się, że spaliłam przy tym chyba milion kalorii, bo tak się zmęczyłam. Później idę bo siostrę do żłobka, będzie karmienie, kąpanie, zabawa i trza położyć ją spać, więc znowu będzie ruch. Muszę zawsze mieć coś do roboty, żeby nie myśleć o jedzeniu. @ nie miałam od dwóch miesięcy, ale tak już mam (pozostałości po policystycznych jajnikach), jednak czuję, że się zbliża bo za każdym razem przechodząc obok kuchni zerkam łapczywie w stronę tacki ze słodyczami :) Jednak nie poddam się, nie po tych trzech kg które już straciłam. Dzisiaj zjadłam rano płatki z suszonymi owocami, później kromkę ciemnego chleba z rybą wędzoną w sosie pomidorowym, później dwa jajka na twardo z kromką ciemnego chleba. I nie mam zielonego pojęcia co zjeść na kolację, chyba skorzystam z tych przepisów przesłanych wcześniej przez Mała Mi (thanks :* ). Życzę miłego popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysia2525
Witajcie Dziewczynki:) wczoraj nie mogłam niestety wejsc już na necik;(jakos czasu nie było...mam 162 cm wzrostu i waze 57:(och jak tu schudnąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie moge- chyba zartujesz?:( kurce a taka byłam z niego zadowolona.. no, ale narazie bede stosowac, bo narazie jest ok:) ale dziekuje za ostrzezenie!:)😘 witaj tysia:) zaglądaj częściej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze zawiera alkohol, a jak wiadomo alkohol wysusza skóre:( ale zobacze, mozse nie bedzie tak zle, smaruje sie 2 razy dziennie i jestem strasznie zadowolona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co perełko:) jak ci mija dzien?:) w ogole mała Mi gdzie TY jestes?:( i reszta dziewczyn!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUŻ NIE MOGĘ - służę pomoca;*:)) Tysia2525 --> to mamy jakby tą sama sytuacje ;p mam 10 cm wiecej i 10 kg wiecej haha ;) Kasiu:* jestem, dopiero do domu weszłam , rano po bilet leciałam , potem uczelnia , praktyki, uczelnia, do oriflame zaniesc zwrot ... i do rosmana dopiero jutro, wybiore sobie jakas herbatke ;d mniami padam z sil ... jesc jem ... dzis ; berliso czek. - 224 kcal twarożek homogenizowany - 183 kcal 2 gałeczki - 135 kcal 2 kromeczki chleba pełnoziarnistego - zupa pomidorowa danie ryżowe ( ryż brązowy ) - to jeszcze zjem dzis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie.. ja sie wazylam u faceta w ciezkich ciuchach bo w sumie jeansy z paskiem, golf gruby i na to pas skórzany z klamra i po jedzeniu miałam 77,8kg. wiec moze cos spadlo.. zwaze sie dopiero w niedziele, ale juz bym chciala wiedziec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjelam ciuchy i postanowilam sie zwazydc i co! było 76,2!:) a wiadomo jestem po jedzeniu itd:) mam nadzieje, ze w przyszla niedziele bedzie 75 ihaaa buzka!:) 😘 aaa i moj M kupil mi l-karnitynke i jutro z nia startuje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh gratuluje ... jak ja w niedziele sie zwaze i bedzie dalej to samo to rezygnuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×