Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Wczoraj się nie odzywałam bo miałam dietowego doła :( nadal mam... ale trzeba zaczynać od nowa. Od dziś do piątku oczyszczanie tylko płyny i małe ilości owoców, więc Tequilka łączę się z tobą :D Ja w sobotę znów do poznania jadę i chciałam dobrze wyglądać a tu klops!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola lacz sie ze mna bo to co ja dzisiaj zobaczylam na wadze to KATASTROFA 61,7 - minus ciuchy to i tak 61 kg !!! FUCK FUCK FUCK FUCK!!!!!! Ale jestem wsciekla! Mialam jechac zrobic w koncu morfologie krwi i tak sie wqrw... ze nie pojechalam! nie wiem juz co ma robic i jesc:(:( caly dzien zapierniczam, po pracy na cwiczenia nie mam kompletnie siły. Ile dni przed okresem wzrasta wam waga???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequilka ja mam to samo dziś na wadze 55 kurwa!!!!!!!! Mi już na tydzień przed okresem waga wzrasta albo się zatrzymuje i taki stan mam do końca okresu :( także tylko dwa tygodnie w miesiący jestem względnie szczupła a pozostałe dwa wyglądam jak reklama Michelin :D ale weź pod uwagę wypełnione jelita. Dlatego ja dziś piję figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie zadnych herbatek itp a wogole naczytalam sie ze one rozleniwiaja jelita i wole nie pic :P Ja rano kawusia, teraz bułka grahamka ... w poludnie wypije sobie activie, na obiadek kupilam sbie udko to je ugotuje i spapusiam ze szparaga pewnie:) i dwa jabluszka mam w planach jeszcze:) Ciekawe co z tych planow wyjdzie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) u mnie dzis dzien sie zaczal nie zbyt dietkowo... pisalam kolokwium, malo spalam i bylam wykonczona, zjadlam na uczelni gniazdko, to bylo moje sniadanie;/ no nic spale przez reszte dnia, dalej juz bedzie zgodnie z dieta:) Tequilka mi przed jakies 4-5dni okresem tez waga wzrasta wiec sie nie zalamuj!po okresie bedzie mniej!:) a tak wogole to nie wiem gdzie ty te kg masz!bo wage mamy podobna a np nogi masz duuuzo chudsze ode mnie hehe Cosmopola powodzenia na oczyszczaniu!napewno Ci pomoze:) poczujesz sie lepiej:) laski mam dzis rozmowe w sprawie pracy, trzymajcie kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola a jak dokladnie nazywa sie ta twoja herbatka?figura/slim figura/sposob na figure??tyle tego jest... ja mam teraz sposob na figure i zadowolona jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
ja piję LaKarnitę bio active zestaw z herbatkami i tabletkami. Zobaczymy czy to coś skutkuje po tygodniu... Zjadłam dziś na śniadanie reszte babki drożdżowej ze świąt, bo już nie mogłam na nią patrzeć w kuchni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszylyscie mnie :) No ja nogi mam grube,,,uda, lydki,,dupe mam grube, ale jej nie widze wiec mi tak strasznie nie przeszkadza:P Zrobilam sobie przerwe na papieroska i zaraz ide prac dalej wykladzine, pozniej 500 x na skakance musze zrobic do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
a ja jestem po pół godzinie pasa wibrującego na uda i po kawusi. Pora skoczyć na uczelnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dziś zjadłam 6 krążków ryżowych :D jabłko no i piję tę moją cherbatkę Figura 2 z senesem i sok pomarańczowy bez cukru, cherbatę, kawę i ogólnie było by ok gdyby nie garstka orzechów na koniec dnia, ale pocieszam się tym że nie mogę sie całkiem głodzić bo już 3 maja startuję w maratonie :D wczoraj się zapisałam :D i nie chciałabym odpaść w przedbiegach. Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zezarlam teraz serek wiejski lekki i 2 kromki chleba do tego, a rano kawusia... jesc mi sie chce jak cholera przez ten okres...:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Opłacało się wczorajsze oczyszczanie dziś na wadze znów 54 kg :D Dziś 3 krążki ryżowe, sok pomarańczowy, kromka pełnoziarnista z serem i jeden pieróg ruski i jeden wafelek :( no i garstka orzechów ( nie mogę się nim oprzeć) ale zaraz idę biegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj nawet nawet: -3 kawy (pozniej bedzie jeszcze 1 ) -serek wiejski + 2 kromki chleba :/ -udko gotowane -zupka pomidorowa z ryzem Na skakance 500 razy poskakalam, dzisiaj juz mam nadzieje nic nie zjem, przed chwila zupke skonczylam i jestem pełna... o 20 wypije kawusie i jakos wy3mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D przebiegłam 10 km :D i spaliłam 546 kcal ale po tej wczorajszej głodówce bardzo ciężko mi się biegało. Muszę jednak przynajmniej do czasu maratonu się lepiej odżywiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
byłam dziś na shoppingu :)) kupilam super ciuchy w tym dwie pary spodni, w które ledwo się wbijam :PP więc mam mega motywację, żeby nie przytyć, tylko schudnąć, bo wyglądam w nich zajebiście :PP Dziś byłam na godzinnym marszu, mam nadzieję, że coś spaliłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Hejka co tu tak cicho?! Co porabiacie? JA właśnie po śniadanku: dwa plasterki żółtego sera i mleo z muesli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ale humorku nie mam jakos, sloneczka nie ma, deszcz pada:/ Ja dzisiaj wypilam 2 kawy bo sie dobudzic nie moglam i 5 dkg bananow suszonych :P Uwielbiam je, ale sa strasznie kaloryczne. Na obiadek w pracy zrobie sobie budyn :) Lodowka mi pustkami swieci -poza mlekiem:P Wczoraj przegielam, jadlabym non top-pewnie przez ten okres, mam nadzieje ze po przejdzie mi ochota na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
na obiadek dziś kiełbaska z grilla i fasolka szparagowa. A od jutra mam zamiar biegać. Jak sądzicie od jakiej ilości zacząć? W sensie czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny;) troszke mnie nie bylo ale juz jestem z powrotem:) wczoraj troche nagrzeszylam ale dzis juz dietowo: -jablko -wasa z ogorkiem i pomidorem -2jajka, salatka(ogorek+pomidor+szczypiorek+salata) ale baaardzo malo tej salatki tak wiec dzis dobrze:D Toss_and_Turn ja zaczynalam bieganie od 15min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za bieganie sie nie biore na dluzsza mete, przy 2 paczkach wypalonych papierochow po paruset metrach padammmmmm ja czuje ze zawalam diete:(:( Pije dzisiaj juz 5-ta kawe, rano te banany suszone, pozniej jablko, znowu jablko, kisiel z jablkami, 2 kromki chleba spalone w mikrofalowce z surowa cebula:P:P Jutro facet bedzie u mnie na weekend , przy nim jakos mi sie nie chce wogole jesc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Tequilka fajnie masz, że nie chce Ci się jeść przy facecie. Ja mam na odwrót, jak u niego, albo z nim jestem, to nici z diety, w zasadzie jeść mi się samej z siebie też nie chce, ale on nie lubi jeść sam, no i mówi, że mam się nie wygłupiać dietami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Ja dizś sobie trochę pozwoliłam i zjadłam kebaba :P ale to nic Toss_and_Turn ja zaczynałam od 25 min ale dostosuj to do siebie biegaj ile dasz rady i stopniowo zwiększaj dystans powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Hejka w nowym dniu! Chyba trzeba uaktualnić tabelkę, wpisujcie się chudziny! Nick.......wzrost.......waga startowa.......waga obecna.......cel 3maja......do zrzucenia Toss_and_turn.....164cm.......72kg..........68kg........ .......67kg........1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wpisze do tabelki ale nie wiem ile teraz faktycznie waze przez okres... Nick.......wzrost.......waga startowa.......waga obecna.......cel 3maja......do zrzucenia Toss_and_turn.....164cm.......72kg..........68kg........ .......67kg........1kg Tequilka_84........172cm.......65kg..........??kg........ .......59kg........?kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ja też ostanio tez żadko bywam na forum ale jakos czasu mi brak, ale pzrez to dieta mi lepiej idzie bo jesc tez nie mam czasu i wpisuję sie do tabelki :-))) Nick.......wzrost.......waga startowa.......waga obecna.......cel 3maja......do zrzucenia Toss_and_turn.....164cm.......72kg..........68kg........ .......67kg........1kg Tequilka_84........172cm.......65kg..........??kg....... . .......59kg........?kg Aga208......165..........65kg..........63kg........57kg.........6kg jeszcze dużo ale damy radę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......wzrost.......waga startowa.......waga obecna.......cel 3maja......do zrzucenia Toss_and_turn.....164cm.......72kg..........68kg........ .......67kg........1kg Tequilka_84........172cm.......65kg..........??kg....... . .......59kg........?kg Aga208......165..........65kg..........63kg........57kg. ........6kg mimi1981...169...........59kg.........56,5kg.......55kg.........1,5kg Hej laseczki! Ja już nie wiem co robić dalej, stanęłam na tych 56 kg i nie mogę zejść w dół:( No chyba że bym nic nie jadła, chociaż i tak bardzo mało jem...Może to mięśnie bo prawie codziennie chodzę na fitness? Sama juz nie wiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×