Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Fifi,bralam wiesiolka 3 miesiace!,w ostatnim miesiacu sie zapomnialam i bralam go nawet w owulacje a potem stop.Noi sa efekty!Szczerze mowiac nie mialam sluzu owulacyjnego,dzieki wiesiolek dostalam go i nawet sporo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi,bralam wiesiolka 3 miesiace!,w ostatnim miesiacu sie zapomnialam i bralam go nawet w owulacje a potem stop.Noi sa efekty!Szczerze mowiac nie mialam sluzu owulacyjnego,dzieki wiesiolek dostalam go i nawet sporo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z zakupów oczywiście udanych :) Mala30 gratuluję !!!!!! I już przeczucie że będzie synek :D NowaTu ja też tak miałam że czekałam na @ z niecierpliwością a ona nie przyszła więc kto wie ... ja wiem że cuda się zdarzają Fifi oby był wiesiołkowy sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej nocki dziewczyny ... idziemy ziuziać bo padamy z nóg ... troszkę nas wytrzęsło podczas godzinnej jazdy w tą i z powrotem po tych naszych Polskich drogach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
No zobaczymy jakie będą wiesiołkowe efekty... zobaczymy... :) Póki co wiesiołkowa kuracja w toku... Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dzień dobry :) Malawronka za Tobą już 30 tygodni a przede mną i przed Kate jeszcze 30 :D Jak się czujesz jako duża ciężaróweczka ?? Ja już się nie mogę doczekać jak brzuszek będzie widoczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki za gratulacje! JAK JA SIE CIESZEEEEE !!!! moze to i wiesiolek podzialal?! Tak dlugo sie staralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa tez tak pomyslam. No, ale przeciez owulacji nie bylo wiec do zaplodnienia nie moglo zajsc ;/ Fakt, ze dzis juz 30dc i nic. No, ale czekam. Mala30, Boze jak ja sie ciesze. Coraz wiecej na zaciazonych. No super. Zyc nie umierac!!! Zaraz ide robic obiadek. Mam ochote na spagetti. Coraz, mniej staraczek. Oby do konca roku, zmienic topik na Zaciazone. Boze, jak ja sie z wami z zylam. Oj chyba jednak bedzie @, bo sie wzruszylam nowina Malej. :) Buziakiiii.....!!!! Mala30- syn, czy cora wazne, ze jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu chyba zrobiłaś mi smaka na sphagetti :) Oj coś ogólnie straciłam apetyt ... jak jestem głodna to zanim coś zjem 100 razy otwieram lodówkę i tak naprawdę na nic nie mam ochoty ... zaraz lecę na miasto tzn w sumie to do kościoła zapytać o nauki bo to ostatni gwizdek a my jeszcze tego nie załatwiliśmy aby poszło gładko i szybko bo już więcej porażek w tym kierunku to już chyba nie zniosę ... wracając do sphagetti to chyba zrobię no ewentualnie może mi się jeszcze odechcieć kto wie zobaczymy ... Miłego objadowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki NowaTu! Cieszysz sie tak jak ja! ;) Ja jestem taaaaka szczesliwa i dumna tez!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała to kiedy wybierasz się do lekarza ?? Ja już nie mogę się doczekać a to jeszcze 2 tyg bez jednego dnia trochę zaczęłam schizować że może coś być nie tak w końcu ostatnio nie miałam usg ... więc tak naprawdę nie wiadomo jak tam dzidzia ... mam nadzieję że rośnie i jest zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączkowa czuje sie dobrze, wyniki z moczu troszke mam złe. jutro idę do lekarz pewne nowe leki dostane. 12 kilo już na plusie jestem ale nie wazne . te 30 tygodni bardzo szybko mineło. teraz u mnie trwa szykowanie pomału do przyjęcia Filipka w domu. dziisja pierwsze pranie ciuszkow robiłam i prasowanie mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 kg to wcale nie tak bardzo dużo ... teraz pewnie troszkę przybędzie bo Filipek szybciutko nabiera masy :) no i zbiera się chyba woda w organizmie. A ja głupia przez przypadek trafiłam na jakieś forum gdzie dziewczyna pisała o pustym jaju płodowym i się zeschizowałam ... oby do 6 października ... Miłej nocki ... mi już oczka sie zamykają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Witam Was serdecznie,gratuluję wszystkim,którym się udało! Chciałam zapytać o tego wiesiołka,mam nieregularne cykle,po śluzie to nie jestem pewna czy jest owulacja czy jej nie ma,czy wy byłyście pod kontrolą usg,jak dokładnie zażywać? Paradzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia co do wiesiołkowego pytania to najlepiej jak odpowie Ci Fifi lub Mala ... ja nie zdążyłam się dokładnie w to zagłębić Idę zaraz na kuj kuj :( oj pewnie będzie bolało ... ale jak mus to mus nie ma łatwo ... muszę oznaczyć grupę krwi Kate a jak tam twoje badanka zrobiłaś już ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Co do wiesiołka... Bierze się go od pierwszego dnia cyklu do owulacji. Jeśli nie jesteś pewna kiedy ją masz, to najlepiej zaprzestać go brać ok. 12 dnia cyklu... Ja biorę go 2x dziennie. W ulotce jest napiszane dawkowanie 1-2 kapsułki 2-3 x dziennie. Co do poprawy płodności zalecana jest też zielona herbata. Ja popijam sobie kubek dziennie. Czy to faktycznie pomaga... głowy nie daję:) Tak wyczytałam na róznych forach i portalach medycznych. Jeśli chodzi o herbatę to jest to ponoć oparte na badaniach. Tu możesz sobie nt. poczytać dokładniej: http://www.jestemplodna.pl/23,plodny_sluz_szyjkowy.html Zalecana jest też duża ilość wody, siemie lniane czy sam len... Ale przecież nie wszytsko odrazu. Nie dajmy się zwariować! :)))) Powodzenia życzę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
witam dziewczyny, pączkowa mąż własnie poszedł odebrac wyniki, mam nadzieje, ze wszystko ok. grupę krwi tez miałam oznaczaną, zrobilam jeszcze raz toxo bo nie mam przeciwciał, WR, morfologia, glukoza i tylko jedno ukłucie!!!na szczęście bo chyba bym padła na miejscu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM KOCHANE! PACZKOWA,do lekarza jeszcze sie nie wybieram bo to jest zbyt wczesnie.Mysle ze koniec pazdziernika. KASIUNIA,Fifi ci dobrze napisala jesli chodzi o wiesiolka.Sluz sie poprawia po nim i jest to sprawdzone u mnie i u innych.Ja zaszlam po 3 miesiecznej kuracji 1x dziennie brania do owulacji.Ale nie dam sobie glowy obciac,ze to akurat on pomogl.Mysle ze warto sprobowac a nie zaszkodzi.Ile sie juz starasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI ''CIEZAROWKI'',powiedzcie mi prosze czy wy tez macie tak STRASZNIE STRASZNIE bolace piersi??? Jejku,ja nie moge sie poruszac bo bol jest niesamowity!!! Sutki mi sie ogromne zrobily i strasznie pieka zywym ogniem! Nie ma mowy o przytulankach z dziecmi i mezem.Czy macie jakas porade zeby mniej bolaly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. Przyszla @. Dzwonilam juz do gienia umowilam sie na usg na 5-ego. Co do wiesiolka tez sie zasatnawialam, ale narazie licze ze duphaston walno z grobej rury i owulacje bedzie ok. TARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 pączkowa..................24................8........... ...........16.07.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 martusiaa26..............26................12........... .........19.09.2009 maja1981..................27...............9(3zCLO)..... ...27-30.06.2009 NowaTu24.................24................12.......... ......... 23.09.2009 karla83....................26.................10 ................... 06.10.2009 Fifi 140000................28.................3.................. ...14.10.2009 mala30..................... .33.................12...................20.09.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka............30...............07.12.2009....... .... Filipek....... ona0.....................23..............26.11.2009..... .?????????????????????? Nicole1234...............7..............28.03.2010...... ....... .......... pączkowa...............10...............23.04.2010...... .??????????????????? kate1025................10...............20.04.2010..... . .... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 pączkowa..................24................8........... ...........16.07.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 martusiaa26..............26................12........... .........19.09.2009 maja1981..................27...............9(3zCLO)..... ...27-30.06.2009 NowaTu24.................24................13.......... ......... 23.10.2009 karla83....................26.................10 ................... 06.10.2009 Fifi 140000................28.................3.................. ...14.10.2009 mala30..................... .33.................12...................20.09.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka............30...............07.12.2009....... .... Filipek....... ona0.....................23..............26.11.2009..... .?????????????????????? Nicole1234...............7..............28.03.2010...... ....... .......... pączkowa...............10...............23.04.2010...... .??????????????????? kate1025................10...............20.04.2010..... . .... Wklejilam tabelkie nic nie zmieniajac. Oj blondynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
mala, mi powoli bol piersi przechodzi, też bolały na początku i mocno urosły, nie mam sposobu na ból ( u mnie był umiarkowany, raczej do wytrzymania),przejdzie Ci cierpliwości, no chyba, że pączkowa ma jakis patent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamietam to chyba bol przechodzi w 3 miesiacy...to bylo taaaaak dawno.Ale takiego BOLU Z ZADNYM DZIECKIEM NIE MIALAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
mala a ile masz dzieciaczkow jesli można spytać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Kate no ja wkłucie miałam jedno ale do trzech próbek ... na badaniach nie byłam bo zamknęli moje labolatorium a miałam tak blisko domu :( ale byłam już w innym się zapytać i muszę iść jutro do 12 godz tam bo dziś byłam za późno ... właśnie chyba zrobię od razu na toksoplazmozę bo ja nigdy nie robiłam tego badania i tak się naraszczam i naraszczam i nie mogę dojść ale jutro za jednym zamachem zrobię ... niby lekarz powiedział że nie muszę skoro nie mam w domu zwirza ale ja wiem chyba lepiej zrobić. Co do piersi to mnie strasznie bolały ... teraz już jest lepiej ... a piersi mi urosły tak że jestem w szoku ... ja miałam już duże bo nosiłam miseczkę D a teraz do ślubu i do takiego użytku codziennego kupiłam sobie staniki miseczka E ... i wyobraźcie sobie że w tym do ślubu to już mi jest ciasno i chyba pójdę go wymienić na większy czyli miseczka F ... normalnie szok jak Pamela ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam coreczke 12 lat i synka 10 lat :) cudowne dzieci i strasznie chcieliby braciszka albo siostrzyczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×