Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Gość kate1025
a ja wczoraj mojego mężula wzięłam do teatru, zawsze sie bronił rękami i nogami ale wczoraj w przerwie powiedział mi, że teatr jest niesamowity, był pod wielkim wrażeniem a to znaczy , że mam go!!! nareszcie:) u mnie tez pogoda od kilku dni okrutna, leje i w ogóle ble, w sumie lubie deszcz ale jak jadę w samochodzie a zaraz muszę wyjść i jechać do urzędu pracy autobusikiem:(:( koszmar, może starczy sił żeby na jakies zakupki wyskoczyc? wtedy sie humorek poprawi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Hej! U mnie też pogoda "pod zdechłym Burkiem" :/ Pochmurno, ciapie... paskudnie! Typowa jesień:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey.Paczkowa,jak tam farbowanie? Wiem,ze w ciazy nie mozna wlosow farbowac:( Ale ja to niedawno zrobilam,same odrosty i powiem szczerze,ze to prawda z tym zabobonem...nigdy mnie tak nie pieklo!!! zywy ogien!nie wytrzymalam dlugo z ta farba,zmylam za pare minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem :D ... kolorek piękniusi ... moje kochane mango cośtam :D jestem zadowolona :D ... Mała ja nie farbuje włosów typową farbą tylko tuchem bez amoniaku z jakimiś tam ceramidami ... włosy po tym po prostu nie dość że kolorek mają to jeszcze są w dotyku mięciutkie jak kaczuszka ... bosko :D Zaszalałam i skusiłam się na kuracje i moja główka zostałam wymasowana że ... ymmmm ... żyć nie umierać :D Jestem w pełni zrelaksowana ... no i wyszłam oczywiście z moją magiczną fryzurą typu "afro" :D U mnie na troszkę przestało padać ... ale znowu coś pokropuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate a co tam słychać w kwestii brzuszkowej ?? Bo mi brzuchol zaczął już rosnąć ... co zauważyłam po rzeczach ... wcześniej nie dopinałam się tylko w biuście a teraz to i w brzuchu nie mogę :) Zawsze miałam małą kuleczkę z brzuszka ale teraz zrobiła się całkiem pokaźna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
pączkowa no mi też rośnie, odkryłam to na zakupach jak przymierzałam spodnie, swoją drogą takie ciążowe dzinsy 150 zł, chyba oszaleli, tylko dlatego mam tyle płacić bo jest kawalek materiału doszyty, masakra, zresztą tak samo w przypadku slubu -wiązanka 150 chociaz kwiatki te same co na wiązankę za 50 zł, szok!!!!trza płacić za to, ze się nazywa "ciążowe" lub "ślubne" , co do włosów to ja też farbowałam (pasemka) tylko, że u fryzjera i pytałam fryzjerkę o farbowanie w ciąży powiedziała, że jest nieszkodliwe, zresztą farba nie dotyka skóry głowy w przypadku pasemek, no ale tak chałupniczo to rzeczywiście może szkodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate dosyć fajne rzeczy można kupić w internetowym sklepie HAPPYMUM w dziale wyprzedaże są spodnie za 69zł nawet ... :) Ja kupiłam u siebie w mieście ale to małe miasto więc ceny tez inne, 2 pary każda po 105zł więc jeszcze nie tak źle ... choć są też punkty gdzie są po 150 i w górę ale rzeczywiście szkoda kasy ... mam nadzieje że te co mam mi wystarczą na całą ciążę bo troszkę szkoda kasy na ciuchy w których pochodzi się pewnie ze 7 czy 6 miesięcy tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
kupiłam na allegro, ciekawe co to bedzie... sceptyczna jestem co do zakupów ubrań przez neta ale cóz te za 150 tez nie powalały, może będą fajne a jak nie, 67 zł to niedużo, no i takie fajne tuniczki też wyszukałam, myślę intensywnie nad zakupem, jutro jadę do miasta obok więc jak tam nic nie znajde to zamówie na allegro, po stracie pracy trzeba pieniążki szanowac:) dzsiaj to az sama siebie nie poznawałam , nad wszystkim po 10 razy się zastanawiałam, kiedys się przymierzało i kupowało a teraz muszę pochodzić gdzie co taniej...no ale dość narzekania, dostałam z urzędu skierowanie na szkolenie biznesowe więc wkoncu wyjde do ludzi i moze coś ciekawego przy okazji się dowiem:) dziewczyny jak starania?buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Czekam na @ :/ powinna przyjść lada dzień :/:/:/ Potem wiesiołek i ciąg daszy starań :) Chociaż teraz podchodzę do tego na luzie, co ma być to będzie... Nie ma sensu schizować - to nie pomoże, a nawet może zaszkodzić... Pogoda jest dobijająca:/ nawet nie myślę wychodzić z domu:) Zapowiadają zimnicę na najbliższe dni:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate no ja ostatni zamówiłam ponczo na allegro kosztowało tylko 32zł a jest naprawdę fajne ... co do sklepu internetowego huppymum to można im podać wymiary i oni wybiorą dla Ciebie rozmiar a jak nie będziesz zadowolona to możesz odesłać i zwrócą pieniążki ... więc nie taka tragedia ... Ja też teraz zastanawiam się po kilka razy zanim coś kupie ... od września troszkę nam spadł budżet domowy ... więc trzeba zacisnąć pasa. Fifi mnie też dobija ta pogoda ... mam nadzieję że choć w sobotę zaświeci troszkę słońca A jutro ślub bierze Malawronka ... życzymy aby wszystko się udało na 100% :D:D:D:D:D:D:D:D Czekamy na relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moja szwagierka ubierala sie przez cala ciaze na allegro i powiem, ze super. Kupila na lato super rybaczki z materialu za 30zl. Pelno super tunik. Sama bede na bank zamawiac ciuchy jak wreszcie zaciaze. U nas w bialym jest raptem 3 sklepy z ciuchami dla ciezarnych. A ceny!!! Masakra. Tuniki po sto pare zlotych, spodnie dobijaja nawet 200zl. Nie wspomne o bileiznie, ktora chyba pochodzi z kolekci victori secret, ze taka droga. Szczerze nie wiem, kto sie tam ubiera ;/ Pogoda pogoda. Ja zamulona caly dzien w pracy. Myslalam, ze praca mi ledwo idzie. A tu ciach 21, a ja juz odwalilam robote :D Nawet nie wiem kiedy, bo non stop ziewalam. TEraz tez mi sie nie chce spac :D Wiec pewnie jutro ledwo wstane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko... Nie wstane :P Leze i nie chce mi sie tylka ruszac. MAlawrona w dniu SLubu zycze Ci wszystkiego naj. Oby kazdy wasz wspolny dzien, byl dniem wyjatkowym. Oby WAsza Milosc trwala do konca swiata, a z kazdym dmien byla mocniejsza. Malawrona weselne STO LAT wam :* Ruszam sie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
a ja wstałam lewą nogą, od rana mam szał, chyba się jeszcze zepsuł telewizor, chociaż znając zycie jak męża wróci do domu to będzie działał, czekam na babcie, ktorA ma przybyc z gołąbkami, mniam mniam malawronka wszystkiego najlpeszego na nowej drodze zycia, oby płomień waszej miłości świecił do końca waszych dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Witajcie! Ja dziś działam z odpylaniem i gruntowaniem ścian, także wpadłam tu tylko na chwilkę:) Maławronka - życzę wszystkiego co w życiu dobre i piękne na każdy dzień Waszej życiowej drogi!!! :) Wracam do roboty:) Miłego dnia! Mimo tej pogody:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka,STO LAT Waszej pieknej Milosci !! Zyjcie szczesliwie i niech kazdy dzien waszego zycia przynosi Wam WIELKA RADOSC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicole1234
Witajcie dziewczyny:) Nam dzis stuknely 3 miesiace ciazy! Pozdrawiam Was wszystkie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Ale ten czas leci... W ogóle dzisiejszy dzień przeleciał mi przez palce... fakt, że był dla mnie bardzo pracowity:/ i może dlatego niewiadomo kiedy już po 15-tej... @ się przyczaił póki co... więc nie wiem co jest grane:/ Tyklo patrzeć jak ból mnie zwinie w nocy... no chyba, że jakimś cudem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Wpadam na chwilunie ... Fifi oby nie przyszła kciukasy :) Malawronka wszystkiego naj naj :) Ja chyba trochę przeceniam swoje możliwości co do sprzątania :/ ... zaczęłam tak przed 10 i teraz dopiero usiadłam odpocząć a końca nie widać ... zachciało mi się generalnego sprzątania ... a kręgosłup trochę wysiada już ... zaraz Dzióbas wróci z pracy to mi pomoże ... muszę dziś skończyć bo od jutra to już zacznie się kociołek przedślubny ... Jutro odbieram suknie ślubną ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry z samego rana ... Ja już pożałowałam wczorajszego sprzątania ... skończyłam o godz 19 ... a jak już usiadłam i odpoczęłam to taki mnie złapał ból kręgosłupa że nie mogłam wstać ani chodzić ... całą noc się męczyłam nie mogłam się przewrócić z boku na bok ... teraz trochę przeszło ... ale było straszne aż się popłakałam ... już nie założę sobie nigdy takiego celu ... chyba czas wziąć pod uwagę fakt że nie mam już tyle siły ... Dziś odpoczynek postaram się odpocząć ... choć chyba dopiero wieczorkiem ... O 9 przychodzi Babunia (ma mi przynieść jakieś kurtki bo brrrrrrryyyy zimno a ja w żadną sie nie mieszczę) no i na 10 godz na przymiarkę sukni ... tam powiedzą że np za 3 godz do odbioru będzie ... więc nie wiem czy wrócimy do domu czy będziemy latać po mieście ... choć przydało by mi się zrobić zakupy jedzeniowe :)... a po 16 jedziemy z dzióbem do fotografa wybrać pozy jakie chcemy ... musimy jechać bo ja to planuje co dzień i zawsze przekładam No to się wygadałam ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi wszystkiego naj naj ... spełnienia marzeń;) ... i dużo miłości ... 100lat 100lat :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewzyny no masakra!!! Otwieram oczy, odslaniam zaluzje, a tam co SNIEG!!! Dokladnie biala chlapa. A ja wszystkie butki, kurtki mam u ojca. WIec przed praca musze go odwiedzic, bo inaczej kicha. W aucie opny letnie. Nie no jaja. Snieg w polowie pazdziernika. Chyba tzeba isc balwana lepic. hehe. No, ale tak pomyslalam, ze nie dlugo Swieta. A ja uwilebiam swieta :D Fifi wszystkiego naj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Dzięki śliczne za życzenia dziewczynki:) I znowu rok w plecy... Pączkowa - Ty tak nie szalej z tą robotą!!! bo wysiłek dla Ciebie nie jest wskazany - nie zapominaj!!! Pogoda zwariowała!:/:/:/ Bielusieńko u mnie i cały czas pada to białe badziewie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Już nie będę szaleć obiecuję !!!!!!!!!!! U mnie śniegu nie ma ale straszne wiatrzycho i ulewa :/ bryyyyyy Suknia już wisi u babci ... wszystkie dodatki wybrane ... i tak nagle nie wiadomo z czego zrobiła się kwota 1725zł :/ fakt że kupiłam jeszcze etole trzeba się chronić przed zimnem :) Wiecie co nigdy bym się nie spodziewała że będę brała ślub jak będzie zimno ... :D życie potrafi zaskakiwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Oj potrafi, potrafi... Ja brałam ślub na początku października i pogoda niby zapowiadała sie niezła... a jednak padało:/ jak wyszliśmy z kościoła przestało na krótko, a następnego dnia było już słonecznie - jak na złość:/ Takie życie, nigdy nic niewiadomo... Brzuch mnie zaczyna chyba ćmić... Bardzo się dziś zdenerwowałam :-@ :-( niby mam urodziny a tu taki nerw! Mam tylko nadzieję, że wszystko się skończy dobrze... Oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Już jest ok, ale co się nadenerwowałam to moje... Przylazła @ :/ Ale jakoś specjalnie się tym nie przejmuję... Co ma być to będzie... Mogę bez wyrzutów sumienia i niepewności wypić sobie piwko z okazji urodzinek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
fifi wszystkiego naj:) szybkiego zafasolkowania przede wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate1025 powiem ci coś na temat wiązanki ślubne czasami daje sie lepszy gatunek kwitów albo wiązanka ślubna jest robiona na "mikrofonie" i dla tego jest taka cena. wiazanka robiona na mikrofonie jest owiele bardziej pracochłonna. pracuje w kwiaciarni to coś wiem na ten temat. ale spokojnie można też zrobić wiazanke nawed za 30 zł. dziekuje dziewczynki za życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochane wszystkim za życzenia. wszystko dobrze sie odbyło. bez żadnej wpadki . goście byli do 21 godziny ( robiłam tylko skromne przyjęcie) ale jak dla mnie to super bo uż troszke męczyłąm sie przy stole plecki bolą . nio i maluszek coraz mocniej sie rozpycha. alei tak czułam sie w tym dniu bardzo bardzo szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Dzięki Kate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×