Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

siadasz miedzy moimi nogami, obejmuję cię nimi i gaworzymy jak nastolatki... wiesz jednak i ja wiem tez ze to nie sa nastoletnie rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie potrafie tak pięknie jak ty pisać ale wiedz ze piękne ciało jcd opiera się o nie i wiem co ty czujesz... Jej wspaniałe pośladki są teraz obok mojej głąkiej po depilowaniu muszelki i czuję ją. jej piersi mam w s woich dłoniach - cóż za wspaniałe kształty... żałuję, że nie mam czasem penisa by te miejsca zgłębić. chyba potrafiłabym to zrobić... Jestem taka mokra a jcd wciąż tak daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Ładnie a już myślałem że Si i JCD .szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Wykąpałem się i poszedłem do kuchni po wino. Wyjąłem je z lodówki. Gdy nalałem do dwóch kieliszków Ty wyszłaś już z pod prysznica. Widziałem ślady twoich mokrych stóp na podłodze i podążyłem za nimi jak tropiciel a ty znikłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Kate to mogłem być ja ,jestem jak wiatr czujesz ale nie widzisz ,pojawiam się i znikam i nie wiesz kiedy znowu cię odwiedzę w snach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliterii
Zc Ty jak wiatr a ja miałam pozamykane okna wczoraj... Ne mogłeś normalnie zadzwonić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zc bede czekala na Ciebie w snach, tylko nie znikaj tak szybko. si_sliterii pieknie zaczelas erotyczne igraszki z ja chce dluzej, na pewno niedlugo je dokonczycie. Od niedawna zaczelam dopuszczac do siebie mysl, ze delikatne usta innej kobiety mogly by byc cudownym poczatkiem... Bardzo chcialabym przeczytac jak to u Was moglo by sie zakonczyc.:) Caluje i zycze upojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wolisz tak tak, ja czasem chciałabym mieć kutasa ;) Kate może się uda... ja też bardzo tego pragnę. A może ty do nas się przyłaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się stało z jcd. T, może ty coś wiesz? Czyżbym coś naknociła i nie wiem nawet co? Jeśli tak powiedzcie mi chociaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si wyjasnij to prosze bo teraz chyba wszyscy czujemy sie oszukani. Skad wzial sie twoj nick i dlaczego jest taki sam jak tego faceta? Jesli nie chcesz na forum to chyba masz telefon do JCD lub T? Oni nam potwierdza, ze jestes kobieta;) Mozesz odezwac sie do mnie na gg (bede wieczorem) to umowimy sie na telefon. Takie sprawy trzeba wyjasniac bo zrodzilo sie duzo podejzen. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje, ze wszystko sie wyjasni i nie zepsuje to atmosfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam telefonu ani do T ani do JCD. Mam maila jedynie, na który pisałam. Nie moja wina, że ktoś po raz kolejny się pode mnie podszywa. jeśli mnie tutaj nie chcecie - ok, nie ma problemu. Nie chcę psuć tak miłego topicu. Powodzenia i miłych zabaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Si, nikt nie ma prawa napisac, ze Cie tu nie chce, a tym bardziej ja bo dolaczylam pozniej. Ja nie zauwazylam, zeby ktos sie pod Ciebie podszywal. Poprosilam tylko, zebys wyjasnila pochodzenie Twojego nicka i skad ta zbieznosc z nickiem faceta (tak tak tak tak zamiescil/a tutaj linka do jego strony). JCD i jak widac inni tez wstrzymali sie z pisaniem dopoki nie wyjasnisz tej sprawy. Moze sprobuj umowic sie z nimi na telefon przez tego maila, lub ze mna jak pisalam wczesniej przez gg. Nie warto porzucac tak pieknie zapowiadajacej sie przygody, chyba lepiej to po prostu wyjasnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Mam nadzieję że i ja nic nie nabroiłem ,polubiłem tu wszystkich ,szkoda oby nic strasznego się nie stało .Tak fajnie było z wami :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliteri
si si si chyba siusiak cie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak tak
Ciekawe czy wszyscy tu sa i facetem i kobietą?hehe Sliterii nie chce odpowiedzieć widocznie ma coś do ukrycia. Fajny tu był klubik wzajemnej adoracji cieakwe jak byście się spotkali.Jeden gościu mówi:cześć jestem trenujący i sliterii, drugi mówi:jestem jakiś tam facet i ja chcę a trzeci mowi:a jestem dziewica aneta hehe Jeszcze dopierdalam, zc i kate. Trochę wam tu namiezsałem ale każdy rozumny człowiek dojdzie do takich wniosków. Kto usunął stronę sliterii ze zdjęciem faceta?Mogłoby być ciekawie jakby ktoś się przyznał.przecież to wiadomo że ktoś z was. Aneta-L Ja też nie wiem co bym zrobiła. Jak facet za szybko kończy a ja jeszcze nie doszłam i on potem już nie ma siły, a tak naprawdę mu się nie chce -jestem niezadowolona delikatnie mówiąc i bardzo mi to przeszkadza, Czasem sama muszę kończyć. Niestety... Aneta-L Różnie. Czasem jak zasypia szybko to nie muszę nigdzie chodzić A czasem nie zasypia i mi pomaga. 12:24 Matematyk plus Teza- Trenujący i Si . to ta sama osoba . Dowód - nie chce mi się go przeprowadzać bo żal.pl 19:12 si_sliterii Aneto, cześć tu si_sliterii. Wiem, że jesteś dziewicą jeszcze. Sądzę, że to niekoniecznie jest dobre miejsce dla rozmów o seksie Ciekawe skąd wiedziałeś, że ona jest dziewicą skoro nigdy tego nie napisała hehehe 21:34 Aneta-L Uczę się, chłopaka nie mam i chyba nie będę miała nigdy ;(. Więcej kwitatuszków nie chce mi sie szukać. Brzydzę się krętaczami którzy nie umieja się przyznać do kłamstwa.Kiście się dalej we własnym sosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to jajco co
nie chodzi buuuaahahahahahaha bbuuuuahahahahaha ,ale ubaw .Masturbatorzy całego świata ,łączcie się:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumta
To wszystko pisze jedna osoba z paranoją wielostopniową. UWAGA!!! hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak tak
Jakim cudem wynalazłem takie pierdoły? 1 i 2 strona TEGO topiku, reszta do ósmej.Dalej nie chciało mi się już czytać.Zacznij czytać ten temat od początku to się zdziwisz.Ciekawe kto skasowal tamten profil?hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×