Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość silver_gold

Sposób na byłą żoną

Polecane posty

Gość gość
Szkoda mi już słów tu na jedną osobę eh.. weź zajmij sie czymś a nie wpadaj kompulsje i po 4 posty dodawaj. Az tak Cię boli ze były ma nowe życie ogarnij się... WRESZCIE on ma Cię w d***e i jest szczęśliwy z inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh pamiętajcie ex to wy jesteście toksycznymi odpadami z resztki błędu swojego eks męża. Łatwo wyzywać i poniżac nowe żony bo nie możecie pogodzić się z faktami. Ani im dorównać, każda nowa zona jest piękniejsza iadrzejsza i lepszą na każdej płaszczyźnie dlatego jesteście porzucona. Odpady toksyczne zajmij cie się swoimi życiem. Rozwódka najgorszy rodzaj kobiety każdy to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nowe żony są wszystkim co najlepsze a te eks porzucone bo do niczego się nie nadają. Przecież to faceci nie porzucają dobrych kochanych kobiet dla tych nie dobrych :D żałosne te eks idźcie zajmijcie sie czymś może do pracy a nie żyjecie z alimentów na swoje dzieci i a zasiłków z mpsu. Może będziecie miały szczęście i ktoś was prze ****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a żeby więcej było takich kobiet o jakich Ty piszesz. Ja manie prześladowczą? To nie ja wydzwaniam po rodzinnie swojego eks i wygaduje głupoty tylko ona. Śledzi mnie na fb i robi zdjęcia postów później wysyła do mojego faceta z komentarzem jakby on tego nie widział albo rozsyła dalej. Nie interesuje się gdzie jedzie, co kupuje, co z kim gdzie. A ona najchętniej by nas do złotówki wyliczyła jakbyśmy jej wydawali pieniądze. No ale skąd my je mamy? Dziwne pracujemy to mamy. Więc jeśli takie byłyby eks żony jaką jesteś Ty i Twoje znajome by takich wątków nie było. I sprawa była by prosta, ale niestety są i inne. To jest właśnie ten problem i jeszcze taka śmie kogoś wyzywać a zachowuje się jak psychiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś nowe żony są wszystkim co najlepsze a te eks porzucone bo do niczego się nie nadają. Przecież to faceci nie porzucają dobrych kochanych kobiet dla tych nie dobrych żałosne te eks idźcie zajmijcie sie czymś może do pracy a nie żyjecie z alimentów na swoje dzieci i a zasiłków z mpsu. Może będziecie miały szczęście i ktoś was prze ****a xxx Co ty bredzisz kretynko z manią prześladowczą. Nie znam ani jednego eks męża, który złożył do sądu pozew rozwodowy. To żony wnoszą o rozwód i porzucają swoich nieudolnych, a często i psychicznych mężów. Ja wniosłam do sądu pozew o rozwód i moje znajome też, a nasi eks mężowie błagali nas o jeszcze jedną szansę, ale jej nie dostali. Ja miałam męża psychola uzależnionego od swojej patologicznej rodziny. Musiało być tak jak chce jego rodzina, bo jak się sprzeciwiłam, to była obraza majestatu i karanie mnie za to, że nie posłuchałam. Miałam słuchać jego siostry łajdaczki, która nie wiedziała z kim ma nieślubne dziecko. Coś takiego chciało mi mówić co mama robić, jak żyć i wychowywać własne dziecko. Nie dałam sobie w kaszę dmuchać, więc patologiczna rodzinka męża buntowała go, żeby robił mi na złość. Znudziło mi się szarpanie z debilami i wniosłam do sądu pozew o rozwód. Po rozwodzie ułożyłam sobie życie z normalnym mężczyzną. Jestem szczęśliwą mężatką już 22 lata, a psychiczneoo eksa mam centralnie w dopie. Moja jedna koleżanka wyszła za mąż za pijaka. Przed ślubem się kamuflował jak tylko mógł, a po ślubie chlał na całego, przepijał wypłatę, pijany i obszczany leżał na trawniku, przed blokiem w biały dzień. Tylko wstyd robił dziewczynie, więc też się rozwiodła i po rozwodzie ułożyła sobie życie. Kolejna koleżanka wyszła za damskiego boksera. Przed ślubem ją na rękach nosił, a po ślubie, gdy dziecko urodziła napierniczał w nią garnkami i talerzami. Rozwiodła się i kilka lat po rozwodzie poznała fajnego faceta. Pobrali się i są szczęśliwym małżeństwem do dnia dzisiejszego. Jeszcze inna koleżanka miała męża narkomana. Jak się tylko wydało, ze ćpa to wyleciał na zbity pysk z domu teściów, gdzie mieszkał i koleżanka się z nim rozwiodła. Wyszła powtórnie za mąż, jak jej dziecko poszło do szkoły. Rozwodnicy to odrzuty społeczne, najgorszy sort facetów, porzuconych przez swoje żony, bo żyć z tym nie sposób. Ty właśnie takiego dorwałaś i smarując te brednie robisz z siebie ogólne pośmiewisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak oczywiście dać Ci placek, wszyscy faceci to zło.... pamiętaj sama go sobie wybrałaś. Teraz to już nie next są złe bo one rozwalają związki tylko faceci źli ale żenada. A rozwódki to odpady toksyczne i taka prawda pogódź się z tym że jesteś gorszą kategorią kobiet. Jesteś żałosna i ograniczona umysłowo. Wyobraź sobie, że nie wszystkie scenariusze życia są takie same. Wow coś Cie oświeciło? Bo Ty i Twoje głupie koleżanki wybrałyście sobie na mężczyznę życia patologie? Rzuca się podłe baby. Jeśli Ci faceci są tacy źli to po co później latacie za nimi? By nie latały eks żony, nie wpieprzały się w nowe związki to takich kłopotów by nie było. Koniec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać kto jest kretynką z manią prześladowczą nie dosyć że patologia się związała to jeszcze później prześladuje go.... Jeszcze pewnie takiego odpada chciał normalny facet bez zobowiązań. Sranie w banie d**e dawałaś byle komu, szczęśliwe małżeństwo? Co kolejnego z marginesu sobie znalazłaś bo to Twoje klimaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Moze next jest ladniejsza i mlodsza ale uroda przeminie mlodisc odejdzie a wredny charakter next zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań wyzywać ułomna ściero co poleciała na jakieś pijaka, albo psychola wywalonego przez żonę z domu. Ja nikogo nie prześladuję. Ja się cieszę, że szybko i bezboleśnie udało mi się wydostać tej patologii w jaką ty obecnie wlazłaś, wywłoko, której nie chciał żaden zdrowo myślący mężczyzna. Jesteś skończone dno, co dawało każdemu jak leci. Wszyscy cię znali i palcami wytykali, szumowino społeczna. Ja jestem mężatką od dawna, a ty szmatą rozwodnika, alimenciarza, porzuconego przez inną kobietę. To ty jesteś ten najgorszy sort - nic warte ścierwo, margines społeczny. My żony to plujemy na takie dno moralne jak ty. Nawet butów bym ci nie dała wyczyścić, bo by prześmiardły, gdybyś je tylko dotknęła, syfiaro. Widać jak ci ciśnienie skoczyło przygłupia lafiryndo z manią prześladowczą. :D Zazdrościsz szczęścia mądrym kobietom? Uważa, bo się zaplujesz i udławisz cuchnąca suczo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Wszystkie nastepne to podle intrygantki ktore tylko kombinuja jak oczernic eks i pozbyc sie pasierbow z ich zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Rozbijacie rodzinybi sie wkurzacie ze byle sa wsciekle na was. Niech sie mszcza dobrze wam tak niech zniszcza zyciebwam waszym mezom i wasxym wspolnym bahorom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Rozbijacie rodzinybi sie wkurzacie ze byle sa wsciekle na was. Niech sie mszcza dobrze wam tak niech zniszcza zyciebwam waszym mezom i wasxym wspolnym bahorom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha już mi się znudziło tutaj siedzieć, kto jest tu chory no Ty. Wystarczy słowo powiedzieć ur******* się psycholka z patologi. Hi Hi hi żałosne babsko. Idź do swej patologi kretynko i tam sobie bądź w swojej ciemnocie i ograniczonym myśleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież muszą poszczekać na eks żony te nowe, nic warte szmaciska, żeby odreagować stres, jaki je zżera po tym, jak się wszyscy wokół z nich śmieją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość marza dziś tak kretynko zmieniasz zdanie już nie faceci źli tylko neks które związki rozwalają. Naprawdę masz coś z głową po 10 komentarzy pisz. Wystarczy psycholko słowo Ci powiedzieć a łykasz jak młody pelikan. Spermę patologi swoje faceta... hahahahahahahaha żałosne już pisała. Na takie jak Ty to można tylko srać, d**y dać gdziekolwiek by tylko ktoś tknął na melinie bo prawdziwy facet nawet na takiego szmatławca jak Ty nie spojrzy. Facet Cie porzucił i masz pretensje do całego świata miej do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak patologia zawsze śmieje się z normalnych ludzi bo dla nich to coś dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hahahaha już mi się znudziło tutaj siedzieć, kto jest tu chory no Ty. Wystarczy słowo powiedzieć ur******* się psycholka z patologi. Hi Hi hi żałosne babsko. Idź do swej patologi kretynko i tam sobie bądź w swojej ciemnocie i ograniczonym myśleniu. xxx W patologii to ty siedzisz psycholko z manią prześladowczą. Idź się leczyć kretynko ograniczona umysłowo. Takie idiotki jak ty każdy omija szerokim łukiem i nikt nie chce mieć z tobą nic wspólnego, przygłupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, dziewczyny wstyd.... Ale czy te drugie bądź pierwsze coś wam zrobiły?.. Nie zawsze facet to patol co wy macie takie zasciankowe myślenie a co to kobiety nie zdradzają,myślicie że kobiety Noe potrafią faceta wykończyc psychicznie? I co i uważacie że to nieudacznik który,nie pije nie bije.. Tylko woli odejść za obopolna zgoda? Wiecie że rozwód to jedna.z.najbardziej stresujacych wydarzeń... Nie zazdroszczę ani eks ani eksowi... Ale skoro pary podejmują wspólnie decyzję o rozstaniu, a potem nagle kobieta uświadamia sobie, kurde nie pil nie bił walczył o.zwiazek,opiekował się dzieckiem,zaczął się częściej uśmiechać kurcze jest szczęśliwy a ja!!!! On też musi cierpieć.. Nienawiść to destrukcyjne uczucie i lubi wracać...ja mam mieszane uczucia co do.eks meza nawet jej nie znam, ale czasem jak wrzod na d***e się jatrzy,denerwuje mnie bo mąż przez nią się denerwuje a tak to mam.ja w d***e.. Dziewczyny a wy się kłócicie jakby pierwsze i drugie mieli jutro strzelać... Jestes druga ciesz się że jesteś szczesliwa.,i życz pierwszej chlopa to się od ciebie odp******i,jesteś pierwszą musisz zrozumieć że były mąż to BYLY mąż i nawet jeśli macie dzieci to tylko one was łączą a ty jesteś obca osoba... Nie oczekuj że wróci bo nie wróci.. Ciesz się SWOIM życiem,poznaj kogoś, idź do kina,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pięknie napisane :) ale niestety ta psycholka tego nie zrozumie bo jest ograniczona, umie tylko komuś ubliżać bo poczuć się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiełbasa porzucona szmato żonatego już się nakręciłaś i wyzywasz żony? były kochaś znów ci wywalił psie gowno na pusty łeb czy może tym razem bezpośrednio nasrał ci na tępy ryj i zwiał do żony? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś aaaaa Ty mówisz o sobie Twój tak robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedzcie mi bo.staram.sie zrozumieć wasza psychikę, ale tak.szczerze z ręką na sercu, nie osadzam nie wnikam..dlaczego dzieci to wasza karta przetargowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań debilko pisać sama ze sobą. Nikt cię tu nie poprze, bo jesteś wulgarną zdzirą bez mózgu. Eks żony to srają na takie bezmózgie krowy jak ty, co świadomie włażą w patologie i same sobie wylewają pomyje na łeb. Eks żony już dawno sobie życie ułożyły i taki odpad społeczny jak ty nie będzie im mówił co mają robić, jak żyć i gdzie chodzić. Niech wreszcie dotrze do twego pustego łba, że te eks żony nie chcą mieć z tobą nic wspólnego. Tak samo ze śmieciem, którego kiedyś się pozbyły ze swojego życia. Weź sobie młotkiem to bij, albo wypieprzaj do psychiatry się leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jesteś chora psychicznie. idź się leczyć. jaka karta przetargowa? dziecku po rozwodzie należą się alimenty, pustaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hihihi piszesz o sobie, jak tak sobie życie ułożyły to po co się wpieprzają non stop. To Ty kretynko piszesz po 5 komentarzy do siebie, i dobrze wiesz że to robisz i zganiasz na innych. ha ha ha Bo jesteś psycholką nie do wyleczenia. Twój poziom jest niższy niż depresja Morza Martwego. żałosna jesteś i śmieszna ja to czytam co piszesz i się z Ciebie nie mogę przestać śmiać takie pośmiewisko z siebie robisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19,52 To oznacza że nie warto prowadzić rozmów z takimi osobami.. Niech ta osoba żyje sobie w takich strasznych przekleństwach.. I w takim przekonaniu... "trzeba wiedzieć kiedy, że sceny zejść..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie jestem rozwścieczona ex zona. I jak czytam wadze komentarze, to włos mi sie na głowie jeży jak sobie ublizacie. Ex na next, next na ex. Sa rożne przypadki. Nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka. Moj ex znalazł sobie kochanke(moze ona Jego znalazła?) miałam dosyc klamst i odeszłam. Nie da sie zmusić kogos do milosci, a czy rzeczywiście to była milosc? Hm...przez pierwsze miesiące chyba tak, bo zapomniał o dzieciach. Nie wydzwaniałam, nie śledziłam. Wiedział gdzie Jego dzieci mieszkają. Moze zle ulokował swe uczucia, nie mnie to oceniac. Milosc tej nowej skończyła sie, gdy moj ex zakręcił jej dopływ gotówki. Trudno, zycie płynie nadal. Moze w głębi duszy wie, co stracił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko na te eks żony nadaje wariatka. To nie wina eks żony, że ty się związałaś z debilem, czy psycholem. To twój problem kretynko, a od eks żony się odwal, bo ona cię znać nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak powyzywaj mnie jeszcze pokaż jaka jesteś psychiczna... super zrobić sobie bachory z debilem gratulacje, no tak Twój eks sama go wybrałaś miłość Twego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Gosc z 19.47 nikt mnie nie porzucil ciekawa jestem ile zwiazkow rozbilas. Jestes tempo kretynka ktora zbiera ohlapy. Twoje potomstwo to pewnie s****wo tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×