Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość silver_gold

Sposób na byłą żoną

Polecane posty

Gość gość
Na byłą żonę jest tylko jeden sposób. Siekiera..... ;). Baby się kłócą a chłopy jak pączki w maśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc z 17 bardzo mądrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Najpierw rozwalacie komus zwiazek a pozniej sie dziwicie ze byle sa wsciekle i sie mszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna next od kilku dni probuje wcisnac,ze z dobrego malzenstwa facet nie odchodzi.To twoja wersja. Nie zakladasz,ze to kobiety zostawiają facetów,bo..i tu wiele powodów. Wiec zyj sobie druga zonko i spijaj soczki po tej,ktora byla przed toba. Ty druga naprawde wierzysz w jego milosc?haha,kalkulacje kobieto to ich,facetow pierwdze imię. Z jakichs powodow jestes tańszą wersją,opłacalną,oby nie czasowo jak dzis ich eks. Tez z tej niby milóści szybko mozesz byc eks.Wtedy zmienisz ton i przestaniesz narzekać na byłą jego. Cos oscia ci ona w gardle stoi i nie mozesz sobie wydarowac,ze posrednio jest w jego nowym zyciu. Wpienia cie,ze nie mozesz jej gumka myszką wytrzeć,ot,co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to nie wiem co Ci faceci zrobili ze och tak nienawidzisz i wszystkich określasz jednym mianem. Jeśli Twój były Cię zdradzał, oklamywal i w rezultacie ty go rzuciłas lub on porzucił to uwierz to tylko Twój przypadek. Nie wszystko jest takie jak Twoje życie. Wróżysz jak cygankana targu. Mój facet mnie kochanie zdradza jest ze mną i jesteśmy szczęśliwi trudno uwierzyć? Tańsza wersja o prosze az tak boli ze probujesz ublizac. Ja wiem ze to z zazdrości. Myszka ze ze trę błędu mojego faceta. A byla niech sobie będzie ale niech żyje w swoim życiem po co moim. Rozumiem z Twojej wypowiedzi ze Ty też byłaś związku i facet Cię znowu porzucił ze dochodzi do takich wniosków. Bardzo mi przykro ze życie Cię tak potraktowało. Aaaaa I nie wiem czy wiesz ale nie można mieć dwóch żon. Wiec ja nie jestem druga żona tylko żoną. A Twoja nienawiść do facetów i światopogląd jest smutny a zarazem śmieszny. To ze Ty jesteś nieszczesliwa nie znaczy ze każdy musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow,co za wnioski(chybione).Nie znasz mnie a walisz pewniaki.Niewazne czy jestem byłą żoną,obecna a może wdowa albo mężczyzną?haha. Zajezdzasz dulszczyzna a ja mam z tego bekę. W gardle Ci stoi pierwsza zona-była. Ty jesteś druga,po tamtej,jak scierka do podlogi.Boisz sie,co?No jak nie bigamista to jestes jedyna jego zoną,ale kolejną,tak czy siak. Pilnuj tej miłości,bo moze ci się wymknąć nie wiesz nawet kiedy.To takie proste,bo was kobiet jest duzo więcej i sorki-jest w czym/kim wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam was głupie baby i nadziwic sie nie moge ze tak naskakujecie drugie na pierwsze.Co was obchodzi ich zycie.Pilnujcie swojego,bo was moze tez zastapic nastepna lub kupic sobie nowa pralke,mikrofalowke,zmywarke a do seksu wziac raz na jakis czas malolate.Bez jeczenia,marudzenia,dawania kasy,ograniczania kontaktow z dzieckiem. To przykra prawda,ze jest was tyle,ze nie ma znaczenia po tej jedynej wtedy,pierwszej czy bedzie druga,trzecia,kolejna. naiwniary jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem druga żona, i jestem baaaardzo szczęśliwa.. Mąż bardzo mnie kocha, a ta nienawiść pierwszych do drugich drugich do pierwszych, każdy przypadek jest inny a mało to że była zdradza męża i mąż się rozwodzi... I zdarzają się też seksualni maniacy co by z kwiatka na kwiatek żeby zaliczyć, a są i ci normalni co poprostu para rozwodzi się bo nie chcą być razem...mam w tyłku była i cały świat jestem szczęśliwa ;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Ha ha ha facet który pisze na babskie forum to nieudacznik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą przecież czuć ze jesteś porzucona ex ta scierka o której piszesz facet dupe sobie Tobą wytarl i porzucił. Żal dupe ściska ze znalazł prawdziwa kobietę i jest z nią szczęśliwy. I próbujesz udowodnić tej kobiecie ze jest inaczej. Jeśli znalazłaś sobie faceta co wiąże się z mikrofalami co podkreślasz to masakra. Eks najgorsze ścierwo ba świecie rozżalona kobieta która pała nienawiścią bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ona jest druga żoną to OK.Ale jak facet ma jedną,potem drugą i blee ta nowa to nieudacznik.Solidarność jajników. A wnioski wysnuwane to jak powieść sf,wasze,drogie panie. Ta z nocy od kilku dni przebija wszystkie.Skoro piszący facet to nieudacznik,to co ty szczesliwa z mężem tu robisz,na dodatek w środku nocy?hmm. O pralce,mikrofalówce oraz dochodzacej kobiecie jest z innego wątku cytatem.Tak,z ta zapiekłościa jesteś jak przyslowiowa ścierka,mozna ją użyć i wyrzucic,kupić w markecie następną. Sorry,taki mamy klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ostatnim poscie chodzi Ci zapewnie o mnie kobiete w szczesliwym zwiazku z rozwodnikiem. Wiec to w przeciwieństwie do Ciebie to ja już po 22 leżę wtylona w mojego męża. A że ktoś inny Ci odpisuje to nie moja sprawa, oświece Cię może tu wejść kazdy. Ale Tobie z zadość żal d**e ściska ze ktoś jest szczęśliwy :D a co do tej mikrofali to przeczytajcie sam pisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty nie umiesz znaczyć cytatu heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odzywa sie wywołana do tablicy hehe(po 22 wtulona w męża haha.Po dziesiatej to sie dopiero życie zaczyna a ty juz sapiesz i chrapiesz albo coś?). Dobra uwaga,bo ktoś tu kogos przegania i od nieudaczników nazywa a zobacz co jest w tytule"Rozwodnicy/wdowcy/eks",to nie tylko dla kobiet,jakbys deczko pomyślała. a był tu jeszcze niedawno post,że żony to gorzej jak prostytutki,bo ta zrobi swoje i finisz. A wy za kasę co m-c przyniesioną to oprócz dawania dupki jeszcze pierzecie,koszule mu prasujecie,gotujecie jego ulubione dania,stale na niego czekacie,itd. Smutny obraz?nie strfustrowany facet tylko realista brutalny pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wogole o co chodzi .weszłam tu żeby sprawdzić czy jest jakichś sposób na nią wolno mi dla jak z mężem się wyglupialismy. A tu hejty...napisałam jestem szczęśliwa hejty... Hehehe takie Polaczki... Dziwicie się że facet ucieka i od pierwszych do.drugivh od drugich do trzecich..A.ktorzu by wytrzymali z takimi kobietami jedna na drugą wylewa szambo bo jest pierwszya,a druga. Czy ma to znaczenie.. Wiadome że z pierwszą żona facet był bo pewnie ja kochał wiązał plany nadzieję,potoczyło się inaczej nie chcieli być razem to co ma całe życie żałować być męczennikiem, Noe zakładać rodziny, bić.sie w pierś jeść suchy chleb i wodę...? To chyba lepiej ze chce ułożyć sobie życie, poznać kobietę wyjść za mąż..niż dupczyc na boku, wchodzić.w układy, i zrobić kolejne dziecko i wpaść w kolejny kołowrotek... A my nie bądźmy takie kryształowe kochane... Ze faceci tacy źli...kto bez grzechu niech rzuci kamień...niech rzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9"19,no własnie dokladnie tak tylko mocniejszymi slowami.Wiec pańcie niektore-wyluzujcie,bo wam zyłka pęknie. Licytujecie sie,dogadzacie facetowi ponad miarę,auta nie umiesz moze nawet uruchomic tylko niech Ci dupkę wszedzie wozi ,toż to facet,od czego on jest?.Konkurujecie z byłymi byle byc lepszą od niej a tu za chwilę zonk,bo on znajdzie nastepną,jak tu pisze przedmówczyni.Bo facet jak małpa,nie pusci jednej gałęzi,jak nie trzyma juz drugiej.Więc daj spokój jedna z druga z kompleksem byłej.Brałas rozwodnika to chyba wiesz,ze z przeszłościa to gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zresztą przecież czuć ze jesteś porzucona ex ta scierka o której piszesz facet d**e sobie Tobą wytarl i porzucił. Żal d**e ściska ze znalazł prawdziwa kobietę i jest z nią szczęśliwy. I próbujesz udowodnić tej kobiecie ze jest inaczej. Jeśli znalazłaś sobie faceta co wiąże się z mikrofalami co podkreślasz to masakra. Eks najgorsze ścierwo ba świecie rozżalona kobieta która pała nienawiścią bleee xxx Najgorsze ścierwo to taka jak ty, co chwyta odpady wyrzucone przez inne kobiety. Złapałaś rozwodnika o którego dope sobie wytarła inna kobieta i poszła do prawdziwego mężczyzny. To żona najczęściej pisze i składa pozew rozwodowy, a ty debilko się cieszysz, że taki skarb dorwałaś. :D Komu ty chcesz udowodnić, że jest inaczej tłumoku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przeczytaj sobie tytuł strony Kafeteria forum dla kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak się jest nie odpowiedzialnym człowiekiem który nie ma rodzinny ani niczego to i może o 22 życie zaczyna. Ja po dniu pracy zawodowej, później obowiązkach domowych, zajmowaniu się dziećmi z mężem. Jestem szczęśliwa, że o tej 22 mogę już być blisko z moim mężem a on ze mną. Ja wiem, że boli że Ty tak nie możesz. Piszesz po parę komentarzy by sobie ulżyć. Przecież widać po tym jak piszesz, że jesteś tą samą osobą żal, żal. Naprawdę szkoda mi Ciebie może kiedyś i Ciebie szczęście spotka. Jeszcze to żałosne wymyślanie jakiś niestworzonych osób, ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne odchodzą od nieudaczników do prawdziwych mężczyzn. Czasami bywa odwrotnie bo żonę zaswędzi i myśli, że kochanek to macho, który zapewni jej cudowne życie. Na męża patrzy jak na frajera, bo kochanek oczy przesłania. Po latach 2 ,3 chemia znika kochanek już nie macho, a w byłym mężu nagle widać mężczyznę. Zwłaszcza jeśli jest szczęśliwy z inną kobietą. Wtedy się zaczyna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak te eks żony takie super zostawiają nieudaczników itd. to czemu po rozwodzie nie dają im spokoju? Tylko cały czas najeżdżają na nową partnerkę/żona swojego eks? Żyją ich życiem zamiast nie swoim tym z******tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłe biedne zony tyle co umieją to ubliżać nic więcej a same są ścierami i tłumokami ha ha ha myśli ze bachory pierwsze porodziła to ma jakieś większe praw. Później taka ściera znajduje sobie faceta który ja tylko duma i znowu zostawia bo po co mu takie tanie g****o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10"30,przeczytaj sobie tytuł forum:"Rozwodnicy/wdowy/wdowcy/eks". Wg ciebie rozwodnik,wdowiec to kobiety??!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tanie g****o", "ściera" "Tłumok" "bachory" "dymać" to'poziom'nowej żony o byłej,która kiedys wybrał mężczyzna jako tą pierwszą,ukochaną i ma z nia dziecko/dzieci. Twoj brak ogłady swiadczy,że i ten gość jest prymityw,nie dziwota,że kobieta,ta pierwsza sie z nim rozwiodła. Teraz Ty i on to para najwidoczniej prostaków więc trafił swój na swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś baranie tytuł strony a nie opis działu forum aż taki głupi jesteś ze nie rozpoznajesz. Co jest czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty czytaj sobie kafeteria.pl a pozwól,ze inni wchodza na konkretne forum(czyt.rozwodnicy,eks,wdowcy). Nie zejdę do twojego poziomu by wyzywac,ale zacytowac mogę,co?-scierka,jak sie zabrudzi lub zuzyje to się wyrzuci i weżmie nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak te eks żony takie super zostawiają nieudaczników itd. to czemu po rozwodzie nie dają im spokoju? Tylko cały czas najeżdżają na nową partnerkę/żona swojego eks? Żyją ich życiem zamiast nie swoim tym z******tym? xxx Nie znam takich. Wszystkie moje znajome, które się rozwiodły i ułożyły sobie życie ponownie nie utrzymują kontaktów z byłymi mężami. Ja też się kiedyś rozwiodłam i wyszłam ponownie za mąż, a z byłym mężem nie pamiętam kiedy się ostatnio widziałam. Gdybym spotkała go na ulicy z tą jego nową żoną, to pewnie bym ich nawet nie poznała. Czy ty przypadkiem nie cierpisz na manię prześladowczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy durne baby się wyzywajcie a faceci poczytaja bez zdziwienia,ze jestescie jak kukielki,gracie tak jak sie was za sznurki pociąga i myslicie,ze to milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16,10,no wlasnie te drugie wciąż i wszystko wiedzą o pierwszych jakby nie mogly zyc z tym swoim gogusiem. Ja tez nic nie wiem,bo mnie to nie interesuje jak i z kim zyje eks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te nic warte ściery nowe baby rozwodników wyzywają tak eks żony żeby sobie ulżyć bo doskonale wiedzą o tym że są nikim przy pierwszych żonach. najczęściej te nowe są brzydsze i głupsze dlatego poleciały na odpady porzucone przez inne kobiety he he he. przecież żadna żona nie rozwiedzie się z przystojnym fajnym i zaradnym mężem. żony porzucają mężów ułomnych takie najgorsze ciamajdy i niedorajdy życiowe jak tylko do nich dotrze ze dalsze życie z takim przygłupem to udręka a te kretynki łapią takie wyrzutki społeczeństwa i za własną głupotę klną na byłe żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×