Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani ktora potrzebuje pomocy

FInanse domowe- jak ludzie oszczedzacie ile wydajecie?

Polecane posty

tylko kiedys byly zupelnie inne ceny , u mnie w domu tez byl taki okres ze pracowal tylko tata i moglismy sie utrzymac mieszkajac w bloku teraz z jednej pensji to by bylo niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka to a taka
Fakt utrzymanie sie z jednej pensji w dzisiejszych czasach nie jest mozliwe , chyba ze maz zarabia krocie to wtedy tak. Nie chce mi sie juz pisac.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze mozna
pracowac na kilku etatach... ja tak pracuje-konkretnie na 3 miesiecznie mam ok7tys...a pracuje ok 20 dni w mies... a wcale nie latwo byo znalezc prace... wiec trzeba bylo kombinowac czlowiek jak jest zmuszony potrafi gory przenosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimii
zawsze mozna,masz rację.Tylko do tego dodam swoje-mozna tak preacowac i miec jedno dziecko,bo po co tak pracowac na iles tam dzieci.Wtedy człowiek pracuje,pracuje i nic z tego nie ma.Pieniadze szybko sie rozchodza.A jak ma sie jedno dziecko i pracuje sie ,to i mozna kase uskładac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamię się zaraz
dziewczyny czy Rossmann jest jutro otwarty????? please odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam że kwestia np. nieśmiałości wcale nie zależy od tego czy ktoś wychowywał się z rodzeństwem czy był jedynakiem. Ja mam trzy siostry ale szczerze mówiąć jakoś nigdy nie byłam duszą towarzystwa, zawsze trzymałam się z boku i jakoś trudno było mi samej nawiązywać kontakty. Teraz już może się to trochę zmieniło ale raczej należałam do nieśmiałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamię się zaraz- jeżeli chodzi o rossmana to zależy gdzie. U mnie jest takie centrum handlowe które jest otwarte również w niedziele, tam też jest rossmann. Bo tak normalnie to wydaje mi się że jest w niedziele zamknięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdsvsd
e tam, ja cale zycie pracuje i zarabiam w miare ale maz otwieral firmy i przez to mamy komornika na glowie i chocbysmy sie skichali to nie da rady sie zyc normalnie i co tu zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam gorzej z komornikiem
bo maz dostal ziemie 3h jakichs nieuzytkow i nie placil podatkow ani KRUSU i sie przyjebali po latach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffezfezfezf
no wlasnie i to jest dobry temat, ja tez mam komornika , maz mial firme i teraz neistety i dostaje najnizdza krajowa bo reszte zarabia komornik ja dobrowolnie place komornikwi bo nei chce by sie w pracy dowiedzieli ale nie wiem jak wyjsc z tego co wykombinowac bo jak sie ma dzieci i opalty jak inni to jest wegetacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się na tym ale może zwróćcie się do jakiegoś prawnika, niektórzy przyjmują bezpłatnie np. w gminie czy urzędzie miasta. Może doradzą jakieś inne rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi...
Nie ma innego rozwiązania.Można ewentualnie pisać o rozłożenie na raty.Cóż,nieznajomość przepisów nie zwalnia od przestrzegania ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi...
"no wlasnie i to jest dobry temat, ja tez mam komornika , maz mial firme i teraz neistety i dostaje najnizdza krajowa bo reszte zarabia komornik ja dobrowolnie place komornikwi bo nei chce by sie w pracy dowiedzieli ale nie wiem jak wyjsc z tego co wykombinowac bo jak sie ma dzieci i opalty jak inni to jest wegetacja" sorki,to znaczy,że twój mąż oszukał państwo,podatników.Czyli mnie i jeszcze z 40 milionów ludzi.Chciał się nachapać i go rzeczywistość przerosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jak wam mija poniedziałek? ja zabieram się za sprzątanie bo w weekend jakoś nie miałam czasu. Przydały by się jakieś fajne nowe przepisy bo dawno nic nikt nie podał. A może wiecie co zrobić z jajkami na twardo? ugotowałam i zostało mi kilka. Tak myślałam żeby zrobić pastę jajeczną na kanapki ale może da się coś innego wykombinować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posiekaj z pieczarkami
Szczypiorkiem, pieprzem i smietana i zapiecz (cos jak farsz z jajek faszerowanych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano wiec
zsiekaj jajka drobno albo zetrzyj na tarce ugotuj ziemniaki utlucz dokladnie dodaj jajka szypior .....zreszta wg gustu mozesz dodac srowe jajko formuj male pulpeciki wielkosci orzecha wl obtocz w bulce tarcej zrumien i np do tego sosik grzybowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zona5485
A nie prosciej po prostu zrobic rodzince kanapki z pasta serowa i na wierzch plozyc te nieszczesne jajka pokrojone w plasterki. chyba najprosciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak
Cisza przed burza;)) A tak powaznie to nie mialam czasu tu dzisiaj zajrzec...jutro napisze wkoncu jakis przepis;))Pozdrawiam i zycze spokojnej nocy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miętusek zielony
polecam boczniaka (grzyb, dla niewtajemniczonych!). Za tacke ok 500g zapłaciłam w Realu nie całe 6zł.Wczoraj usmażyłam je sobie i męzowi w jajku i w bułce (smakuje jak grzyb kania), a dzis pokroiłam w paseczki , podsmazyłam na patelni z cebula, wywar (z kostki niestety, bo nie miałam nic innego na rosół) marchewka, majeranek, czosnek i inne przyprawy i wyszły flaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranek juz jest
Znowu mnie szalg trafil jak przeczytala linka o tej calej Freydis, samotna matka a jej konkubent nierob a ja dzis musialam rozliczyc sie z US i jak sobie pomysle ze taka cwana suka jak Freydis dostaje moja kase to niedobrze mi sie robi. Nie chce mi sie juz nawet pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie nie boli że płacę podat
ki, zarabiam to i płacę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie nie boli że płacę podat
a jak Cię tak bolą podatki, to przestań zarabiać to i płacic nie bedziesz musiała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranek juz jest
ty placisz ale korzystaja z nich osoby pokroju Freydis!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvsd cnsam
a mnie nie boli że płacę podat-bo ty na pewno korzystasz z tych podatkow w sposob iles tam krotny,na pewno dostajesz dopłate do czynszu,zasiłki rodzinne bierzesz i kommbinujesz jak mozesz aby te swoje podatki i do tego jeszcze czyjes uczknac. Gdybys nie korzystala z tych podatkow to watpie czy zgadzałabys sie z usmieszkiem na twarzy aby tacy cwaniacy z twoich podatkow zyli i to nawet nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też cholera bierze jak słyszę o takich ludziach jak ona. Człowiek prowadzi własną działalność, tyra jak może, żeby w życiu było mu łatwiej i jego rodzinie a taka frydis,która już szczyci się tym (inaczej nie można tego nazwać),że mieszka w skrajnej biedzie i totalnej patologii, uważa, że kąpiele u sąsiada to żadna hańba, i łażenie do mopsu i gdzie się tylko da po pieniądze za jej nieróbstwo. Szkoda, że nie dojdzie do wniosku, że praca też nie hańbi. Zaraz ona albo ktoś z jej zwolenników napisze, że przecież stdiuje dziennie i daje korki. To niech idzie na zaoczne a normalnie do pracy jak 70% studentów. Będzie ją stać na więcej. No ale będzie miała mniej czasu na wypisywanie tutaj tych swoich bzdur i kłamstw, no i na szczęście dla Nas. Swoją drogą to chyba jednak wstyd jej po tym, jak tutaj stało się jasne kim ona jest bo jakoś nagle dziwnie znikła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechodzi ludzkie pojecie
Ja rozumiem pomoc biednym, samotnym matkom. Ale nie cwaniakom zyjacym spokojnie za cudze pieniadze. Freydis jest niby samotna matka, pobiera swiadczenia ale jej konkubent juz podobno dostal prace wiec okrada innych podatnikow. Prowadzi wspolne gospodarstwo z facetem, tak samo jak kobiety zamezne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvsd cnsam
A ja nawet nie rozumiem jak mozna pomagac takim biednym,samotnym matkom.Po cholere robia dzieci jaks a biedne.Rzadko kied\ człowiek bedac dosc dobrze sytuowanym staje sie z dnia na dzien biednym.Te biedne,samotne matki nigdy nie miały dobrych warunkow,wiec po co zachodza w ciąze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×