Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Deszik ale o co ak naprawde wy sie tu spieracie? o nie rozumiem? nie mozecie sobie nei dogryzac tylko pisa jak dawniej zartowac w sposob, ktory nikogo nie obraza? P.S. nie mam teraz czasu na zabaw w rozwiazywanie waszych sporob moze po BC:P na razie zycze udanej soboty🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Przez ciebie musiałem stad odejść ,gdyż zacząłes wugaryzmami operować. \" Półinteligent to akurat twoje słowo. Zacytuj te wulgaryzmy bo jakos nie moge znaleźc. I nie bądź taki wrażliwy bo to jest forum i mi też nieraz pojechali . A ty kolego spamujesz ten temat swoimi kwiatkami na pół kilometra i od tego sie zaczeło że ciebie spamerem nazwałem. Pisanie jako belfasto-rewq to już jest dziecinada chłopie. No w tym wieku faceci dziecinneją. Musiało cie celnie dotknąc bo ci nerwy puściły. Przepraszam za wszystko . Ja znikam z tego topu na jakiś czas żebym mógł odetchnąc :classic_cool: dowidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od godziny gęgasz ,że znikasz a dalej tu siedzisz.:PRadzę ci dobry spacerek z ponętną laską a jak masz żonę to zajmnij się rodziną.Z tego kompa nie będziesz miał komputerka.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D Proszę tyle nie spać, jest niedziela, na 6h do Kościoła marsz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D O wyborach zapomniałam :D Nawet nie wiem gdzie mam udać się na głosowanie ( tzn do którego punkt jestem przydzielona zgodnie z miejscem zamieszkania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 6rano pewnie byli wszyscy w kosciele a teraz stoja juz pewnie w kolejkach do urn:classic_cool: a ja zem dopiero wstalaP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam to w planach tymczasem zycze udanej niedzieli mam nadzieje ze nie zmokne:P hej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaloszy zabaklo:( a jak juz wrocilam i poszlam na spacer z czeslawem to wlazlam jedna noga w gleboka kałuże:D wybory zaliczone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę poprosić Belfasto do płota i zawrzeć odwieczny POKÓJ.Dość tych swarów mam.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiący leniwic
ani płotu,desznika i belfasta.:P GDZIE TEN PŁOT:(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyslektyk z a.dhd
pieruna sam stawium dzisiej tyn pot.Gospodyni pokoz kaj sam je miejsce bo te pieruny do pota majum przysć a jak go niy ma to ślimoki sie niy pokożum.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyslektyk z a.dhd
no ale kurde musz e chyba narwde brac sie za to co teraz najwazniejsze---setunia godumy ło tym samym pocie pieruna puć sam a godej kaj to stawiać.:P:D Styknie yno dwa metry.szwarno dziólszko godej gibko,bo łuni sie tam łożerum łoba bo sum w szynku.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyslektyk z a.dhd
te śpiący leniwic-----> niy kimej mi sam yno ic do szlafsztuby bo sam je postawiynie pota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik zabieraj
wszystkie swoje wcielania i na innym topie się wyzywaj:p 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyslektyk z a.dhd
a wto z tego szynku wylozł piyrwszy abo łoba razym.Toście sie łożarli łoba.to idam pedzieć ,że pota niy trzeba bo łuni sum łożarci.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia oni mieli wykonać ukradziony płot a sili się na amen.Dobrze jak nie będzie obalenie płotu to obalimy 1 litra okowity z Belfasto i będzie dopiero zgoda.:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka 38
pozdrawiame❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich🌻 Setunia co się dzieje,podróba znakomita.Tej opcji jeszcze mnie setunia nie nauczyłaś.Sprawdzałem dokładnie nie widzę,żadnego różniącego szczególu.:P a może TY widzisz.Naprawdę znakomite pierwszy raz takie co.ś zauważyłem.Przeciez podszyw mozna szybko wyłapać a tu za cholery nie widzę tego.Niestety siła wyzsza.Tego akurat nie znam:( Ale wsapaniałego weekendu życzę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×