Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

MODLITWA MĘŻCZYZNY BOZE DROGI chodzę codziennie do pracy i wytrzymuję tam 8 godzin, podczas gdy żona siedzi sobie w domu. Chę, żeby wiedziała, co musze znosic, więc proszę Cię,pozwól, by jej ciało stało się moim na jeden dzień. Amen.\" Bóg w swej nieskończonej mądrości spełnił prośbę mężczyzny. Następnego ranka mężczyzna obudził się jako kobieta. Wstał, szybko przygotował śniadanie dla swej drugiej połówki, obudził dzieci, przygotował im ubrania do szkoły, podał im śniadanie, zapakował drugie śniadanie dla nich i odwiózł je autem do szkoły. Poszedł do domu,zebrał rzeczy do prania i nastawił je,poszedł do banku,aby wypłacić pieniądze. Poszedł na bazarek po zakupy, potem wrócił do domu, rozpakował zakupy, zapłacił rachunki i wpisał je do książki rachunkowej. Wyczyścił kuwetę kota i wykąpał psa. Była juz 13. więc spieszył się, by pościelić łóżka, powiesić pranie, wytrzeć kurze, zamieść i wytrzeć podłogę w kuchni. Poszedł do szkoły, by odebrać dzieci, a w drodze powrotnej rozmawiał z nimi. Przygotował im mleko i herbatniki, i dopilnował by odrobiły lekcje. Potem wyjął deskę do prasowania i prasując oglądał telewizję. O 16.30 zaczął obierać ziemniaki i warzywa na sałatkę i przygotował kotlety schabowe. Po kolacji posprzątał w kuchni, nastawił zmywarkę, poskładał pranie, wykąpał dzieci i położył je do łóżka. O 21.00 był juz zmęczony, ale jego codzienne obowiazki jeszcze się nie skończyły, gdy poszedł do łóżka, odbył stosunek, zanim zdążył zaprotestować. Następnego ranka gdy tylko się obudził.ukląkł koło łóżka i powiedział: ,,Boże nie wiem, co ja sobie wyobrażałem. Jakże się myliłem zazdroszcząc mojej żonie, że może cały dzień być w domu.Proszę, bardzo Cię proszę,czy mógłbyś to wszystko przywrócić tak jak było?\" Bóg w swej nieskończonej mądrości odpowiedział: ,,Mój synu,widzę że czegoś się nauczyłeś i bardzo chętnie bym to wszystko zamienił, tak jak było, ale musisz poczekać dziewięć miesięcy. Wczoraj w nocy zaszedłeś w ciążę\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola270🌼 a to częste że ktoś sam do siebie gada;-);-);-) to żadna anomalia ;-) cieszę się że ćwiczonka się podobały🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ;) o jedną pomarańczkę mnie-gratuluję :))) anabel49- ja myślę, że jak będziesz ćwiczyć w owym basenie, to będzie fajne ;))) Ja czasem ćwiczę ot tak, na basenie publicznym :) Zawsze może wstawać o świcie- hihihi My będziemy trzymać kciuki. Co do alkoholu, to lampka wina nie zaszkodzi, to nawet zdrowo, ale dwieeee???? hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🌻 jestem troszkę wcześniej ,bo uspałam M :) Serdecznie dziękuje wszystkim za życzonka dla mojego synka:)powiedziałam mu,nie bardzo zrozumiał,ale powiedział ,,dziękóóówa im,,:p,jeżeli chodzi o Jego zdrówko to juz lepiej dziś był w szkole i nic się nie działo :) eh...jak dobrze,że jesteście ...będę to powtarzać do konca Swiata :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wleciałam na chwilę ,ale przeczytałam co nieco ,mały trochę lepiej ale muszę mu wkładać pampersa bo gdy chce puścić bączka to mu się coś innego wysmyknie:( jeszcze muszę poszykować ciuszki na jutrzejszą obsługę!! dostałam jakąś dziwną pokusę na słodkie i inne jedzenie :(:(:( może to wina mojego okresu który ma się na ukończeniu? może w sobotę przysiądę w sobotę i dokładnie poczytam całe forum zmykam kochane kobitki JESTEŚCIE SUPER!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniusia35- to w sumie 3 dzionek biegunki, kurcze szkoda dzieciaczka. Moja najmłodsza wychorowała się kilka lat temu. A teraz jak coś złapie to szybciutko mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> kajair❤️- ja myślę, że tak jakoś za szaleńcem szaleńcy idą-hehehe. Zerknęłam, czy ktoś nie potzrebuje jakiejś odpowiedzi ale kuuuurde nikt o nic nie pytał :-( To idę córci bajeczk e poczytać. Dzisiejszy dzionek był z ekonometrią aż ciężko westchnęłam na samą myśl. Nie ma rady, trza się na blaszkę wyuczyć a nie kombinować. No, to do jutra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam milutko żelowiczki :):):):):) Kasiek30 🌼👄 renatka3355 🌼👄 ruda102[kwiat🌼👄 gucia77 🌼👄 kajair 🌼👄 iwcia73 🌼👄 Winiolka 🌼👄 caterpillar 🌼👄 nutella prosto ze słoiczka 🌼👄 moniusia35 🌼👄 lucia12 🌼👄 naddia 🌼👄 aaaaaGo niaaa 🌼👄 bambooshek 🌼👄 bernardynek 🌼👄 Paczulek 🌼👄 edytusia 🌼👄 mam nadzieję że nikogo niepominełam ale jeśli tak bardzo przepraszam 🌼👄 normalnie ostatnio mało mam czasu ciągle gdzieś .... a tu czytania muszę tyle nadrabiać:):):)ale to miła lektóra:):):) No to zmykam do czytania ,może póżniej coś doskrobię:):):).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie dość ,że POZYTYWNIE ZAKRĘCONE zelixaryyyTO JESZCZE SZALONE ❤️❤️❤️zakrecone przez SZALONĄ BIURALISTKĘ HEHE:):):)MATKE CHRZESTNĄ:):):) gosik39 dzięki:)też pozdrawiam i zabieraj się do czytania 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowo nocna pora;) tak zerkam co naskrobałyscie a Biuralista narzeka ze nic nikt nie pyta a ja pytalam ale nie uslyszalam odp;( sprawdzone metody wybielania \"opalenizny\" :) jesli ktos cos wie to pisac!!buziaki i lece do wanny;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do JOASIA2106 Jeśli się opalasz to dlaczego chcesz to wybielać? A jeśli już jest taka konieczność to może okłady ze świeżego ogórka lub maseczka na bazie cytryny.Mnie kiedyś po opalaniu w mojej ukochanej Italii zostały ciemne przebarwienia na twarzy,ale musiałam to leczyć u pani dermatolog(ok. 2 m-cy):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena-1973
Witam serdecznie wieczorową porą. Jestem tutaj po raz pierwszy. Dzisiaj wzięłam trzecią tabletkę i jestem załamana. Ciągle chce mi się jeśś. Chodzę głodna. Nie czuje żeby mi się zmniejszył apetyt:( Może na mnie nie działają te tabletki :(? A może ktoś też tak miał a póżniej się zmieniło? Mama do zrzucenia około 25 kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatka Bardzo fajny tekst. W ogóle dużo fajnych rzeczy tu piszecie. Mam nadzieję, że tego nie znacie a jeśli tak to trudno. Kobieta na tyle siły, że zadziwia mężczyzn... Dźwiga ciężary losu, rozwiazuje problemy, jest pelna milości, radości i mądrości. Uśmiecha sie, gdy chce krzyczeć, śpiewa, gdy chce się jej płakać, płacze, gdy się cieszy i śmieje się, gdy się boi. Jej miłość jest potężna. Jedyna niesłuszna w Niej rzecz to to, że często zapomina, ILE JEST WARTA. Też jestem gadułą. Dlatego się do Was dołączyłam. Biuralistka Zajrzałam na ten link....... i szok!!!!!!!!!Możemy być z siebie dumne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuralistko... co to są dwie lampki wina w porównaniu, do 2....butelekczek? A tak na poważnie, to wiadomo, że nie zrobię nic, co mogłoby mi zaszkodzić. Na pewno na jeden dzień będę musiała odstawić zeklę, żeby opić maleństwo. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłej nocki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 joasia2106-niestety nic nie wiem,na ten temat... Agixa-a może pomyśl o soczewkach zmieniających kolor oczu :) ja też,zawsze marzyłam o piwnych :) viola270-tia ten tekst to o nas ;)dobrze ,że do nas dołączyłaś gaduło ;) anabel49 :) rzena-1973-witam 🌻poczytaj ten topik:)jest tu wiele cennych rad,dietek,ćwiczonek...jest tutaj tak dużo,że jak zaczniesz czytac to zapomnisz o jedzeniu :):):)pamietaj jedz często,a mniej...i małokalorycznie,najwazniejsze jest śniadanie...wiem coś na ten temat...napisz nam jaki masz wzrost i wage :)to standartowe pytanie:)napewno jutro i tak padnie:)-pozdrawiam i z Nami dasz rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem Ja kobietki wyskoczę Wam z czyms zupełnie nie na temat ale już się przyzwyczaiłam że dzielę się również z Wami wiadomościami.......... Muszę Wam opowiedzieć jak się uziemiłam na kolejne ponad 5 miesięcy:-( Jeszcze w tamtym roku przez przypadek weszłam sobie na stronkę Funduszów Unii Europejskiej przeznaczoną na walkę z bezrobociem czy coś w tym rodzaju(nie pytajcie o link-nie mam pojęcia skąd i jak się tam znalazłam)i trochę z nudów wypełniłam ankietę dotyczącą kursów ,dokształcania się itp. I zapomniałam na parę miesięcy.Przed świętami Bożego Narodzenia ubiegłego roku zaproszono mnie na rozmowę do miejscowego\"inkubatora przedsiębiorczości\"tam przeszłam coś w rodzaju testu i rozmowy kwalifikacyjnej i ciiiiiiiiisza. Do dziś. Otrzymałam telefon ,miła pani poinformowała mnie że zostałam zakwalifikowana na wybrany przez siebie kurs i mam przyjechać podpisać kontrakt i ustalić szczegóły. Więc pojechałam z czystej uprzejmości,żeby wyjaśnić że mam maluszka w domu,dzieciaczki w czasie wakacji na głowie prawie całe dwa miesiące i się dowiedziałam że: -kurs trwa od drugiej połowy maja do października -przedszkole dla małej mam załatwione i opłacone -całe wakacje starsze dziewczyny korzystają z półkolonii i obydwie pojadą na dwutygodniowe kolonie nad nasz Bałtyk -a jedynym moim zadaniem jest dotrzeć na kurs 4 razy w tygodniu na 4-5 godzin i zdać egzaminy. Dodam że nie mam pojęcia czemu wówczas wybrałam z proponowanych chyba 12tu kursów 1.specjalista ds.rachunkowości 2.specjalista ds.kadr i płac i na obydwa się \"załapałam\". Nie podpisałam kontraktu:-( bo.....chciałam sprawę przedyskutować z mężem.I już jestem zdecydowana-jutro go podpisuję. Druga taka szansa może się nie trafić,gdybym miała sama opłacić te kursy teraz gdy nie pracuję nie miałabym na to narazie szans,kursy a nie wspomnę o koloniach. Więc zamiast basenu będę ślęczeć nad książkami;-);-) Myślę,że tak źle nie będzie;-);-);-) Starsze dzieciaczki są zadowolone-malutka hmmm z przedszkolem miałyśmy poczekać do września-trudno pójdzie troszkę wcześniej. Jak myślicie? Dobrą decyzję podjęłam? Ja uważam że tak;-);-);-);-) W końcu latek mi nie ubywa..........hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena-1973
Kajair dziękuje za odpowiedż:) Jutro postaram sie przeczytać to wszystko. Mój wzrost 156cm Waga.... 79kg:( TRAGEDIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i najwazniejszy argument-ja gdy jestem "zabiegana"gubię kilogramki aż miło....mam nadzieję że w październiku do certyfikatu ukończenia kursów dodam certyfikat topiku zakręconych zelixarek o zrzuceniu 14tu kilo ;-);-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię ten wiersz........to też o nas....... Od grzechu zaczął się jej świat, a że Bóg ją stworzył, a Szatan opętał- jest więc odtąd po dziś dzień raz grzeszna,a raz święta, zdradliwa i wierna, dobra i zła; daje rozkosz i rozpacz, przez nią uśmiech i łza; jest jak gołąb i żmija, jest jak piołun i miód, jest jak anioł i demon, jak upiór i cud; szczyt nad chmurami i przepaść bez dna; jest początkiem i końcem- KOBIETA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajair Dzięki, czasem się trzeba wygadać zwłaszcza, gdy się siedzi cały tydzień samemu z dziećmi. Rzena-1973 Przygotuj sobie ogromny talerz a na nim parę marchewek, rzodkiewki, papryka, ogórek zielony i zajadaj do woli a jak na talerzu zacznie przeważać puste......uzupełnij. Dobra też jest kiszona kapusta (chyba, że masz problemy z nadkwasotą). Mi pomaga też mycie zębów, gdy dopadał mnie głód (cz przeszły, bo przy zeli nie mam w ogóle apetytu. Muszę nawet wmuszać w siebie jedzenie, w ramach zdrowego rozsądku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):)renatka3355-super:)miom zdaniem,to bardzo dobra decyzja:)też bym skorzystała ;)mialas szczescie ,wiec korzystaj,a czlowiek cale zycie sié uczy...🌼 GRATULACJE ,ze sie zakwalifkowalas:)-jedno mnie martwi :(bédzie Ciebie tutaj mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reantko... byłabyś... i tu nie dokończę, gdybyś z tego nie skorzystała. SERDECZNIE CI GRATULUJĘ!!! Moja córka idzie na rozmowę o pracę i jeśli Jej nie zatrudnią, to też bedzie skierowana na taki kurs przez Urząd Pracy. Tak się napaliła, że nie chciałaby teraz, żeby Ją zartudnili :). Mieszka z nami, więc nie musi się na razie martwić o utrzymanie. Idż jutro, podpisuj, wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×