Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

dobry wieczór dziewczynki:)nie było mnie dwa dni,ale jestem w temacie:) zielonooka27-pewnie juz sobie poradziłaś z zaparciami,ale odpowiadam ,ze na mnie dziala w 100% activia,tylko ,ze jogurcik ma ok 120 kcal:(ale po 2 kubeczkach mineło:) biuralistko nie boję sie jak można bać się matki chrzestnej....co do wagi to prawda:(staję na niej codziennie ...i nie umiem innaczej,jestem wagomanką:(hmmm co do mojej cioteczki,to niestety zero...wczoraj mialam plamki,ale się skonczyło niczym...w ciąży raczej nie jestem bo się zabezpieczam,a co do palenia 500 kcal-:(to ostatnio ZADKOSC a z testem poczekam jeszcze pare dni.... renatka3355-dobrze ,że Nam piszesz,co sie u Ciebie dzieje:)przecież każda z Nas jest inna,i sie cały czas uczymy... kasiek30 i renatka3355 Trzymam za Was kciuki:)wiem ,że Wam sie uda...ja tez zaczynałam od diety,i dopiero po paru tygodniach zaczełam z Zelką,musze zajrzec to notesika wtedy moge napisac dokladnie:)teraz nie mogę bo MÓJ śpi,i nie chce Go obudzić-dziś niezle sie popstrykaliśmy:(chyba ta wiosna-nie wiosna tak dziaa na facetów-nie?biuralistko40???eh CI faceci,dzi mnie wkórzyl a jutro,bedzie potulny jak baranek ,bo nie bedziemy sié widziec prawie caly dzien...no nic bédé spada i chowac laptopa ,bo znów bede miec jazdy-pozdrawiam i dobranoc WSZYSTKIM!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...:(zajrzałam jeszcze raz ... czy któraś z Was miała takie plamienie????sorki-ale sie martwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane robaczki :) Kasiek30 dzięki za wsparcie, ale ten jeden raz nie musiałaś mnie tak szturchać, o mało nie poleciałam na stół :P A sięgałam tylko po soczek :) hihihi 🌼 Co do tej twojej babeczki, to przepraszam. Jeszcze spałam. Wróciłam ze spotkania z moimi babeczkami o 5 rano i spałam u mojej funfeli. Spała? hmmm jeszcze się nagadać nie mogłyśmy :) Nikita30 nie ma sprawy. Będę chyba za nas wszystkie co jakiś czas takie moje aaahhhhmmmm wypuszczać w świat :) biuralistka40 ❤️ dla Ciebie :)Mam nadzieję, że z rana będziesz miała już lepszy humorek i ładnie się dla mnie uśmiechniesz :) Z tymi facetami, to czasami.... ach tylko przez kolano i lać na gołą skórę, żeby krew się lała (tylko tak, żeby nie przynosiło im to przyjemności) :) naddia ja słyszałam inną wersję i to chyba lepszą :) - Dlaczego Bóg stworzył kobietę? - Bo chciał naprawić to co wcześniej spieprz.... renatka3355 Mam nadzieję, że Ci się uda. Trzymam mocno kciuki za Ciebie i kasiek30. No i dziewczyny, NIE WAŻCIE SIĘ ODCHODZIĆ Z TEGO TOPIKU. Znajdę was i siłą przytargam z powrotem :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajair ja przy zeli akurat tego nie miałam. Problemy z miesiączkami miałam wcześniej. Czasami tak mi się zdarzało, że jednego dnia miałam parę plamek i to było wszystko. Czasami było tak, że w następnym miesiącu było już ok, albo nie było nawet tych paru plamek. Chodziłam z tym do mojej ginekolog. Okazało się, że mam zaburzenia hormonalne (podwyższony poziom męskich i żeńskich hormonów). Dostałam luteinę na wywołanie miesiączki. Niestety muszę ją brać co miesiąc (ja potrafiłam nie mieć cioci przez 6m-cy). Dobrze by było jakbyś przeszła się jednak do ginekolog. Nie wiadomo czemu się Tobie zatrzymała miesiączka. Przepraszam, ale nie pamiętam jaką masz nadwagę. Często to właśnie ona ma duży wpływ na miesiączki. Dobrze by było, żeby lekarz zlecił ci hormony (badania nie są refundowane przez NFZ, powinno się zrobić ok6-7 hormonów, każdy po ok 20zł). Może zela rozregulowała hormony? U mnie jak widzisz, to wina hormonów. U ciebie może coś innego. Radziłabym Ci jednak przejść się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajair trochę niestylistycznie, ale mam nadzieję, że mnie zrozumiałaś :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKITA30
Agixa z całego serca dziękuję tym bardziej że ja nie zażywam ZELIXY bo na razie pani doktor ie chce mi jej przepisać .Od paru dni biorę inne specyfiki mniej kontrowersyjne .Jeśli one zawiodą to wtedy może dostanę receptę na Zelkę . A tym czasem proszę o częstsze aaahhhhmmmmmm i z góry dziękuję . Pozdrawiam i kciuki trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...)nadwage mam dużą,waze teraz 81 przy wzr 156,dotąd nigdy nie mialam problemow z cioteczką...zdarzyło to mi sie 2 razy w zyciu,i wtedy na świat przysły moje 2 pociechy:)...mam nadzieje ,ze jutro przyjedzie:)dziekuję Agixa-za szybka odpowiedż,a zrozumiałam wszystko Twoja stylistyka jest ok:)nie wspomne i swojej:)duży buziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajair a może ona czeka, aż rozłożysz czerwony dywan? Nikita30 mam nadzieję, że te lżejsze leki też odniosą sukces. Nie ma co się spieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mykam spać, bo padam. Miłych snów 🌼 Tak coś na dobry sen (albo poranek u niektórych :) ) Przychodzi gruba baba do lekarza. - Panie doktorze, proszę mi dać coś, żebym schudła. Lekarz dał jej pudełko tabletek z przykazaniem, aby brała przez miesiąc codziennie jedną. Baba, niewiele myśląc, pożarła wszystkie zaraz po wyjściu z gabinetu. Po tygodniu przychodzi znowu, chuda jak szczapa, skóra na niej wisi. Lekarz obejrzał ją krytycznie, zebrał skórę, naciągnął i zawiązał na głowie kokardę. Baba wychodzi z gabinetu, spotyka znajomą. - Oj, jak ty bardzo schudłaś! A jaką masz ładną kokardę na głowie! - Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to, że mam obrośniętą klatkę piersiową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa-ja Tobie również życze miłych snów:)ehhhh....rozłożyłabym ten dywan-jakby to miało pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie Panie:) zapomniałam rano wziąć 9 tabletki, mam nadzieję, że wytrzymam bez obżarstwa do godziny 15. Nie ważyłam zię jeszcze, ale jakieś takie ubrania mam luźniejsze:)no chyba, że się \"rozlazły\":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki:) Ale u mnie dzis paskudna pogoda brrrrr :( Dziś wzięłam 4 tabletkę ...ubrałam dzis spodnie..które po praniu zawsze były opięte...a dziś leżą idealnie...nawet są troszkę luźne jupiiii :) Ale obiecałam sobie, że dopiero po 10 tabletce wskoczę na wagę...mam nadzieję, że będą efekty:) już się nie mogę doczekać tej 10 tabletki:))) Życzę Wam kochane miłego dnia....i wytrwajcie w diecie:* buziaczki dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana No chyba z wami dziewuchy nie wytrzymam z tym okresem. Pisalam na poprzednim forum ze zelixa nie wplywa wogole na nasze hormony ktore odpowiadaja za miesiaczke :) Ja mam bardzo czesto takie plamienia jak sie biore za odchudzanie poniewaz zmniejszamy ilosc jedzenia co powoduje zmniejszenie cholesterolu a hormony robia sie zzzz cholesterolu :) wiec albo wybierz sie do lekarza chodź jesli jest to spowodowane tym co powiedzialam to nie pomoze ewentualnie da tabletki na wywolanie ,a jesli spowodowane zawirowaniami innymi nie odchudzaniem to zrobi badania :)-powinien Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewuszki! Sledzilam dluzszy czas tamto i to forum ... no i dwa dni na Zeli mam za soba.Dzisiaj jest trzeci.Skutkow ubocznych brak,nawet ta slynna suchosc w ustach mnie nie dopadla.W pierwszy dzien glowa dosc mocno bolala ale mysle,ze to byl inny powod...Autem jezdze i nic sie nie dzieje.Wczoraj bylam z rodzinka na obiedzie u mamy i bylam zdziwiona,ze pare lyzek rosolku,a ja juz pelna.Na wage pewnie wskocze dopiero za okolo miesiac z przyczyn technicznych-brak owego sprzetu pod reka...moze to i lepiej :) Pozdrawiam was wszystkie.Fajnie sie tu wspieracie. Wzrost 164cm Waga 93kg-pozostalosc po drugiej ciazy :( ...i tak bym chciala do 65kg poleciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka-jestem na chwilkę bo zaraz mam kurs... paczulek-nie denerwuj się mną :)wiem co pisałaś:)ale...mi to przydarza się pierwszy raz...więc dlatego się martwie...dzwoniłam dzis do mojej ginekolog...powiedziała mi ze mam odstawić zelixe,dopóki nie dostanę cioteczki,umowiona jestem z Nią dopiero w nastepny wtorek...powiedziała ,że do tego czasu albo dostanę...,albo być może dzidziuś w drodze...wiec dzis juz nie wziełam tabletki ...pozdrawiam Was dziewczyny miłego dnia -życze:)do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kajair , a czemu Ty sobie testu nie zrobisz?? Bedziesz wiedziala czy w drodze czy nie, a mysle ze jak zaczniesz wiecej jesc to okres wroci ja zawsze ide do solarium jak nie moge wywolac i w tym goracym sie wywoluje ale to tylko moj pomysl :) Pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy sobie nie myślcie, że ja o Was zapomniałam:p - Witam Was pięknie w ten zimny i pochmurny dzionek, byle Wasze serducha❤️❤️❤️ były gorące. A oto wszyscy, którzy przewinęli się przez ten topik- póki co. Proszę o uzupełnienie danych- jak ktoś chce oczywiście. Tu nie ma przymusu :classic_cool: :) :-) Agixa po 26 tabletkach -6,7kg 🌼Ada3115 , 18.03.09 24l/165cm/80kg :) :-)Agalipa, 164cm/93kg 🌼Amanda_mn 🌼Anjaaaaaaa Ata26 🌼 :) :-)biedroneczka202 🌼blanka_27 Blanks 🌼 Caterpillar 11.03.2009 172cm/74,1kg 🌼 :) :-)emipog83 Facet 35 lat 26.02.2009-po 20 dniach -5kg 🌼 Fiorella_27 – 16.03.2009 (-10kg) 🌼 🌼Gosik39 156cm/93kg, 11.03.2009 Hera1 28.02.2009 -15-17kg 🌼 Ikrolik 🌼 Iwcia73 157kg/73kg 🌼 :) :-)Iwona111-dziewczyna uzyskała to co chciała 🌼Iza26, 26.03.09(?) 169kg/91kg juz -6kg Joasia2106 🌼 :) :-)Joasia27 17.03.09 165cm/70kg Julia Agnieszka 01.03.2009(?) 🌼 Kajar 🌼 🌼Kasiek30 15.03.2009 (-8kg) dwa mieś. Kkaarroollaa 09.03.09 🌼 :) :-)krycha 12 Lenka203 34l/165cm/85kg, 10.03.2009🌼 🌼Livi1982 27l(?)/164cm/68kg :) :-)Lola-dz 17.03.09, 170(?)/69kg 🌼Lucia12 164cm/95kg/38l- 06.03.2009 89kg, start 17.01.2009 18.03.09 – 9kg 🌼Madziunia88 🌼Mama1971 –18.03.09, 35l/170cm/98kg po tygodniu -1kg :) :-)Mania13 Men 21- czy to kuba? 16.03.2009 🌼 Monikap667 07.03.2009 175cm/85kg, 16.03.09🌼175/81,5kg MONIUSIA35 🌼 :) :-)MONIUSIA35 16.02.2009 na_talia -siedemnastolatka Nadiia 02.01.09/31latek/ - 30kg (?)🌼 naturalna27🌼 Niecha🌼 Nikita30 🌼 Nowa ala 17.03.2009🌼 :) :-)nutella prosto ze słoiczka 26.02.2009 173/93,5kg Paczulek 🌼 po tygodniu z zelixą 10mg 🌼 Pomocna bardzo🌼 Renatka3355 16.02.2009🌼 słuchajcie🌼 :) :-)sylwia1203 Zielonooka27 17.03.09, 27l/170cm/79kg 🌼 ŻONKA1994🌼 Co do odpowiedzi na jakiekolwiek pytanka- to widzę, że super sobie poradziłyście- hehe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistka40 Tobie to chyba sie nudzi strasznie;))) hehe ale teraz mamy wszystko na bierzaco.. moze trzxeba pomyslec o jakiejs tabelce jak maja np ciezarowki.. pseudo, wzrost, waga, ile tab, ile kg spadło;] u mnie dzis 10 tab, nie wazylam sie ale ciuchy jakby sie rozciagneły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> joasia2106- noooo strasznie mi się nudzi, mamy w pracy taki bezruch totalny, że można umrzeć z nudów. A ponieważ w grę wchodzi tylko komputer, kiedyś książki pod biurkiem czytałam- ale na to każdy dziwnie patrzy. Bo to widać...ehhh Jeszcze tylko troszeczkę, hehehe i znowu się zacznie ;-) Ale jak była wcześniej na zeli( dwa lata temu) to już wtedy myślałam o tym aby to jakoś ogarnąć. Zdaję sobie sprawę, że my się tutaj będziemy zmieniać ale może ktoś zostanie na dłużej z powodu sentymentu? Wspólnego wspierania się? Bo jak już zaprzestanie się zażywać zelę, to ważne aby utrzymać uzyskaną wagę, prawda? Wtedy też jest ważne wsparcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaje moja wagę i wzrost...157/63 kg brrr nawet nie chcę o tym myśleć:( boczki mam ogromne wychodzą ze spodni:( nogi grube stykają sie u góry:( i brzuszek tez duży :( No ale po 10 tabletce na wagę i sprawdzę moje wymiary bo wszystko sobie zapisałam.. więc jeszcze tylko tydzień i waga będzie moja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj stanęłam na wadze, powiem Wam ile mam, ale mnie stąd nie pogonicie? 😭 Wiosen to u mnie 42, 175/74,2kg. Nie wiem czy chcę mieć 6 z przodu to się okaże jak będę wyglądać za dwa - trzy kilo ;-) Bo wiecie- w pewnym wieku to nie powinno się być za chudym. "Przegnę" z wagą to zmarszczki wylezą i będę musiała SE botox wstrzyknąć-hihihi. Co do wieku to nie idzie on w parze z wyglądem, co bardzo mnie cieszy :-D zawsze pare latek odejmują,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja mam 173/79,4 haha :) i jakos takos zyje , nie lubie tylko rozmiarow ubran dol 42/44 a gora 44/46 masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emipog83
dziewczynki polecam wam platformę wibracyjną naprawdę czyni cuda...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌼 chociaż długo się nie odzywałam to biuralistko40 nie zapomniałaś o mnie!!-dziękuję :) ,ja na początku brania zelki to miałam wagę 80kg.,wzrost 155cm. miałam już raz tygodniową przerwę i teraz znowu mam tydzień przerwy:po 26 tabletkach moja waga wynosi 72kg.. jutro wizyta u dentysty :(,ale od środy wracam do tabletek!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniusia35 - to moje gratulacje...tylko pozazdrościć tych zrzuconych kilogramów:) oby tak dalej i do przodu..i człowiek jest wtedy bardziej radosny i zadowolony z życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> moniusia35- no to zostawiłaś już 8kg po 5 tygodniach, średni ubytek wagi tygodniowo u Ciebie wynosił -1,6kg. Noooo robi wrażenie ;-). Ojjj, jeszcze sporo zaciskania zębów przez Ciebie- życzę wytrwałości a przede wszystkim : DOBRNIĘCIE DO UPRAGNIONEGO CELU🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livi1982
Witajcie! Biorę kilka dni Zelixe i powiem że mam dośc dziwne objawy jest mi słabo nie mam kompletnie ochoty na jedzenie myślałam że owszem odczuje brak chęci na jedzenie ale nie aż do takiego stopnia a przez to ze nie jem boli mnie brzuch i mndli mnie a i jeszcze czasem mam zawroty głowy. Czy mam zaprzestać brać tabletek czy też można są jakieś magiczne środki żeby nie było takich objawów. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> livi1982- no to mnie ubawiłaś :-D z ową magicznością. Na niektórych to te tabletki tak działają, że muszą zaprzestać zażywania. Jeśli te objawy są tak silne, to nie warto się męczyć. Nie wiem, może to tak jest jak Ktoś ma niewiele do zrzucenia? Albo jakieś problemy zdrowotne? Niestety nie da się ujednolicić owych skutków ubocznych, każdy ma po prostu inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×