Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Renatka: tutaj mamy ze tak powiem "do wyboru do koloru"...biali, czarni, mulaci, zolci...co kto woli :) :) a raczej kogo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caterpilar ja do Turków niby nic nie mam. Tych paru co poznałam jak byłam przez jakiś czas w Niemczech, byli ok. Jednak mam do nich jakieś takie coś, hmmm nie wiem. Nie jest to jednak zbyt pozytywne :( Może przez to, że widziałam jak traktują swoje żony. Nie wiem. Może tych takich w porządku za mało znałam :P Co do świecowania, to się tak zastanawiam czy nie spróbować. Wolałabym jednak, żeby ktoś to zrobił, kto się na tym zna. Zobaczymy. Może pojadę do twojej babci :P renatka milutkich snów 😍 a baranków, to jutro spotkasz jak będziesz ganiała za świątecznymi zakupami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caterpillar to faktycznie, plan zapchany. Powodzenia, a raczej dobrej weny w pisaniu :) Ja już uciekam. Jutro jeszcze czeka mnie pranie dywanów (na szczęście, aż jednego, no ale zawsze), niestety paczulek o moich zapomniała :P Milutkich snów :)😍🌼 A tu tak coś na zaczątek świąt :P http://patrz.pl/zdjecia/smacznego-jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziewczynki z samego rana!!! wczoraj usnelam nad komputerem. jednak nadmiar swiezego powietrza i na mnie mial wplyw:-) dzis ostatnie zakupy i wyjazd z kielc.pogoda na swieta podobno piekna wiec moze odpoczniemy wszyscy i przy stole zadna z nas nie bedzie siedziala za dlugo:-) przesylam Wam 👄 🌼 i moc pozdrowien wiosennych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczątka🖐️ no dobra kasiek30 -jadę nawet tylko po to by rzucic okiem na tego Twojego chłopa;) [tylko rzucic okiem] renatka3355,agixa,ruda102-jak Wy jedziecie to ja też a co mi zależy skoro można rzucic parę kilo przy tych Turkach? wiecie co-to ja wezmę na wszelki wypadek keks bo gdyby czasem nie było turków to zadowolimy sie keksem co Wy na to? i wiecie co musimy wziąc koniecznie biuralistkę40 ze sobą no ktoś musi nad nami czuwac w końcu seks-keks to jej pomysł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko chcialam sie przywitac i zmykam na razie 🖐️ Agixa: co do tego swiecowania, to moja Babcia jest po specjalnych kursach, ale to naprawde nic trudnego. jakbys chciala naprawde sprobowac to napisz mi maila, a ja Ci powiem jak taka sesyjka wyglada z moja Babcia. buziaki kobiety!!! pamietajmy ze dzisiaj Wielki Piatek i nawet Kasiek nas nie bedzie w stanie rozgrzeszyc jezeli ulegniemy dzis pokusie :) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ŚWIATECZNIE Was wszystkie, wszystkich 🌻 🌻 🌻 Wybaczcie mi ,że nie czytam waszych wpisków a nie żałowayście pisania bo czas mnie goni Lubię czytać wieć na pewno wszystko deoczytamale nie wcześniej jak w poniedziałek wieczorkiem Myślimi jestem z Wami, z waszymi osiągnięciami 😍 Korzystając z okazji ◊............,-.,-. (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) W E S O Ł E G O A L L E L U J A (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) ◊............(..(..( ◊.............\\..)..)._..-.._ ◊............__)/.,\',\'.......`. ◊..........,\".....`......,--...`. ◊........,\"...@.........\'....`...\\ ◊.......(Y.............(...........;\'\'. ◊........`--.____,.....\\..........,..; ◊........((_.,----\'.,---\'......_,\'_,\' ◊............(((_,-.(((______,-\' Z okazji świąt Wielkanocnych życzymy radości, której moc przysłoni troski codzienności, miłej atmosfery oraz mokrego dyngusa >>>>>>,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COŚ DLA UŚMIECHU : Trzy blondynki zginęły w wypadku samochodowym. Po śmierci stają przed bramą niebios. Święty Piotr wita je słowami: - Możecie dostać się do nieba, jeśli odpowiecie na jedno proste pytanie religijne. Pytanie brzmi: co to jest Wielkanoc? Pierwsza blondynka odpowiada: - Wielkanoc to takie święto, kiedy odwiedzamy groby naszych bliskich... - Źle! Odpowiada Święty Piotr. Nie przestąpisz bram królestwa niebieskiego, bezbożna ignorantko! Odpowiada druga blondynka: - Ja wiem! To takie święto, kiedy stroi się choinkę, śpiewa kolędy i rozdaje prezenty! Święty Piotr załamany wali głową we wrota do niebios, a następnie patrzy z nadzieją na trzecią blondynkę. Ostatnia blodnie uśmiecha się spokojnie i nawija: - Wielkanoc to święto zmartychwstania Jezusa Chrystusa, który został ukrzyżowany przez Rzymian. Po tym, jak oddał życie za wszystkich ludzi, został pochowany w pobliskiej grocie, do której wejście zostało zamknięte głazem. Trzeciego dnia Jezus zmartwychwstał... - Świetnie! Wykrzykuje Święty Piotr, wystarczy, widzę, że znasz Pismo Święte! Blondynka nawija śmiało dalej: - ... zmartwychwstał i tak historia powtarza się co roku, Jezus w czasie Wielkanocy odsuwa głaz i wychodzi z groty, patrzy na swój cień i jeśli go zobaczy, to zima będzie sześć tygodni dłuższa... ORAZ : http://patrz.pl/zdjecia/id/317304 POZDRAWIAM🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ czesc] 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️czesc] 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️czesc] 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️czesc] 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie KOCHANE!!!! Zyczonka dla Was wszystkich na te święta: Jaj przepięknie malowanych, Świąt wesołych, roześmianych. W poniedziałek kubeł wody. Szczęścia, zdrowia oraz zgody. Moc prezentów od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego! http://dowcipy.bloog.pl/id,1658804,title,WIelkanocne-zajace,index.html?ticaid=67d34 Ja niestety mam teściową dziś wieczorem w domu auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, rozumiecie więc kochane że długo tu z Wami nie zabawię, ale kiedy walczyłam ze sobą żeby jednak dalej czyścić i polerować, normalnie wciągnęło mnie.............nawet nie wiem kiedy Agixa - rozumiem, ze tylko takie pisanki zagoszcza u Ciebie na stole.............................hmmmmmmmmmm nie powiem bardzo ładne, muszę pomysleć o takich samych..... catepillar - robię poziom Upper Intermediate - sama się za to wzięłam, bo z kuratorium przyznali nam jakieś dotacje unijne i sporo dopłacili do kursu, tak więc szkoda byłoby nie wykorzystać. Mnie z racji wykonywanego zawodu angielski jest niezbędny...pracuję z dziećmi obcokrajowców ucząc ich polskiego, więc jakos muszę się z nimi porozumiewać. Sprawiało mi to ogromne problemy, teraz jest ciut lepiej :), och długa droga przede mną. Szkoda, że tak późno się dowiedziałam o Twoich anglistycznych predyspozycjach.....praktycznie wszystkie wypracowania już oddałam :( został mi jeszcze egzamin z gramatyki po świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzonka składam już dzisiaj, bo coraz więcej z nas gdzieś ucieka na święta :) Z świątecznego korzystam zwyczaju, By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju I życzyć Wam naprawdę z całą serdecznością By święta napełniły Wam duszę radością! By Wielkanoc była jak bajka, a na stole nie zabrakło smacznego jajka! Życzę samych tęczowych pisanek, i Mokrego Dyngusa cały ranek. i aaaahhhhhmmmm, aaaahhhhhmmmm, aaaahhhhhmmmm, aaaahhhhhmmmm, aaaahhhhhmmmm, aaaahhhhhmmmm, dla niedobrych kg, żeby się nie pojawiały na święta i po. A kyyszzzzzzzzzz :* 🌼😍😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie przywitałam się:( Cześć kochane dziewczynki, menom też cześć :) 🌼 caterpillar dziękuję za pomoc. Teraz dam sobie spokój, ale po świętach chyba jednak się skuszę. Jak coś, to się odezwę. :* 🌼 lucia12 tego keksu nie bierz co by nas nie kusił. Jak nie znajdziemy żadnego Turka, to poszukamy obcokrajowców. Może oni będą jeszcze lepsi. Biuralistka oczywiście musi jechać, nawet niech się nie miga :) ruda102 nie nie nie. W tym roku będą tylko te takie normalne pisanki, niestety tamta nawaliła :) 🌼 Co do angielskiego, to nie łam się dziewczyno, jeszcze im pokażesz na co Cię stać, a gramatykę załatwisz na cacy :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek30 my się chyba zaczniemy telepatycznie kontaktować. Ja się wczoraj położyłam na 20minut i wstałam po 2 godzinach. Teraz muszę lecieć po kapustkę i będę robić krokiety. A co, jak szaleć to szaleć. Mam nadzieję, że mnie później nieco rozgrzeszysz :)😘 Mykam zrobić małego ABSika i dalej do roboty. Ruda102 znalazłam coś dla Ciebie i dla innych też :) Filmiki można sobie ściągnąć, po uprzednim wpisaniu kodów z obrazka. Jeden tylko minus, można tylko ściągać jeden na raz :( ABS RAMIONA http://www.megaupload.com/?d=0KVASC2K ABS BRZUCH http://www.megaupload.com/?d=BGEJGSA7 ABS NOGI http://www.megaupload.com/?d=YIJ652VV ABS ROZCIĄGANIE http://www.megaupload.com/?d=1KWHWBH9 ABS POŚLADKI http://www.megaupload.com/?d=EABGN30G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tych co mają swoje konto na chomik.pl http://chomikuj.pl/fido211 wszystkie te filmiki spakowane jako jeden plik są w folderze ABS. Ci co nie mają chomika, też mogą ściągać. Tyle, że plik ma ponad 290mb i muszą założyć konto. Prosta sprawa i chwila moment roboty. A ze ściąganiem będzie później mniej roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sello82
Czesc!!!Na poczatek powiem,ze zjadlam dwa opakowania zelixy i schudlam okolo 15kg,teraz waze 61kg.Czyli srodek zadzialal rewelacyjnie,poza tym,ze strasznie teraz gubie wlosy,doslownie wychodza garsciami,czy ktos ma ten sam problem.Nie wiem juz co mam robic,kupilam witaminy centrum i belisse na wlosy,a moze isc do dermatologa?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sello82- zanim powiesz, że to skutek zeli. To zastanów się co jadłaś przez dwa miesiące odchudzania. Piszesz, że ubyło Cię 15kg i to w 2 miesiące. Nawet bez zeli złe odżywianie i restrykcyjne odchudzanie może doprowadzić organizm do różnym problemów. Moja szwagierka straciła zęby. Zastanów się czy nie byłaś u fryzjera w ostatnim czasie i czy nie miałaś mega-stresu. Wizyta u dermatologa niezbędna :-( Możesz podać swój wzrost? i wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Witam Was wszystkich przewijających się przez ten topik. dla mnie to był całkiem miły dzionek. Bo wybyłam z domu i pół dnia łazikowałam ot, tak bez celu :-) Wszystkim Wam życzę sympatycznych Świąt z uśmiechem na twarzach, pokoju w sercach i z miłością w oczach👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wlasnie wrocilam ze spacerku:-) i niestety zabieram sie dalej za gotowanie. zjadlam dzis kawal baby ale wypilam od razu dwa kubki czerwonej herbaty i rozgrzeszylam sie sama... po polowie zeli jest ok.serce dziala ma sie dobrze aby tylko sil bylo wiecej...niech juz zaczna sie swieta bo wszystkim nam przyda sie solidny odpoczynek. jedziemy do dziadkow bo pogoda zapowiada sie rewelacyjna!!!!!!!!!! lucia12---moj chlop jak to chlop:-)nie ma co sie cieszyc a rzucic okiem mozesz zawsze tylko jaki w tym cel ?:-) strzege jak oka w glowie:-) :-) bo Laska sie z Ciebie robi coraz fajniejsza kilogramki znikaja... ja stoje w miejscu :-( ale nie poddaje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto z Was używa parowaru,bo noszę się z zamiarem kupna tego sprzętu i proszę o opinię.Podobno dobre jedzonko...ale chciałabym znać opinię użytkownika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczynki :) Ja właśnie skończyłam szykowanie składników na krokiety. A muszę ich zrobić lekko ponad 60 :( Pierwszy dzień u kuzynki - muszę wziąć tak ponad 20, drugi dzień u cioci i też gdzieś tyle. No i w domu trzeba coś zostawić :) U nas wszyscy uwielbiają krokieciki :) A co :P Jeszcze tylko na cmentarz ogarnąć, kwiatki nowe na święta wstawić i jak wrócę, to trzeba będzie kończyć duszenie kapuchy i grzybów :) Dzisiaj mały przed świąteczny grzeszek, maciupki kawałeczek babki. Musiałam sprawdzić czy dobra :P hihihi DOBRAAAAAAAAAA, to mało powiedziane. Taka jakę lubię najbardziej, cytrynowa :) Mama właśnie upiekła sernik :( Masakra. W domu zapachu nie z tej ziemi, język do tyłka ucieka. Właśnie mi się przypomniało, że muszę po mojego kundla iść, nie mam do niego już sił. Zwiał mi, bo teraz pół suczek na osiedlu ma cieczkę. biuralistkowe buuuuuuuuuuuuuuuuuuu nie przyszły dzisiaj kijki, a miały już być :( Ale zrobiłam całą serię ABS hihi już mnie nie boli brzuszek jak pierwszym razem, kiedy robiłam znów po przerwie :) Dobra uciekam :) biuralistka40 i kasiek30 mam nadzieję, że spacerek humorek świetny i jesteście w pełni naładowane optymizmem przed świętami 😘😍🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bernardynek ja słyszałam same dobre opinie. Zwłaszcza o tym tefalowskim, bo masz w nim możliwość wrzucenia rano składników i ustawić tak, aby godzinę przed przyjściem do domu się włączył i pichcił :) Ja osobiście nie mam, ale chcę kupić. W domu mam jednak garnki zeptera z zestawem do gotowania na parze. Mi tam smakują potrawy z niego. Niektórych warzyw już nie solę, niektóre jednak tak. Pierwszym razem byłam w szoku, warzywa smakują o niebo lepiej niż gotowane tradycyjnie w wodzie. Czasami miałam wrażenie, to nie te same warzywka które jadłam do tej pory. No i u mnie standardowo na wielkanoc białą kiełbasę robi się na parze. Jest super, bynajmniej nie jest sucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko kobietki i mężczyzn❤️ krokieciki,babeczki,serniczki pycha...a ja też dołączam przepis ;-);-);-) ♥¸.•*´¨`*•.¸♥..♥¸.•*´¨`*• ___$$$$$ __$$$$$$$ ___*$$$$$$ _____*$$$$$$$$$$$ _____$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$_$$$ ______$$$$$$$$$$__$$$ _______$$$$$$$$$___$$ ______$$$$$$$$$$___$$ _____$_$$$$$$$$$$__$$ ___$$__$$$$$$$$$$_$$$ ______$$$$$$$$$$__$$$ ______$$$$$$$$$___$$ ______$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$ _______$$$$$$ _______$$$$$$ _______$$$$$$$ _______$$$$$$$$ _______$$$$$$$$ _______$$$$_$$$$ _______$$$$_$$$$ _______$$$___$$$$ __$$$$$$$$$_$$$$$$$ ♥¸.•*´¨`*•.¸♥..♥¸.•*´¨`*• Przepis na faceta: Facet w galarecie..... Wiedzą to kochanki i wiedzą to żony: Facet przed konsumpcją ma być wymoczony. Można go doprawić szczyptą pikanterii, żeby nie był mdławy,(lecz bez fanaberii). Potem na ogniu zmysłów gotujemy faceta. Kiedy zdjąć go z ognia?-wie każda kobieta. Trzeba tu uważać moje drogie panie, bardzo niekorzystne jest przegotowanie. A i jeszcze jedno(niech mi każda wierzy) źle jest także, gdy facet jest trochę nieświeży... Po\"myśliwsku\"smakuje, gdy masz chęć polować, a po\"prowansalsku\", gdy chcesz go całować, \"na słodko\"zbyt nudzi, \"na ostro\"zbyt brudzi, w \'sosie słodko-kwaśnym\"najczęściej marudzi. Nie próbujcie jednak w zalewie octowej, bo go nabawicie w mig frustracji nowej. Gdy za dużo octu jest w waszej miłości jest to zagrożeniem dla jego męskości. A więc dochodzimy do ciekawej puenty: że najlepszy facet jest leciutko\"ścięty\" Dodaj więc Kochana szczyptę żelatyny i spożywaj go \"na sztywno\", lecz bez sztywnej miny...:-) ♥¸.•*´¨`*•.¸♥..♥¸.•*´¨`*•

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatka witaj 🌼😘 już mykałam a tu Ty się pojawiasz :) Przywitałam się i mogę uciekać :) Przepis, hmmmm całkiem całkiem. Bynajmniej konkretny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek30-tak napisałaś-\" a co do mojego meza to calkiem fajny facet i nie lubie sie nim dzielic wiec....\"wiec moim celem jest tylko oko pocieszyc i nic innego nie miałam na myśli!!bo ja swojego też strzege jak oka w głowie wkońcu po 18 latach przezwyczaiłam sie do niego,a do laski to sporo mi brakuje jeszcze z 10kg wtedy możemy dyskutowac a Ty oczywiście nie poddaj sie trzymam kciuki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zelixowe laski i \"lasków\" Przez oststani tydzien przez pracę zaglądalam tu tylko z doskoku, ale zaraz planuje to nadrobić. Ja nadal wiecznie chodzę śpiąca, a przede mna jeszcze porządki świateczne:( W każdym razie chcialam Wam wszytskim życzyć Wesolych Swiąt, pelnych milości i spokoju-i oby wskazowki wagi nie poszly po świetach w gorę-a tego się obawam na myśl o tych wszytskich smakołykach;) Buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucia do mojego osla to trzeba miec mase cierpliwosci...warto wiec tylko popatrzec.mam go dosc ja caly dzien biegam po zakupy gotuje upieklam babke i sernik a ten tylko praca i praca!!! dzwoni i slysze tylko \"kochanie nie zapomnialas kupic...\" i tu zaczyna sie litania.... podobno nikt tego nie zrobi najlepiej jak ja.... i tak jest co rok kazde swieta... moj maz bedzie dumny z tego swojego pasztetu-bo tylko tyle zrobi i bedzie gadal o tym do bozego narodzenia...jaki on wspanialy tak mi pomaga itp. jutro zaganiam go do malowania jaj razem z corka(swoje tez moze ale bez malej) a potem do kosciola bo ja mam jeszcze zrobic jajeczka faszerowane pieczarkami....pycha!!!!!!!!!!!!! polecam z calego tego zamieszania dzis juz nie chce mi sie jesc pije tylko czerwone swinstwo i wcisne grejfruta do brzucha. Agixa dzieki jeszcze raz za ta mila niespodzianke podczas mojego spacerku.dziecko wrocilo niczym mulat i o dziwo jeszcze nie spi :-( czeka na ojca wiec troche potrwa zanim w tym domu bedzie cisza bo stary ojciec wroci za jakas godzinke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×