Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

do wszystkich 40-ek. ja też będę miała 40-kę...za 8 lat hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczulek.............balsam jest obowiazkowo ale czsem mi sie zapomni mam taki z kolastyny i jestem baaaardzo z niego zadowolona obowiazkowo kazdego dnia zel pod prysznic taki z peelingiem no i teraz co dwa trzy dni czekoladka na cialo. oj bedzie kusic jej zapach strasznie jak znam zycie choc od kilku dni nie mam ochoty na slodycze dzis skusilam sie na mini ciasteczko ale to sie juz nie liczy bo spalilam kalorie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucia12
Witam kochane zelowiczki nie no naprawde wystarczy nie byc pół dnia i juz cały wieczór zejdzie na czytaniu postów?biuralistko40 przecież każdy wiek jest piekny ważne że sie wszystkie {ups]wszyscy rozumiemy. Mój mężuś dziś puścił mi piosenke 'kochanie Twoje kości przeszkadzają nam w miłości"oj jakby to było cudownie gdyby tak było!!wspiera mnie jak może dobrze że z humorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIUSIA35
to znowu ja!🌼 kasiek30 dzięki za motywacje(już przestałam myśleć),i po wizycie u dentysty zacznę znowu brać(boję się co z tym znieczuleniem) :( ja też jestem jedną z was po 30 ,no tak prawie koło 40 :) dzisiaj znajoma powiedziała mi że co mnie widzi to ja coraz chudsza jestem!powiedziałam jej że znalazłam sobie kochanka!!!!!!!!! :) :) jednak widać że 8 kg. mniej(hura) lecę bo zaraz mężulek wraca z pracy i nie wiem co będzie chciał robić? zajrzę tu jutro -dobranoc kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm patrząc z innej perspektywy to ja 40tkę też już za 6 latek będę mieć;-) lucia12 oczywiście - najważniejsze że wspiera,a że z humorem-to jeszcze lepiej;-) biuralistko40- wpadłaś ,napisałaś co miałaś napisać i wyleciałaś szybciutko,króciutko:-) nipodobne to do ciebie;-) niecha 6 dni to mało,do października czasu jest ogrom powolutku do celu;-) spokojnej nocki dziewczyny i chłopcy(coś mało się udzielają nasi panowie choć już mamy dwóch) no ale to babki paplały są-choć tak patrząc czasem na mojego z kumplami-też im się dziubale nie zamykają-ale tematy inne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od grzechu zaczął się jej świat, a że Bóg ją stworzył, a Szatan opętał- jest więc odtąd po dziś dzień raz grzeszna,a raz święta, zdradliwa i wierna, dobra i zła; daje rozkosz i rozpacz, przez nią uśmiech i łza; jest jak gołąb i żmija, jest jak piołun i miód, jest jak anioł i demon, jak upiór i cud; szczyt nad chmurami i przepaść bez dna; jest początkiem i końcem- KOBIETA... a tak jakoś mi sie to spodobało........... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierkowa królewno ;-);-) dziewczyny przeczytajcie z ranka -to tak na poprawę humoru,myślałam że padnę jak to czytałam-no cóż naiwniacy jeszcze istnieją;-)nawet w wieku 30tu paru lat można żyć złudzeniami:-)tak jak autor. To była odpowiedź na wiersz który zamieściłam powyżej-post wcześniej-tylko na innym forum. \"Bóg stweorzył Kobietę dla Meżczyzny by mu słuzyła, dawała rozkosz i była dla niego wsparciem i pomocą, wieki było wszystko ustalone Kobieta w domu zajmowała sie rodziną i rodziła dzieci swemu Panu Meżowi, i tak powiino być Kobieta jest tylko puchem marnym w tym świecie - dom, sprzatanie, gotowanie, seks, rodzenie dzieci. To jest cel Kobiet.Pan domu meżczyzna ustala zasady życia i Kobieta musi sie podporządkować, nawet prosić o pieniądze. tak drogie Panie wy musicie słuzyc nam Panom Tego świata. Czy wam sie to podoba czy nie jestescie tylko kobietami. Moja żona chodzi jak w zegarku wszystko ma co chce ale musi ładnie o to poprosić a wtedy dostaje jak zasłuzy. czasem nie zasłuzy bo jest niegrzeczna a wtedy kara, nie ma tego co chce i cierpi taki juz wasz kobiecy los - słuzba wiernie swemu Panu i Władcy.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecha
do renatka3355 Dziękuje za wsparcie bo już wymiękam. Jak widzę teraz przy ładnej pogodzie jak te wypindrzone dzindzie wychodzą na ulice chude jak szczypy to mi sie na nie nóż w kieszeni otwiera. Mam nadzieję że mi się też uda jak wam i będę miała w sobie tyle optymizmu i samozaparcia. Buziaczki i do niedzieli bo jutro wyjeżdżam i będę pozbawiona internetu chyba że gdzieś dorwę. Fajnie jest tu z Wami zelixiary ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Widzę, że dzisiaj nieźle rozgadane jesteście :) Ja dopiero teraz, bo w końcu dzisiaj Józefa :) Tak więc mała impreza. Zadowoliłam się świeżym ogórkiem i 2 szklaneczkami soczku. Co do alkoholu wymigałam się antybiotykami, inaczej nie daliby mi spokoju (wkurza mnie takie namawianie :[ ) ---- zielonooka27 ważyłam się przy 26 tabletce i było 6,5kg mniej. Postanowiłam ważyć się w poniedziałki (albo poprawię sobie humor na cały dzień, albo skopię całkowicie - w końcu kto lubi poniedziałki :) ), tak więc nie wiem jak tam dzisiaj z moją wagą :) Ze skutków ubocznych, hmmm to jakiś większych nie miałam, Spię jak zawsze. Z tym to chyba nigdy nie będę miała problemu (mówili mi, że jak będę chodziła na rano do pracy, to przyzwyczaję się do wczesnego wstawania - ZNOWU mnie OKŁAMALI :( ) Ostatnio trochę więcej mnie suszy. Po tygodniu brania zeli moje serducho jakoś dziwnie się zachowywało. Mam problemy z miesiączkami, w tym czasie przypadło mi branie luteiny i nie wiedziałam czy to może mieć jakiś wpływ, więc odstawiłam zelę na sobotę i niedzielę. Chciałam się wyciszyć i mieć pewność, że to nie od niej. Zelę zaczęłam brać znowu od poniedziałku, luteinę odstawiłam. I o dziwo kloteczka pojawiła się jakby nigdy nic. Na szczęście do dzisiaj nic mi nie jest. Czasami wiadomo, jakieś kołatanie się pojawi. Zwłaszcza jak wcześniej coś mnie wkurzy. Swojego czasu nabawiłam się nerwicy żołądka, tak więc taka reakcja na nerwy, to u mnie normalne. Czy z zelą, czy bez wtedy zazwyczaj zwijam się z bólu :( Tak więc jak widzisz, zela jakoś strasznie na mnie nie wpływa. No i miałam krótko napisać, a tu proszę :) Mam nadzieję, że jakoś pomogłam :) ----- paczulek widzę, że jesteśmy z tych samych rejonów :) ----- kasiek30 fajnie, że już w domku. Widzę, że z serduszkiem dobrze, skoro masz siły na figle z mężusiem :P STO-LAT i wszystkiego naj z okazji 19tych urodzin :P (tak na jedną nóżkę) Widzę, że biuralistka40 tylko śmigła. Pewnie spala kalorie :P hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---- renatka3355 jaka dzisiaj piękna kobietka się pojawiła na topiku ( nie żebym narzekała na poprzednią :P). Tylko jeszcze musisz się postarać o przystojnego facecika, żeby nasze rodzynki się nie obraziły :) Kupiłam sobie dzisiaj fajną książkę z ćwiczeniami fitness. Jak będę miała chwilkę, to te ciekawsze zeskanuję i wrzucę na neta :) Dobra idę spać, bo rano nie wstanę. Miłych snów dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka27
Agixa - dzieki za odpowiedz :) Myslalam, ze nie zauwazysz pytania wsrod tylu postow :) Ja dzis zlamalam zasade i weszlam na wage z czystej ciekawosci, w ramach walki ze strachem przed wazeniem. Jestem kolejny kg do tylu :) Przypominam ze przez 2 tyg bez tabletek bylo minus 2kg a biore je dzis 4ty raz. Czyli w sumie minus 3kg od 2.03.2009 :) Mysle ze to tez wynik diety i niejedzenia po 19 :) pozdrawiam wszystkich zmotywowanych!! buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)) Ja dziś zaczęłam pierwsza tabletkę:) zobaczymy jak mi pójdzie....a mam pare kilo nadwagi...wiec mam nadzieję, że do wakacji ich się pozbędę:) Jestem z Lubuskiego.:) Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy porannej kawce Jak się robi buźki? proszę oto przepis :-) http://www.forum.o2.pl/emotikony.php Ojjjj działo się tu wczoraj działo, hihihi Dla wyjaśnienia- nie spaliłam kalorii- a buuuu.:-O Mam chorą córcię 😭 ----> Paczulek- stosowałam kiedyś taki ujędrniający balsam do biustu z Eveline i na celulit też. Jakoś przypadła mi do gustu ta firma ze względu na cenę. prawda jest taka, że jeśli stosuje się regularnie to są efekty. Teraz to tak w porywach: stosuję jakis czas mazidła później przerwa i znowu. ----> naddia- hehe, no baaaardzo śmieszne-phi- za osiem lat.:-P ----> lucia12- fajny ten Twój mężuś :-) ----> MONIUSIA35- jesteś świetnym przykładem, że zela działa, oj działa :-) ----> renatka3355- phi-kolejna co to za 6 latek...-hehe Ale wierszyki superzaste ;-) Ty to zawsze nas rozweselisz dziołszko ❤️ ----> niecha-nóż to trzeba zostawić w szufladce ;-). Też będziesz szczupłym lachonem-hehe- ale daj sobie troszkę czasu. Pociesz się tym, że szczupłe też maja jakieś kompleksy:-o Agixa- hihihi, nie wiedziałam, że od czytania się chudnie ( byłam kiedyś blondynką);-);-);-);-);-);-);-) ----> zielonooka27- ehhh, za to ważenie to ochrzan będzie....kiedyś ----> naturalna27- witaj w naszym gronie. Mój szanowny małżonek schudł około 4,5kg. Widać, że się cieszy. Nie ćwiczy- ruchu to ma praktycznie \"zero\". Ale je mniej nie ma takiego ciągłego głodu. Ponieważ ma pracę praktycznie w domku to bez przerwy siedział w lodówce. Byłam w lutym na urlopie, który spędziłam w domu- stwierdziłam, że szanowny m to nie je TYLKO ŻRE! strasznie się wkurzałam jak mówił, że od jutra się odchudza ale owo jutro nigdy nie nadchodziło. Tak-namówiłam go na te tabletki ponieważ rozumiem co dzieje się w psychice człowieka, który chce schudnąć. Już sama myśl o odchudzaniu powoduję spotęgowane łaknienie i właśnie dlatego owo jutro nie nadchodzi- bo to taki krąg zamknięty, z którego baaaardzo trudno się wydostać-prawda? reszta za moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuralistko40 - dziękuje za powitanie w Waszym cudownym gronie:) i tez muszę sie pochwalić, że od dzisiaj rzuciłam palenie..mam nadzieje, ze dzięki tym tabletkom i mojej silnej woli nie wrócę do dawnego nałogu..no i parę kilo bym chciała zgubić...pamiętam jak pare lat temu ważyłam 10 kilo mniej..aż czasami sie sama na siebie wściekam....bo to wszystko moja wina.....obżarstwo i jeszcze raz obżarstwo..oj już nie wspomnę ile razy próbowałam zgubić kilogramy...fakt byly widoczne efekty...ale zaraz jak się kończyła dieta leciałam do lodówki:( Ale mam nadzieje. że własnie te cudne tableteczki mi pomoga w tym wszystkim wytrwać:) Buziole dla Was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!! czuje sie staro!!! kolejny rok na moim liczniku. jade zaraz do firmy troche popracowac.a potem na male zakupki :-) juz mam upatrzone co nieco na wieczorne figle pozwolilam sobie na mala slabosc kawa z czekolada :-) prosze o rozgrzeszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> naturalna27-bo wiesz, te tabletki mają pomóc w zmianie nawyków żywieniowych. Jak po odstawieniu wróci się do starych przyzwyczajeń, to nie ma siły- kilogramy wracają ;-( Ja byłam wczoraj u lekarza z dzieckiem- ponieważ to lekarz rodzinny to i ja do niej chodzę. Tak jak już wcześniej pisałam- nie mam nadwagi. Owe pare kilo mniej spokojnie mogę uzyskać ćwicząc czy rygorystyczniej jedząc. Ale ja nie o tym... Zapytałam mojej Pani doktor- czy mogę wyżebrać receptę na zelixę. Zaznaczyłam, że je już brałam i wiem co i jak. Zapytała tylko ( z przerażeniem) - czy ja je biorę cały czas? Wyjaśniłam, że nie- ale czytam dużo na ten temat w internecie i w zasadzie jakby sama miała jakieś pytania to służę pomocą. Przepisała mi receptę. Gdyby nie fakt, że wcisnęłam się w kolejkę pacjentów to popytałam bym się małe co nieco. Owe tabletki to nasze pójście na łatwiznę- oczywiście nie w każdym przypadku, mówię tu tylko o takich "elementach" jak ja 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewoje i rodzynki :P Widzę, że tu od rana już śmigacie :) zielonooka27 no jakbym mogła nie zauważyć? Czasami jak się rozpiszecie, to ciężko wszystko ogarnąć, ale staram się na bieżąco nadrabiać :) Ja tam wagę schowałam. Też już bym weszła, ale nie. Poczekam. Poniedziałek zapowiada się ciężki, tak więc będę potrzebowała dużej dawki optymizmu (mam nadzieję, że będę miała powody:) ) biuralistka40 - to nie wiedziałaś, że przy czytaniu można gubić kalorie? Zobacz, ćwiczysz rękę (musisz latać myszką ), ćwiczysz mięśnie gałki ocznej (najbardziej wzmożony ruch od lewa do prawa). Dobre ćwiczenie na kark (ciągłe zbliżanie do monitora, bo nie wiem czy dobrze przeczytałam). No i najważniejsze ćwiczenie - ćwiczenie mięśni brzucha (jak człowiek zaczyna się śmiać, zwłaszcza jak renatka3355 zarzuci jakimś wierszykiem, czy czymś w tym stylu :), no albo jak się trafi okaz , który olewamy hihihihihi ). Widzę, że pojawiło się kilka nowych osóbek :) Fajnie, jak to się mówi w kupie raźniej :) A nasza \"kupa\" jest naprawdę niezła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistka40 - mam nadzieję, że z córcią lepiej :) Niech szybko wraca do zdrówka. Tak swoją drogą, to co się dzieje z tymi naszymi dwoma facecikami? Coś ich dawno nie było. Dobrze, że u mnie od rana słoneczko :) Trochę radości. Szkoda, że wczoraj nie było go popołudniu. Takie jedno znajome małżeństwo wyprowadziło mnie z równowagi. Mówię wam, gdyby karano za głupotę, to on dostałby dożywocie w więzieniu o zaostrzonym rygorze, a ona od razu krzesło elektryczne. Jutro spotykam się z moimi przyjaciółkami (rozwiało nas nieco w różne strony), już się nie mogę doczekać :) :):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna 27
dziękuje biuralistko40 :* za link:) Dzis w moim miasteczku jest (oczywiście wyglądając przez okno) świeci piekne słoneczko...no ale to tylko widoki przez okno...bo na dworze troszkę zimno :) ale dzis po pracy czeka mnie długi spacer....kilkanaście brzuszków..no i zaczynam myśleć o bieganiu tylko kurcze samej yhy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna bardzo
uzywalam..schudlam...kuracja polroczna...teraz od roku nie uzywam i waga stoi w miejscu..wlasnie mysle czy znow nie zaczac..wiosna przeciez idzie..pozdrawiam ania http://www.dzianamafia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna 27
kurcze byłam czarna a teraz zrobiłam sie pomarańczowa jak to zmienić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalna27 - nie rób spacji między naturalna a 27 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa - dzięki za zwrócenie uwagi:) wiesz dziś wzięłam pierwszą zelke i powiem Ci ze jakoś bardzo bardzo fjanie się czuję tak inaczej tak lekko hehe oj chyba juz do reszty zwariowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Melduję się z ranka biuralistka40-witaj\"elemencie\" ty nasz:P zdrówka dla córci i powodzenia dla mężulka w odchudzanku buźki:classic_cool:superek Agixa ogóreczek+dwa soczki-to się nazywa pełna samokontrola łasucha na imprezie🌻 ja wagę schowałam do końca miesiąca,narazie mnie nie kusi naturalna27 witaj w zwariowanym gronie zelixiarek i zelixiarzy niecha wypindrzone dzindzie-błłłłłeeeeee ja mam przestój prawie cały pierwszy miesiąc(tylko 2 kg mniej) i podchodzę do tego z humorem,drugi miesiąc teraz leci a ja olałam ważenie się,dieta ćwiczonka,zelka-cóż mogę więcej,czekać i być cierpliwą;-) _______ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _________¶¶00144¶¶ _________¶¶00144¶¶ _________¶¶00144¶¶ _________¶¶00144¶¶ _________¶¶00144¶¶ _________¶¶00144¶¶ _________¶¶00144¶¶ _________¶¶00144¶¶ _________¶¶00144¶¶ ________¶¶0011444¶¶ _______¶¶000111444¶¶ ______¶¶00001114444¶¶ _____¶¶0000111114444¶¶ ____¶¶000001111144444¶¶ ___¶¶00000111111144444¶¶ __¶¶0000001111111444444¶¶ _¶¶000000011111114444444¶¶ ¶¶00000001111111114444444¶¶ ¶¶00000|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|44444¶¶ ¶¶00000|____eliksir____|44444¶¶ ¶¶00000|___młodości__|44444¶¶ ¶¶00000|___piękności__|44444¶¶ ¶¶00000|______i______|44444¶¶ ¶¶00000|___miłości____|44444¶¶ ¶¶00000|____________|44444¶¶ ¶¶00000001111111114444444¶¶ ¶¶00000001111111114444444¶¶ ¶¶00000001111111114444444¶¶ ¶¶00000001111111114444444¶¶ ¶¶00000001111111114444444¶¶ ¶¶00000001111111114444444¶¶ ¶¶00000000111111144444444¶¶ ¶¶00000000011111444444444¶¶ _sz000000001111m44444444¶¶ __¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ po łyczku dla każdego,na dzień dobry;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zapomniałam dodać, że od dzisiaj postanowiłam też rzucić palenie..kurcze i jestem zszokowana bo nawet mnie nie ciągnie aby zapalic..oby tak dalej...i mam nadzieje , ze po tygodniu zleci mi kilogramek nawet może być jeden ale to zawsze coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----->caterpillar - 🌼 🌼 -----> renatka3355- 🌼 -----> mania13 - 🌼 ----->Agixa - 🌼 ----->krycha 12 - 🌼 ----->Paczulek- 🌼 ----->lenka203 - 🌼 ----->MONIUSIA35- 🌼 ----->monikap667- 🌼 ----->iwcia73 - 🌼 ----->Julia Agnieszka - 🌼 ----->joasia27 - 🌼 -----> naddia - 🌼 ----->Gosik39 🌼 ----->kajair 🌼 ----->lola-dz 🌼 ----->zielonooka27 🌼 ----->madziunia88 🌼 ----->facet 35 lat 🌼 ----->kasiek30 🌼 ----->ŻONKA1994 - ??? 🌼 ----->mama1971- ??? 🌼 ----->ada3115 🌼 ----->hera1 🌼 ----->nowa ala 🌼 -----> kkaarroollaa 🌼 ----->fiorella_27 🌼 ----->livi1982 🌼 ----->Lucia12 🌼 ----->Nikita30 🌼 ----->Na_talia 🌼 ----->kasiek30 🌼 ----->men 21 🌼 ----->Amanda_mn 🌼 -----> Paczulek 🌼 ----->blankas 🌼 ----->joasia2106 🌼 ----->111iwona 🌼 ----->Ata26 🌼 -----> niecha 🌼 ----->pomocna bardzo 🌼 Ufff- nooo- dobrnęłam do końca ;) Tyle nas tutaj ;-) Całkiem pokaźne grono. 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 hahahahaha, wiosna tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×