Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

-->Bambooshek---> a ja nie mam wanny :( ale brodzik pod prysznicem jest dość głęboki... Soko u Ciebie \"działa\" to może ja też się pomoczę - choć na raty - najpierw na siedząco a potem nogi w górę i reszta ciałka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmka26
hej... czytam was i czytam i sama postanowiłąm coś naklikać... mi ginekolog przepisał zelixę 15mg, ale długo leżała w szafce zanim odważyłam się ją wziąść, miałam obawy bo naczytałam się dużo w internecie i przestaraszyły mnie skutki uboczne jakie może wywołać... nadal się boję ale dzisiaj wziełam pierwszą tabletkę... stosując dietę a właściwie to ograniczając się z jedzeniem schudłam 4kg w ciągu 2mies. to rochę mało, mam zespół policystycznych jajników i muszę stracić parę kilo... moja obecna waga to 72kg przy wzroście 170. chciałabym zejść do wagi 65kg lub mniej... troszkę dziwnie się czuje ale może to tylko takie mylne wrażenie od czytania o złym wpływie można sobie wmówić różne objawy... ale chyba powinnam zastosować mniejszą dawkę na początek...??? pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambooshek znam i także polecam. Afrodyzjak i Ekstaza. Jest jeszcze jeden,ale nie pamiętam nazwy,powyższe dwa mam w domu. Ciekawostka-w drogeriach kosztują ok.15zł sam olejek-a w sieci sklepów Biedronka-olejek400ml+balsam 250ml z tej samej serii gratis!!!!!!!!I kosztują obydwa razem 7,99!!!!!!!! Myślałam że to pomyłka bo wcześniej zaopatrywałam się w drogerii za w/w cenę tzn.ok.15zł(tylko nie pamiętam pojemności-ale butla była mniej więcej taka sama)-ale w obydwu biedronkach w pobliżu cena ta sama-7.99,nakupiłam po kilka z obydwu zapachów,mam zapas na długieeeee miesiące,jeszcze trzeci z serii kupie ,tak na spróbowanie-nie znam zapachu,więc wypróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha olejki nie są przecenione,ani nic w tym rodzaju-nie kończy im się data ważności-poprostu taką miały cenę-pytałam kierowniczki w sklepie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatka dzięki :* Chyba jeszcze dziś pobiegnę do biedronki i się zaopatrze na nastepne 10 lat :D Uwielbiam ten zapach. Potrafi mnie wyciagnąć z największego doła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatka3355 Dzieki za miłe słowa dla mojej Zuzanki ;) Ekstaza?Kusisz tymi olejkami oj kusisz!!!! :-) Wiec i ja sie zdecudowałam.Zobaczymy co i jak jutro wieczorkiem, bo dzis idę na body-therm i będę pachniała długo,długo jeszcze czekoladą...aby tylko Zuzek szybko usnęla :-) Ruda102 moja córka złapała jakieś świństwo i ma antybiotyk :-(Ja na L-4 do czwartku potem dyżur ma babcia.Chlebek piec warto.Takie pieczywo z piekarni tak bosko nie smakuje. Lucia12 Zależy jaki kto ma piekarnik.U nas wystarczy te 55minut a czasem i 50.A dodatki?zawsze wg.uznania byle nie przesadzić.U mnie jednego już brak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja zjadłam dwie kromy z pysznymi pomidorkami od znajomych z hodowli plus mój własny szczypiorek z doniczki na oknie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumisiaa
* irmka26 * jeśli zostawisz adres mailowy to chętnie prześlę Ci diety na 100% są skuteczne bo przetestowałam na sobie i są o różnym stopniu trudności, zatem każdy znajdzie coś dla siebie ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos do zrobienia w domku: peeling czekoladowy-tabliczka czekolady najlepiej gorzkiej rozpuscic wymieszac z cukrem trzcinowym.wmasowac w cialko i splukac Pamietajcie ze czekolada przyspiesza odchudzanie,pobudza krazenie i nawilza cialo. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A JAK CUDNIE SIE POTEM PACHNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytusia
Dziewczynki zaczełam.Narazie czuje się ok.Mam do zrzucenia 15 kg. U mnie dzisiaj zawitała wiosna i gdyby było to 15 mniej to bym się cieszyła a tak jak tu się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytusia powodzenia w pozbyciu sie nadmiernedo tluszczyku. informuj nas o wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->kasiek30 ---> jesteś pewna, że ten piling potem się spłukuje a nie zlizuje? :) no ja jestem masochistka...ale nie aż taka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Zdrówka dla dzieciaczków, cierpliwosci dla Mamusiek, i Agixowe ahmmmmmmm dla odchudzaczek;P u mnie spadek wagi nie znaczny, chyba - nie wiem nie waze sie;] cyferki nie istotne, tylko zeby ciałko było ok;)) milego popoludnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie❤️ ja tylko tak na chwilkę.żyję Winiolka-hehehe(wiem, wiem, żałujecie :-P) Musiała polatać za morszczynem-bo się okazało, że nie mam i zapomniałam kupić wodę brzozową-ehhh, co za gapa ze mnie. Nie miałam moreli i soku pomarańczowego. Zatem ten koktajl wypadł mi z dzisiejszego dzionka ;) Ale to nic, jutro zjem. tak naprawdę to jestem po dwóch koktajlach nooo i ...po paczce fig suszonych. Myślę, że aż tak bardzo nie zgrzeszyłam. W ogóle nie czuję się głodna. a nawet nie wiem co to na wieczór ma zrobić. Właściwie to mogłabym teraz, ale idę jeszcze na spotkanko organizowane dla rodziców dzieci przystęp. do I Kom.św. Mam na to swoje zdanie, lepiej mnie nigdy o nie nie pytajcie-hehe. A wieczorem ok 20 w planie jest basen. Po weekendzie zawsze mam kiepski nastrój w tygodniu się rozkręcam :-) Szukam domu w powiecie nowosądeckim lub w tamtejszej okolicy. Marzenia przecież się spełniają ;-) Jakbyście słyszały o takim czymś to ja chętnie... Dobra dziewczyny, pomykam. Jutro do Was zajrzę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuralistka40 Ty tez lokal zmieniasz???? Winiolka---wszystko wg.gustu :-) w tym momencie za wasza wyobraznie nie pdpowiadam.Po nalozeniu reklamacji nie przyjmuje...ale powiem Ci ze ta czekolada to swietna gra wstepna....oj oj WIOSNA IDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech moc bedzie z wami Zelixiary!! nie bylo mnie przez jakis czas bo niestety przeszlam na strone zla :( moj mezczyzna zrobil mi niespodzianke na urodziny i przyjechal do mnie do Anglii, no wiec sobie pofolgowalam, a ze byl to czas przed miesiaczka to juz tak sie zatracilam ze przytylam 2 kg. no masakra jakas. na szczescie okres minal a ja sie opamietalam i juz od 5 dni jestem czysta :) no i 2 kg, ktore tak bezlitosnie wdarlo sie w moje cialo, zakwiczalo i ucieklo w sina dal :) do wesela zostalo mi 3 tyg, z sukienka wstrzymam sie do ostatniej chwili. ps. tak sie rozpisalyscie przez ten czas ze nie wiem kiedy ja to wszystko nadrobie heheh buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wszystko jasne z tym morszczynem...zamiast 1/2 łyżeczki ja sobie zapodałam całą łychę stołową :D i dlatego to było takie okrutne ;) dziś troszku lepiej do jutreka- bo już mąż wrócił i marudzi ;) niech was nic nie skusi na wieczór! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo ,bardzo ciepło .Dawno mnie tu nie było ,ale już jestem-)jak zaczynałam zwami pisać a było to dokładnie 13 dni temu to wyglądało to tak:165/70kg ,a dziś po 13 dniach brania meridi 15 weszłam na wagę bo byłam u pani ginekolog i co się okazało że mam 165/65kg jestem bardzo ,ale to bardzo zadowolana .Jeszcze tylko 10 kg i będę w pełni szczesliwa .Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌼 dla wszystkich mamusiek ,które mają chore dzieci życzę dużo cierpliwości i niech dzieci zdrowieją❤️ 👄 ja popełniłam dzisiaj GRZECH zjadłam 2 ciepłe lody i iiiiiiiiiiiiiiiiiBouanty!!! :( brzydka jestem -a feeeeeeeeeeeee!! ale wczoraj się naczytałam jak kasiek30 zjadła serniczek ,że mnie dzisiaj skusiło to ch......słodkie!!!:( waga jak zwykle stoi na 72kg. ale muszę się pochwalić!spodnie ,które kupiłam sobie na początku stycznia(rozmiar46) moę je ściągnąć z tyłka nie odpinając guzików!!! lecą same -chura.a teraz muszę kupić nowe bo już tydzień po świę tach idę obsługiwać wesele i z goła dupą nie pójdę.hahahahahah chyba zmykam bo mały już zaczyna marudzić więc przyszykuję go do spania. do jutra kochane laseczki!!!! :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniusia35 Ty nie zwalaj winy na mnie łobuzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :-) ale...jestes rozgrzeszona!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniusia35 Ty nie zwalaj winy na mnie łobuzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :-) ale...jestes rozgrzeszona!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytusia
Witam.Ja po pierwszym dniu czuję się ok.Narazie nie odczuwam żadnych skutków ubocznych.Oby ich nie było.Ale batonika małego też zjadłam.To wszystko przez to słodkie.W ciązy jadłam,po ciąży jadłam i teraz mam. Zapomniałam się przedstawić.Jestem edytusia ,mam 40 lat,od 4 lat jestem mężatką po raz drugi i mam 3 letnią córeczkę.Mieszkam w Koninie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniusia35 Nie zwalaj winy na mnie łobuzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!! komputer cos mi sie zawiesza i dlatego taka ilosc moich wpisow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytusia!!! witam Cie w naszym gronie w imieniu wszystkich zelixiarek :-) Ile kilogramow chcesz sie pozbyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytusia
Mam zamiar utracić 15 kg ale jak bym straciła 20 kg to byłoby super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek30 to nie twoja wina ,ale ja tak lubię sernik ,że apetytu mi narobiłaś!!! no już teraz naprawdę lecę! pa do jutra🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniusia35 to juz teraz na pewno musisz czuc sie rozgrzeszona :) Kasiek 30 niczym Ksiadz w konfesjonale killka razy wykrzyknal slowa przebaczenia hehehehe Edytusia witamy i powodzenia..dziewczyny tu sa super i wspieraja sie wzajemnie na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caterpillar kochana na ksiedza to ja raczej sie nie nadaje bo caly czas grzeszki robie...ale chetnie bede was rozgrzeszac z waszych zlych sprawek :-) moja corka dzis strajkuje ale tym razem ojciec jest na polu bitwy!!!!!!!!!!!!!! ja troche zagladam do was i robie papierkowa robote. a i jeszcze jedno wcinam mini kawaleczek ciasta ale to juz zalatwione bo sama sie rozgrzeszylam. siedzenie w domu do tego z chorym troche upierdliwym dzieckiem to dramat dla diety bo non stop cos by sie podjadalo. wypilam dzis chyba z 7czerwonych herbat(jakas fitness)i meczy mnie zgaga. pkropnosc do tego biegam ciagle do lazienki Gdzie reszta dziewczynek? tu jak zawsze ruch sie zrobi po 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×