Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aagaa24

22.08.2009 kto jeszcze??

Polecane posty

hej hej :) no ja w pracy siedze.. my mamy poprawiny - grilla tam gdzie wesele, zaraz obok jeziora... takze takie na luzie.. tez szukam sukienki.. a po oczepinach nie zamierzam sie przebierac..bede miala ta suknie na sobie do rana ;) no i na sesji poslubnej w Polsce, a pozniej ja przywioze do Londynu - tu tez mamy sesje poslubna - wiec sie jeszcze nia naciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna na sierpien
oooo no to super macie. A ja jestem w kropce:( bo sie okazalo ze nia ma kto mi dopasowac sukni slubnej:( buuuuuu:( i co ja teraz zrobie?:( w pl nie zdaze. Znajoma w pracy dala mi namiary na szkocka krawcowa, ale troche sie boje:( poradzcie cos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jojoj ale tu sie pozmienialo ;) witam po przerwie :) ale nic tam moze jakos nadrobie zaleglosci w czytaniu ;) co do zmiany sukienki po oczepinach to tez uwazam, ze szkoda ;) ja tam chce sie swoja slubna cieszyc jak najdluzej :) my wesele mamy na 55 os i tez bardzo mnie martwi to, ze sala bedzie za mala :( ale juz nic nie bedziemy zmieniac... zazdroszcze Wam poprawin na powietrzu i grila :) my poprawiny mamy w tej samej sali co wesele, bo wszyscy goscie maja obok sali zarezerowany hotel... a tak ogolnie to za 2 tyg jade odebrac suknie i juz nie moge sie doczekac, chociaz troche sie martwie, ze juz nie bedzie mi sie podobac, albo nie dopasuja jej do mnie tak jakbym chciala... nastepna na sierpien ---> obawiam sie, ze skoro nie masz juz czasu na poprawki do sukni to nie zostaje Ci nic innego jak zaryzykowac u tej szkockiej krawcowej :) bede trzymac kciuki zeby ladnie wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepna na sierpien - ja bym poszukala w tej szkocji jakies sprawdzonej krawcowej, albo w Polsce - moja kumpela miala problemu z przerobkami w sklepie w anglii, i tydzien przed weselm krawcowa jej pozmnieniala kiecke :) aagaa24 - a czemu tak wczesnie odbierasz suknie? nie boisz sie, ze ze stresu przed samym slubem schudniesz? i co wtedy.. ja odbieram moja sukienke w czwartek/piatek przed slubem dopiero .. my tego grilla poprawinowego mamy przy sali, tam gdzie mamy wesele - jest to sala nad jeziorem z noclagami dla gosci :) do jeziorka spacerkiem 3 minuty ;) mam nadzieje, ze pogoda dopisze..ostatnio mnie kolezanki z pracy straszyly, ze w Polsce pod koniec sierpnia moze nie byc slonecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co prawda mam tydzień później ale chciałam na 22 bo to moje urodzinki. Mam do Was pytanie byłyście już u księdza spisać protokół? Ja się wybieram za tydzień bo jestem z Wawy a ślub pod Radomiem i nie mam za bardzo kiedy iść do księdza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odbieram teraz, bo kupilam ja w miescie prawie 200 km ode mnie.. pracuje, wiec nie wiem jak to pozniej bedzie z czasem... a z salonami roznie bywa i nie chcialam tak tego tez na ostatnia chwile zostawiac... a co do tego czy sie boje, ze schudne to sie boje, bo juz w ciagu miesiaca zjechalam 5 cm w pasie... tak zle i tak niedobrze...na ostatnia chwile sie boje teraz tez niby za szybko... najwyzej tydzien przed bede sie stolowac w mc dolnald\'s ;) a co do ksiedza to my juz spisalismy protokol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna na sierpien
No wlasnie to ponoc sprawdzona krawcowa. Znajoma Szkotka z pracy dala mi namiary na nia i mowila ze jest bardzo dobra bo niejedna kolezanka u niej robila. Boje sie troche ze sie z nia nie dogadam do konca i ze wlasnie nie dopasuje mi tak jakbym chciala, chociaz w pl tez moge tak trafic nie? a w pl tymbardziej sie boje ze po prostu nie zdaze:( ehhhh wlasnie tez sie zastanawiam nad tym ze jak ze stresu schudne przed weselem to bedzie problem, a zawsze chudne jak sie stresuje, ale z drugiej strony nie mozna odkladac tego na kilka dni przed bo pozniej moze byc problem z czasem. A jak u Was Dziewczyki? Wszystkie suknie juz gotowe:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro sprawdzona to sie nie stresuj tylko oddaj suknie do poprawki :) w polsce tez mozesz trafic na zla krawcowa, ktora mimo Twoich sugestii zrobic po swojemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aagaa24 a to rozumiem ;) ja bede jezdzic ok.80km na przymiarke, tydzien przed slubem, a pozniej jeszcze w czwartek i piatek doslownie przed samym weselem ;) ale dam rade my protokol juz mamy spisany od konca kwietnia :) tylko jeszcze u ksiedza w polsce nie bylismy..ale to szczegol.. z USC papiery tez mamy zaltwione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna na sierpien
taka jedna mala wredna---> wlasnie a mi przyszly tesc zaklina pogode na sierpien, teraz ciagle leje w pl i powodzie:( a w sierpniu maja byc upaly:0 musimy byc dobrej mysli. No wlasnie Dziewczynki za szybko dopasowac suknie zle, odkladac na pozniej tez zle:( My spisywac protokol bedziemy dopiero jak bedziemy w pl, czyli tydzien przed slubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez slyszalam, ze w sierpniu maja byc najwieksze upaly od kilku lat... musi byc ladna pogoda :) ja juz chce sierpien nie moge sie doczekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna na sierpien
aagaa24---> no wlasnie i takie dylematy mam:( bo jest jeszcze jedna opcja, ze krawcowa Polka ktora miala mi robic ma zepsuta maszyne i moze sie uda cos z nia zrobic albo znalezc jakas inna maszyne, kupic nawet. Tysiac mysli mam na minute. Dzieki za wsparcie Dziewczyny:) taka jedna mala wredna----> a u kogo ten protokol spisywaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepna na sierpien - jak sprawdzona to ja bym szla do niej :) my jak bylismy tydzien temu w Polsce na weselu znajomych, to w piatek bylam na przymiarce suknii - z butkami :) takze dlugosc juz Pani skroci.. no i zrobi podpiecie trenu jakie chce ;) przed samym slubem 14 sierpnia od razu mam przymiarke, i wtedy zobaczymy co i jak..jak skrocila itd.. pozniej w czwartek ostateczna, zeby dopasowac ewentualnie w pasie jak cos schudne - teraz jest idealna ;) ale nie wiadomo jak to bedzie pozniej.. za to nie mam koncepcji na sukienke na poprawiny, wiecm, ze chce ja kupic w UK na bank.. ale nie znalazlam jeszcze takiej by mi sie na tyle spodobala, zeby ja wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna na sierpien
hehehe no ja tez juz chce byc w pl i czekac tylko na ten dzien w sierpniu:) juz nie moge o niczym innym myslec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna na sierpien
no wlasnie i nastepny dylemat, bo jak tu ja dopasuje i bedzie git a przed samym slubem sie okaze ze schudla i przydaloby sie zwezic troszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna na sierpien
oooo to super? nauki z poradnia tez w polskiej parafii? My niby mamy ustalone z ksiedzem ze jak przyjedziemy to da rade to wszystko zalatwic, ale mowil nam ze tez mozemy to zrobic tu jak chcemy. Tylko jak zalatwic odpisy aktu chrztu z pl tutaj? taka jedna mala wredna--->Jak to bylo u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna na sierpien
No wlasciwie suknie moja trzeba mi zwezic i skrocic, najpierw musze kupic buty i taki stanik ktory chce wszyc do sukni, zrobic te specjalne petelki do podpiecia trenu i chce sobie ponaszywac na nia wiecej koralikow czy czegos takiego bo jest bardzo skromna. Problem ze zrobieniem w pl polaga tez na tym ze nie znam zadnej krawcowej i nawet nie mam jak tego zalatwic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepna na sierpien - u nas nasze mamy, napisaly do parafii i przyslali z parafii na Polski adres :) pozniej rodzice wyslali poleconym, to samo sie tyczy zaswiadczenia o biezmowaniu :) protokol ksiadz z tej parafii w Londynie wyslal do Polski - zaplacilismy za to 40 funciakow, ale mowil , ze jakby nasz ksiadz robil jakies problemy z czegos tam to on przedzwoni i z nim pogada ;) mysle, ze nie powinno byc problemow..choc bierzemy slub w parafii narzeczonego (bo jest mneijszy kosciol - moj to kolos nowoczesny) - a ten ksiadz jest starej daty..jednak mam nadzieje, ze nie bedzie nam robil problemow.. z ta pogoda to podnioslyscie mnie na duchu, fajnie by bylo jakby byl upal.. bo ja nie lubie bolerek itd.. myslalam o delikatnym szalu w razie czego do kosciola..ale to narazie takie gdybanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna na sierpien
aaaa czyli mozna to zalatwic listownie? to super, bo mi ktos mowil ze trzeba odbierac osobiscie. a bylismy chrzczeni w calkiem innym miastach niz tam gdzie slub, do tego bardzo daleko. a jak z naukami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna na sierpien
Bedzie super pogoda w sierpniu, musi byc:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepna na sierpien - no my tez byslismy chrzczeni daleko od naszych obecnych parafii w Polsce - jakies 200km - i bardzo Cie przepraszam, ale rzeczywiscie ktos musial osobiscie sie stawic po to.. ktos z rodziny odebral !! sorki, ale mi sie pomieszalo z aktami urodzenia dla USC z urzedow miasta - to mozna listownie zalatwic.. nauki robilismy w Londynie, w soboty co tydzien 3 spotkania - po ok. 3 godzin.. w parafii Devonia na Angel, oni je tam robia dosc czesto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bedziecie robic jakis drobiazg dla gosci w ramach podziekowania ?? tak poza ciastem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna na sierpien
ano wlasnie, po odbior osobiscie. A ja mam 700km, a moj narzeczony 300:( ale cos wymyslimy, musimy:) skrocone odpisy aktu urodzenia tez zalatwialismy listownie jak piszesz:) musze sie zorientowac gdzie tu najblizej mozna zrobic nauki:) a mozecie mi powiedziec jak zamazac twraz na zdjeciu? bo chce Wam w koncu wkleic zdjecia mojej sukni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna na sierpien
Ja o tym wcale nie myslalam, ale pomysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi sie wlasnie jakos nie bardzo widza te woreczki z migdalami...chcielismy cos co bedzie trwale a nie wyladuje w koszu...takze po chwili namyslu czekoladki z naszymi zdjeciami tez odpadly... i jakos pomyslow brak... zastanawiamy sie nad jakimis breloczkami z nadrukiem, albo pom-pon\'ami reklamowymi, ktore beda mialy nadruk na tasiemce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×