Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Też sądziłam, że to beta karoten, tym bardziej, że po przyjmowaniu go w tabletkach skóra tak samo barwi się po jakimś czasie na pomarańczowo. Chyba nie chcesz powiedzieć, że pijąc sok z marchwi, miałabym na twarzy toksyny. :o Na razie pozostanę przy zielonej herbatce, którą właśnie idę sobie zaparzyć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątroba to jeden z najważniejszych organów naszego ciała. To „laboratorium chemiczne", od którego pracy zależy stan serca, układu krwionośnego, organów trawiennych, nerek, mózgu, układu limfatycznego i w końcu naszej psychiki. U większości osób, które przyzwyczaiły się do spożywania mieszanych produktów, już w wieku 5 lat wątroba jest częściowo wypełniona kamieniami, „korkami" cholesterolu, „łuskami" bilirubiny (pozostałości czerwonych krwinek, które obumarły i z różnych przyczyn nie zostały wydalone z organizmu. Wszystko to prowadzi do zaburzeń filtracyjnych i wydalniczych zdolności wątroby, co może stać się początkiem bardzo różnych poważnych chorób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylicie się Mamusie skóra zabarwia się od tych toksyn na na żółto lub pomarańczowo a barnie tabletek jest bardzo niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost Słoneczko 🌻 pij zielona jak lubisz :) :) Ja nikogo na sile na nic nie będę namawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jesteś szybka :P ;) Synek ma zmieniony opatrunek :) :) Mamo nie czujesz po tych sokach lekkości i lepszego humorku .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jeszcze będę musiała zmienić opatrunek , juz sie boje tej chwili ;) Jak dobrze pójdzie przez te 1,5 h uda mi sie dokonczyć sałatke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehheeh :D :D :D nie przygotowana :P :D :D źle przeczytałem :P :D a to czemu Mamuś ? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze Mamusia zdążyła zrobić sałatkę na czas i goście byli zadowoleni :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej632
Tutaj raczej ciężko będzie Ci znaleźć miłość. O wiele bardziej w tym względzie polecam internetowe biuro matrymonialne: http://iduo.pl Masz tam o wiele większą szansę znaleźć tego jedynego, który pokocha Ciebie i Twoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrew, czy Ty na wszystkich topikach się wpisujesz ze swoją reklamówką? :o No proszę Cię! Ja nie wierzę w żadne biura matrymonialne. Żeby poznać tego jedynego potrzebne jest szczęście. Nam go najwyraźniej zabrakło. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka nam zabalowała. :P I bardzo dobrze. :D Miłego dnia. Ja niebawem wybędę na miasto, odezwę się później. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Macie racje , mamuśka ma kaca😭 :D o 24 jeszcze była na spacerze ze znajmomymi , jest nieżywa ale szczęśliwa ;) :P Fajnie wczoraj było a kacyk nie jest dzisiaj aż tak bardzo uciażliwy ;) Kto na ochotnika przyjdzie pomóc mi posprzątać ? ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty akurat mam zmywarkę ;) więc naczynia same sie umyją ;) Zaraz bedę robiła sok , tylko doprowadzę troszkę chałupkę do wygladu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wadę wzroku ,ale nie noszę okularów :P Za to bez szkieł kontaktowych nie wyobrażam sobi życia :P ;) Myślisz ,że wzrok mi polepszy się po marchwi ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Mamciu wszystko jasne :) :) Skąd wiedziałaś ? :P ;) choroby oczu bardzo często są powodem brudnej wątroby a sok z marchwi czyści wątrobę, dzika róża i mięta tez. Mam 29 lat bardzo dużo pracuje przy komputerze a wzrok mam rewelacyjny!!!!!!! Przygotuj się w niedługim czasie na porzergnianie swoich soczewek :o :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×